• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, tak už jsi konečně doma, poletucho? Luci, nakopat ho do prdele, pitomce!
9. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Regi, dobrou a pěkně se vyspinkej.
9. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Beluš máš pravdu je to vůl, ale je to otec mé dcery.
Regí hezké sny a hezky sec vyspinkej.
9. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Koťátka, jste se mi ztratily, OMG. Moni se dneska někde taky toulá. Jdu do pelíšku, koťátka moje zlaté. Dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka. MVRMMM:slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Berušky dobrou noc jdu taky do hajan přeji vám hezké sníky mám vás moc moc ráda :slight_smile:
Beluš krásné sníky :wink:
9. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Luci, taky se pěkně vyspinkej:slight_smile: Pa, pa, pa, koťátka:slight_smile:
9. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kočičky myslíte si,že je možný,že by kocour poznal,že jsem těhule :unamused: asi pitomý dotaz ale on za mnou leze jak magor a pořád se mi válí po břiše,to nedělal :confused:
Jinak jdu hajat,zítra ráno doktůrkovi,od 10 hlídám Vašíka tak budu jezdit s kočárem a od 14 jdu makat :confounded:
9. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tady se jde do pelíšků tak krásnou dobrou nocinku,papa
9. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo peti, to tak je, kočky to vycítěj a lehávaj na břicho, dle toho se i těhu pozná :wink:
9. srp 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc, kobylky. Zítra všem krásné pondělí .
9. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj, nikde nemuzu najit info o tom jak dlouho budu mit zvetsene brisko po odberu oocytu - poradite mi? Uz je to tyden co jsem byla na odberu, v patek na testech na OHSS ale ten zepry nemam, ale bricho mam jak v 5 mesici uplne tvrde, i kdyz uz prestava bolet pri chuzi, ale porad pri doteku boli. Mela jsem 45 folikul a 29 vajicek a doktorka mi po celkove anestezii jenom rekla ze kdybych ho mela jak balon mam prijit, ale ze budu ok. Pro jistotu mi ale transfer udelaji az pozdeji.
Kazdopadne budu rada za kazdou radu. diky
9. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Máme bylinky,chlorellu,ječmen.neléčitele.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF? KObzolek je zase u mámy!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Ách jo, zase do vajíčkárny makat..
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,v září KET, zase děláme žuby,ale stejnak poletuchujem.
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09. Tak jsme spálený jak rajče.
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!, Zase do práce, držíme palce...
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu:slight_smile:

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, půjdeme si pro ni hnedle, máme sílu, jíme knedle,života se nebojíme, ještě mu to osolíme !! Hodili jsme korán, hned je smutek zdolán! :grinning:, kontrola 14.8.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme přibrali, Regí nás vykrmila, konečně! 17.8.kontrola
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna-termín29.10.Frčíme na týden na dovču do OV.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,UTZ15.8.,prďolka se vrtí,tak to má býti!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,A tak milé snažilky,máme ju zpět z Poličky,čápa máme na balkóně,půjčí nám ho,nejni svi.. :sweat_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Nejsladší Ananas měl 12 týdnů!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY :slight_smile: .
Jak jste se vyspinkaly?
Tak jsem vás přečetla ale jen za sobotu.Neděli si nechám na večer až dorazím z práce.Dneska dorazím později.Máme školení :angry: .To zase bude masakr :wink: .
Tak všem přeji hezký den.Papa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
10. srp 2009 ve 04:32  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Všem přeju krásné pondělíčko a šťastný vstup do nového týdne. Kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1* a pracantům, ať to utíká :slight_smile: jevicko, to nafouknuté bříško trvá bývá cca i 14 dní, musíš hodně pít a bříško se Ti zase zmenší, neboj. Všem krásný den, sluníčka:slight_smile:
10. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Brééé ráno koťátka, omg, to už psala Bellka, no neva :slight_smile:

Tak huž uklízím, horší je, že mě pobolívá migrénovic palice, áááách jo.

Jdu pokračovati, bo zíííítra čekám jedny pocestné, jedoucí k neléčiteli, jestli to teda dobře dopadne, habych to nezakřikla!!! Tož muším vyšůrovati ten náš mrďas :grinning:

Á ještě mě nějako pobolívá břuch, že by druhá mrcha? Nojo, zase se blíží, omg, tak těch návštěv bude asi více... :confounded:

Jo a dneska jsem měla strašný sny, hrůůůza, ještě, že to byl jen sen!

Pěkně pracujte, zbytek odpočívat, protože včééééra jste všechny nad míru uklízely.
10. srp 2009 v 07:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak náš Ananas ještě chrní, tož teho muším využít.

Letím pro prachovku a nějkej sprejík a už to lítá!!!
10. srp 2009 v 07:06  •  1 dítě  • Odpověz
Brrééé ráno kobylky.
Všem hezké pondělí, jak těhulkám , tak nám čekankám, ale hlavně pracantám :slight_smile: ať se to pondělí moc nestrhnou:slight_smile:a rychle jim to utíká.
Já taky jdu,ale jen tak šolíchat ségruš tu korunku. Půjdu pěšky, aspoň se ráno Miki projde, je to 2 km tam a 2 zpátky.
Jo, jo, zítra razíme ke Třebíči, esli to teda kvůli Máji migréně nebude v pí.i :grinning: Tož Májo, polož prachovku a jdi se natáhnout, nebo rovnou volej neléčiteli, aťˇti ten bolehlav zažehná dřív než uplně začne, znáš to!!! Jsem taky zvědavá co mi tentokrát neléčitel řekne, esli jsem zase udělala nějaký pokrok.
Jo, taky jsem dnes měla diuvné sny...
Hezké ráno Bellušce, Regínce a ostatním vztávajícím:slight_smile:
10. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ráno všem kobylkám! O víkendu jsem měla truchlivou náladu, ještě asi doznívají hormonky. Dneska budu píchat první injekci manžílkovi. Pořád jsem nějaká trudomyslná.
10. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Tady huž to vstává. Mám vydrhnutou linku a budu se přesouvati dále po bytě.

Do teho přišla mrcha, nčekána nezvána, místo v pátek už dnes, to se mi ještě nikdy nestalo. Asi se krááááááááááááááva rozhodla, že když tu téměř rok nebyla, tak bude jezdit častějac, to mám fakt radost! :angry:

Taky jsem vám zapomněl anapsati, že včera u Lub. rodičů byla první satanova větší rvačka. Pustili se do sebe s Rynkem kvůli babě, no děs, teď je chtivej a večer mě chtěl :confused: , normálně na mě dorážel pacičkou a odhrnoval mi peřinu :sweat_smile: , ale já se nedala, nenene :grinning: Dostal po čuni, ale jen álinko, bo já, známej nebíííč psů :grinning:
Právě se těší, co to přijede za tety, podle vůničky si pak prej jednu vyvolí :grinning:

No nic, bordel volá, hola hola, tož jdu na něj, omg.
10. srp 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
A k temu úklidu si zapějme, jako já tůto, hopsám tu v kuchyni :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=VFYq-BppuFs
10. srp 2009 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ta nebyla moc veselá co? Tož ještě jedna, huž ju dávám podruhý :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=Zrntuiz3NBk
10. srp 2009 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem se nevyjádřila k temu bordelu, že každá Kobyla, která vyjede na dovču, odhalí mé podnikatelské schopnosti, jedna v restauračce, druhá našla můj zelinářský obchod, specializovaný na brambory :grinning: ...omg
10. srp 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko kobylenky vstávám a jdu vařiti a pak juknu do obchodu a odpoledne jdeme kuknout na toho malého šmoulíka ke kámošce tak pak napíšu co a jak.
Tak zatím mám fofr abych vše stihla.
10. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno všem
tak dnes dopoledne nic dělat nebudu. To je dobře doma, musím si na to zvyknout, až na ty vycházky, ty mě svazujou.
Máji no jo i Satan je chlap, to jsou ty pudy. Já musím zaťukat že už jdem neměla migrénu 1,5měs. super. Ty ji trochu vylež.
Evi a na co je ta injekce?
10. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj Mončo, injekce je na vylepšení spermiogramu. Budeme píchat 2 měsíce, 2x týdně pregnyl. Ještě aby mi začal manžel ovulovat :grinning: . K tomu ještě přeléčení antibiotiky a dávky testosteronu. Prý bude pořád při chuti na sex a trošku agresivní. Takže budu pořád v posteli a u toho mě bude mlátit :grinning: . Zkrátka mám se na co těšit!
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Mončo, hezky odpočívej, se máš :slight_smile: To bezmigrénový období si užívej, já si taky libovala, bylo to báječný, už jsi 15.tt, to letí jako blázen.
Snažím se hodně pít a moc se nenamáhet, takže mé uklízecí tempo je pomalejší, než kdy jindy, ale co se dá dělati...
10. srp 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Evi tak to u vás bude hodně veselo :grinning: No hlavně že to pomůže a zlepší se spermijky, ale slyším to prvně takovou léčbu.
Máji tak vy budete mít scuka s Věrkou :slight_smile: S tím pitím musím taky něco udělat, každou hodinu sklenku.
Holky co vaříte? zatím mám namočenou čočku na polévku, ale co dál..
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Doufám, že zlepšení příjde. Jinak jsme zralí na sperma dárce. A já bych tak moc chtěla, aby nám to spolu vyšlo a měli jsme zdravý a krásný miminko jenom a jenom spolu.
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré ránečko milá rodinko.Dneska jdu zase na ženský pač jsem málem v sobotu rodila.Měla jsem šílený bolesti břicha a zvracela jsem k tomu ještě tlak.Ted mám nějaký divný výtok a v podbřišku mam tlaky.Tak jsem si volala na ženský jestli můžu přijít a že jo tak jdu ve tři. :frowning2:
10. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Marky, až ve 3???
10. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.