• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo až ve tři ted je tam doktorka.Ta mě neveme je to němka a bere to jinak je to šílená kráva
10. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. Všem co mají nějakou kontroličku at jí mají na jedničku.
10. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Luco :slight_smile: . Marky, tak se šetři a ve tři budu držet pěstičky :wink: .
10. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Evy dám vědět jak jsem dopadla a co mi doktor pověděl hned jak přijdu domů
10. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Marky tak to mě mrzí, ty si to těhotenství teda vychutnáváš :frowning2: ale snad to bude dobré. třeba je to nějaký zánět a stačí jen přeléčit, i když u toho se nezvrací, no jsem sama zvědavá na co přijdou.
Luci ahojky dneska jsi doma?
Evi je dobře že tvůj manža tak léčbu zvládá, většinou jsou chlapi padavky a u injekce by padli, teda ten můj určitě.
10. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Mončo.Jo není nad krásné těhulení.Bych se asi moc nudila kdyby bylo vše tak jak má :grinning:
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Mončo, přijede Věrka, Andrejka a Bellíšek :wink: Už se na holky těším :zipper_mouth: :dizzy_face:

Marky, tak tos měla jet ale do nemocnice hnedle!!! Příště, radši jeď! Držím pěsti, a´t je vše v poho.

Evčo, neboj, spermijky se zlepšej. My měli absolutně nulovou pohyblivost a jen asi 15 procent geneticky schopnejch, což je v těch jejich tabulkách pod normálem.
10. srp 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Moni Marky Máji Evi dneska mám odpolední od půl druhé do desíti. Pétu mám u babičky tak mi to nevadí :wink:
10. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Máji tako budeš mít doma veselo tak si to pořádně užíjte :wink:
10. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Máji, u vás to bylo taky tak líný a Ananásek je na světě :grinning: . Tak to jsem klidnější :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
No doufám, že to klapne a veselo bude, to určo, však budete míti jistě přímý přenos a foteškýýý :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Evíku, hodně líný to je, defakto válející se jenom :grinning: a Ananas se teďkonc taky válí v postýluši a chrní, tak neboj. Oni tam teho jednoho šikulku najdou :grinning:
10. srp 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky jsu pořád jak rajče poradtě co stím :frowning2:
10. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky vložila jsem do albíka tři nové fotky když tak se koukněte pokud budete chtít :wink:
10. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Lucko, jsi spálená od sluníčka. Zkus bílý jogurt a natřít. Mě to horkost vytáhlo a zklidnilo.
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Evi já zkoušela kefír trochu se to zklidnilo,ale nic moc. Když si mám oblect podprdu tak trpím asi pudu bez ale nesmím utíkat to bych si nafackvala kozama :grinning:
10. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak tady na vás koukám. Moni, včera jsem Tě hledala, kdes byla? Majky, měla jsi jet do hned nemocnice, budu držet pěstičky, ať to dobře dopadne. Luci, beruško, nevím co poradit. Evi, zdravím Tě. Máji ahoj. Kurnik, Kokeš ulovil lasičku a už s ní utíká, mi jí ukázat, OMG!
10. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Beluš Kokeš je šikovnej měla bys ho pochválit. Manča jak měla kočku tak ta chytla ptoka a vždycky ho položila před dveře a čekala až něko půjde ven a ona se mohla pochlubit :grinning:
10. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Luci, moc pěkné fotešky, kdepak je to focené? Jj, už jsem ho pochválila, i odměnu dostal, ale proč lasičku? Fuj ta je ošklivá, asi není k snědku, bo ju nechal ležet pod traktorem.
10. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Beluš to bylo focené v německu na dovolené ještě nějaké vložím musím se podívat jaké. Naše kočky to taky nežrali donesli pochlubili se a nechali ležet :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu makat musím si ještě nachystat sváču a hlavně pracovní elán ten mi teda chybí :frowning2:
10. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Marky večer nakouknu at je vše ok. :wink: Příště raději hned směr doktor tak jak ti psali holky :confounded:
10. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak příjemnou šichtu :slight_smile: . Ahoj Beli :slight_smile: . Náš Montymor chytil rejska a donesl mi ho až do ložnice, tam ho chytrák vypustil a začali jsme lovit my dva s Radkem, protože to bylo ve 2 v noci.
10. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Luci, pěkný fotky, ten strom má ale nožisko, ten je určo hodně starj.

Taky jsem přihodila nějaký fotos.

Jdu se, jak říká Peťa, proběhnout s vysavačem :grinning:
10. srp 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Evo, kolik je Montymorovi? To je super jméno, kdo ho vymyslel? To je z Harryho? :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, jsem si říkala, jestli bych neměla manžela píchat přímo do ... zdroje. To by si pak rozsmyleli se nehejbat :grinning:.
10. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Montymora jsem vymyslela já. On je černej a má bílý ponožky na všech čtyřech packách a náprsenku. Manžel chtěl Montyho a já to předělala na Montymora. Tak nějak se to na něho hodilo.
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Montymor má už 9 let, toto letí
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hezké poledne kobylky. tak jsem zas z rachoty dom, bo teď mám prostoj, vypaluju ségru v peci :grinning:
Co to tu čtu, Markýýý, snad to nic nebude! Vydrž do 15.00, budu na tebe myslet!
Májo, už nech toho uklízení, my nejedem na kontrolu:slight_smile:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evi, kam manžu pícháš? Drží pořádně? Asi bych taky potřebovala pro Míšu nějaké pigáro, bo chuť na sex a ještě aby mne u toho plácal by nebylo od věci :grinning: :grinning: :grinning:
Leontýnko, užij si návštěvy, ta ti určitě zvadne náladu:slight_smile:
Mončo, tak si konečně užíváš těhulení a nicnedělání? To je dobře, Jen si to vychutnávej:slight_smile:
Lůco, pěkné fotešky, Petě to tam moc sluší a je ti podobná:slight_smile: Ať ti to v práci uteče a spálenina nebolí.
Bellíšku, jak vypadá lasička?
Holky, čápi nám letos vyvedli 2 mladé. Vloni to byli trojčátka. Vyfotila jsem si je cestou do práce,ale je to nekvalitně,tak a jsem jim aspoň vzkázala,že až se budou v září vracet do telých krajů, tak ať to vezmou přes všechny holky , které půjdou do akce :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Májo, Ananásek nemá chybu, huš na ní těším a asi ju umačkám:slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.