• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko já používám persil prášek i gel a jsem maximálně spokojená ale gel jen na tmavé nebo na ručníky.Mam ho dovezený z Německa a to je vůně úplně něco jiného než ty naše :wink:
8. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky.jsem 11 d po IUI,na testu mám slabounkou čárku,myslíte že to může být ještě pregnylem,od aplikace mám 13 dnů.nebo je to to na co tak dlouho čekám?
8. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
8. srp 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Karlo, nejlepší bude si dojít na krev. myslím, že 13 dní po je už dlouhá doba. Držím pěsti.
8. srp 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
A tady si, pradlenky, počtěte, níže je o práškách, výše o skvrnách, hodně chválej ten Excel z Kaufu, mohl by znát Lůca a pak ten Formil z Lidlu, prý je ještě lepší v hodnocení, jak Persil, to by mě koupit nenapdalo...

http://www.mimibazar.cz/diskuse.php?forum=354
8. srp 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jsem vyšůrovala balkon, pověsila další prádlo, a už mám tak persil tak na 1-2 pračky, takže stejně muším do krámu. No, nemám autí :frowning2: , což Ty Májo jistě chápeš ten vopruz :angry: . Právě dávali reklamu na Vanisch 3xbílá, znáte?? Jdu juknout na Tvůj odkaz.
8. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky kobylkýýý sem tu jen na skok :wink:
tak Andrejko já s gelem neperu,měla sem Persil Gold a byla sem spokojená ani bílý prádlo nebylo šedivý,ted mám jiný prášek bo nebylo moc peněz a prala sem v něm bílý a je taky zašedlý a to sou nový trička :angry: taky sem měla takhle šedivou bílou bundu a můžu doporučit Vanish bílý ten nemá chybu ale už nemám tak sem prala bez něj,s ním ti to nezešedne ani z levnějšího prášku,mám to ozkoušené :wink:

Karla 19-myslím si že to vypadá že je to to na co čekáš,tak držím palečky at máš krásné // :wink:

Sem chtěla ještě na něco reagovat a ted nevím na co :confounded:

jo ještě Andrejko to pití a WC neboj,ono se to ustálí :wink: pij pořád tak jak piješ a neboj to chození na WC za chvíli bude O.K :wink: :wink:
8. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdu si fofrem osekati hnát a vyfučet paličku a afrčíme na oslavu toho mimíse, kterýmu byl včera měsíc :grinning:
Tak papapa, večír vás zkontroluju, jestli jste nezahálely!...jestli se teda se starym nezabijeme :slight_smile:
8. srp 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte zlobidla, bulidala :slight_smile: Moc teď nepíšu, ale jsem tu pořád s vámi, jen pořád nevím, co mám dělat :unamused: Pořád uvažuji, jestli pojídat hormonky, jít do IUI a 5 měsícu čekat, zda se to zdaří a nebo se na to vyprdnout a zavolat do Ostravy a nechat si udělat IVF :frowning2: jsem z toho pořádně rozhozená a nedokážu se rozhodnout. :angry: penízky by na to byli, a je pravda, že v IUI moc nevěřím a podle toho kolik jsem vyfasovala hormonů, tak si stejně organismus zase zaseru sajrajtíkama a výsledek je stejně mizivý :unamused: Možná se na chvíli odmlčím, ale fakt nevím co dál :confounded: Držím palečky Belíškovi, ať najde tu pravou sílu a všem ostatním přeji jen to nejlepší :slight_smile: MVMMR
8. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Karolajnko, Ty náš štamgaste :slight_smile: . Co na to říct?? Já nevím. Radíme si tady hodně, ale občas je to jen a jen na nás, ách jo.. No, na IUI mám podobný názor, ač moje kámoška má holčičku z 1.IUI a teď je v 6.měsíci po 2.IUI. Takže možná, když ženská dobře ´funguje, stačí málo. ALe ona je MUDr (sice psychiatra, ale to je fuk) a ona nechtěla hormony vůbec. Píchla vždy pouze pregnyl. Takže pokud stimulka pak jsem pro IVF. IUI vidím jako dobrý tip pro toho, kdo je relativně v pohodě, a nestresuje ho každej měsíc jezdit do Caru, jen si tak odskočit, a nic od toho nečekat hned. ALe já toho schopná nejsem.
Janninko, moc Tě zdravím.. Takže taky radíš vaniš , koupím.. Jen mi řekni, když jsi to zašedlé pak vzala vanišem, zbělelelo zase? Ještě jsem koukala Máji na Tvůj odkaz, znáte někdo žlučové mýdlo?? Tam o něm psaly holky a chválily ho.
8. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Máji hezkej večer bez modřin :grinning: ! Ale ještě nám mušíš říct, o co v tej debatě o dovču šlo :grinning:
8. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Andrejko právě že ta zašedlá barva zmizela a je to jako nové :wink:
Karolko beruško ahojík,tak co na to říct ted babo rad vid :sweat_smile: co doktoři na to?Ptala si se?Třeba by ti uměl poradit nebo říct názor a podle toho by ses mohla rozhodnout co dál,no někdo třebas tolik peněz nemá tak zkouší IUI tot můj názor,my měly spermio na nic tak u nás to jinak ani nešlo než napíchnout spermijku :grinning: a pomoct jí :wink:
8. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Dobrý večer berušky veliká omluva nemám poslední dobou čas za váma choditi, ale budu se snažiti to napraviti. Dneska jsem byla od samého rána u nás na jedné šterkovně jsu spálená ,ale odpočatá :grinning:
Jak se tady máte holčiny moje :wink:
8. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Berunky, tady je práázdno. No, se nedivím, kdybych byla na chajdě, ještě bych byla taky venku. Mám zaplé "přátele" a tam taky byli na vyšetření a spermiu :grinning: , omg, to je všude!
8. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahoj Luci :slight_smile: . A ta štěrkovna, to je jako koupání, jo? Asi jo, když jsi spálená.. A s Peťkou?
Janni, tak tos mě uklidnila.. Já mám v dosahu jen Penny, nevíš jestli tam taky vanish maj? JInak to nechám na pondělí, nechce se mi jet někam mhd.
8. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojík a hezký večer všem přítomným i nepřítomným :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj andrejko je šterkovna kde je super koupání. Byla jsem tam Pétulou,manžou a mamkou a tatkou bylo to super, ale to sluníčko bylo zrádné jsu jak rajče :grinning:
8. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Čekám na manžu až se orochní a celou mě namaže panthenolem celá hořím aji by se na mém těle uvařili kobzole :grinning:
8. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ahoj Ali, tak okna se blejskaj? Já mám prádlo úplně všude, na balkoně, na věšáku, na dveřích na ramínkách..
Ještě se pere povlečení. ALe jak jsem myla balkon, koukala jsem na okna, taky by potřebovaly, no uvidím zítra.
A co Ty? Jak je? Ty jdeš v pondělí do arbeit, co? Už jsi dala vědět?
8. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
No zjsitila jsem že se moc neblejskaj, neboť jak na ně začne svítit sluníčko tak nic moc :angry: , budu to muset doladit. JJ v pondělí do práce. Už jsem tam byla v pátek odevzdat ukončení PN a rychle pryč. Moc se mi nechce ale musím. jinak už je líp, mám to sice pořád v sobě, ale držím se. Už abych se mohla začít znovu snažit a těšit se....
8. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
No, jdeš do práce poměrně rychle, si myslím, tak držím palce. Ještě to bude doznívat, máš dobrej kolektiv?
Luci, kobzole na Tobě?:grinning: No, ono to asi taková sranda nebude, počkej zítra..
8. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
No doktorka by mě poslala hned, takže můžu být ráda aspoň za ten týden. Jinak v práci to celkem jde, není to tak hrozný.
8. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andrej už jsu namazaná zítra to bude super už se moc těším :grinning: Vím bude to kruté ale za blbost se musí platit :wink:
8. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
No, tak do toho hupsneš rovnýma nohama, no, taky dobře :slight_smile:
Luci, tak to strávíš den u kobyly a budeš hekat :slight_smile:
Holky, jdu pověsiti to povlečení, snad ještě najdu místo :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Berušky loučím se sváma manža oběžuje tak se mu jdu věnovat. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky zítra za vámi přijdu :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak hlásím příchod,udělala jsem si radost a koupila jsem si fešnou kabelku,na oslavě dobrý samá žranice tak jsem zmlaskla šest chlebíčků nebo jsem od oběda nejedla a kousek dortu a ještě ted se nemůžu hýbat.
Ještě čekám meila od manži a jdu chrapkat,tedy spíše číst do pelíšku jsem vášnivá čtenářka červené knihovny.
Tak dobrou nocku všem.
8. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Já se taky pomalu loučím berušky. Jdu si dát sprchu, chvilku kouknu na tv a půjdu chrupkat. Takže přeji všem dobrou noc, sladké sny a pa pa zítra :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Tak Leontýnko, hezky sis to užila :slight_smile: Kabelka, chlebíčky, super odpoledne! Tak hezké počteníčko v pelechu :slight_smile:
Ali, dobrou noc.
Belíšku, kdepak Tě máme? halóóó :astonished:
Dobrou kobylenky!
8. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hezkou neděli přeji bo co je za den, toto zas uteklo. A já furt říkám, že v sobotu bude Anásovi 12 týdnů a ono to teda už bylo, omg.
Oslava byla super, bylo to venku, oslavenci maj velikej barák s ještě větším krásným pozemkem u řeky, v lesích okolo, tak paráda.
Bylo tam hodně lidí, které jsem neznala, takže nové známosti, paráda. Před chviličkou jsme dorazili,, nakrmila jsem Anýse ve spánku, ve spánku i převlíkla a už chrní, bo tam spala asi tak hodinku za celý odpoledne, hrůza.
Taky bylo masíčko a buřtíky na ohni, hrálo se na kytáááááru. Závidím těm, co na to maj buňky a uměj na to hrát. kytau mám doma,a le zlámala bych si asi ruce :grinning: , akordy sice zahraju, ale nějako nechápu to brnkání :confused:
Tož brou nocku, spíše už bré ráno... :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bréé ráno, hříbáátka :slight_smile:
Přeju hezkou neděli. Já huž od 5 vzhůru, žehlím.
Matka udělá z Anýska Anáse, tož za chvíli ananas či co???
Belíšku, ahóój ovečko :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.