• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj koťátkaaa, přeju všem sluníčkám krásnou neděličku.
9. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí, jak ses vyspala, berunko? Co budete dneska dělat? Pavlík je dom?

A ostatní kobyly chrnějí, jo? Já jsem teď dožehlila absolut vše, včetne povlečení, který jsem ještě večer věšela. Teď si oddáchnu a půjdu drhnouti koupelnu a hajzlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Dnešní noc byla krutá záda pálí manža se mi směje že jsu jak rajče :grinning:
Andrejko ty jsi teda pracovitá to já se nemůžu do ničeho dokopat :frowning2: Ahoj Beluško koťátko naše :wink:
9. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahojn Luci, no si myslím, že toho dneska moc neuděláš :grinning: , rajčátko, hezky se promazávej a odpočívej ve stínu.
9. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Andrejko dneska uvařím čočku na kyselo odvezu Péťulu k babičce a dědovi pak si zajdem na pizzu,ale jinak budu odpočívat a manža mě bude průběžne mazat.
9. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Andrejko, to drhnutí koupelny mám za sebou, včera jsem se musela unavit, tak jsem uklízela a uklízela. Pavlík má dneska noční. Už mi jede další pračka, taky převlíkám postele. Luci, chuďátko, nic nedělej a odpočívej. My dneska máme slepičí polévku a slepici na paprice.
9. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ranko kobylky, tak jsem se zaskočila na Vás podívat. Andrej ty jsi ale pracant. Nechceš skočit ke mě vyžehlit?? Teď se jdu na to vrhnout. Zdraví belku i lucu :slight_smile: hezký den berušky
9. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Beluško nejsu chuďátko jsu koza pitomá já se vždycky spálím ale nedám si říct vždycky na to sluníčko lezu a to jsem šla s Pétou a tatkou na šlapadlo na celou hodku a to mě dorazilo :grinning:
9. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Luci, ale vsadím se, že příští rok se to bude opakovat, viď?
9. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj ak taky jdeš žehlit no vy jste holky šikovné :wink:
Beluško slepici na paprice bych si taky dala to bude dobrota :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Alenko ahoj, vidím, že mezi nás, uklízecí maniaky, skvěle zapadáš.
9. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak já už mám vyžehleno včera. Teď jenom chodím a koukám, jak je tady, na chvilku, čisťoučko. Venku je tak krásně, bysme měly být venku a né pořád uklízet, ale nikdo to za nás neudělá, že?
9. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Beluško každý rok je to stejné nedám si říct spálím se pak zkuhrám sloupu se pak jdu hezky do hněda :wink:
9. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojte děvata vy jste ale rychlíci už máte i poklizeno.
No já už taky končím s úklidem ještě pověsím pračku utřu nádobý a hotovo.
Včera mě normálně ten můj tak vytočil i po meilu že jsem to rozdýchávala po půlnoci,kdybych ho měla po ruce takl ho přetrhnu.
Luci to jsi si teda dala tak odpočívej at se ti to brzy zhojí.
Alenko,Belinko,Andrejko Ahojte.
9. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
tak vás zdravím kočenky moje :slight_smile: Belíšku, neuklízet a honem utíkej ven, sednout na zadek a chytat sluníčkové pohlazení, zítra huž nebude :slight_smile: já vařím, dělám kuřecí řízky a polívku, prý budem obědvat venku :wink: Jinak peru, vlastně pračka a myslím na vás :wink: Luci manžovi se natírání asi líbí, ten muj by to zakončil po svém :grinning: Jinak Anýsek, Ananas, to je jedno, hlavně že nám holka roste do krásy :grinning: Andrejku zdraví koza Líza :grinning: Jo malý huž přijel, tak máme doma zase veselo :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Leontýnko, nepřetrhávat, bo budeš mít dva prudiče :grinning: Co ti na tu dálku proved, nezbeda?
9. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Karolko 14dní z něj páčím odpověd na jednu důležitou otázku a on to vždy tak obejde že stejně nic neřekne.
9. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Karolko a Leontýnko. Leontýnko nepul ho bdeš hi ještě potřebovat :sweat_smile: Karolko u nás se to taky vždycky žvejkne napřed mazání potom sexík asi budu dlouho spálená :grinning: Holky vy jste mě nakazili už peru druhou pračku. Utřela jsem prach mám uvařeno.
Kde máme Májinku?
9. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Leontýnko, to jsou chlapi, furt aby z nich člověk něco páčil, já bych je naložila do sladkokyselého nálevu a pravdelně proštěrkala :grinning:
9. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Zdravím Karolku, leontýnku...Už mám dožehleno a vymýšlím jakou mám upéct buchtu.
9. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky!
Tady to ožilo! Alenko, na pečení tady jsou přebornice, každá něco poradí. Já mám nejradši www.mamincinyrecepty.cz
Tady už se zase půlej mužský :grinning: :grinning: :grinning: !!! Jó, v tom si vždycky tak hezky zanotujeme:grinning: !
9. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Já mám pověšeno a zalila jsem kytky a taky budu dělat buchtu asi bublaninu máme tam dost malin a ostružin tak to zužitkuju.
Karolko s chlapama je potíž hlavně když je nejvíc potřebuješ.
9. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
děkuji za tip už koukám a určo něco vymyslím. :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky, bré ránko, tady se uklízí a já jsem líná jak veš. Všude takovej ten bordel, co viděj jen ženský. Hrůza.
U nás je škaredě, né že by byla zima, ale je chladněji, sluníčko nikde, zatažíno, asi už začíná to ochlazení, co hlásili.

Včera, jak už jsem psala t bylo super. Spali jsme dneska až do půl 11 :confused: . Honzík zas spinká. Dneska máme modrý dupky s medvídkem a modrou deku, tak jsme Honzík :sunglasses:

Za chviličku pojedeme do Mor. Budějovic, prý vykoupat, no opět to nevyjde, to je tak vždycky a na nějaký masiko bo co.
9. srp 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Karolku a Leontynku, berušky zlaté. Tak už jen čekám, až mi uschnou nehtíky. Jsme si nacpali bříška, prádlo venku pěkně schne a konečně byl Korán, OMG! Skoro po měsíci, no jsem skvěle naladěná:slight_smile:
9. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Májuš se jede koupat, hm. Jsem věděla, že jsem na něco zapomněla, umýt autí, OMG! Ale až k večeru, bo venku je vedro a upřímně, mám udělané ty nehtíky, přecivá.
9. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Beli taky potřebuji umýt vozítko...nechceš dojet a vzít to při jednom :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj kobylkýýýý:slight_smile:
Tak jsem se vám vrátila od našich. Včera jsem tam jela na zábavu,ale nějak to nebylo ono,asi jsme si tu dobrou konstelaci vybrali na raftech, tak jsem šla dřív spát. Zůstali jsme tam ještě na oběd, byla kachna se zelíčkem a brambor. knedlíčkem. Teď musím dohnat ten včerejší úklid co jsem zanedbala,ale jsem nějaká unavená a Míša si zrovna roztáhnul v obýváku kabely, tak z luxování nic nebude.
Jak jste se tu měly? Koukám, že jste toho moc nenapsaly No vždyť jo, byl víkend, venku hezky, tak proč byste tu taky dřepěly...?:slight_smile:
9. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
ahojík veru...Teda ty jsi se ale měla. JJ dnes je to tu tak trochu mrtvý..všechny se rekreují :grinning:
9. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Věruško, beruško, tak už jsi konečně domečka? Lehni, nožky nahoru, je neděle:slight_smile: Alenko, tak první umyju svoje a pak to vezmu k Tobě:wink:
9. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.