• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky já bych bejvala napsala dřív,ale u mého doktora je to nadýl.Ještě jsem k tomu nebyla obědnaná a přišel pozdě.
10. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
Marky to nevadí,hlavně že je to dobrý :wink: myslely sme na tebe :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Tak šnečci se už pečou. Janinko, to jsi mohla napdat mne, já recept na prezidenskou mám aje výýýborná:slight_smile:
10. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Holky mokrát vám děkuji že jste na mě myslely a držely palečky.Jsem přemejšlela,že bych si snad už mohla pomalu připravit tašku do porodnice.Jen pro případ nouze.To se mi nestratí a než stejně seženu košile tak to bude akorát.
10. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Halooooooooooo, jsem trošku došůrovala, pěknej pocit :grinning: A nyní jedu na nákup s mamkou, haby bylo co žráti.

Věruško, Janni.ko, já chcu taky na bábovku recept, to neznám :confused: Víte o dobroách a Májuše nepošlete.
10. srp 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Peeeeeeeerší někde? Peru radši ještě jednou vypraný povlečo, bo nebylo delší dobu povlečený a nevonělo moc, tak ještě raz, ale aby to uschlo, omg. Tady furt zatažíno, co u vás? :confused:
10. srp 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky občas na vás nakukuju jak se vám všem daří.Hrozně moc vám všem přeju aby se zadařilo a vše bylo v pořádku.Já jsem spíš byla na té staré diskuzi a to né moc,pak jsem vás nemohla najít.Tak jestli můžu se k vám přidat budu ráda.Taky jsem se dozvěděla,že Andrejka má rodiče,kteří bydlí na čikváskách.Tak já v těch místech taky bydlím.Bellko tobě jsem držela pěstičky.A tak mě napadlo mam kamarádku se stejným problémem jako ty.A ona po čtyřech pokusech šla na hysterku a další pokus se zadařilo.Třeba už jsi na něčem podobným byla.Tak se kdyžtak nezlob,ale víc hlav víc ví.
10. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Máji u nás prší od půl šestý.
10. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak jsem přišla z pole, celá zubožená a hádka veliká proběhla, slzička mi ukápla, njn. Majky, super, že jsi s miminkem v pořádku. Mončoet, hlavně klid. Janni, zdravím Tě. Věruško, Mikiskovi foukám na tlapku.
10. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Věruško tak ji písni na plochu :wink: at si ji holky taky udělají a nemlaskáme jenom my :grinning: mě ji švagrová ještě neposlala

Máji tady nepéééérší a asi ani nebude :wink:
Marky ta taška se neztratí to máš pravdu :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Belinko ahoj beruško,jak to že hádka?S Pavlíkem?To mě mtzí,tak at se to brzo urovná a je zase dobře :wink:

Věruško,ještě ty šneci sou slaní nebo sladcí?Se ptám a slintám tady po klávesnici,já chci buchtůůůůůů :grinning: však to znáte jak je na něco chut tak nějaká NÁHRAŽKA to nezpraví :grinning:
10. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Belíšku jaká hádka?Co se ti přihodilo beruško naše.
10. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojte kobylenky,
Marky a Mončoet jsem ráda že jste v pořádku ,ale v těch doktorech se vyznat je umění.
Belinko proč jsi plakala co ti ten neřád provedl.
Věruško jestli máš recept na bábovku tu prezidentskou tak prosím pošli já bábovky peču strašně ráda.
Jinak jsem se byla kuknout na toho mimouše no je úžasný a vlasatý a hodnoučký pořád chrapkal a jen se ze spaní ksychtíkoval.
10. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Mikky, vítám Tě, jasně že za námi choď, že jo, holky:slight_smile: no jo, s Pavlíkem kvůli tomu, že jsem nechtěla vypnout traktor, bo se ho bojím, no.
10. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Mikky, na hysterce jsem taky byla, ale všechno je prý v naprostém pořádku, děloha čistá, tak nevím, kde je zakopaný pes.
10. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Belíšku z toho si nic nedělej,každý se něčeho bojíme.Jinak když jste u těch dobrůtek tak já jsem akorád dojedla řízeček a brambor.K tomu jsem si udělala mrkvičkovej salátek.Jinak jdu na kontrolu 24.8. zase ve tři hodiny.
10. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Aha Bellko tak to jsem nevěděla.Ráda bych ti nějak pomohla.Tak zkusit jet k moři,říká se že to pomáhá.
10. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Mikky, v pohodě, každá rada tady je dobrá:slight_smile: prozraď něco o sobě:slight_smile: Majky, jenže mi řekl, že než bych to udělala, tak radši řeknu, že to neumím nebo se bojím. No a já mu na to vpálila, že je možná rád, že nám to nevyšlo, bo kdo by tu makal. No a pak už jsem přestala mluvit a přes slzy jsem taktak viděla ty brambory, co jsem sbírala, no.
10. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Belíšku to chce klid to jsou jenom hormonky a dost silně pracujou.Pavlíkovy je to taky určitě líto že to nevišlo a dávají to jinak najevo než my.Neboj večer bude líp.
10. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Vždyť říkám, kvůli takové kravině. A takový hezký den to byl i s koránem. Jsem se sama nepoznávala, co mi to vyletělo z pusy.
10. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Neboj se to bude zase dobrý a možná že bude korán i večer :wink:
10. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak chtěli by jsme miminko.Jednoho cvrčka už doma máme,už mu bylo osum.A v prosinci jsem po ketu měla mimoděložní těhotenství.A jelikož už máme vyčerpané peníze od pojištovny tak přemýšlím nad nativem a minimální stimulací i domácím snažení.No prostě nad vším,ale tak to tady asi všechny.
10. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Jééé Mikky promin sem tě úplně zapomněla přivítat,tož vítej mezi náma :wink: jak psala Belinka něco nám o sobě prozrad,my sme baby zvědavý :grinning: :grinning:

Belinko,nic si z toho nedělej,to ty hormonky pracují,bude zase dobře uvidíš a Pavlíka to určitě taky mrzí.

Marky řízek jo :confused: když já chcu tu bábovicu :angry: sem si dala rohlík s krabí pomazánkou,kys okurkou a zavařenou paprikou,dobrý to bylo ale.... :grinning:
10. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
mikky a první dítko máte přirozeně?A jak douho se snažíte o druhé mimí?
10. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
halooo haloooo Máji,už u vás prší?Tady se to nějak divně mračí :confused:
a jooo tys jela nakoupit :grinning: tak at narazíte na samé přijemné prodavačky :wink:
10. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojky janni díky za přivítání.Máme kluka a taky z ivf z ketu na počtvrté.
10. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Mikky, no jo, úplně Ti rozumím. Taky přemýšlím nad tím nativem, co přemýšlím. Spíš na něj musím našetřit, ale zase je to šance. Tak tfujtfujtfuj, ať Ti to vyjde:slight_smile:
10. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak at se brzo zařadíš mezi holky v akci Mikky a od kud si?Kam chodíte do caru?
10. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
du čumákovat na Přátele ale pak,pak zase přijdu :grinning:
10. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
No jo Bellko ty peníze taky musíme našetřit,no teda už šetříme,ale jde to pomalu.Ted jsem byla u doktora a půjdu na zprůchodnění vejcovodu co mi zůstal.Aby se mi neopakovalo to mimoděložní.A pak se uvidí.Ty už by sis to taky zasloužila. Janni já jsem ze Slané u Semil a jezdíme do caru do Prahy k Apolináři.Máme taky nějaký žížátka tak jdu krmit.
10. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.