• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Bré ráno, kobylky.
Jsem v Práglu, musím uklidit, vyprat, vyžehlit na tu dovču, přes týden toho moc nestihnu. A navíc čekám mrchu.
Je tu hnúúsně :angry: , lituju ty z vás,které tráví aj víkendy v betonových králíkárnách. Honza s Tairunkou mi odjeli, a je tu pěkně smutéééénko. Já včera padla za vlast, prase v posteli neumytá, neodmalovaná, celou noc mi jela tv, noťas a lampička a vůůbec mě to nevzbudilo. OMG! Jdu do spéérchy a udělat káávičku a jdu gruntiti. Jo, a ještě.. včera jsem čučela výjimečně na něco jinšého Máji, a sice na Kurvahoši.. vždycky se pochlámu a vzpomněla jsem si na Belíška, všude žížata :grinning: .
8. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Bréééráno kobylkýýý:slight_smile:
Neutopila jsem se, raftila jsem se jen včera,večer jsme šli skvělý den ještě zakončit do hospůdky, tam jsem se mírně střohla,ale jen mírně:slight_smile:, no ale pak už jsem neměla sílu se vám večer zahlásit.
Sázava byla fajn, voda tekla, takže jsme se ani moc nenadřeli a bylai sranda. Jelo nás 6, zas parta z kapely.
Trochu mne dnes bolí hlavička, jednak z nevyspání a asi i trochu zatvrdlé přeci jenom svalíky za krkem. Musím doma uklidit, uvařit a odpol jedem k našim za Mikískem a večer tam kluci hrajou na zábavě a budem tam přespávat, takže vás zase opustím :frowning2: ale nebojte, budu na vás mysleti:slight_smile:
Zběžně jsem vás pročetla.
Mončiet,asi bych se té nemocnice taky tolik nebránila, vím, že se ti moc nechce,ale byla by jsi klidnější.
Belluško, kontrola byla smutná, ale stále máš naději ve sněhurce.Pořádně vše promysli, my tě tu podržíme:slight_smile:
Májo, foteška krásná...
Andrejko, huš jsi na chaloupce?

Holky,,,mám dotaz, zvlášť na KAROLKU.Dnes jsem 2. den ms, ale ten první byl hodně slabý,skoro nic. Chtěla bych si nechat udělat hormonální profil a vím, že hormon FSH by se měl nabírat 2.-3. den cyklu, což vychází teď takhle blbě na víkend. Karolko, když byl ten první den ms hodně slabý, má to vliv na to fsh,když bych ho jako vůbec nepočítala a šla bych na odběry až v pondělí, což by bylo 4.den? A co si mám vše nechat nabrat za hormony. LH, FSH...a dál? Už jsem to zapomněla. Díky, holky.
8. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
taky musím vařit guláš, jak Mája včera a uklízet jako všichni tu. Do noci jsem zavařovala broskve.
Andrejko hlavně že ses krásně vyspala. Asi to byla potřeba po pracovním týdnu.
Věrko tak to jste si užili zas akční výlet :slight_smile: Píchání stimulky se vždy bralo podle opravdového krvácení, den kdy špiníš se do ms nepočítal. Tak si myslím že to bude stejné i u braní krve.
8. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno babulenky, přeji všem krásný den. mě dnes čeká uklízení a hlavně mytí oken :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Věruš, vítej z raftu :slight_smile: Jsem v Práglu, bo se musím zastavit v tempu a připravit na dovču.
Monči, taky si myslím, že jsem si ten spánek zasloužila a navíc, není tu manža, tak se to muší využít :grinning:
Holky, už vím, jak zhubnout. Dát si na lačno mladý ječmen :grinning: . Snídaně tu stojí už 20 minut vedle mě a stále ještě nemám chuť. To je smrááád a ta chuť. Musím na to jít jinak, sice píšou na lačno, ale jestli to nesmíchám třeba se soustem jogurtu, tak to to fakt nepůjde. Se mi zvedl žaludek.
Takže koukám, dnes máme kobylí závody v úklidu! No, na můj balkon nemáte, přesazovala jsem tam kytičky a stříhala je..
8. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Ahoj Ali, tak další uklízečka :grinning: !
Monči ET, moje kamarádka už v 5.měsíci tvrdnutí a aj otevírání se! Porodila v 8. kráásného kluka, dnes rok a půl. Jo, ale byla chvílema aj na kapačkách taky, já bych se tomu nebránila, opravdu. Drž se.
8. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Koťátka, přeju krásnou sobotěnku. Taky mám uklízecí mánii. Věruško, jak říká Moni, 1.dc se počítá od krvácení. Moni, to Tvoje číselko tak krásně roste a vůbec všech těhulek. Andrejko, aspoň ses vyspala, beruško. Věruš, krásnou zábavičku přeju, Máji, přáníčko je moc hezké. Sluníčka, mějte se krásňoučky. Nebudu jmenovat, určitě bych na někoho zapomněla a to nechci, berušky.
8. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jak koukám tak je to dnes samá uklízecí :confounded: . Už mám hotové 2 okna a dalších 7 mě čeká :angry:
8. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak mám po veškerých uklízecích plánech. Teď mi volala ségra, že si čistila zuby a přitom ztratila tu korunku , co jsem jí dělala, takže musím do práce a znovu. Takhle to dopadá, když se dělá něco příbuzným- zákon schválnosti.
Míša si naplánoval další výlet s dědou, ani se se mnou nedohodl, to je další věc, která mne naštvala,ale to teď nebudu rozebírat.Prostě zanechám to tu jako to leží a běž, k obědu si asi namažu chleba,no co se dá dělat...
Jo, k té mé ms. Já někdy před ms špiním atyhle špinící dny do ms nepočítám,ale tentokrát to bylo jíné, jen slabé krvácení, tak si nejsem jistá jestli to už mám brát jako 1.den ms, nebo ne. proto jsem se na to ptala.... :frowning2:
8. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Zdravím Monču, Alenku, Andrejku, Bellku. MVR :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Tak Belíšek přišel, ahoj hvězdičko :slight_smile: .
Věruško, k té ms fakt nevím. Asi bych tedy brala, že to ms je, a šla tam v pondělí a vše řekla.. A co na to Tvoje bazálka?? Právě ju zkoumám u sebe, ms cítím už od čtvrtka. OMG, na nově zase o snažení se o mimi..
8. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojte uklizečky přeji pěknou sobotu,já už mám zběžně poklizeno a vařím,odpoledne jdeme k mé bábě na narozky,ale ani se mi tam moc nechce mám pořád nějakou tesknivou náladu a jak do mě někdo rýpe blbýma kecama tak pak vždy vybuchnu a to přesně dnes hrozí.
Zdravím všechny přítomné i nepřítomné.
8. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Andrejko, chtěla bych jít ke svému gyndaři a poprosit jeho, aby mi udělal ten horm.profil, bo bych jinak musela zas letět do Práglu do Pronatalu a tam se s někým domlouvat. Nevím vůbec jestli můj gyndař má přehled o tom, že FSH se musí nabírat 2.-3.den. nechci ho podceňovat,ale myslela ,ale spíš jsem to na něj chtěla rovnou vybalit, aby mi nabral tohle, tohle, tohle...že chci vědět jak na tom jsem, než něco v září začnu, víš?
Moje bazálka byla teneto měsíc podivná. nejdřív nižší teploty, což je asi normál, pak to okolo ovulky začalo vzrůstat,ale pak zas kleslo a teď před ms vyšších konstatních 36,8. Ty si měříš taky teplotu a i při ms? To já ne.
Jdu do té rachoty. zatím papapap
8. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Leontýnko, tak jsme na tom stejně. Mám taky dnes testknivou, jen s tím rozdílem, že já už ani nevybuchuju,ale spíš rezignuju. Tož ať ti ta oslava dobře dopadne. pa
8. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Holkýýýý, právě mi psal Belíšek sms, kousl se jí net, ale psala, že je to ten film, co jste u něj nedávno všechny bulely o IVF, tož já žehlím a mám tedy super kulisu!!!
Leontýnko, berunko, to je mi líto :frowning2: , posílám trošku energie :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Děkuju holky,jdu pokračovat ve vaření a kukat na ten film třeba mě to pomůže,nebo po ruce nikoho nemám všichni někam prchli tak nemůžu ani nikomu nadávat.
At vám práce jde pěkně od ruky papapa.
8. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Pěknou sobotěnku přeju :wink: Tady se teda kmitá ale ani já na tom nejsem jináč :slight_smile: pračka běží,kamna taky a teď se půjdu proběhnout s vysavačem a u toho budu přemýšlet co s dnešním dnem :fearful: Jirka si domluvil výlet na chatu s kamarádem ale mě se ta nechce.Chata bez vody se suchým záchodem je pro mě s utroušem za trest :frowning2:
Terku jsem zabalila a zas mi odjela,tentokrát na chatu s mamkou, se ségrou a její rodinkou,vrátí se neznámo kdy nejdéle však v pátek protože v sobotu odjíždí s druhou babičkou na týden na Slapy :wink:
Fuj já jsem prase,natlačila jsem 4 rohlík s máslem,jdu to vyběhat s tím vysavačem :slight_smile:
Máji přáníčko krásné.
Věruško ty jsi opravdu pletucha :wink:
Alenko okna v takovém vedru :frowning2:
Andrejko kam vyrážíte na tu dovču?A na týden?
Bellí ahojky nesmutni jsem důkaz,že i sněhurky jsou bojovníčci,moc na tebe myslím.A co to je ta minimální stimulka?To se dělá u KET?
Mončo ahojky :wink:
8. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Než to nadatluju tak je tady Leontýnka :wink: ahojky.
8. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak už mám skoro hotovo. Ještě 2 okna a pak už jen záclony. Vařit nemusím, mám ze včera. Taky koukám po očku na ten film...
8. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Peťko ahoj, minimální stimulace se dělá s minimální dávkou hormonů a získá se 2-8 vajíček, ale nestojí to 60, ale cca 25.000. Aspoň co jsem o tom našla na netu. Věruško, Leontynko, posílám pohlazení, taky nemám zrovna veselou a už mě to nebaví. Andrejko, jen koukej, sluníčko. Koukám s Tebou.
8. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Alenko, tak už to budeš mít hotovo, vidíš, jaká jsi šikulka.
8. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
No už mám hotovo, čekám jen na ty záclony až s nimi skončí pračka :grinning: . Musím něco dělat, jsem doma sama, tak ať přijdu na jiné myšlenky.
8. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Alčo to jsi šikulka, 9oken za 2 hodky :slight_smile:
Andrejko na jak dlouho vyrážíte?
Belli tak ty už plánuješ dál, to je dobře, ta minimálka by byla super, škoda že tu není Leňulka ví o tom víc, té pomohla, taky jí výjměčně dávali jen 2 nebo 3.denní embrijka, určitě to zkus. No prve teda sněhuláčka musíš vyzvednout, ať tam není sám. Ani nevíš jak moc bych ti to číselko za jménem přála.
Věruško tak to je jak na potvoru s tou korunkou, jediné štěstí že tě to tak baví. A úklid počká.
Leontýnko užij si hezky oslavu, dej si paňáčka do nosu, ať tě nikdo nerozhodí.
Peti zas nemáš Terku doma, jé ty si jí vůbec neužiješ.
Já od rána uklízím, ale pořád nevidím výsledky, pořád je tu binec :angry:
8. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Moni, no jo, sněhurku tam nechci nechat a mám pocit, že kdybych jí nenechala rozmrazit hned, tak nevím. Jsem teď nějak vnitřně rozhádaná sama se sebou, prostě jdu hlavou proti zdi, ať se děje, co se děje. Na Leňulku taky často myslím. Já zatím jenom peru, hned jak skončí film, tak se taky vrhnu na ten úklid.
8. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Petjunko ty máš to dítko pořád v trapu,ta si aspon užije prázdniny a bude mít o čem povídat ve škole.
Belinko ahoj já mám dńes i vzteklou náladu tak doufám že po mě nikdo nebude nic chtít,taky mě to už neba mám nějaké důležité vyřizování a nemůžu se hnout z místa a nemám nikoho na poradu.
Belinko taky posílám pohlazení hlavně na dušičku.
Tak brambory už se dovařují tak jdu dodělat kaši.
8. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
JJ okna byla celkem rychlovka, i když se mi vůbec nechtělo. Chvílema jsem koukala na ten film. No moc dobré nálady mi to nepřidalo, všichni měli svoje mimi a já nic. Teda je nás víc. Kruci už aby to vyšlo...
8. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Belli tak jestli to dobře chápu, tak bys šla ještě před KETem raději do minimálky? Doufám že si ji v Olmiku vydupeš.
Leontýnko ty se přebíráš těma papírama a lejstrama k adopci? Tak to chce něco na nervy třebas čokynu.
já jsem dovařila guláš, už jsem porci pojedla. kluci jeli natírat zahradní domek, tak jsem sama. Ale ten úklid... jdu zas na to. Ani tu tv nemůžu zapnout nebo už bych zas nic neudělala.
8. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Bellí takže jdeš do boje v září s Andrejkou a Věruškou :slight_smile: ???
Leontýnko ano jsem pro co píše Monča dej panáčka a uvidíš bude líp :wink:
Holky já tu Terku nevysílám oumyslně že chci mít klýýýýýd ikdyž to tak možná vypadá.Je jí 11 a ona už si skoro vše domlouvá sama :wink: mě se jen zeptá :wink:
Alenko ty jsi stroj :wink:
Já dělám br salátek mňam a řízečky z panenky,to si ze staroušem dáme :slight_smile: než zmizí
8. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Moni to mi povídej, já tv zapla a pořád kolem ní chodím a čučím, pak sednu k pc no už se mi nechce nic..ale musím. Peti stroj...?? to ne, to by vypadalo jinak. Ještě musím žehlit, a to se mi teda nechce....ale MUSIM!!!
8. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Monči ano hrabu se tím a některé dotazy mě přivádí do varu a mám taky nějaké rodinné problémi a nevím jak na to.
Mě ten film taky pěkně rozhodil slzy mi tekly proudem.
Mám dovařeno jsem se i najedla tak čokošku Moni až později ted nic nepozřu ,ale určitě na ni dojde,spíš bych si jednu foukla,ale už 3roky nekouřím a nechce se mi začínat.
8. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.