• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Rozhodí mě i 10Kč, momentálně i koruna :grinning: Nezapomeň , že manža nemá už půl roku práci a já jsem na nemocneský a splácíme byt a auto+my v paneláku mám eještě 5 litrů inkaso :grinning: :wink:
27. dub 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
to vím,ale nutelka to není za peníze? :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Nugetka drahá, Nugetka a arašídová ještě k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ale tak jako nestěžuju si, hlad nemám, bydlím, voda teče, noťas bží, tak asi i elektriku máme... :grinning:
27. dub 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
jsem si dělala srandu :wink: hlavní je zdraví a ten zbytek je taky ok.Hele se občas mrkni na Spectrumu jak běží pořad na úvěr,tož ti amíci a briti jsou vážně paka,to je teprve něco,bych si tam založila firmu na to poradenství-to ti tu poradí 12 dítě a tam za to platí,oni snad neumí ani počítat
27. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ale že hodně čteme a jsou z nás magorky, to snad víme. Manža to taky tak vidí, jsm eprostě ívéefačky :slight_smile: , ty jsou, jak se zdá, postižený hodně.
27. dub 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, jdu spát, mimíska je sice vzhůru, asi jí naštvala ta škytka a teďka se tu bude boulit ven, musím ju uspat. Už je zas deset hodin, toto letí.
Tak brou nocku a zítra se ohlaš dřív jak dneska, bo pak po Tobě pátráme :confused:
27. dub 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
to je myslím správný výraz-postižený :grinning: no já každopádě,apoń dnes-ted

hele Máji ty máš už pro mimísku hadříky,jsem dneska koupila ty šatky co jsou v albíku a je 62 velikost,tož malá má asi tak 3,80,tak za dva měsíce se snad do toho ještě vleze.Jsem koukala na ty pidi hadříky,to je snad na 2kilový mimi,né?
27. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak doboru nocnku,já se taky chystám do postýlky,a mrknu na Belmonda,jéé manža je doma :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Berunky, nezlobte se, že nereaguju na všechny příspěvky, jsem byla ňák mimo.. Všem vám přeju klidnou , příjemnou noc...
27. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET!
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce! :slight_smile:
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně! :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ,

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku! Porod je hračka, nejsem žádná sra...a!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, termínek 13.10.09, už nás prďolka lechtá!
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,HCG potvrzeno, gratulujeme!! 29.4.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
27. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránooo:slight_smile: Za chvilku se hrabu z pelíšku, tak jsem vám přišla popřát krásný den:wink: Mějte se krásňoučky:slight_smile:
28. dub 2009 ve 03:57  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Bellko já už jsem z pelíšku ale vůbec se mi nechtělo.Byl to šok :frowning2: .
Všem přeji kráááááááááááááááásný den a doufám že i sluníčkuvý :wink: .
Inuško kočičko je mi to moc líto.Vím jak se cítíš ale věř že bude líp.
28. dub 2009 ve 04:28  • Odpověz
Dámy, pracovnice, tak jsem na Vás intenzivně myslela, že se juknu na mobil a bylo 4:00 přesně. Ale vykodrcala jsem se z pelechu a z koupelny až teďka.
Hlava plná porodu, to víte, je to fuška :slight_smile:
Bré ránko všem, mijáškové :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 04:46  •  1 dítě  • Odpověz
Nikde nikdo stále, já už pročetla co se dalo, únava se dostavila, tož zase brou noc :sunglasses: Jde to se mnou z kopce, můj život je omezen na sledování fotek novorozených mimísů a sledování porodů, případně čtení, jak komu porod probíhal, asi zmagořím... :unamused:
28. dub 2009 v 06:19  •  1 dítě  • Odpověz
Všem přeji krásné dobré ráno,Alfice je mi Tě líto,určitě vše dobře dopadne a za dva měsíce už ani nebudeš vědět čím vším jsi procházela. :wink:
28. dub 2009 v 06:45  • Odpověz
Alfice ještě mi napadlo,že kamarádka rodí za cca 2týdny tak Ti mohu poreferovat,ale abys pak neměla hlavičku jako pátrací balón. :wink:
28. dub 2009 v 06:54  • Odpověz
ahojky holky tak ms zatím nikde počkám do zítra a pak cinknu do centra co a jak
28. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Všem kráááásné ráno.
Regi, je mi tě líto, že musíš do toho prcovního procesu,ale červenec je tady cobydup:slight_smile:
Terezko, jaká byla noc? Určitě si užíváš toho slastného pocitu těhulky:slight_smile:
Májo,klííííd. Pokud to teda jde:slight_smile:
Danuss,už se ti to blíží, co?
Všem ostatním taky ahoooj
28. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Věrko,děkuji za optání, zatím to nikterak neprožívám, mám ještě hodně dlouhou cestu, 6.5. teprve zjistím zda se nejedná o mimoděložní těhotenství a zda jsou umístěna tak jak mají, pak je důležité srdíčko ..... atd., však to znáš. A jak se daří tobě, co nachlazení, už je to lepší? :slight_smile: :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojky, zase jsem tu dlouho nebyla a když se chci ukázat,tak mi zmiznete a musím vás hledat. Věruš,ty jsi nachlazená? Máš rýmu, co na ní bereš? Já jsem takovou rýmu neměla celý život a zrovna teď ji musím mít. Bojím se, aby pčikání s frekvencí co 15min, prckovi neublížilo. Dostala jsem Nasivin sprej,ale je tam psané, že v těhotenství by se užívat neměl a na štítnou žlázu taky ne. Tak nevím. Jinak 5.5. máme velký ultrazvuk, tak se hrozně těším, ale taky se hrozně bojím, aby všechno bylo v pořádku.
28. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Andrej, díky za info, já si to přečetla až teď :grinning: .
28. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Terezko, jo,jo znám to, ale neboj, krůček po krůčku se dostaneme každá k tomu vytouženému štěstí.
Nachlazení docela už ok.
Pájo, já si stříkala jen vincentku do nosu a kloktám slanou vodou. Neměla jsem to tak strašný. To pšíkání jsem měla zrovna okolo ET a to jsem se bála o emryjka, ale jak vidíš, nic se nestalo, tak se taky nestrachuj. Já jdu na utz ve čtvrtek i s přítelem, těším se , ale zároveň se taky bojím. Dnes si mám volat na genetiku. Včra jsem cítila první pohyby, ty už je taky cítíš? A jka dopadla ta genetika?
28. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky všem opět, už dospáno a vyvenčeno.
Papijo, je tolik kapek do nosu a Ty dostaneš zrovna, co neni pro těhule, to nechápu. Kup si kapky s mořskou vodou nebo si kapej Vincentkový kapičky.
Terezko, jaký mimoděložní těhu? :confused:
Věrko, bré ráno. Kam letíš dneska a kolik máš na dnešek gratulantů? :grinning:
Danuš neboj, cinkneš a mrcha je tu, věř mi :wink:
Regííííí, už má přerovnáno několik palet vajuch a Belluška obslouženejch několikero pacošů, Andrejka už taky šanonuje, dneska neni ouřední den, snad už jí je lépe jak včera a mrchu poslala dál....Třebas k Danuš :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, zatím kromě toho, že test byl pozitivní mi včera p.doktor neřekl nic jiného,řekl, že ještě na UTZ by nebylo nic vidět to až toho 6.5.,kdy se zjistí zda je tam jedno nebo dvě a zda to neni mimoděložní a tak.
28. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Aho Májo, dnes zatim sedim u PC. Nutim se jít žehlit, ale znáš to, to není naše oblíbená činnost. Gratulanti přijdou dnes snad poslední dva večer a pak se to obrací a budem chodit po gratulacích my:slight_smile: Zítra jsme zvaní k ségře na 40tiny a brácha má 35. Tak teď si to užiju obráceně:slight_smile:
28. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
tak holky je to v poho ted jsem to dostala takže to jde podle plánu :dizzy_face: veere2 jo jo blíží no záčínám bejt ale nějaká nervozní a nevím proč
28. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Dannus, nervózní ještě budeš...to je normálka. :slight_smile: Ale zároveň se i těš, že se bude něco už dít:slight_smile:
28. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
no to je jasné ještě aby dopadl dobře ten ultrazvuk a pak vše ostatní a jdem na to :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Díky za rady. Já mám problém ještě se štítnou žlázou, tak mám ten výběr ještě zúžený, ale na tu vincentku se zkusím zeptat doktora, co mě na ní léčí, jestli mi ji povolí.
Věruš, genetika ještě nevím, na kontrolu jdu 15.5. ,tak uvidím. Pohyby asi cítím, je to jako by se tam něco zhouplo nebo praskla bublinka.
28. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.