• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky díky za odkazy určitě se doktorky zeptám jestli tam můžu a co mi doporučí,taky záleží kam mi to dá pojištovna protože to mám celé placené.
Maji ta barva je moc hezká a myslím že by ti slušela.
Kristiánkovi od Monči přeji vše nej ke svátečku.
Dodělala jsem večeři nakrmila divou zvěř a jdu si udělat odpočinkovou chvilku.
5. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak jsem taky sjela odkazík na koupaliště, krása je to, určo musíme navštívt!!!
5. srp 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Nikdo tůto.
Kam že to ta Andrejka dneska šla a Věruška jela kam? Na masáž myslím, že?
5. srp 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, nikdo tu, ale mi se vlka nebojíme :slight_smile: Dupky dobrou noc a sladké sníky a školákovi klidné učení :grinning: ty vlasy jsou Máji bomba, to by se mi taky líbilo :slight_smile: Belíškovi pohlazení a aspoň chvilku klidu a spánku :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
jmoc vás zdravím. :slight_smile: Jsem totál vyřízená z arbeit.. no comment. Tak vás jdu only pozdraviti, vyšťouchnu z oka čočky a asi usnu. :pensive:
5. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Máji barva je super ale kočičky nevidím. Ale zajímá mi to.Čím je to plněný a vyfoť to požádně! Krásnou dobrou noc. My ještě mastíme karty,nevyhrávám ale co,o hlavu mi nejde! Papa
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Halóó, halóó, je tu někdóó? Jsem zmasagovaná,ale krááásně :slight_smile: jdu vás zatím dočíst.
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem doma.Jsem sice doma už asi 2 hodiny ale trochu jsem si po té cestě musela odpočinout.
Ahojky Věruško.Kde ses toulala?
5. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak už jsem tady sama.
Tak dobrou noc a kdyby jste měl někdo chuť a náladu tak jukněte do albíčka.Ta naše Mája je opravdu všude :grinning: .
Dobrou noc a hezké sny.Zase zítra.PApa.
5. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Tu stále nikdo?
Tak jsem vás přelouskala, dnes jste toho naštěsrí moc nenapsaly.
Markytko, Regíínko, chodím k léčiteli jako Mája a teď i Andrejka. já k němu jezdím do Jihlavy,ale Andrejka u něj byla v Praze. Hostivicích. Jedu tam příští středu, tak se ho můžu zeptat kdy bude v praze. paj jsem byla u astrologa Havelky, který taky léčí a ten jezdí k nám 1x měsíčně,ale myslím , že je každé pondělí v Praze na Andělu.
Jinak jste si to tam holky pěkně užívaly, to je dobře, přeju vám to:slight_smile:A Marky, fotěčky pěkný!
Májo, ty máš taky supr fotky, škoda, že do té telče nepojedu,ale už jsem rozlítaná dost. Takový vlasy jsem taky vždycky chtěla,ale mám černé, rovné a málo :grinning: :grinning: Jak to šlo Oubošovi ve škole?
Leontýnko, tak ty máš manžílka takhle pořád pryč? Ještě že máš doma prďolu,ale manžela to nenahradí. S tím těhotenstvím ti uplně rozumím, že se cítíš neúplná...Moje sestra mi řiká, že můžu prožít plnohodnotný život i třeba bez dětí,ale já to tak necítím. Prostě tohle pochopí jen ten, kdo po těch dětech touží a mít je nemůže, nebo jsou vymodlené.
Andrejka to už zalomila?
Tož já půjdu taky, ale nejdřív vám ještě popíšu tu úžasnou masage:slight_smile: dělaly nám to přímo Thajky a spočívá to spíše v tlakové masáži,ale i v klasickém masírování. Míša vedle mne skučel (ti chlapi nic nevydrží :grinning: ), ale já jsem si to fakt užívala. Masírovaly nám uplně celé tělo včetně oblyčeje. Hodina utekla strašně rychle, pak jsme dostali ještě čaj ,ale moc času na zažití jsme neměli, bo jsme zas museli chvátat na autobus.
http://www.thaisun.cz/thajska-masaz-foto-galerie.html
zde máte odkaz,doporučuju!
Jen mi to kazilo, že jsme se zase s Míšou rafli, ale to už tak patří na náš denní pořádek...
Tak kobylky, jsem sice uplně rozprouděná,ale musím jít spát, bo zítra brzo vstávám a jedu se švícou k té zubařce.
Krásnou dobrou noc všem a sladké sny:slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Regííí, to je vtipný :grinning: :grinning: :grinning:
Jo ještě jsem vám chtěla napsat, že mne masírovala ta druhá z prava, co se drží s tou druhou za ruku. Asi je teplá, tak proto se mi to tolik líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Bréé ráno kobylky. Že by tu od rána nikdo nebyl? :wink:
Všem přeji hezký den, u nás už je v plném proudu sluníčko.
Belluško, tobě stále přeji sílu na nový boj,
Leontýnce ať není smutno,
Katce rychlé zotavení,
dovolenkujícím Monče, Janince atd. krásný dlouhý čas,
pracujícím ať to utíká
a nám všem ostatním tiež:slight_smile:
Jedu pryč a ozvu se až odpoledne. Budu dnes taky zavářet okurky. Nemáte některá osvědčený recept na lák.
Díky čauky bááááj
6. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno!!! Včera jsme u doktora vyfasovali spousty receptů pro manžílka. Medikamenty na zlepšení spermiogramu. 2 měsíce budeme píchat injekce, tentokrát do něho :grinning: . Snad to přinese ovoce. Přeji hezký den plný sluníčka a dobré nálady!!!
6. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Krásný den. Evi tak změna,píchat se bude do manži? To je super ať vědí jaké to je? A jak to je s tim 4 ivf hradí to pojišťovna? Věruško to je škoda,že ta masáž byla pokažená tou hádkou ale znám tyhle stavy když se na něco těšíš a pak se to blbostí pokazí. My jsme domluvili Terce jízdu na koni,nemohla ani dospat jak se těšila. Až dorazí tak vyrazíme někam na výletík. Všem krásný den. Andrej já se tak těším ať už je září,doufám,že to vyjde a dorazí nás hodně. Jsi šikovná,žes to vymyslela. Papa
6. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno kobylky.
Ahojky Věruško tak já se zkusím Andrejky zeptat na toho léčitele.Uvidíme co udělám.Včera mě Marký tak nahlodala že bych to zkusila.Tak asi do toho pudu.
Petruš kde si včera jezdili?Co ta dovolená?Ještě pořád chodíš do práce?
Ahojky Evo.Tak to je super že se bude píchat do chlapa.Přesně jak nepsala Petra.Ať si to taky užijou.Budu držet palce aby to něco přineslo :wink: .
Jinak zdravím všechny holky a hlavně Bellku.Pořád na tebe myslím kočko.
6. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkné a slunečné ránko.
Zdravím Věrku,Regi,Petjunku,Evu,Maju,Andrej do rachoty a Belinku u zvířátek a všechny ostatní.
Dnes mám zase úklidoví den aspon se zabavím.
Jsem konečně spala celou noc ,ale jsem jak praštěná.
Tak zatím pa.
Věruš at tě zubař moc netrápí.
6. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Zdravím květinky, tak jsem tady. Teď jsem trošku nestíhala, měli jsme nějaké zařizování kvůli svatbě a nějak to zas na mě doléhalo, tak se můj skoromanža snažil, abych přišla na jiné myšlenky. Co nového tady???
6. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky. Leontýnko ja myslím,že Věruška nešla na prohlídku,že to je pracovní návštěva. Ty máš teď nějakou zamračenou viď? Tak Ti přeju ať je brzy v tahu a je líp. Regí teď mám týden dovču jinak makám o 106. Práce jsou potřeba. Májince nejde net a jinak moooc příjemná po tel. I mi stačila vynadat,že slyší telku. Ale to já ne,Jirka otevírá oči a tím zapíná televizi
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
To jste asi pochopily,že jsem chtěla napsat penízky jsou potřeba. Ahoj Alenko a kdy bude svatba? Je dobře,že skoromanža pochopil,že je to pro tebe těžké,někteří chlapi to neumí vycítit.
6. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Je to trochu obrat s těma injekcema :slight_smile: . Tentokrát si zapíchám já!!! :sunglasses: . Ještě jsem nikdy injekci neaplikovala, takže si to taky možná užije se vším všudy. Bude jich celkem 16 kousků. Do toho ještě dostal naordinovány antibiotika, no taky si užije :grinning: . Jízda na koni, ty jo!!! Já když vidím, jak je to zvíře vysoký, klobouk dolů :slight_smile: . Dneska jsem objednaná ke kadeřnici, tak se těším až mi prohrábne háro :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Peti svatbu máme 29.8. Takže za chvíli :grinning: . Skoromanža se snaží, prostě musíme jet dál, stejně už na tom nic nezměníme. Teď musíme řešit tu svatbu, když už si ji vymyslel.... :wink:
6. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Alenko.
Ahoj Petjunko,vidiš já jsem úplně zapoměla že Věrka je na zubním doma,nějak mě to vypadlo,mám toho zařizování ted nějak moc a myšlenky mi pak jdou napřed.
Tak já jdu zas něco robit,ted jsem vystrnadila malého ven at se mi neplete pod nohy.
Ty si pěkně užívej dovču,já už se těším jak manža přifrčí dom pak taky někam vyrazíme.
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Dupky dobré ráno :slight_smile: tak jsem doma osiřela :frowning2: Kobzol jel s tchánem na Slovensko, vrátí se až v sobotu :slight_smile: Snad se nic nestane :slight_smile: jdu taky trochu uklízet a nebo hajat k televizi, bo mám dovolenou, tak kam se honit, žééééééééé :grinning: zdravím Regí, Pětku, Věrku, co ti řekl astrolog?Andrejku,, Máju, a zbytek dovolenkářů a pracující inteligence :slight_smile: Jo ještě Leontýnku a Evču :slight_smile: belce posílám pohlazení, a sílü do dalšího bojování.
6. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Leontynko, moc to s úklidem nepřeháněj...já bych taky měla, ale vůůůůůůůůůůůbec se mi dnes nechce :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Ježiš už podruhé se chystám pozdravit Karolku a vždy mi to vypadné tak tě konečně už zdravím a užívej dovolenky,taky bych malého někam vyslala,ale on se mě drží doma zuby nehty.
Alenko mě se taky nechce ,ale musím to tu dát trochu do pucu :unamused:
6. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Petruš tak hezky dovču užívej.
Co má Mája s počítačem?Ta holka je asi teď chudák co?Tak já jí písnu aspoň sms aby jí nebylo smutno.
Karolko ahojky.Kde ses toulala???? :slight_smile: .Tak ty máš dovču jo?Tak si jí hezky užívej.Přesně tak.Neni kam spěchat a hlavně to za nás nikdo neudělá :wink: .
No je pravda co jsem byla u Marký tak Kája tady uklidil.Tak to ho moc chválím ale zase ne moc aby pak nespychl :wink: :grinning: .
Ahoky AK.Neboj všechno dobře dopadne a pak si hezky užijete svatební cestu (kam jedete?) a třeba přijedete už 3.Kdo ví.Zázraky se dějí holka.
6. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Regí, to asi nedopadne, ale děkuji. A s tou svatební cestou nevím nevím. Ještě teda nemáme vymyšlené kam, ale vzhledem k tomu, že jsme teď zjistili, že do zimy jsou potřeba provést opravy na domě, které budou stát moc moc penízků, tak asi budem muset zvolit důležitější a místo svatební cesty pojedem jen někam na výlet.
6. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
AK třeba jo.Kdo ví.No ono tady u nás je taky moc hezky a člověk to tady ani nezná.Takže hezký výlet po ČR je taky hezký.Třeba si ho užijete víc než někde u moře.Hklavně aby se povedla svatba a byla taková jakou si přejete.
Jéééééééé holky já bych se tak vdávala ale nikdo mě nechce :frowning2: :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
No snad to vyjde. Máme jen malou, chtěli jsme ještě počkat, ale když mělo být to malé, tak jsme to chtěli mít komplet. Tak co už teď, rušit to nebudem. Tak snad se ta svatba povede bez problémů :grinning:
6. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
leontýnko, vubec se neomlouvej, já jsem na tom podobně, taky chcu někomu něco říct a než to dopíšu, tak se mi myšlenky někam zašantročí :grinning: Já z toho výletu malého moc odvázaná nejsem, jsem na něm dost závislá, to určitě znáš, a strašně se bojím, ale nechci mu bránit a ustřihávat křídla, ono opičí láska taky není moc dobrá :pensive: Chtěl jet, moc se těšil, tak ať si to užije :slight_smile: Alenko, zdravím, svatba bude super, je to tvuj den, tak si ho užij :slight_smile: Regí, byla jsem na dovolenné, a teď se snažím, něco doma dohánět, tak se spíš míjíme :slight_smile: U Marky bylo fajn, co tulačko jedna :grinning:
6. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.