• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děvčata moc děkuji za Vaše rady. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak je po MAGICKÉM ČÍSLE ale nic jsem nepocítila.Asi jsem něco zvorala a nebo to teprve doraźí.
AK co ty?
7. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
HHolky prominte ale musím to napsat mam obr radost.Jak jsem psala v čera že kamarádka rodí předčasně ve 33tt tak porodila dneska ráno v půl pátý a má chlapečka 4,8kila a 52cm.K tomu ještě porodila kamarádovo přítelkině a ta má holčičku.S tou jsme si psaly večer v 10 a dělala si ještě srandu že jdou sexovat,že jí doktor řek že to nevipadá že bude rodit,že prej tak za tři týdny a malá se narodila v půl třetí ráno.Prej jentaktak to stihli do porodnice.
7. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Regi...no jsem na tom stejně...NIC :rolling_eyes:

marky..to je super..že gratuluji :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marky ahoj, ve 33týdnu a už měl chlapeček přes 4kg, to je tedy macík. :wink:
7. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Ak.Jsem z toho celá na měkko.
7. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Terko to je teda macík a to kdyby jsi viděla to její bříško ani nevím kam se tam vešel.To ona čekala nejdřív dvojčátka ale o to jedno přišla ve dvacátým týdnu no a tenhle malej si pak bral všechno na sebe.To víš dvojnásobek hormonů v těle po dvojčátkách a najednou jenom jedno mimi.
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
to věřím, je to super. Kolegyně čeká dvojčata, tak ji závidím. Ale moc jí to přeju. Termín má až v prosinci, ale řekli jí že se narodí v listopadu. Paráda.
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
No holky ale stejně lituju maminky z dvojčátkama mají to dvakrát těší.
7. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Chudinka, hlavně, že se udržel alespoň ten chlapeček a co prosím Tě stalo s tím druhým miminkem ve 20.týdnu už to neni zcela běžné?
7. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ale musím vám napsat, že jsem se dneska i zasmála. Jedu přes okrsek, kde slouží Pavlík a koukám, jestli ho někde neuvidím. Á, už ho vidím. Jejda, zase se vybavuje s nějakým chlapem, co něco vyměřuje. No, vyjíždím z vedlejší, takže žádná vysoká rychlost. Ještě že tak, oni měli radar, OMG!
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj Regi už je dobře,ted jsem tu skoro hodinu studovala papíry k té adopci je to masakr se v tom vyznat.
Ahoj Belinko jsem ráda že jdeš pro sněhurku.
Musím jít makat vyoráváme brambory tak se tam jdu kuknout ,můžu jim stejně jen ukazovat kde která brambora leží.
7. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tery to druhý mělo nějak nemocný srdíčko a špatně se prej vyvíjelo.
Belíšku ještě že jsi nedostala pokutu.
Belí, tak budu držet palečky. Potom nám budeš v září radit, jak na to :slight_smile: .
Ty jo, to si nedovedu představit kam až by klučina narostl, kdyby ještě zůstal v bříšku :grinning: . Maminka si teda taky zkusila. Regí, užij si posledních dnů volna. Na příští týden hlásí horší počasí, to nejlepší sis vybrala na dovču. Krásně Ti to vyšlo.
Aha,hlavně, že druhé bylo v pořádku, ty už máš tak vysoké číslo, to snad ani neni možné za chvilku už budeš maminka. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Majky, bych mu dala hubana a musel by mi to smazat:wink:
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Beli, při tom všem to je krásná zpráva :slight_smile: Beruško, i když tomu moc nevěříš, držím palce a zázraky se dějí :slight_smile: Myslím na tebe :slight_smile: Včera jsem jela s manžou převézt jeřáb a jeli jsme kolem Jihlavy :slight_smile: Takže zdravím Janinku :slight_smile: Myslela jsem si, že budem projíždět jihlavu, ale mají luxusní obchvat , takže jsme se jen na ni dívali :wink: Ghtěla jsem si zapamotovat dědinky, jeřáb jsme vezli do Nechcevle, snad jsem to napsala dobře, ale skleroza huž mě postihla :grinning: Zatím papa dupky MVMR
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Bellko tak to je teda dobrej vtip.To jsi opravdu měla štěstí.Tvůj manžel je policista jo? :confused: .
Jo Eví celkem to vyšlo jen mě mrzí že jsme nikde nebyli ale to nevadí.Vynahradíme si to jindy a jinak.
Leontýnko obdivuju tě že se v tom trochu vyznáš.Já a papíry nejdou dohromady.Pořád se to mění a já mám pak hlavu jak pátrací balon.Ještě že ten můj se v tom vyzná.
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jééééééééé Karolko ahojky kočko.Kde ses toulala?Už jsi zase pryč co???
7. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Všichni jste zase pryč jo :confused: ????
Tak já jdu taky něco dělat.Asi pudu žehlit.
7. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
http://www.novinky.cz/koktejl/175755-nastal-nejmagictejsi-moment-stoleti-12-34-56-07-08-09.html
TAk AK tady to je.Poslal mi to přítel.Tak jsem obojí prošvihla.Svatba nebude a polibek taky nebyl.Tak snad zase za 100let :grinning: :grinning: :grinning: .
7. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak kobylky jsem doma od doktora.Malá je zdravá ale maminka zarazila doktora i sestřičku.Za tři týdny jsem přibrala 4,20kg.Doktor mě dvakrát převažoval i ze sestřičkou a mam jít znova na kontrolu 13.8. na převážení.Nezdá se mu proč jsem tolik tak rychle přibrala.
7. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj kobylátka, koukám, že tu nikdo není, nevadí, tak vás alespoň pozdravím.

Terezce gratuluji k dobrým výsledkům z TT.

Marky, Ty už máš krásné bříško, no vidíš a Ty jsi měla strach, že budeš plochá. Už to máš za pár, utíká to :slight_smile:

Moc na vás kobylenky myslím, i když moc nepíšu. Nemám moc náladu, včera jsem byla u doktorky, začalo mi tvrdnout břicho, ale hrozně často, víc jak 10X za den, tak mi napsala magnesium a musím ležet, ležet a ležet a s nohama nahoře. Je to prý moc brzo. Jediný štěstí je, že se neotvírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtěla mě poslat do porodnice na kapačky, ale naštěstí jsem ji přemluvila a slíbila, že budu vše poctivě dodržovat :cry: holky myslíte, že to s mimískou zvládneme? Znáte nějaké případy?
7. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Marky,teda a řekla jsi panu dr. že pěkně papáš??uvidíš to bude fajn,bříško máš pěkné a pokud Ti nic není tak to přece není hrozný.Kamarádka taky v tomhle období přibrala docela dost :wink:

Monči,to tvrdnutí bříška je sice brzo,ale i to se stává,neboj :wink: Pisnu Ti do IP :wink:

Všem přeji krásný večer a pěkný víkend-má být vedro tak někde u vody bude fajn :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj Mončoet, já přeci měla tvrdnutí břicha, předčasné kontrakce. Byla jsem týden v nemocnici, pokud tě do ní pošlou, tak bych e nebránila, jsi tam pod kontrolou, na všechno se můžeš zeptat. nesměla jsem chodit ani pro jídlo, jen na wc a do koupelny, což bylo na pokoji, ale bylo to dobrý, byla jsem klidnější, dostala jsem kapačky, léky a bylo to dobrý. Za týden jsem mohla jít domů, le už se to nezlepšilo. Jen jsem dostala Magnezko a opravdu seděla, ležela, nedošla bych ani do obchody, kterej máme 300m od baráku, možná ani to ne. Tam bych možná došla,a le zpátky ne. Prostě jsem to proválela doma. Kontrakce jsem mívala hlavně po jídle, jak se břicho trošku najedlo, tak ztvrdlo, nejvíce k večeru, začalo mě bolet pod prsama, táhla mě jakoby kůže a nemohla jsem dejchat, takže jsem si lehla na bok a ležela a Magnezkovala se. Ale fakt nikde nelítej a hlavně nejezdi autem. To byla kalamita, Luboš mě vezl třebas do města k doktorovi a zpátky už jsem nedošla ani na parkoviště, tak pro mě jezdil přede dveře :slight_smile: Tak neboj, zvládly jsm eto s Anýskem taky.
7. srp 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak vás kobylenky zdravím, dneska jsem na netu moc nepobyla, bo mimíska furt bulí, před chviličkou jsem se vrátila z venku, jéjda a ono je už tolik hodin.
Ještě mě čeká vaření guláše :angry:
Sleduju 13. komnatu, jako Andrejka, doufám teda. Andrejs, ani jsem Ti nenapsala neni čas, hrůza, ale napíšu a Věrušce děkuji za sms, pozdravovala vás z raftu, ale snad už zas uháněj k domovu, já myslela, že jste tu písaly, že bude celej vééékend v raftu :confused: Také jsem jí neodepsala, jem koza Róza.
No nic, mimisko zas řve, jdu na něj.
7. srp 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kde jste? Už spinušáte jo? Je po Komnatě i Krausíkovi, dneska jsem stihla obé.
Vaříme gulášek, je to ještě na louho... :confounded:
Tak brou nocku všem spícím :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.Chci se zeptat to magnézko beru taky.Měla jsi i křeče jako v podbřišku a pak jako po stranách bříška když jsi měla to tvrdnutí břicha?Taky mě zarazilo že mi doktor dneska řek že mám ležet a odpočívat.
7. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jinak Moniet tobě taky to čísílko popolezlo dost na horu.Máš pravdu že to utíká.Vidím to hodně na Terezce.Jak je to dlouho co se strachovala a testila a dneska má už 21tt za jménem.Docela se ale těším a na druhou stranu mám i strach.Ale moc si to nepřipouštím. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Marky, já už si to přesně nepamatuju, to byly bolesti snad všude :pensive:

Vložila jsem vám přáníčko, které jsem vytvořila pro kámošku, co má zítra narozky :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.