• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to je super Věrko, ty si nám to už zařídila :grinning: . Manžu píchám do zadku, ale uvažovala jsem o jiných partiích. Ovšem nebyly mi schváleny ani lékařem :sunglasses: .
10. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Evuš, kam mám ty čápáky přeně poslat? Odkud že to jsi? :slight_smile: A manže drží?
10. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Máji tak vy se budete mít s holkama. už se těším na fotos :wink: Anýse k je krásná, úplná modelínka.
Belli já jsem včera nějak nestíhala, a když už byla chvilka tak byl na pc manža nebo malý, ten se úplně zbláznil do programu ve kterém dělala Mája ty fotky. Tak se vyřádil na celé rodině.
Luci tak to je dobře, hlavně že není zas nočňouch. S tím spálením taky neporadím, no hlavně asi volné oblečení.
Evi ty partie bych raděj vynechala, lepší nějaké spermie než žádné :grinning:
10. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Moni, tak to máte teď všude samá umělecká díla, co? Užíváš si domečka? Jen odpočívej, až bude beruška doma v postýlce, už si tolik neodpočineš:wink:
10. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Věruš, tak jednoho čapího fešáka pošli do Brna :slight_smile: .
10. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Manža bude opíchán až dnes večer, zítra dám vědět, jak hrdinně se zachoval.
10. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Evi, to zvládne, je přece chlap:wink: Holky, dostala jsem mail a starší snažilky si jistě vzpomenou na Sašu-Lexu, tak holčičky Andrejka a Gábinka jsou na světě:slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jéééééééééé Saša Lexa má holčičky, no to je krása, že? Gratulace veliká.

Marky už asi uhání k lékaři, doufám, že je vše ok.

Asi zdéééchnu, se šetřím, že drhnu, coé mi do ruky přijde, už jsem měla vzhůru nohama aj sedajdu :grinning:

Manža vzal Anýska na výlet, jeli do města autema jdou po čumendě a za známym a kdo ví, kam ještě. Jsem ráda, bo je tu klid a nic mě nezdržuje, akorát jsem trošku promarnila na youtubu, bo tady trsám :grinning:
10. srp 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu pověsit koberce a pak jdu práti povléééčo, bo zítra má být nějako hnusně, možná už dnes kroupy, tak ať máj hoklky v čem spát :grinning: On jim to pak ještě satan dovoní :sunglasses:
10. srp 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Eva bude píchat manžu zítra, omg, jak ve Slunce, seno, taky"navopak" :wink:

Kde máme Andrejku? Doufám, že jí je dneska špatně a zítra bude jako rybka, lepší by teda bylo, kdyby jí nebylo špatně nikdy, ale známe ji.

Já se nadopovala Migrelifem a ještě přikapala Algifeinový kapky a zatím oks.
10. srp 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, Ty jsi blázen, OMG! Proč koberce a sedajda?
10. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
To jsou jen malý koberečky z Ikey, haby byly čistý a sedačka měla pod sebou nános víček od Maikla. OMg, muž a dítě, honem dělat, že dělám :grinning:
10. srp 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, ty to teda bereš z gruntu.
10. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Horší je, že to neni v tem starym bytě viděti :grinning: Ale neva, já to vidím, to je hlavní.

Luboš pobíhá s vysavačem a saje stropy a kouty, haby pavouci nebyly náhodou :grinning:
10. srp 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že jsme partička exotů :wink: Já byla dnes v nemocnici, od pátku mám šílený bolesti břicha a průjem, a dnes v noci jsem myslela že taky porodím a zjistili, že je to reakce na to magnesium. Že prý není mimíska až zas tak nízko, jak mi řekla doktorka, neotvírám se a mám být jen v klidu a hlavně vysadit magnesko, prý to není zas takový všelék, jak se někteří doktoři domnívají. :rolling_eyes: Co na to chcete říct, manža nafával, že nás ta moje doktorka tak vystrašila :angry:

Takže Makry držíím Ti moooc pěsti, ať je to něco podobnýho a je jinak vše ok.

A jinak zdravím všechny kobyle a Máje přeju, ať to uklízení jde pěkně od ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Mimísko už doma, manža zas v řitině, mušel ještě do města.

Třu země a peru, nějak se zatahuje, ještě to snad uschne.

Mončo, tak Ty tady šílíš, viď a zbytečně, njn. Tak lež a odpočívej.

Marky snad brzy napíše, už je hodinku po kontrole...
10. srp 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, ty šílenče!!!!!!!!! Jestli zítra najdu jediný chloupek na sedajdě, bo na koberečku, tak já nevím co si o tobě pomyslím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě si řeknu, ta holka je ale bordelářka :grinning:
Marky, jsem taky napnutá jak kšandy:slight_smile:
Mončoet, teda, ti doktoři jsou někdy ale borci... :confounded: Hlavně, že jsi v pořádku. tak teď jen klííííííííííííííííííííííííííííííd.:slight_smile:
Já byla s Miki na veterině, bo jak byl u našich, tak ho něco bodlo do packy a teď zas kulhal,ale není to pigáro, ale zatržený nehet. Měli byste ho vidět jak to prožívá...Strašný marod, leží v pelíšku a packu má nahoře:slight_smile: a teď se mi dokonce na schodišti poblil,velebnosti. A rto trávu nežral. Asi z horka, či co, bo je tu na padnutí. Jdu pééééct nějakou mňamku.
10. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Jééééééééé Věruškáááááá, no tady najdeš chomáče :grinning: , Luboš bude sát sedajdu až zítra. Momentálně nedělám nic, bo mi tu leží Ananas na stole, docela se tu ujalo. Luboš už jí říká Ananásku a já jsem jim zpívalaolé olé olé olé, kupte si zas, olé olé olé náš Anans! :grinning:

Marodění chlapů známe, Alfík taky takhle marodil ležel nataženej, byl litovanej... :slight_smile:
10. srp 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
zdravím Věrušku a posílám pusinku Mikískovi na pacičku :zipper_mouth:
Markýýýýýýýý, kde jsi??????
10. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
ahojenky beruškyyyyy :slight_smile:

nějak ted nestíhám :grinning: vy pořád uklízíte jo? :confused: hehe však já taky :wink:
Marky držím palečky at je ti líp a vše je O.K
Moni co na to říct,někdy nás doktoři děsí úplně zbytečně,ale nadej jim když je potřebujeme :rolling_eyes:
Beli tak to je dobře že půjdeš hned do Ketíku :wink:
Věry už si doma z raftíku?Dobře že sis to užila a neutopila se nám,bych na to nevlezla ani za nic :confounded:

Zdravím i zbyteček osazenstva-celý hřebčín :grinning:

Zítra jdu na krev na vývojové vady,ve středu zubař-to jestli přežiju :rolling_eyes: :rolling_eyes: bude mi vrtat kaz mezi jedničkama,bojííííím a pokud zbyde čas tak i stoličkůůůůůůůůůůůůů,sem posera jak jde o zubaře a v pátek jdu na ultrazvuk a pokud bude vše O.Ki tak dostaneme průkajdu :slight_smile:huž aby to bylo
10. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
Věry a co jdeš píct?Buchétku?Bo masiko? :confused: nějakou dobrou buchtu bych si teda dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máji proč tolika šůruješ?Všruška přijede?Sem to asi přehlídla :confused:
10. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Jani ahooj holka, tak huž 12tt? To je supr, neboooj, zubaře zvládneš, když si vezmeš co jsi musela zvládnout, abys došla až sem, a co ještě budeš muset, než uvidíš mimísko, taaaaaak zubař je úúúúúúúpná brnkačka. Mně minulý týden tahal nervy ze šestky nahoře bez injekce a to jsem posera, taky žiju, říkám si, že pro mimísku všechno vadržím, už jsem po pás z oceli :grinning:
10. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Moni tak to máš můj obdiv,ale je to fakt ono nám nic jinýho nezbyde než zatnout a vydržet :wink: si šikulka žes to zvládla :wink: :slight_smile: a je ti už líp?asi se ti ulevilo jak si to magnez.vysadila vid?Tak nožky hore a relaxovat :wink:
10. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
no jo já 12tt ale vám to krásně narostlo to tt :grinning: tobě,Marky i Katy :slight_smile: je to hezký vidět jak to naskakuje
10. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak jsem holky spátky.Dostala jsem magnésium a pan doktor povídal,že je to tvrdnutí břicha a mam mít klid na lůžku,netahat nic těškého,nechodit moc po schodech,veškeré domácí práce z rozumem a z pauzičkama.Jakmile ucítím že se něco děje hned sednout nohy hore a klid.Kdyby se to zhoršilo tak do nemocnice.
10. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj Janinko. Jak píše Mončaet, to zvládneš. Ještě nemáš průkajdu? Ty si teda dávaj na čas, já myslela, že se do ní už musí něco zapisovat. tak ať jsou v ní jen dobré záznamy:slight_smile:
Jdu péct šneky z listového těsta.
10. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Markýýýýý, to je dobře , že je to jen tohle. tak jedna mám magnezko vysadit, druhá zas nasadit...čert aby se v tom:slight_smile:
10. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Markyyyyyy, to je úleva :slight_smile: , jen to stím magneskem nepřežeň, jak já jse dopadla :sweat_smile:
10. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
Moni neboj nepřeženu já jsem ho totiž zhruba tři týdny nebrala.Takže možná proto mě bolel břuch.
10. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Marky zrovna sem si říkala kde tě máme beruško,tak to je dobře,hlavně se řid radami doktora,ale Věruška mi to vzala z pusy-jedna vysadit druhá nasadit :sweat_smile:

já psala meilík švagrové o recept na prezidentskou bábovku,je výýýborná tak huž aby mi ho poslala a pak ji spáchám :wink:

Věruško nemám ji můj pan dr nespěchá :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.