• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belinko já vím ,ale chtěla bych to zažit jak mi roste v bříšku těšit se a pomalu se připravovat na jeho příchod.....
5. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Leontýnko když budeš mít někdy volníčko tak není problém a můžeš taky k nám přijet si oddechnout i z malím.Tady to jsou přímo lázně a když je pěkně tak je tu super.
Jinak Běluško jak je?
5. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marky to jseš moc hodná děkuji.
A jaké jsou tam lázně co se tam léčí ,já mám ted jet do lázní tak třeba bych mohla i tam.
5. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
No tady se léčí srdce,tlak,křečový žíly,dýchací onemocnění,ženské problémy,onemocnění ledvin a močového ústrojí,ekzémy,kožní problémy je toho hodně.Jezdí sem i lidi z nadváhou.
5. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Aha tak to by mi taky bodlo,ale ted momentálně nutně potřebuji lázně na páteř.
5. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak se zeptej doktora na Mariánské lázně,protože sem jezdí i lidi co jsou po obrně,nehodách a co mají takovýhle problém.Měl by ti říct sám.Taky záleží jestli to má smluvený z danou pojištovnou ale určitě jo.Jezdily sem lidi i z Moravy,Prahy a i od hranic se slovenskem.Chce se jen zeptat.
5. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Leontýnko koukni na tyhle stránky je tam o Mariánkách a je tam i co se tu léčí.
5. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak přidány další fotečky :grinning:
5. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak jsme tu z výletu :grinning: Byla to nádhera, no holky, škoda, že tu nejste, vzala bych vás na hezkej výlet, fakt to tam žije, krásnej zámeček, zahrada, pěkný trhy, obchůdky, cukrárna, i obídek byl. Hodila jsem pár foteček do albíka, ještě něco dodám, musím zmenšit.

Jdu si vás přečíst.

Vlk z Karkuly :grinning: , jakej má pupek :grinning: -pěkný fotečky, ještě nějaký společný hoďte :wink:
5. srp 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ty lázně vaše mě lákaj čím dál víc, už aby měl Luboš práci a každej víkend bych jela někam na výlet. Co to je za koupálko v těch Františkách, Majky?
5. srp 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky, jsem tu jen na skok, letim do Práglu, ohlásím se pozdě večer. Mějte se pa
5. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ježiš ta je udejchaná :grinning:
5. srp 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, tady byla taky zima a zataženo ráno,a le vzala jsem si jen šaty a dobrý, vyjasnilo se během dne.
Škoda, že tu Telč jste zrušili, jou tam ty folkáče a dneska večer tam hraje XINDEL X-můj Anděl :slight_smile: , škoda, že nemůžeme jet no...Je to tam super.
5. srp 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji společný rači ne nebo by jste byly pohoršený co že jsme to měli a kde jsme byly.Regí má pro tebe ale překvapení tak si počkej do zítra a koukni jí pak do albíka.
Jinak ve Frantovejch a Aqaforum to je bazén s klouzačkama a tobogánem hodim ti odkaz a mrkni se.
5. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
5. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Koukni je to tam opravdu moc pěkný
5. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Díky, juknu, hodila jsem další foto do Kobylek, už mám plný albíka, omg :slight_smile:

Jdu na to koupálko podívat.

No tak to jsem zvědavá, to bude nějaký mega papu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pohoršení? OMG. Jste byly v sexshopu bo co? A co jste tam mohly mít??? :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a tátu máme už hodinu ve škole :grinning: Koupil si sešit, ale sváču si nevzal :grinning: Hned jak dojde, bude se učit, to si ho zas vychutnám :grinning: Každej den na něj dohlídnu...Ani obal na sešit nechtěl, hulvát!!! Kam to dneska spěje :grinning:
5. srp 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
Máji máš pěkné fotečky.Jde vidět že jste spokojená rodinka.Moc ti to tam sluší.
5. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Peti, až budeš moc do albíka, tak jukni, mám tam ty vlasy, který chci, už tu slečnu sleduju několik let, dneska mamka sebrala odvahu a šla se jí zeptat, čím se barví :grinning: , ale zase jsme si tam koupily dvě kočičky do mikrovlnky na nahřátí, jsou viděti úúúplně vpravo na fotečce, červený, Anýs si zrovna hřeje bříško a spí u teho.
5. srp 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, nojo, já vím, ředitelka vápenky :grinning:

A ta kočička má levandulovou náplň, jak se nahřeje, tak vonííííííííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
5. srp 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
No nech se překvapit.V sexšopu jsme teda nebyly ten jsme nestihli,ale jak jsme si tady žrali a leželi a seděli na teráskách a zkrátka si to užívali.
5. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak to jsi neviděla mě jak jsem bílá.Když on byl tatínek vedoucí sýrárny no. :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Nojono, co naděláme, já se už třu, dle rad Bellí, tím samoopalovákem, no stále jsem bílá, ale již si připadám hnědá :grinning:

Tak já letím, na tu chajdalupu, na ten odkaz a ona je to mapka, omg. Už jsem se chtěla kochati místnostma a okolím a on CECKOV :grinning:
5. srp 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
A Regínka už se kodrcá k domovu, že? Kdy dorazí? Má to daleko? Já chci taky do Marijánek, budeš nás zvát postupně na exkurze, připrav na to starouše :grinning:
5. srp 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýý, kdo to má teho Kristiána? Monča? Dneska má svátek, ne? Kdyby jo :grinning: , tak všechno nej. Kdyby ne :grinning: , tak všechno nej všem Kristiánům...
5. srp 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo Regí je už na cestě a dprazí kolem desátý.Jsou samý výluky tak je to na prd.A starouše odstěhujem a bude klíd takže hlašte termíny návštěv :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Májo, mám pocit že Mony má Kristiána ták všechno nejlepčííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Peti, vložila jsem Ti extra hlavu do albíka Kobylky :wink:
5. srp 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.