• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylky.Jo máte pravdu že se u mě měla Regínka jak princezna.Jak to tady čtu tak si ale pořád stěžuje.Člověk koukal aby neměla hladíček protože je chudinka pohublá :grinning: a ona na mě takhle.No jo no.Samý dobrůtky jsme měly.Ani jsem nechtěla z ničím pomoct.Je to holka pohodářka a srandistka.
Jo Regí dneska jedu k našim jsem pozvaná na ovarový kolínko z křeníkem a bude se udit a dělat tlačenka se sulcem.Jsem říkala že tři dni jsou málo.
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Marký já si nestěžuju a pohublá nejsem.To jen ráno ale pak už néééééééé :wink: .
No tak třeba příště na týden ale nevim jak by to Zdenda přežil :grinning: .
Karolko bylo u Marký moc fajn.domu se mi opravdu nechtělo.To je pravda.No snad to nebylo naposled :wink: .
AK neboj všechno dopadne dobře.Svatby jsou přeci moc krásné.Teda aspoň myslím.Já na tu svojí čekám už 8,5 roku :wink: .Kdy to máte???Jsem zvědavá co ale jsem JEN ženská.
6. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Svatba je 29.8. v 11.00h. No to já tak dlouho nečekám, ani se mi do toho vdávání moc nechtělo, ale když už to je, tak se těším. :grinning:
6. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj všechny kobylky :slight_smile: Nakukuji z pracovního procesu. Tady se uklízí. Taky mě to čeká, o víkendu se na to vrhnu. Těch 14 dní nečinnosti je poznat :rolling_eyes: .
6. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
No co jsem se tady AK dočetla tak žádná tady nečekala tak dloho na své ANO.Bylo mi řečeno že prý v roce 2010 si mě vezme.Jo kdo ví co se stane do té doby.
To datum je opravdu za chvilku.Tak na tebe budem myslet.Škoda že jsi tak daleko.Určitě by jsme tě přišly podpořid :wink: .
6. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Děkuji, pak si tady dám do alba nějaké fotky, teda pokud nebudu jak příšera :grinning: . A samo Vám napíšu jak to u nás probíhalo. :wink:
6. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Určitě budeš moooooooc hezká nevěsta a fotečky určitě dej protože to by ti holky neodpustily a popsat to tako musíš :wink: .Jen kdyby to četla ALFICE tak už ti taky vyčiní a napíše něco podobného.
6. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Já si to myslela. Nebojte, já Vás neošidím, to bych se tady nemohla ukázat. A kdo by mi pak pomáhal :frowning2: .
6. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
No vydíš jak jsi rychle zapadla mezi nás :wink: :grinning: .Budeme se moc těšit na fotečky.Halvně já.Třeba chytnu inspiraci :wink: .Kdo ví :grinning: .No ale asi by mi to neprošlo :frowning2: .
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoooooooooooooooj kobylenkyyyy sem domááááááááááá :grinning: :grinning:
tak ani nevím kde začít :slight_smile: byl to výlet na 2dyn ale zážitků máme :wink: moře-bylo úžasný,voda čisťounká tak sem se taky koupala a bylo i teplý,v po sme tam měli 40ve stínu a v út 35 hnus velebnosti se nedalo dejchat tam maj klimu úplně všude kde to de.Měli sme večeři asi o 12chodech :grinning: :grinning: :grinning: holky to bylo oni nosili jen trošky a jedliá sme nekecám od 20:30 do 23:00a bylo to dobrý :wink: ani sem nebyla nacpaná prostě tak akorát nabaštěná.
Jo cikády tam řvou jako krávy ale doslova,to je na hlavu a čím víc se blíží večer tím přidávají na síle zvuku :grinning: :grinning: sme se tam seznámili i párem kolegů tak sme vyrazili i do hospůdky,nachechtali sme se teda pořádně.

No a fotbal-výkon našich katastrofa!ale za ten zážitek to stálo bylo to supéééér ta atmosféra holky,to se nedá popsat jak řekové fandili sem byla úplně unešená z toho jejich kotle :sunglasses: sem pořád čuměla na ně a ne na trávník :grinning:

pak dám nějaký fotos,ted valím vařit rajskou a plněný papriky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě bych chtěla napsat Belce že je mi to moc líto,myslela sem na tebe jak si asi dopadla.Vypadalo to nadějně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ale neboj...Určitě to taky přijde. Jedna moje známá taky čekala tak dlouho, bude se vdávat letos a když teď ví co je to za velký přípravy, tak si říká, že se na to měla vyprdnout :grinning: . Oni mají velkou svatbu, to mi jen mališkou, naštěstí. :wink:
6. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak mám hotovo ještě jednu pračku pak si ofouknu kebuli a jdu odpočívat .
Zdravím Janiku z výletu,to musela být nádhera.
6. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
fotos vloženo :wink:
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky ted mi volala kamoška co je na tom stejně jak mi tady,měli podanou adopci a zítra si jedou pro 10ti denní mimčo chlapečka jsem ztoho úplně naměko.
6. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
jééé to je super, tak to zjisti co nejvíc info. To je krásné. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Co ti mám pozjištovat co tě zajímá.
6. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
jéé tak to je krásný že jim to vyšlo :wink:
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Všechno, jak dlouho jim to trvalo, kde si vybrali mimíska, co všechno museli podstoupit. Vím že jsem zvědavá, ale mít info je moc dobrá věc. ALe nechci Tě tím nějak otravovat a ani nové rodiče. Je to opravdu moc krásné. Přeji jim hodně štěstí :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Janiko je to krásné,oni strašně dlouho otáleli nechtěli do adopce jít a nakonec byli rádi že táto možnost vůbec je jinak by byli bez dětí.
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
ALI nikoho neotravuješ informace ti mohu poskytnout i já protože mé dítko je taky adoptované taky jsem si tím prošla a chceme do toho ted jít podruhé,ale když tak ti to písnu na meil at tu nehltíme stránky.
6. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Děkuji Leontynko, jsem opravdu zvědavá. Budu ráda, když mi to písneš. V interku jsem ti napsala svůj mail, tak jak budeš mít chvilku, tak napiš. Ještě jednou DĚKUJI :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Alenko svatba i přípravy jsou náročné ale stojí to za to,uvidíš. Regí ja čekala na svatbu 11let a 4měsíce takže klid! Karolko já tě chápu,že máš o malýho strach ale je to chlap nemůže být mamánek s maminkou doma,nemyslím to zle. Buď ráda,že odjížděl s radostí na tváři.Leontýnko to jsem netušila,že se dávají do adopce takový prťátka. Všechny moc zdravím. Mám dárek ale do albíka až zítra,budete koukat jak na Vás myslím!
6. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj Petu, jj, jsou náročné, ale aspoň mám teď zábavu. Už se aj těším...A já taky koukala, že se do adopce dávají tak malé mimi, ale ta doba co musíš čekat je hrozná..
6. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Alenko já se vdávala před 9měs.takže přípravy mám živě v hlavě! Byla to hoňka ale stálo to za to! Janí zdravím jsem tě přehlídla. Fuj to je hnus vedro ale u toho moře se to dá! A to žrádýlko,mňam!
6. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahojky prdky moje, konečně jde net, jsem z teho málem onemocněla :grinning:

Věruško, masáž teda úžasná, okoukla jsem i tu vaši masážistku, ale co ten oblYčej? :grinning: :grinning: :grinning: Jsi jak já s objedem :grinning: Koukala jsme na ty stránky, taky bych si t objednala, asi zajistím rovněž poukazy a bude se mušet jet, ale co tam s tím kolosem udělaj... :grinning: , si holky máknou.

Petjuna sjíždí výlety, tak kde jste teda nakonec byli? U telky? :grinning:

Janni.ko, úžasný fotečky, fakt krása, stadion mě úplně dojal :slight_smile:

To mimisko adoptovaný, to je teda bomba, to je úplně donešený z porodky, kouzelný.

Andrejka doworkovala, kokot můj :grinning: , jak jsem se dočetla :slight_smile:
6. srp 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš tak to mám jěště asi tak 2 roky čas co?No to mě asi zabije :grinning: .Já myslela že už jsi aspoň déle vdaná.To jsi mě překvapila.
Májo vítej zpět.Jsi zdravá a celá.Tak to je dobře že jsi to přežila :grinning: .
10ti denní miminko se jinak nedává jo :confused: ?To jsem nevěděla.
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Kde jste všechny???? :confused:
6. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojka holčinky všechny zdravím,v pondělí jsem byla na kontrole a je všechno ok,tak my odjíždíme na týden na dovču do Ostravy můj manža tam má syna a příbuzné tak alespoň provedeme návštěvy,je to od nás cca 6 hod jízdy,ale ptala jsem se na gyndě a prý můžu jet.Akorát mám málo hemoglobinu tak musím kapat kapičky maltofer 2x40 kapek.
Dnes jsme přivezli kočárek ten co mám v albíčku a autosedačka přijde poštou je to 3kombinace od 0-4roky a v německu jsme zaplatili celkem 310euro to je asi v dnešním kurzu 7595,-kč a u nás za to chtějí 22300,- hrůza co?
Už mám i základní výbavičku a fusak,v puntanele a v mothercare v Praze měli velké slevy tak jsem koupila co se dalo.
Máji prosím jakou velikost má teď Anýsek? jen abych měla představu,díky ....
Zdravím Belušk ,Věrku.Petjunku,Andrejku,Marký,Regí a uplně všechny krásné dny :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, jdu vás jenom pozdravit a popřát dobrou nocičku a krásné sníky. Tak ráda bych vám něco pěkného napsala, ale nejde to, kouknu na vás a tečou mi slzy. Slzy vzteku a zloby, lítosti a beznaděje. Mějte se krásňoučky, sluníčka, myslím na vás. MVRMMM
6. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Dobrý večír, berušky,
nestíhám, v práci nový program, chaos, improvizace no děs.
Přišla jsem dom a strávila jsem dvě hoďky na balkóně, přesazováním a zasazováním kytiček. Ale aspoň jsem se odreagovala. KOukám, že tady se taky moc nenapísalo.. NO,jasně Belíšek je smutnej a spousta kobylek někde poletuchuje..
6. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.