• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsem živá,zdravá a spokojená. Je mi teď mrzí,že jsme se Máji nedomluvily a mohly jsme se sraziti. Jirka někde kouká na Janinku v telce,já v pelechu a Terka s mamkou hraje karty. Byli jsme ve městě koupila jsem si za 50kč triko,půjde do něj dobře břuch. Byly jsme na prochajdě,teda jen ženy,hrály jsme karty a celý den žerem! A ráno nás čeká snídaně až na pokoj! Hmm! Mocinky na Vás myslím. Belinko máš obrovskou pochvalu za to pozitivní myšlení,moc jsi mi překvapila. Ještě mi zajímá,co to je minimální stimulka? Oni Tě budou zase něčím cpát? A proč? Věruško ty jsi hodná,že+bys+nám+pohlídala+Endika+ale+je+to+pán+v+letech+a+s+Mikískem+by+si+určo+nerozuměl.+Je+to+hajzlík!+Andrejka+vydivadýlkovaná!+Se+cpu+popcornem,ble!+Májo+vůbec+to+nestrkej+do+huby+ty+klepavý+mrchy.+Regí,Markét+do+kdy+máte+tenhle+veget?+Papa+zítra+se+ozvu,DN
4. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Dva rozvedení (Langmajer a Freyová) se znovu provdaj(ožení) a jedou na líbánky do stejného hotelu . Tam se potkají a zase si spolu začnou, ale nakonec se stejně rozejdou. Ono nešlo tolik o děj, ale ty situace :grinning: . Taková ta poloha ženské jako slepice, současně silné, vášnivé ženské, chlap proutník a frajer, ale podpantoflák a srab, no všehochuť, ale fakt vtipný!
4. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj Petíí, tož Miki je s každým kamarád a myslí si , že si může s každým jen hrát. Dnes si dovoloval i na štěkající dobrmany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vídím, že jsi spokojená, tož to je dobře.
Minimální stimulka je jen s málo hormouny jen asi na 1-2 vajíčks,ale nevím to jistě a Bellinka to měla na mysli asi tak, že půjde nejdřív pro sněhurku a kdby zas nic , tak použije tohle,a le nechci za ní mluvit, třeba se mílím
Taky Bellí, chválím, mám radost, že myslíš dál:slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Na langmajera bych taky někdy šla... Třeba budou zas někdy u nás ve Vlašimi hostovat.
4. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Petjunka cvaká do mobilu :grinning: :grinning: :grinning: . No, aspoň ví, jak je Bellince. No, já to zkoušela mobilem taky, ale nešlo mi dostat se na tu naši tč 608 stránku :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Do hájíčka zelenýho, furt čekám, haž se mi mapa otevře, a juknu na ten objev Věruščin, ale peču na to, juknu z arbeit, bo, holt noťas mi ukazuje, kdo je tady pánem..
Berunky, dobrou nocku, huž usíínááám. MVR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Jdu taky hajat. Brou všem kobylkám MVR
4. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz
Andrej já to asi taky viděla,lítaj tam jak splašený ale nám tam hrála Čvančarová. Langmajer je tam na patičku jako pitomec! Jinak ho miluju. Jo a Belinku už jsem obdivovala několikrát,je to masakr!
4. srp 2009 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ráno všem Vám přeji, hlásím že výsledky trip.testu jsou v pořádku, další UTZ + kontrola je 18.08. :wink:
5. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
autor
Bré ránko, kobylky :slight_smile:
jj Péťo, Čvančarová alternuje s Freyovou. A LAngoš paťana neměl, ač by se to asi čekalo, takže si myslím, jak ho znám, že protestoval a prosadil si to, bo ten druhej ve stylu byl:slight_smile: .
Terko, gratuluju :slight_smile: .
Tak já páádímm, cestou necestou, rovnou do ouřadu! Hezký den všem a Belince podrbání za ouškem :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
U nás svítí sluníčko, já se chystám s Mikim procházkou parkem pro boženku, pak jí hned projedem cestou do práce, kde budu dělat ségře zoubek. Tož dnes se tu moc neobjevím, bo odpol jedu ještě do toho Práglu. Už se moc těším, bo masáž je prý úžasná.
Kobylky, dnes se mi hlavě honilo samé pro a proti té chalupě.Musíme to rozhodnout sami,ale kdo máte zkušenosti s ježděním na chalupu, Andrejko a ostatní, měnili by jsi někdy? Tož babo raď.
Terezko, gratuluju k dobrým testů! Holky, vám ty čísílka za jménem tak rostou...aaaach:slight_smile:
Všem co dnes něco mají držím palečky! Pracujícím ať to uteče a dovolenkujícím naopak :wink:
5. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Bré ráno ve fofru přeji, letíme do tej Telče, jdu vzbudit mimisko a hurá do jablíčkovýho obléča a razíme.
Divadlo skvělý, Věrušky novej bejvák, kde budem trávit jistě mnoho času:grinning: zkouknu až pozdějac a zdravím Petjunku na dovču.
Budu koukati i k nebesům, jestli nemává Janni.ka.
A zdravím bellí a Andrejku do arbeitu, dneska dlouhej, omg.
A taky mávám do Marijánek!!!
Všem pápá, jedůůůůůůůůůůůůůůůů
5. srp 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko, tobě se to taky blíží, září už je za chvilku,moc Tě budu držet palečky. :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno všem!
5. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Jo v září to tu rozjedem na plný pecky :grinning: :grinning: :grinning:
Májo, krásně jsi nás všechny pozdravila, tož pozdravuj v Telči :slight_smile:
Ahoj Evi, jaká je dnes nálada?
Tak já už taky letím pápápápápápá
5. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj Věrko, nálada teda nic moc. Jsem zvědavá, co se dneska dozvím u doktora. Večer jsem nemohla usnout, v hlavě se mi motalo dokola pořád to samé - zadaří se někdy??? Bellka má za sebou 6. pokus. Nedovedu si to vůbec ani představit. Večer je to vždycky pro mě nejhorší. Jak padne tma, padnou na mě černý myšlenky.
5. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
No nic, je třeba zahnat chmury, zkusím to prací :slight_smile: .
5. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno kobylky. :slight_smile: dneska jsem tu měla na spaní Kubovu kamarádku, je to malé torpédo, tak jsem přejetá parním válcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem spala s ní na matračkách a Kuba šek spát k manžovi do ložnice :confused: Takže si to prý mám dneska užít, říká manža, když jsem taková samaritánka :grinning: Huž se těším na odpoledne, pujdu si pinknoput a doženu spánkový deficit :dizzy_face: Belíšku posílám ti pohlazení a všem ostatním pozdravení :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Evuš, tak především si dej do hlavy jednu podstatnou myšlenku: Zadaří se! :slight_smile: Kdy? to už je ve hvězdách.
Přeju ti hezký den . Dělaání ,dělání, všechny smutky zahání.... :grinning:
5. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Je mi hnedle lépe, díky :wink: Taky hezký den a příjemnou masáž!!!
5. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,Máji u Vás je to opravdu na jablíčkový ohoz? Jsem od Tebe asi 80km a tady pod mrakem! Jinak všechny moc zdravím a přeju krásný den. Věruško Ty si to pěkně užij a Andílel s malým Andílkem taky.Evi ty se taky drž a černé myšlenky nebrat!Karolko a jsme zase u toho co by člověk pro ty dítka neudělal. Mě překvapuje teď Terka,pořád na mě kouká,nic mi nenechá nést,chodíme za ručičku,no prostě mámina prdka.
5. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojte zdravím a přeji pěkné ráno.
Včera už jsem nestíhala byla jsem nějak unavená tak jsem šla brzy spát a ještě mi malí pomotal něco v notasovi tak mě nešlo nic otevřít.
Mám radost za Belinku ,že jde dál a myslím na ni.
Věruško jsem po většinu roku sama manža pracuje v zahraničí.
Jedu tad na nákupy tak po poledni zas nakuknu.
5. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a přeju krásný den. Moc jsem toho nenaspala, v hlavince se mi to teď honí páté přes osmé. Jste moje zlatíčka a vy to víte. Evi, jak říká Věruška, musíš myslet pozitivně a jak říkám já: na slzy je vždycky času dost. Jsem v tomhletom už zoufalka než snažilka, ale půjdu dál. Mám vás moc ráda, berušky:slight_smile:
5. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Peti, to je nádhera s Terkou, uplně mi to vhání slzy do očí, tak moc bych tohle chtěla zažít :frowning2: Vím, že už mám jedno dítě a zdravé, ale tak ráda bych mu dala sourozence a užívala si s ním těhotenství, vždycky když píše Monča a nebo ty jak se k vám teď vaši kobzolci chovají pozorně a těší se s vámi, tak mi to přijde neskutečně nádherné :slight_smile: samozřejmě osobně nejvíce přeji ten zázrak Belce, Věrce, Andrejce, Regí, Leontýnce, Katce, Manetce a Evce, ale pak by snad se štěstí mohlo usmát i na mě :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Karolko taky se dočkáš, neboj se vlka nic. :wink:
5. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak jsme holky v zhůru.U nás v Mariánkách je teploučko a sluníčkově.Za chvilinku pujdeme zase na kávičku a palačinky než mi Regínka zase odjede.Zkusíme ještě něco nafotiti aby jste nás viděli.
Jinak Jsem se pobavila u Máji z tím koktejlem.Taky jsem ráda,že Petruška je štastná.Moc myslíme na Bělinku a držíme jí palečky.Belíšku máme tě moc rádi a držíme ti paluchy.Leontýnko jaká byla oslava malýho?Karolko je pěkný den tak jen z vesela a bez chmurů nebo za tebou přijedeme a naplácáme ti na holou.Na každou se tady dostane jen to trvá dlouho a je to nespravedlivé za jakých podmínek.
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Věruško prosím tě máme na tebe dotaz.Kam ty jezdíš k neléčitely?Není nějaký v blízkosti Prahy?Ptá se Regínka
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Petí Regínce se domů teda vůbec nechce.Jede dneska okolo třetí aby byla brzo doma u Káji.Hodně se jí tady líbí a mě štve že jsem jí neukázala všechno co jsem chtěla.Tři dni je málo.Chtělo by to aspon týden.Mohli jsme aspon na ten SOOS,Motýlí dům,do aqafora ve Frantovejch,na houby atd atd.Je tady toho hodně co je na ukázání.A ani jednou se nám nestalo,že by jsme si neměli o čem povídat jako sestry a to do slova a do písmene.Bude se mi po ní moc stejskat. :frowning2:
5. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak jsem zpátky z nákupů no moc jsem toho nenakoupila.
Hlavně ted musím vybavit malého do školy.
Ahoj Marky a Regi úplně vám ty pěkné chvilky závidím,taky bych potřebovala nějakou věrnou duši u sebe.
Svátky neslavíme ,ale malí tu měl kamaráda tak si hráli celí den a pojídali dobroty.
Karolko já bych taky dala nevím co jen kdybych mohla být těhotná a strašně všem co si to prožili závidím a at se snažím jak se snažím tak se s tím nemůžu smířit.Jsem štastná za adopci,ale připadám si jako žena neůplná,ošizená.
Jdu radši něco dělat.PA PA PA
5. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Leontynko, někde jsem četla, že matku nedělá těhotenství, ale ty probděné noci u toho broučka, když je nemocný, ty starosti, když nechce poslouchat nebo něco provede a taky láska a objetí, které mu dáš, když to potřebuje.
5. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.