• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
berušky já se s váma loučím,asi se mi rozletí hlava :frowning2: už sem měla i hadr na hlavě a úleva žádná :cry:
tohle mě zlobí už 4den pokaždé odpoledne mě to chytne a to piju hodně já už fakt nevím proč.
Tak dobrou noc a hezký sníky :zipper_mouth: :pensive:
10. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
dupky ahoj a přeji dobré noci :slight_smile: Já mám zánět dutin, tak jsem jak pytlem praštěná a celá bolavá. :frowning2: Hned z práce jsem si šla lehnout a spala jsem do teďka :wink: Snad to zvládnu bez ATB :wink: Moc na vás všechny myslím, jdu hajat :wink:
10. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Mikky, tak doufám, že to zvládneš, budu držet palušky. Janni, hlavinka mě taky začíná bolet, OMG! Tak ať to brzy přestaneee. Karolko, kocúrku, foukám na bolístku, ať se co nejdříve uzdravíš.
10. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jejda, já úplně zasklila Leontynku, OMG! Beruškooo, napravuju a zdravím Tě:slight_smile: Mikky a co máte za žížátka???
10. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak dobrou janni a at hlavička přestane bolet i tebe Bellko.Ještě jsem tě chtěla poprosit jestli bys mi nemohla napsat ten čajík na otěhotnění.Já si to přesně nepamatuju.Nebo kde bych to našla myslím,že to bylo od šaronky.
10. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Máme Belli jednoho kocoura čerta,pejsana jezevčíka Bena a asi dvacet králíků a pár slepiček.Zatím a přemyšlím co bychom si ještě pořídili
10. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Ahoj berušky :slight_smile:
Tak jsem konečně tu.. fakt děs v arbeit, byla jsem tam do půl sedmý. Teď už ale ležím v pelechu.. honem honem, co se tady událo...Jdu to prolítnouti
10. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Mikky!! ahoj, tam to znááám
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Andrej ahoj :grinning: jsem si říkala jak je ten svět malej,že.
10. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mikky, pošlu Ti ten čajík. Andruškooo, ahoj zlato:slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kočky, jdu najít tu bábovku, už jsem ji dlouho nedělal, ten recept jsem měla od extchýně.
Janinko,. snad zítra hlavinka přejde.
Bellí, to jsou hormony, vztek ,žal a vše dohromady. Musí to taky ven a Pavlík ti to jistě promine.
Karolko, to mne mrzí. Kde jsi to teď chytla? OMG, já myslela, že to hrozí jen přes zimu. Tak ať se rychle vystonáš.
Zdravím Mikky. Jak jsi se jmenovala na staré diskuzi, taky Mikky? Moc si tě nepamatuju. Přeju hodně štěstí ve snažení.
Jdu hledat ten recept
10. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Já jezdím do Čikvásek :slight_smile: , mikky :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
PREZIDENTSKÁ BÁBOVKA

6 vajec (sníh)
30 dkg cukru
1 vanilkový cukr
20 dkg másla --------vše ušleháme

5 dkg nastrouhané čokolády
10dkg nasekaných ořechů
30 dkg polohrubé mouky
1/5 prášku do pečiva
1 šlehačka
sníh

Vejde se do velké bábovky, nebo 2 srnčí hřbety.
10. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Jsem ještě do toho telefonovala s našima, no teď už jdu dočíst
10. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Věruško, já vím, že jsem to přehnala. Mikky, poslala jsem Ti ten čajík. Koťátka, jdu do pelíšku, bo mě bolí hlavinka. Dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka. MVRMMM:slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Všem přeju dobrou noc a hezké sny, ať hlavinky nebolí, Karolko ty se brzo uzdrav. Mikky tebe zdravím a přeju štěstíčko do dalšího boje. Andrejce taky klidnou noc. Věrko díky za bábovku. A zítra vaší slezince pěknou zábavu :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky kočičky, tady se to zas chýlí ke spánku, já teprve dorazila z obchodů a cvičila chvilku s Anansem, bo zas břichobol. Konečně tady, už jsem vás i přečetla, zdravím Mikky bo jak se to píše :slight_smile: , taky nepamatuju z minulé diskuze, ale zase znám Semily a Turnov :grinning:
10. srp 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Díky Bellí a dobrou.Taky zdravím veeru.moonncu a alfici já na minulý diskusi moc nebyla jen málo a spíš nakukovala.Až těd jsem se odvážila víc.Já se jmenuju Mirka.Ted jsem musela pro kluka byl u sousedů a nějak se mu nechtělo dom.A ty Andrejko pocházíš z čikvásek?V Turnově mam ségru.je tady hezky.
10. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdu se rozloučit,díky všem a dobrou noc.
10. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
Brou noc všem kobylkám . Íhahááááááááááá :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :pensive:
10. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Tak jsem vše přelouskala, tady teda bylo rušno. Majký, dobře , že jsi v pořádku, a co to magnézko, proč jsi ho vysadila před 3 týdny? MončiET, takže to je asi fakt blázinec.. Ty zase moc
magnézka. Janninko, ahojda, těhulko! Mikky, já jsem z Prahy , ale máma pochází z Turnova, tak tam naši koupili chalupu a teď už tam bydlej. Je tam náádherně!
10. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
Mikky, já měla v Turnově dědu a nevlastní babičku, ta je tam do dnes. Trávila jsem tam hodně času v dětství.

Tož brou noc kobylinec, uvidíme se zítra, pokud mě nesežere bordel v koupelně. :zipper_mouth: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Mamka je z Turnova jo? :confused:
10. srp 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
A jž tam nikoho nemáte? Jestli třebas nejsme nějako příbuzný...
10. srp 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Alenko, jak bylo v práci? Petjunka tu vůbec nebyla?? A Karolajnku moc moc zdravím!
Monči, jak to vypadá v práci?? Atmosféra? A mamka nastoupí za Tebe?
10. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
S Tebou?? OMG :grinning:
10. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Máme bylinky,chlorellu,ječmen.neléčitele.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF? KObzolek je zase u mámy!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Ách jo, zase do vajíčkárny makat
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,v září KET, Mikís muší mít manikúru, nehet zlomen:grinning:.
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09. Tak jsme spálený jak rajče. Máme nové foteškýýý!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!,Jak bylo v práci?
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu:slight_smile:
Mikky(Mirka)Apolinář, z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, půjdeme si pro ni hnedle, máme sílu, jíme knedle,života se nebojíme, ještě mu to osolíme !! Hodili jsme korán, hned je smutek zdolán!kontrola 14.8.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.HUž po dovče??
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5., manža vyrábí fotogalerie:slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,UTZ15.8.,prďolka se vrtí,tak to má býti!11.8.krev a zzzubbař, nebój
Petjuna,Apol., Máme už Terezku. 1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09 "přijede Věrka, Andrejka a Bellíšek Už se na holky těším"
10. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Dobré ráánko, hřebčíne!!! :slight_smile:
V práci nebudu stíhat, tak vás jdu pozdravit. Všechny, bo jsem v takovým kalupu, že nereaguju na všechny příspěvky a to mě mrzí. Tak hezkej den celé naší rodině a večer se vám ohlásíme. Je to takový předvoj zářijového mejdanu u nás na chatě, tak se těště!!! :wink:
11. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky,
pár dní tu nejsem a tady je vše nové a jinak,prvně všechny zdravím,vítám i nové tváře.

Ale Marky,mě úplně vylekala,kočko to si měla jet hnedka do nemocnice,na jednu stranu tě obdivuju,já bych to asi nevydržela a manža taky né,tak bysme jeli hned.
Monča taky problémy,naštěstí přišli na to co to je :slight_smile: sranda je jedné to dělá dobře,druhé naopak zle :confused: nu což nejsme každá stejná,že jo :wink:

Jani,ta hlava mě taky trápila dost dlouho,ale tak do toho 14tt pravidelně,a ted taky pokud je nějaká změna tlaku nebo tak něco :unamused: pomáhal mě na to šlofík po obídku :wink:
A zubaře se neboj,bude to ok,říkej si že porod bude horší :grinning:

Máji,pořád uklízíme? Anýska snad přejde to bříško co nejdřív,říká se že tak kolem 3měsíce,tak snad brzo bude klid.

Beli,to je fajn,že hnedle jdete pro sněhurku,budu držet pěstičky :wink:
11. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Pracujícím přeji pěknou práci a hlavně at jsou brzo doma a v práci je neotravujou.

Lůco pěkné fotos,Věrko receptík jsem si opsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda raft musel být fajn :wink:
11. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.