• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to je skvělý, jsi zlatíčko :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Bellí, žádné nožky na horu, Míša jde pryč, tak jdu řádit s luxe,. bo bych měla špatný pocit , že jsem tu za celý víkend nic neudělala.Jo a Boženku bych taky potřebovala umýt a vyluxovat, tak jsme třetí v pořadí, jo? :slight_smile:
Kdy jdeš broučku do práce? Jak jsi to vše promyslela?
Zdravím taky Alenku.
9. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Jsem přišla teď z pastvy. Věruško, tak do fronty s Boženkou:slight_smile: Příští pátek jdu na kontrolu a když bude vše OK, tak bude KET, protože to nechci odkládat a od září půjdu do práce.
9. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojky
jaký v září do práce,věříme tomu KETíku ne??? :wink:
Zdravím všechny Alenko ty jsi holka pracovitá se úúúúpně červenám :pensive:
Jdu vložit fotečky z dovči :wink:
9. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Tak Belíšek přišel z pastvy , to je nádhera :sweat_smile: , a a korán byl, hm, nálada je hned lepčejší.
No, koukám, že teď budou minimálně tři Kety za sebou :grinning: :grinning: :grinning: Belíšek, Věruška a já. A co Manetka??? Manetko, haló :astonished: , jak Ty a Tvá rodinka ledňáčků?? A ještě Katka, Katuš, jak dlouhou si dáš pauzu??
Tak já ještě vyluxnout ložnicu a pak vytříti všude, a jéé já tu mám krásně uklizíno, navoníno, zase jsem odnesla do popelnice 5 igelitek, jé to mě baví, vyhazovat krámy, to se hned líp dejchá.
9. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Ahoj Péťo! Zdravím Tě, kobylko :slight_smile: . Tož vlož :grinning: . Já jdu doluxnouti a pak to zkouknu..
9. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Andruško moje zlatá, teda Ty řádíš jak černá ruka zákona, OMG! Peťko ahoj, tož už čekám na fotešky:slight_smile:
9. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Bellí jsem ráda,že už je Ti kapánek líp :wink:
foto vloženo hoďte oko :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Andrejko ty jsi cvok víš co je to NEDĚLE??
9. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak fotešky zkouknuty, moc hezkééé. A ten čáp, no kouzelný. Do Poličky jsme taky jezdili ke známým.
9. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak jsem zpět z procházky. Miki je jak z divokých vajec a bufeťák k tomu. Byla čerstvě posekaná tráva a on jí žere. jenže to se zas naučil u našich, kteří ho neokřikli a pak blil.
Ahoj Petííí. Fotešky moc pěkný. Sluší vám to holky:slight_smile: Tenhle kraj moc neznám tak mám aspoň typ na vdalší výlety. Ten čáp je krásnej. To ho máš na balkóně? Vypadá to u vás podobně jako u nás na sídlišti,myslím tu bytovku v pozadí. V takové podobné bydlím.
Andrejko, tak zy mne taky zahanbuješ, ikdyž dnes jsem stihla uklidit v jedné skříni a do popelnice letěli 2 staré kabelky :grinning:
Bellíšku, korán byl jako tento? :grinning:
9. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Věruško ano čáp je na balkoně a doufám,že m iho nikdo neukradne,bydlíme v přízemí :frowning2:
Taky se stydím tady se makalo a já jsem ostuda :angry:
9. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Ahojda kozéénky moje :slight_smile:
To je sranda, jak všechny čučíme všude po čápech :grinning: . Moc pěkné fotečky, fakt. A penzionek vypadá velice velice dobře :wink:
Věruško, to dělaj pejskové, že žerou trávu. Oni ji žerou právě proto, aby se vyblili, když si chtěj vyčistit bříško, to není nic divnýho, jen je blbý mít na koberci žmolek vyblitý trávy, já vím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belíšku, jsem řádila, to jó, ale teď ten pocit! Znáš, viď? :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Jo, Ty máš toho čápa doma?? tO JE BOmba nápad!! Já si pořídím na zahradu na chatu!! Třeba pak přiletí další k němu :slight_smile: ! Říkala jsem vám, jak mají naši taky čápa na zahradě (je v albílku..), tak tam jednou přiletěla volavka a nakrucovala se před ním :grinning: . Jo, a dala jsem si do albíka mojé adoptovanou dcééru z Keni :grinning:
9. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Berušky už jsu konečně doma odvezli jsme dítko babičce a dědovi a mi pak jeli do Ostravy na čumendu. Utratila jsem spoustu peněz petulce plavky ve slevě sobe podprdu ve slevě petulce kšilt a neteři taky kšilt taky ve slevě.
Petruš ty fotky jsou super moc vám to s terkou sluší a ten čáp je super.
9. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahoj Luci! Jsi mě úplně zblbla, jak jsem najížděla na příspěvek, Ty máš luca4?? Jsem degeš, nebo máš změnu?
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Andrejko já jsu luca4 pořád jsu stejná jenom o pár kil těžší :grinning:
9. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ne, já su uplně blbá, já si až teď všimla tý čtyřky, víš?? Jsem jí prostě ignorovala :grinning: . O kilech mi nemluv :angry: . Právě teprve večeřím. Ale improvizovala jsem, udělala jsem cuketovou polívku, se sýrem , mňamka.
9. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak už jsem vylezla z vany a jsem v pelíšku. Věruško, tak Andrejka Ti už pěkně vysvětlila, že pejskové jedí trávu na trávení. No jo, no jo, korán jako tentooo:wink: Luci, aspoň sis udělala radost.
9. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jsem dneska myslela na Karolku. Když jsem byla se žížátkáma na pastvě, tak Baroš se, jak jinak, zase přežral a vypadal jak kdyby měl na bokách baťohy, tak jsem mu říkala: kdyby Tě viděla Karolka, ona má pro Tebe slabost, ta by se nasmála:grinning:
9. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andrej mi dneska byli na večeři manža si dal kuřecí játru s hranolkama a já si dala kuřecí na žampionech s hranolkama a tatarkou prostě príma kalorická večeře. Ale tu tvojí polévku bych si dala musí to být mňamka :wink:
9. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Belluš mám trápení a zaháním ho utrácením :frowning2:
9. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Luci, copak Tě trápí, beruško?
9. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Halo, jsm právě dolítli domů. Nejdřív u Lub. rodičů, masiko moc dobrý se dělalo na zahrádce s čerstvým chlebíčkem z pekárny přinešeným. Pak nápad mého muže, zajet ukázet jeho ttě a strejdovi Anýse konečně, tož paráda, měli tam pouť zrovna a vedle soused prodává barák, tak jsme byli na čumendě,no moooooc pěkný to bylo :slight_smile: Hnedka bych ho brala.

Musím říct, ýe jsem taly tento týden nějako zatápala nad Lůcou4, bo jsem tak ynetušila, že tam má tu štýýýýýýýýru, pačiml tam je? Takový číslo :confused:

Pak jsme se pobavila nad trávou, aby ji vyblili, pěkný slovo :grinning: , ale je to tak no, mušej žrát trávu, aby si vyčistily žalud :grinning:

A ještě jsem nepochopila co bylo za zvláštní korán tentoooooooooo, nějakej jinej styl bo co? :slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer kobylky.
Tak poslední víkend jsem strávila u mamky.Makali jsme.Prořezal se ořech (strom) a tak jsme makali ale docela to šlo.
Teď jsem se vrátila z Prahy.Kolegovi z práce se narodila holčička.Tak jsem jí zapila 3 panákama a 2 mattonkama :wink: .Vážila 3.40 a měřila 51 cm.Je kouzelná.
Teď jdu do sprchy a honem rychle do pelechu.Zítra musím do práce :frowning2: ale zase se těším že budu mít pohyb a něco schodím :grinning: .Tak snad vás dočtu zítra.
Všem přeji dobrou noc a kdo musí zítra do práce tak hezkou šichtu.No a koho čeká zítra kontrola tak ať dopadne dobře.
Papa a MVR :slight_smile: .
9. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jééé já hcci taky zahánět utrácením, utr´t pár kaček k nám a pak Tě i pozvu na návštěvu a budu Tě veselit, dle toho, kolik k nám utratíš :wink:

Andrejka vyházela pět igelitek, to je pěkné , taky takové dny mám a dneska mě štvete, bo já neudělal pomalu nic za víkend, ale zejtra, to teda bude honička.
Andrejko, co mrcha? Už je u vás doma?!!!

A jdu k Petjunce do albíka...
9. srp 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Belluš peníze mě trápí pracně jsme našetřily na další IVF a můj ex přišel stím že půjčku kterou jsme si brali ještě jako manželé budeme platit do hromady musíme zaplatit 32000 tisíc do 15dní každý polovinu tak mám šílenou radost :angry:
9. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dobrou noc Regíííííííí a ať se ti v práci líbí.
9. srp 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, buď ráda, že je to tak malá částka, vem si, kdyby to bylo 320 tis., to horší a budete to mít z krku oba.
9. srp 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
To máš Máji pravdu aspon to budeme mít z krku a budu mít od ex konečně pokoj a budeme řešit jenom věci ohledně naší Peťulky :wink:
9. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.