• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Pájo, přesně tak, jako kdyby praskla bublinka. Ta vincentka je můj osvědčený lék a v těhu nevadí. Ještě prodávají tablety na cucání. Vezmu si jí vždycky když mne začne trochu škrábat v krku a dobrý. Drž se!
28. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobré ránko všem holčinám :slight_smile: ,no moc nás tu není co?
28. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Já Tě dám Katy dobré ráno, já už jsem v práci od 06:15. :wink:
28. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
zdravím vod šanónů :grinning: . Májo, docela hezkej článek http://www.reflex.cz/Clanek29593.html.
Jo, a úterý je klientskej den, ale jen dopo, tak už jsou dvéře zavřené.
28. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojte koťátka, zrovna ve chvíli, kdy jsem vám poprvé psala, se mi vylila káva na klávesnici a zablokovala se. :frowning2: Naštěstí máme doma ještě jednu náhradní, ale až to milášek zjistí, tak mě zabije, klávesnice na noťasu asi bude v prdeli, nevíte čím to mám spravit? Písmenka vůbec nereagují, je to k zbláznění. :frowning2: Jinak zdravím Regí a Belku do práce :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Ahoj Karolko,
já myslím, že to vyschne, to bude dobrý. Maximálně to dáte vyčistit, ale myslím, že to jen musí vyschnout. Jednou se mi to stalo s mobilem, vylila jsem na něj víno, dva dny nešel a pak byl zase jak novej:slight_smile:)
28. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj Karolko, nech klávesnici proschnout,v některých případech to pomůže a začne reagovat.
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
No a další věc. nezablokovala sis jí opravdu? U noťasu je to hned? Teď ho nemám u sebe, ale vím, že musím současně držet dva čudly..
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj těhulko Terezko :slight_smile:! Už si zvykáš na svůj nový status jináče?
28. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andrejko, že bych to před miláškem tajila, ale viděl to malý, spala jsem do 10 hodin, nějak jsem zaspala a neodvedla ho do školky, pak vám chcu napsat a tohle, já se z toho picnu, snad máš pravdu a potřebuje to vyschnout, zatím nebudu panikařit a nebudu mu to zdělovat, bože to je den :slight_smile: Co mrcha, už trochu polevila? :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo a některé písmenka reagují a jiné ne, tak si představte, mě v tu chvíli napadlo, že vám nemůžu písnout, on to odveze do opravy a vy si budete lámat hlavu, co je se mnou, pak jsem si vzpomněla na náhradní klávesnici a obrovsky se mi ulevilo. :slight_smile: Já to vyfoukávala fénem a nic, no třeba to jěště chvíli potřebuje. :slight_smile: Terezko, ještě jednou gratuliji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky beruškýýýýýý nějaké žhavé novinky?Karolka odrovnala klávesnici-nech ji vyschnout a uvidíš :wink:
Věruška cítí pohyby a Andrejka pracuje,Belinka taky že?Já se válím u PC dovařila sem,udělala mřížkovou buchtu a volala na gyndu na výsledky hor.profilu,nejsem z toho moudrá sestřička říkala že prolaktin je už spíš u nižší hranice a že ted neví co k tomu ještě říct že tam nemá doktora at si zavolám ještě zítra :confused: ptala sem se zda je něco v nepořádku říkala že ne,ale nějak nevím no.
28. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky moc všechny zdravím a všem přeju sluníčkový den.Karolko jsme na tom stejně Zdenda mi nějak zamknul klávesnici a já nemihla do ted psát.
28. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak teď jsem to uplně pos...a, bo jsem pomačkala všechno možné a píše mi to samé nesmysli, holky já jsem blb, uvidím, až přijdu s malým z plavání, ale asi pujdu na trestnou lavici :frowning2: Janinko, to volání dokola je na prd, já v takovou situaci se dívám na net, co tam píšou. :slight_smile: Tak je to v prčicích, malý teď prohlásil, že to bude muset nahlásit tatínkovi :wink: KUBA :wink:
28. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky,baštím calibrum baby plan,taky ho některá berete?Belka psala že ano,ale mě by zajímalo zda mám k tomu baštit i kyselinu listovou,vím že ji obsahuje ten baby plan,ale jen se ptám,nějakou tady ještě mám nedobranou,tak zda to můžu kombinovat abych se nepředávkovala :grinning: Karolko,Ty baštíš jen tu Eregmu?Nebo ještě něco k tomu-taky nevím zda to můžu i s tím baby plánem,abych si spíš neublížila než pomohla :wink:
28. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
No jo Karol,chlapy drží při sobě.
28. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Karolko,asi si sedím na vedení :confused: jak se díváš na net v takovou situaci?No já to úplně nesnáším,volám jako debil třeba do tý Repromedy jak sem volala od středy a nikdo mi nevolal nikdo mi nic neřek a bla bla bla,nakonec sem tam na vaši radu volala v sobotu dopo a sestra řekla že to z recepce asi zašantročily-ten vzkaz pro doktorku :angry: člověk má nervy na pochodu a oni takhle :rolling_eyes: ale hlavně že výsledek byl O.K. :wink:
28. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Janinko, já baštím jen tu Eregmu, zatím se na Ivf nechystáme, tak spíš láduji tabletkami na zhubnutí. V červnu se chystám k svoji doktorce, tak se ji zeptám na její názor, co by bylo dobré. Já papám tu ergmu, bo tam píší, že to upravuje cyklus a ovulaci, takl za zkoušku nic nedám. :slight_smile: Marky, však já mu to připomenu, záškodníkovi malému :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani, já si zadám prolaktin a podívám se , co k tomu píšou a trochu vím, na čem jsem, jinak tahle nejistota, mě taky vytáčí a to vy mužete volat o víkendu, my ne :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Zatím dobře Andrejko, ale mám ještě dlouho cestu, tak zatím nic neřeším, zdravím Karolko.
28. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jé Karolko včera u mě byla holka Zdendovo kamaráda co čekají taky miminko.Přinesla my velkou cestovní tašku oblečení na miminko.Tak jsem si to včera probírala.Jenže nevíme co to bude jestla holka nebo kluk tak jsem se snažila vybírat neutrální barvy a spíš zimní oblečení.Čekáme to přeci jenom v zimě.Narazila jsem tam na kouzelný věci na holčičku ale na léto,takže smůla.
28. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Terezko.Velká gratulace. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marky ty malé věcičky jsou nádherný, já objednávám malému věci na Brumla .cz jsou tam věci podle velikosti a pohlaví a za super ceny a do tří dnů je máš doma, tak až budeš vědět co čekáte, tak se tam jukni, ty ceny stojí za to a je to anglický sekáč, takže samá kvalitka. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Děkuju za tip.Jsou fakt kouzelný to kolikrát přemejšlíš jak je to prtaví jak se to tam vůbec vejde.
28. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
čus holky,jak je?co jste obědvaly?
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Janni.ko předávkovat se podle mě nemůžeš,ale velké množství tvoje tělo vyloučí, já beru FEMIBION.
28. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahojky,chci jen pozdravit,nekde se mi sekla zakaznice. Jak je a co papate? Mam hlad jako vlk. Dnes mi prisel katalog s barakama tak se tesim az k tomu zalehnu. Budu jak Majinka u koupelen. Mejte se krasne pa pa
28. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj zlobydlo.V kolik že jsi to dneska vstávala Katy? :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj Petjuno.Ty stavíš domeček? :confused:
28. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Janni jo jo,můžeš se předávkovat,ale asi záleží na organismu. Já taky baštím Calibrum babyplan,předtím jsem jedla taky Femibion-jenže teď ho u nás nehorázně zdražili-ho trochu přejmenovali-přidali tam číslo a místo 180kč stojí 400kč,tak to jsem řekla že teda né
28. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.