• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
dopr!!! PROČ JÁ SI TO PRůběžně neukládám!! :angry: Zase než jsem to odeslala, se mo obnovila stránka, je to fuč! :angry: :angry:
Tak jsem hlavně zdravila našeho Belíška :zipper_mouth: :dizzy_face: , Karolajnku, že se teď nemá s kým pomazlit :frowning2: , Alenky jsem se ptala kolik je malé :slight_smile: , z Péti jsem byla udivená, že 11 let odkládali svatbu :grinning: . Rychle jdu odeslat radši.
6. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Taky zdravím Leontýnku. U nás v Práglu nám říkali, že je tak malinký radši nedávaj, dokud nejsou pořádně prohlédnuté a já jsem musela dát za pravdu, protože představa, že si odnesu ten uzlíček a pak se něco stane, OMG! Radši vydržím. Ale asi taky záleží, co vědí z anamnézy rodičů. Jinak , Alenko, my jsme taky schválení už a čekáme, tak kdyby Tě něco zajímalo, se ptej. REgí k temu neléčiteli, asi nejvíc ví Mája, já tam byla jen jednou, jsem začátečník:sweat_smile: .ICQ jsem Ti poslala, ale nepsala jsi, tak to nešlo? Stejně jsem byla v jednom kole, bych Tě odbyla a to by mě mrzelo.Taky jsem koukala, že Majký má zítra kontrolu, viď?
6. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
No, mi v tý prvná vymazaný zprávě vypadla i Janninka, tož vítej dom! Fotky jsou nádherný! To móře, jak si manža labuží na leháátku :sweat_smile:
A kdepak je Věruška, jó vlastně vyráběla tesáky pro ségru, že?
A Anýsek?? Vytáhl někam drahé rodiče??
A Hanina odjíždí na dovču :slight_smile: . jó jdu se Ti juknout do albíka na ten kočárek :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj Andrejko máš pravdu mám zítra kontrolu ve tři hodiny tak jsem zvědavá co nám zase pan doktor poví.Taky jsem se dozvěděla před hodinou,že mi spolužačka z učnáku předčasně rodí.Je teprv ve 33tt a odtekla jí plodovka.Tak jsem jak na trní
6. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdu holky spinkat tak přeji dobrou noc a krásné sníky.
6. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andrej ahojky.
Já nepsala protože jsi byla OFFLINE.Jinak moc děkuju.Zkusím zítra Máju.Mě by stejně zajímalo jen pár věcí.No to se nedá nic dělat.
I tak moc děkuju.Dobrou noc a hezké sny.
6. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Regí, já nebyla offline, máš asi se mnou stejný problém, jako já s Bellinkou, já ju mám taky furt off a od holek vím, že s ní píšou. Písni mí zítra Tvé, zkusím to, ale nevím..Nechápu to. Ještě mi holky v práci vysvětlovaly, že si to nějak vzájemně musíme dovolit, či co, ukazovaly mi to na jedné kolegyni, která byla evidentně in, a mě se ukazovalo off. Pak mě nějak požádala o cosi , já to potvrdila a bylo. Zkrátka nějaká blbost v tom je, musím ju vykoumat. Tak písni do interka zatím.
Přiznám se, ale, že na to juknu až zítra, jsem šla dát jen dobrou noc všem kobylkám, bo padám huž únavou. Majký, zítra držím palce.
Jo, a Evi, co Ty? Máš novej účes?? Dáš fotečku? :slight_smile:
Pápá všem, berušky!
6. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky všecičky, už jsme doma z Prahy, nemám dočteno jen jsem zběžně proletěla.
vidím že už je Katka doma tak to je super, doufám že už je dobře.
Belli na tebe myslím kudy chodím. V pátek jdeš na krev, viď a budete plánovat rovnou KET? Ještě tam čeká jeden mrazáček bojovníček.
Taky jsem mávala u odbočky na Vlašim a taky na Třebíč :wink:
No a v Praze jsem koukala po lidech jestli nepotkám Andrejku.
V Praze jsme byli se známýma, on tam pracuje, tak nám dělal průvodce, jezdili jsme autama za sebou on to hnal jak blázen(jako všichni ost.pražané) my nestíhaly, šílený provoz, hrůza lidí, ale památky nádherné.Petřín, hrad, Karlův most, Starhov... bomba, ale nedivím se Andrejce, že na víkend razí do klidu.
Janika se taky vrátila, vypadá to nádherně, to moře, jé.
Tak jdu spát, dobrou všem.
6. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Už zase spíte? :grinning:

Velikost Anýse je momentálně 56 někdy i 62, ale záležín a druhu hadříku, npař. NEXT je větší. Já mám nejradši NEXT a GEORGE, taky je pěkný TU. No a moc hezký hadříky jsou v Tescu, kolikrát se vyrovnaj těm Nextovejm, myslím krásou :slight_smile:

Věruška se ještě zubí bo co?

Andrejka má novej program a jde chrupčit, brou noc, už chrní asi...

My tu máme návštěvu a satan se míní potrhat, bo si chce s návštěvou hrát, snesl celej hrací park :grinning: , ale neni zájem.
6. srp 2009 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, tak vás jdu po celé, dni ještě pozdravit. Zběžně jsme si vás přečetla. Zdravím přílítnutou Janinku, fotky perfektní!
Pak mi utkvělo to 11denní miminko v paměti, super...
Bellíškovi přeji zítra hodně síly a pokoje do dušičky, posílám pohlazení a myslím na tebe.
Májo, už jsi zase srostlá s netem? Já jsem ti toho nemohla napsat do sms víc, bo jsem byla dnes ouplně zaneprázdněná. Ráno v 8.00 jsem už bala u ségry, pak jsme jely k zubařce, brousila jí zoubek a upravovala další až do 11.00. Pak zas k ségře. tam jsem se naobědvala a rychle do práce a bych stihla udělat provizorní korunku na obroušený pahýl. To mi zabralo celé odpoledne a dokonce jsem si zahrála na doktorku a korunku jsem ségře sama nacementovala :grinning:chudák, je pokusný králík, ale aspoň nemusela zas cestovat zpátky k Dr. Holky, jak mne ta práce zas po tak dlouhé době chytla:slight_smile: Už se těším jak to budu ségře dodělávat, Prostě, pořád mne to baví. No pak jsem jela na velenákup, bo jsme měli ohlášenou na večer návštěvu, ale předtím jsme museli ještě zavařit 10kg okurek. Uf, to byla honička. Umýt sklenice, okurky... nacpat do sklenic, zavíčkovat... Ale stihli jsme to vše v rekordním čase 2 hodiny. Míša ještě dovíčkovával a už zvonila návštěva, které jsem mezi okurkama ještě zdobila obložený talíř a dělala ovocný salát. Teď ještě steriluju druhou dávku a jdu do pelechu, Spíš padnu... A zítra zas brzo vstávat, dovézt Mikiho k našim a jedem na rafty. Směr Týnec- Pikovice. Huš jsem měla být v betli, bo se zítra asi utopím.
tak jdu.
brou všem kobylkám, Markytce zítra ať dobře dopadne kontrola a ostatním krásný den. Ohlásím se až asi zase večer. páááá
Jo ještě jsem vám zapomněla říct, že dnes mi konečně došel kalendář početí od astrolioga Havelky. Tož bude sex dle rozpisu :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Andrejko, dnes mi dorazila 3. ms , tož v září huráááá :wink: Je přesná jak hodinky a zas bez bolesti, Že by ty bylinky? Kéž by to na tebe taky tak fungovalo.
6. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jééé tady to najednou ožilo:slight_smile: Zdravím Monču z výletu. To je fajn, že jsi si to užila.
Májo, já už se nezubím, já už jsem polomrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jéžiš, Ty máš snad delší dny, omg, kolik má Tvůj den hodin? :confused: Můj jenom 24 no... :grinning:

Jsem ti chtěla napsat ten recept na lák, jsem zapomněla :slight_smile: , je to ten, co se nevaří, dobrej je.
6. srp 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jé i Monča, tu jsem přehlídla, jsme psaly všechny nějako současně. Vy jste jeli kolem nás? :confused:
6. srp 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brou nocku, kočenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 23:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, tady to ožilo :slight_smile: . Tak ještě jednou kobylata, brou brou :grinning:
6. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Máme bylinky,chlorellu,ječmen,neléčitele.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI. Zpět z dovči doma.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, zasejc dom od Majký.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,v září KET, frčíme proraftovati víkend!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7operace,myom pryč!jupíí,jsme domáá, je to za nááma!!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09, Aspoň, že máme tu zahrádku!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,ách jo,neboj,zase budeš brzy bojovat :slight_smile:Svatba 29.8.(11.00)! :slight_smile:
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea,3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu :grinning:

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, půjdeme si pro ni hnedle, máme sílu, jíme knedle, života se nebojíme, ještě mu to osolíme !!Jsme óbr bojovnice! MTR :zipper_mouth: :dizzy_face: :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!7.8.další kontrola :wink:
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna-termín29.10.Frčíme na týden na dovču do OV.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Budeme mít Valušku! 17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, Zasejc doma z Práglu.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,UTZ15.8.,prďolka se vrtí,tak to má býti!Super výlet byl - Spartááá!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Máme průůkajduu! Taky si užíváme dovču! máme to aj s čápama :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Huž mám velikost 56 (a někdy po mlíčku aj 62 :grinning: )
6. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, hřebčíne :slight_smile: , přeju klidný a příjemný den :wink:
7. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko všem kobylkám!!! V Brně slunečno a hlavně pááááááááááááááátek. Od pondělka pícháme :grinning: . Sestřich u kadeřinice proveden, foto zatím nevloženo - bude napraveno :slight_smile: . Moc a moc zdravím a jdu makat :wink: .
7. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Ještě jsem pořádně nevyděla ani koupelnu a letím rovnou k PC vás ozdravit.
Andrej tak já ti to písnu do interka.Snad se povede a mi se spojíme :wink: .
Májo jak je?Doufám že si dneska nežehlila tak brzo po ránu jako včera :wink: :grinning: .
Zdravím všechny a všem přejí krásný PÁTEK.O víkend má být hezky.Tak snad poslední víkend se opálím.Mě dneska končí dovolená :frowning2: ale nevadí já si tu dovolenou užila hlavně u MArký :wink: :grinning: .
7. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Brééééééééé páteční ránko, mijáčkové!

Dneska jsme nežehlila, jen mě dítě udivilo, bo první vstávání bylo ve 3,04h, druhé v 6,04h a třetí v 9,04h. Jsem ne ty hodiny, hlavně minuty hleděla jak z jara :confused: :grinning: Je to taková naše minutka :sunglasses:

Luboš frčí pro mnoho masejka od našeho Honzíka řezníka a já jdu vyvenčit ještě rychle satanáše. Bude žranice, samej řízan :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska žádnej plán.

Věruška sa raftuje, Andrejka se bude přesouvati na chatičku, ten pátek je prostě nejhezčí den!
7. srp 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jo tak jáááááááááááááá byla aj v lázních, no ještě že mě někdo hodí na tu tabuli, bo bych furt seděla doma :grinning: Pěkná foteška :wink:
7. srp 2009 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Májo.
Už jsem myslela že dneska ani nevylezeš z postele.
Tady pořád prázdno a ty nikde.Ta tabule mě hrozně rozesmála a tak nešlo odolat jí vyfotit a vložit do albíčka :wink: .
Tak malá takhle vstává na minuty jo?To je hezký.
Tak řízky jo?Už jsem dlouho neměla řízek.Že bych dorazila na obdídek?No asi ne já dneska dělám kuřátko a ještě jako zákusek ZELNEJ ŠTRÚDL.
7. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Jé zelnej štrůdl neznám. To by mohla býti také mňamka. Řízky nevím, nevím, starouš se mi s něma asi někde zatoulal :grinning:
Máme zase bolení bříška, tak nahříváme kočičku a hřejeme, to je vůně, jééééééééé

Satan se tu válí na gauči, gaučák jeden. To mě napadá, kde bude Mikísek? Tak yna raftu? Brácha jak byl na vodě, tak taky měli pejsky sebou :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
Je to moc dobré.Tady je receptík jestli máš chuť.
ZELNÝ ŠTRÚDL.
Listové těsto,tvrdý sýr,anglická slanina,moravské uzené,oregano a kysané zelí.
Těsto rozválíme,dáme na něj tvrdý sýr na plátky(já dávám strouhaný),uzeninu(dávám obojí.Má to lepší chuť) a okapaný zelí.Posypeme oregánem dle chuti a zabalíme.Potřeme vajíčkem a posypeme kmínem a nebo sezamem.Mužeme i sýrem strouhaným.Propícháme a dáme na plech pokropený vodou!!!!!!V polovině pečení překryjeme alobalem aby se štrúdl nespálil.Pečeme asi 40 minut.
7. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Jé to já dělám s gothajem, ale mamka to myslím s tím uzeným a a zelím jednou dělala, no musí to bejt mňamka, to je jasná věc. Akorát jsem to teda nikdy nedávala na pokropenej plech bo nepřikrejvala alobalem, asi asi je to tak lepší,hmm, jsem zas chytřejší, né-li nejchytřejší :grinning:
7. srp 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
No je to zvláštní na ten pokropenej plech ale já chodím a občas tam ještě cáknu vodu :grinning: .
Je to moc dobré.Kája a soused se můžou utlouct.
7. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
OMG hazarduje ještě u sousedů :grinning: Tož to já bych to radšejc zubožila sama :grinning:
7. srp 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Zdrávím všechny zlatíčka. Andrejko, ten soupis je super. Moc se mi to líbí,ji šikovná. Já dnes byla po týdnu na KO, doktorka mi ukončila neschopenku a od pondělka nástup do práce. Takže si musím ještě užít ten volný víkend :grinning:
7. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Májo sousedka taky pořád peče a pořád nám něco nosí.Je to taková sousdská výpomoc???? :grinning: ale né ta co si určitě myslíš :grinning: :grinning: .
AK ahojky.Tak už do práce jo?To je hrozné.Já jdu také v pondělí po 14 dnech do práce ale já se docela těším.Jdu na ranní tak mi to uteče.
7. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Já jdu taky na ranní, teda moc se netěším, každý mě bude litovat, ale nějak to zvládnu.
7. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.