• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Berunky, tak jsem si zaslzela.. Ale ještě nemám dožehlíno, a jak jsem čučela na ten film, tak jsem Honzovi zničila oblíbené tričko, rozmazala jsem gumovej nápis :frowning2: . Bellí, proč nechce Pavlík tu adopci?? Já Ti na to musím furt teď myslet! Bo, mě ta adopce opravdu uklidnila, já mám jasnou dráhu životní (samo, že se může stát kdykoli cokoli..), prostě budeme rodiče, je to, jako když se rozplyne ten óbr černej mrak budoucnosti, když nás schválili..
Petjunko, ahojda. Jj minimálka je prostě méně hormonu, méně vajuch, ale jestli se nepletu, nativ je ouplně málo, ne?? 1-2 VAJÍČKA, prostě přirozené vajucho.
Monči, frčíme v pátek večer na chajdu, tam předáme sousedům Tairunku. V sobotu ráno nás vyzvednou naši a frčíme do Neratovic tam je loď teď v servise. Tam se nalodíme. Auto nějak odveze brácha se synovcem. No, a poplujeme asi 4 dny po Labi. V Německu za náma přijede brácha s rodinou a oni budou pokračovat lodí a my s našima autem do Hamburgu cca na týden. Už se strašně těším..
8. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Brééé sobotní, to je zas den, kretén mě nasral právě, tož slzy kapooo, ale co, poslala jsem ho do pr...., ať se sbalí, ale nějak neposlouchá :angry:
Jinak moc neuklízím dneska, chystám se až v pondělí, dneska maj bejt hice. jen peru, už třetí prajdu, nevím, kde se to furt bere a umyla jsem nádobčo, společně s myčku, všechno se do ní nevešlo, tak jsem myla i růůůůčo :slight_smile:
Gulášek je z noci uvařenej, ještě jsem upekla bábovici na snídanici.
Mimisko spí.

V 17.hodin máme bejt na oslavě narození Igiho, teho našeho kámoše, tak se i těším, že vypadneme a budou tam snad i veselí lidé :slight_smile:

Věrko, gyndaři nemusíš říkat, co chceš odebrat, mně dělal samozřejmě první profil právě on a z toho pak usuzoval co je třeba napraviti a až vyléčenou mě posílal do CARu s vyšetřeným spermiogramem, který nám taky dělal. Určo ví, co má obsahovat, teday aspoň si to myslím...
8. srp 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ne, né. Tu minimálku jsem si zjišťovala, když nevyjde KET, ale budu muset přejít do jiného CARu, protože u nás jí nedělají. Už jsem dostala mail od dr. Macháče, že se můžeme objednat, všechno s námi probere. Ale až tak za rok, leda že bych vyloupila banku. Ale to jenom tak hledám, co se dá, víte jak to je s tím tonoucím.
8. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Pačimů koukáte na ten film, když je na rozhození :confounded: , jjá ho radši nepouštím, ani nevím, kde je ovladač...vlastně vím, kde jinde, že? :angry:
8. srp 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Andrejko, Ty se máš, na vodě, to bude príííma. Zrovna mamce psala známá, že nastupujou v Práglu do letadla :frowning2: , za chviličku budou na Krétě, 50 litrů, kde to ty lidi berou? Ách jo... :frowning2:
8. srp 2009 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz
Jo někdo utrácí jinak :frowning2: :frowning2: . Mě už čeká letos jen stan. Mimochodem nemáte některá dobrý typ kam??
8. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Já bych jela do Českého ráje pod stan, chválej tam i kemp, myslím,že to jsou Sedmihorky...?
8. srp 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Kouknu na mapu. Dostala jsem úkol vymyslet kam pojedem, takže :unamused:
8. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Takže se máš :slight_smile: , já bych hnedka věděla. Jsou tam desítky možností výletů a na kemp se pěla chvála na netu, když jsem studovala dovču. Je tam fakt moc hezky, bych jela na Valdštejn, na Trosky, do Turnova, do Liberce, na ještěd, na Prachovský skály...Prostě plnoooooooo krásný přírody :wink:
8. srp 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
8. srp 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuji za tip. :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak jedu se odreagovat na nákupy,brácha mě vyveze do Hodonína.
Tak večer kuknu.Mějte se.
8. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jééé v Hodoníně je taky moc hezky, super město.

Ale i Břeclav je super, tam máte pořád teploučko, prostě úplně jinej kraj, jsem tam byla asi 3x pracovně a byla jsem unešená :slight_smile: , tak si postavte stan u vás :grinning:
8. srp 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Á matka přišla, ahoj zlato :slight_smile: . Čím pak Tě těn kretéén :grinning: nasr..?
Já taky peru.. ale nějak u teho nadávám. Bílý prádlo zapraný.. Jakou máte zkušenost s persilem Gelem?? Já ho mám poprvé.. a nevím, jestli je to tím, ale děs..
8. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Leontýnko, děláš velmi dobře :wink: :sweat_smile: ! Udělej si radost! Pak nám přijď říct, na co šly korunky..
8. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Práglice, já měla nejradši z gelů Palmex, krásně voní, ale všeobecně je známo, že gely perou hůř, než prášky, takže je to možný. My teďka používáme TIDE TIX SENSTIVE a spokojenost, zatím teda a k tomu jsm edostali nějakou aviváž i pro děti z rakouska a to je vůůůůně. jdu věšeti.
Áále nsral mě s dovolenou :grinning:
8. srp 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj pracantky.Koukám samej úklid.Já mam taky konečně douklízeno a i vyžehlíno.Mladej ještě hajá po včerejším zapíjení malé kamaráda a já jsem se aspon v klidu věnovala úklidu.Ted vařím brambory a bude cuketa z okurkovym salátkem.Po obědě vyrážíme zase kamarádovy na narozeniny tak jsem i z balila a čekám na teho mého ospalce alkoholového. :grinning:
8. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Aháá, tak já koupím prášek. Já na gel najela až teď, bo na chatě tvrdá voda a prášek zůstával na hadrech. Ale v Práglu není potřeba, a ten Tvůj prášek tix.. dobře bělí?? Nebo co používáte na bílé??
Majký, zdravím.. Jo, mělas říct doktorovi, žes tam měla Regíí, proto ta kila nahoru :grinning:
8. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Já myslela, že proto ten bordel a musela uklízet :grinning:
8. srp 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej já používám tekutý ariel, ale jen na krátké praní ne moc špinavé. Jinak normální prášek persil. A k bílému přidávám vanish.
8. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky, Kobylky. Tak provizorní korunka hotová, nasadila jsem to ségře na pořádný cement, takže by to už nemělo spadnout a následně zmizet ze světa.
Teď si jdu asi jen usmažit jajca k obědu, bo ten vymyšlený se zeleninou už nezvládnu. Kdy tady uklidím , to nevím, už nemám tolik elánu jako ráno.
Karolko, a ostatní dík za odpovědi.
Bellíšku, já na tebe furt myslím. Ty chceš jít pro sněhurku co nejdřív? Chápu tvé rozpory,ale taky víme, že hlavou proti zdi nic nesvedem, ba naopak. Nechtěla bys zkusit nejdřív ještě třeba tu kinezku, bo neléčitele?
8. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Andrejko to jsem nemohla říci pač by mi zakázal návštěvy a to nejde přecivá.Jinak Máji kluci obešli všechny podniky v Mariánkách a vypadají very gut :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Věruško, nemáš fotečky z raftu? Já koukala na bráchovy, je tam jak mágoš bo jel ve svetru :grinning: , omg!
8. srp 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
To jistě taky, můžeme vesele drbat Regínku, bo tu není :grinning: :grinning: :grinning:
Já se s váma najím...
Jinak, Májo, jak Ti jde pitný režim?? Se můžu uběhat na vecku.
8. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ali, děkuju ta tip. Koukám, že je vás víc, kdo říká, že gel není na špínu :wink:
Věruško, ahoj zubnice. Mně se včera dodrolil zbytek té korunky, takže mám zase ouplnou díru a už to cítím. Jetsli mi to zase chytne v Německu, tak mi jebne :rolling_eyes:
8. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Andrejko, pitný režim, to je u mě neznámá, právě jsem se prvně napila od rána, jsem debil,a le já si fakt nevzpomenu, omg.

Ty jsi to reklamovala ten tesák , ne? Jak to dopadlo bo to furt nedopadlo?
8. srp 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
OMG celý Marijánky, no to musej vypadat, tož t bude to dítko zdravé, my jedeme radši s táou, aby nedopadl stejně bo hůř. Ale budu asi říditi, no.
8. srp 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě jsem používala Savo Perex na bělení, ale to bych taky na všechno nedala.
8. srp 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jj, reklamace naprosto v pohodě, ale ten technik měl dovču a měla jsem se objednat někdy od 10.8., což je od teď.. No, a nechala jsem to tedy logicky po Německu. To já piju jak vo život.. Navíc pak nemám tolik chuť na jídlo, no néé, že nemám, jen je menší.. :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
No, já mám hlavně dvoje bílý tříčtvrťáky a jsou po tom gelu šedivý!! :angry: Tak ńěco chci koupit, po čem to vybělí..
8. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.