• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno kobylky jdu vás jenom pozdravit a letím do města manža jde k lékaři na kontrolu tak jdu sním pak půjdem někam na kavičku a pak směr práce.
Marky je dobře že je vše ok měla jsem o tebe strach já taky při prvním těhu měla tvrdnutí bříška a nakonec jsem o mimčo přišla příště hned směr doktor jasný :angry:
11. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Brééé ráno kobylky. Všechny váís zdravím. Nestíhám, zaspala jsem ,musím odvézt Mikiho k našim, pak uvařit, upéct, sbalit se a pak směr Třebííííííííííííííííííííííííč dfo Ananásova:slight_smile:
Ahoj Katy, jo rafty jsme si užili, bylo dost vody a sranda s klukama:slight_smile:
Ahopj Lůco, co spálenina? Užijte si kávičku a ať hlavně dobře dopadne kontrola.
Tak bááááááááj kočky, ještě se zahlásím:slight_smile:
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Veruš spálenina už je ok. :wink: Ahoj Katy ty už jsi tady dlouho nebyla kde jses toulala. Andrejko at ti to brzo uteče a jsi brzo domečka :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
OMG načmárám příspěvek a on se neodešle, no to je v pééérdítku.

Tak jsem se udivila nad Nas´tou, prej se těším, omg, no to se teda říct nedá :grinning: :grinning: :grinning:

Také muším valiti, musím drhnout koupelku a do teho tu vejská dítko, bo muž je na studiích.

Letím, vaření, uklízení, čekání a pak úprk :grinning:
11. srp 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, ne domečka,a le v Ananasově :sunglasses:
11. srp 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Mušej jet holky opatééérně, bo je mokro, navíc se nabíraj na dálnici, tož se děsím, koho Andrejka doveze a odkud pak Věruška napíše :grinning:
11. srp 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Prdky moje zlaté, jdu na tu práci, už bylo devět a tady neni hnusto. Páááááááčko, ozvu se.
11. srp 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Hnusto je hnuto :grinning:
11. srp 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji promin tak v Ananasově :grinning:
11. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
A kde je Bellí? Drhne Boženu bo co?
11. srp 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Holky odcházím. Užíjte si to v Ananasově :wink: Všechno zdokumentujte a podávejte čerstvé zprávy :grinning:
11. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
krásné dopoledne hřebčíne :grinning: tady chčije a chčije :confounded:
tak mě sestra nakonec píchala do obou ruk :rolling_eyes: prvně mi vycucla 1ampulu a vyndala jehlu a já ji říkám jenom jednu?Každá říká kolik ampulí jim na gyndě berou na genetiku a vývoj,vady a mě jen jednu jo :confused: a ona a na sono dete kdy?já v ted v pátek a ona tak to sem mohla vzít najednou a já to jo :sweat_smile: tak mě cucla další 3ampule ještě z druhý packy :rolling_eyes: :rolling_eyes: si říkám někdy jestli ví co dělá,ještě že sem se ozvala člověk aby je hlídal že :slight_smile: ještě mě doma napadlo jestli mi nechají udělat ty testy co si hradím sama :confused: sem podepsala dr nějaký papír,že s tím souhlasím a že těch 1 200 si uhradím sama tak snad to bude oki :confused:

Belí taky tě bolela hlavinka?To je hnus ta migréna fakt :confounded: bolela mě do 3do rána skvělý sem byla furt vzhůru a rovnala hadr na hlavě :grinning: dojedu z Jih a hlava se opět přihlásila,ale nějak to asi přešlo,ale pššššt at to nezakřiknu :grinning:

Jééé Máji přijede i Andrejka jo?A Věrka a kdo ještě???

zdravím všechny co jsou vzhůru i ty co třebas ještě spinkají,pracujícím at to utíká a kdo má kontroličku at je na jedničku :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Janiko, podle toho co píšeš si myslím, že Tě budou dělat biochemický screening, ale nechápu proč Tě brali ještě další 3 ampule, ty se berou zase až na trip.test.
11. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Berušky, přeju pěkný den, i když teda pěkně upršený. Katy ahoj, jsem ráda, že jsi tady. Janni, taky jsem se s hlavinkou celou noc budila, ale mě bolela od krční páteře, tak jsem si to srovnala a musím zaklepat, dobrý. Koťátka, krásný den přeju všem:slight_smile:
11. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Zdravím Janinku, máš tam receptík:slight_smile: Jsi si pro jistotu nechala nabrat rovnou 3 lity? :grinning:
Ahoj Bellí,mne dnes taky pobolívá hlava od krční. Jdu si uvařit káfu, někdy to přejde.
Ahoj Terezko.
11. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Miki je už odvezenej, tak jdu vařit a péct. Snad to vše stihnu. Báááj kobylky zatím
11. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Věry ahojík,jj receptík sem hned omrkla a opíšu a zítra spáchám,hned po zubaři jako za odměnu :grinning:
Co budeš zase píct?Ty si hotová manufaktura na pečení :grinning: :grinning:

Belíšku ahojky,kdy jdeš na tu kontroličku?V pátek?
11. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Žádná manufaktura:slight_smile: Budu péct štrůdl, který jsem včera nestihla. Zbylo mi domácí těsto od minule, tak tam hodim jenom jablka:slight_smile:
Šneky jsem dělala na slano, určitě to znáš-niva, salám....
Ta bábovka je super,ale vhve to fakt větší formu, je toho hodně. To víš, poctivých 6 vajec:slight_smile:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Věruško, ty jsi kuchařinka já peču jen o víkendu,kdybys náhoudou jela přes Plzeň ozvi se. :grinning:
11. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahyjky kobylky :slight_smile:
dnes chčije a chčije, ale nějak mě to těší, asi protože nikam nemusím.
Andrejko dnes je neúřední den, tak to snad bude lepší jak včera, vůbec nevím jak te´d dodržuješ zdravu stravu v práci je to asi horší dodržet. U nás v práci je smutek, zatím se neví jak bude firma fungovat, šéfka byla rozvedená, rodiče už jsou staří a syn má 18, tak nikdo kdo by to vedl. ve čtvrtek je pohřeb a zítra jdeme na takový smuteční oběd, tak se bude vše řešit až poté.
Katy Luci ahojky
Věrko zase pečeš :slight_smile: Bábovku mám opasnou, jen se ujistím má tam být 1/2 prdopeče nebo 1/5 ?
Janiko to pujdeš na screening v 1.trimestru ten se platí a dělá se utz ve 12-13.tt tak bys měla jít co nejdřív.
Belli to je dobře že hlavinka už nebolí. úplně mě uniklo jak dopala ta praštěná husa? A ještě jsem se chtěla zeptat kdy pojedeš pro sněhuláčka, už bereš pilulky, nebo teprve začneš od ms?
No a ten déšť se mě teda polekal, než jsem to dopsala tak leze ven sluníčko.
11. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj Moni, to je hrozný s tou šéfovou.... tak ať to nějak zvládneš.
Samozřejmě ,ž e je to 1/2 prdopeče, já blbka napsala 1/5? OMG OPravte si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Moonnco, někdo na biochemický screening nejde a jde až na trip.test.
11. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Věrko už je to lepší, už si na to člověk zvyká, že tu není, předminulý týden bylo to horší. S tím prdopečem to asi ostatní napadlo, odměřovat 1/5 by bylo hodně těžké :grinning:
Terezko ahojky. Jo jo, já vím, někdo na to v 1.trim. vůbec nejde, ani to možná není potřeba, ale když si uvědomíme kolik nás stálo IVF tak už nás těch 1400,- nevytrhne.
11. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj Moni,na ten utz jdu ted v pátek :slight_smile:
Nějak mi uniklo co se u vás v práci stalo,tak se drž a at se to brzo nějak vyřeší.
Věry ty nejsi u Máji? :confused: já myslela že jooooo
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Monnci, potřeba to neni, kdo neabsolvoval IVF, tak ani neví, že tato možnost je, v Plzni platíme 1.000Kč,ale to už je podobné.
11. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Janinko, až navečer dorazíme. Andrejka mne bude nabírat na dálnici asi v 15.00h. To bude sranda až nabere někoho uplně jinýho :grinning:
11. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Věry,myslím že si Vás Andrejka nesplete,to by mušela být ouplně šlepá :grinning:

Jani,utz si užij a určo chtěj fotku,hned to řekni dr.třeba dvakrát,tyhle jsou jedny z nejhezčích i do kvality :wink:

Terko,slyšela jsem že někde nedělají ten biochem.sc. ale podle mě je to špatně,prostě to NT+ je výsledné potom dohromady s tou krví a utz,jedině tak může být dobře a kvalitně vyhodnoceno.
A ví o tom dost i těhulí co nejsou po ivf,a vlastně se lékaři snaží aby triply skončili a bylo jen NT+ protože je mnohem přesnější.
11. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky tak si to pěkně užijte u Máji a foťte ať se máme na co koukat :grinning:
11. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
kdo chce tak mrknite jak pěkně rostu :grinning:
11. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Katy máš pravdu,také jsem o tom četla,hodně těhulí,ale nechce za to platit a čekají až na trip.test, já když jsem se objednávala, tak za mnou byla jedna paní a když jí řekli částku, tak přestala mít zájem.
11. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.