• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ta co si určitě myslím jo? :grinning: Myslíš třebas jako půjčování mouky, cukru, vajíček...? :confused: :grinning:

Děfffčata, nepropásněme magické datum a čas, již se to blíží. Píšou, že tento úkaz je jednou za sto let, tož nezapomeńte zmagičtět v 12hodin 34 minut 56 sekund 7.8.2009 (123456789)!!! WOW :grinning:
7. srp 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu zubožit bordel vysavačem :wink: , ať máme v tem magickém čase aspoň pořádek, ne? :grinning:
7. srp 2009 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
No asi tak nějak to myslím :wink: :grinning: .
Co se má stát v tuto dobu Májo??? :confused:
AK to znám.Mě teda moc nelitovali.Semnou v práci spíš nemluvili.Jako kdybych provedla něco špatného.Mluvili semnou jen když to bylo nutné a to o práci.To je ještě horší.
7. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
A co se to má jako dít??? Jsem trochu mimo. :grinning:
7. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Dobré poledne kobylenky
7. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky! Přeji dobré poledne a dobrou chuť, pokud právě oBJ :grinning: dváte!
7. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Jééééééééé ahojky Leontýnko.Tak jak je kočko?
No Májo to nám to ani nevysvětlíš jo?Jsme s AK zvědavé :grinning:
7. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Maja asi bojuje s vysavačem :grinning: . No to su zvědavá, třeba se to dozvíme než nastane ta magická doba :wink:
7. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojky Andrej.Tobě také dobrou chuť.Co máš dneska dobrého :wink: ?
No uvydíme co nám napíše.
Taky jsem hned vzala vysavač do ruky a sebrala prádlo :grinning: .Kdo ví co se stane.
7. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Nás vyděsí, a odejde si :angry: To bude něco z numenorologie, OMG, čáry to jsou velebnosti, čááry:confused: :grinning:
7. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
jsem degeš, no jasně, teprve teď jsem si všimla posloupnosti čísel, OMG, no jóóó, to je zvláštníí, hezkýý, ale co to teda je v numerce??
7. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Přeju krásné poledne a dobrou chuť, koťátka moje zlaté. Tak jsem zpátky z kontroly, v pátek na UTZ, jestli bude vše v pořádku, tak se nechá rozmrazit sněhurka. Jsem odtamtud vystřelila jak namydlený blesk a v autě se vybrečela, no teď už bych se mohla aspoň najíst.
7. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Děvčata, roním tu slzy, zrovna mi volal brácha, že jeho bejvalá skorošvagrová se právě vdává v Řecku na pláži!!! Píšou, že ve 12,00 hodin budou svoji a rozeslali všem hromadné sms v 11,58h. To je masakrrrr, nojo, kráááása prostě.
7. srp 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko ahojky kočičko.Určitě bude vše v pořádku a sněhurka pude k mamince.
Klidně se vybreč a hlavně se napapej.Potřebuješ sílu a né aby jsi byla jak kostřička.To by se sněhurka neměla kde udržet :wink: .
7. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Máji, no jo, to musí být krása. Regi, zlato, já přibrala za stimulku 8 kg, takže mám z čeho brát, neboj. Ale najíst se půjdu, protože mi začíná být špatně, že jsem ještě nic nejedla.
7. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Bellí , zdravím, dnesk ajsem myslela na to, že máš doma kyvadýlko, že by jsis mohla zkusiti prokyvati ten byt...
7. srp 2009 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
Všechny Vás moc zdravím, hlavně Belku. :slight_smile:
Mám dotazík, jedna holčina je v 18.týdnu na PN a teď byla na dovče v zahraničí,p.doktor dovolenou povolil,ale v době její nepřítomnosti ji hledala sociálka a teď má problém, nevíte některá jak z toho ven?Děkuji.
7. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
No asi domluviti s doktorem. V nejhorším případě jí ukončí neschopenku a začne novou, ovšem to je taky na prd, když první dny jsou zadara apak až po 60-ti bo kolika dnech ta vysoká, no to těžké, ale zase se dovolovala no :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ale on jí to povolil asi jakože zdravotně předpokládám, ne v neschopnosti, ikdyž mu to bylo jasný, toje jasný, ale můžou na ni poslat kontrolu z práce, neřekla to někomu v práci? Kdo by jí to záviděl? Bo na těhuli je to dovný, kor když je těhu tak dlouho, že...
7. srp 2009 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ať si zajde za doktorem, ten jí dá potvrzení o tom, že jela na dovolenou, nebo spíš potvrzení o tom, že věděl že se na určitou dobu PN zdržovala na jiném místě a mělo by to projít. Když jí to dovolil, tak by to neměl být problém.
7. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Krásné poledne všem kobylkám. Bellko, necháš si vyšetřit ten progesteron 7 den po transferu?
7. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Beluško, ahoj světluško :slight_smile: , no klidně plač, sněhurce slzy nevadí :wink: :slight_smile:
Tak taková romaťiiiiika na pláži, hm.. :dizzy_face: :dizzy_face:
regíí ahoj :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Alfice, podrobnosti nevím,ale přepošlu ji info od tebe a od ak, moc děkuji. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Holky, a nechodí teď sociálka, aniž by požádal zaměstnavatel? Aby ta holčina ještě neměla v hlavě , že má nepřátele. Mně by to přišlo logický.. vyplácej penízky oni, tak by si je měli hlídat sami.
7. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nějakou dobu chodí zaměstnavatel, ale to je myslím jen prvních 14 DNÍ. Pak už sociálka :confounded:
7. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Se sociálkou žádný zkušenosti nemám. Ani neznám nikoho, koho by takhle v době PN kontrolovali. Ale ani bych se nedivlila, kdyby nějaká dobrá duše lehce upozornila, aby provedli kontrolu.
7. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
No já vím, že jedna kolegyně z práce teď sšla na PN, čeká dvojčata (2 holky a normálně), no a stěžovala si že jí napsal doktor vycházky na 2 hod ráno a 2 hod odpo. A že prý na těhotný chodí kontroly nejvíc. Tak nevím. :confused:
7. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky Terko a Evi.
Májo tak co????Dovíme se co se stane za pár minut????
Ta svatba to musí být nádhera.Hlavně na té pláži.Já se chci VDÁVAT!!!!!!!!!!!!! :grinning:
7. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Teď jsem se chtěla taky zeptat jestli se dozvíme co bude :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Terko, ať jde honem k lékaři, jenom on jí může z toho pomoct ven. Teď už si nemocenské hlídají sociálky, zaměstnavatel pouze prvních 14 dní. Evi, nechám si ho nabrat, tím už nic nezkazím.
7. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.