• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věrko tak na dálnici tě bude nabírat, není to nebezpečné? Dávej pozor, všichni tam jezdí jak blázni :confused:
Janiko tak to jdeš hezky v termínu. Nám zemřela šéfka ale už je to 10dní zpět.
Katy bříško ti roste moc hezky, úlovky jsou taky super.
Terko ve Zlíně v jedné nemocnici dělají ten screening dokonce zadarmo, ale dr. mi doporučila vyloženě tento na Prediku za 1400,- že je lepší, možná jsou za tím i peníze, kdo ví. A holky sestra tam říkala jedné paní ať si doklad zanese na pojišťovnu že jí to proplatí, tak nevím která, ale nějaká pojišťovna to proplácí.
11. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Moonnco, v tom se člověk nevyzná, jestli jsou za tím peníze nebo jen dobrá rada, už taky nakupuješ jako Katy?
11. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Katuško pěkně se nám zakulacuješ.Já musím ale zprdnout Terezku.Terko neslíbyla jsi nám náhodou taky fotečky a že dáš prič tu fialovou paní?
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Marky, jen mi pořádně vynadej zasloužím si to, jsem potvora. :angry:
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Já ti nenadávám jen ti povídám.Chceme taky vidét tvé fotečky :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Jste mě holky tak nahlodaly z tou bábovkou že jí mam v troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Kam jste všichni najednou utekli? :confused: :confused: Já vás nesním nebojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Haloooooo nenechávejte mě tu samotnou :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
11. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Tu pořád nikdo? :confused:
11. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Marky tu je prázdo, jé je nezvyklé :confused: Holky už mají mejdan u Máji a všecky zulíbají Anýska.
Terezko ještě nenakupuji, není kam spěchat, chci vědět prve co to bude, až podle toho se zařídím. Ale ve čtvrtek ráno k nám dojede těhukamarádka a chce se jít mrknout na kočárky, tak půjdu s ní a aspoň to tam obhlédnu.
Marky to jsi šikulka že už máš bábovku :slight_smile: jak se ti povedla?
11. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Berušky tak sem tady,sem si trochu schrupla s miláčkem,pak se nacpala vlašákem a kouskem čokošky a je mi nějak divně :rolling_eyes: no,ale to je vždycky po tom anopyrynu co zobu,ale už ho doberu a konééééc :grinning:

Marký tak jaká je bábovička?Už si ochutnala?Mě moooc chutná a zítra ji páchám já :wink:
Moni tak to je dobrá rada,zkusím se poptat dr na to proplacení a když tak se pozeptám i na pojištovně :wink: díky moc za pokus to stojí :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Tak mám konečně chvilku a jdu vás všechny pozdravit.Tak dneska už janninko hlava nebolí?Děkuji Andrejce za vložení do tabulky.
11. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Jani teď jsem nakukovala na VZP u které jsem a tam těhulkám neproplací vůbec nic :frowning2: tak přemýšlím že přejdu do ZPmin.vnitra tam dávají těhulím až 1000,-
Doufám že bude brzo líp. Ty vlašáky jsou zrádné, mě mluv já to zažila s tatarkou.
11. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Mikky ahojky, kdy půjdeš na to zprůchodnění vejcovodu a jak ti to budou dělat?
11. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj moonnco na to zprůchdnění půjdu 2.žáří.Mam bej v osum v nemocnici na lačno a snad pod krátkou anestezií mi do vejcovodu pustí nějakou tekutinu a budou to sledovat.Snad bych tam,ale zůstávat neměla.Tak jsem na to zvědavá.A co ty,jak je?
11. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Moni já jsem právě u ministerstva vnitra už 10let a mají každý rok nějaké balíčky :wink: půjdu se tam zeptat nebo si tam zavolám at tam nemusím letět :slight_smile:
Mikky ahoj beruško,jak ses dneska měla?Dnes hlavinka nezlobí :slight_smile: jen trochu dopo ale pak to přešlo
11. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Moni kdy jdeš na tripl testy?nebo už jsi byla?
11. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mikky tak to je za chvíli září tak snad to bude O.K :wink:
Kdo ví co ty naše kobylky v Třebíči jak se mají :grinning: už se těším až poreferují a vloží nějaké fotos :wink:
tak já valím chrupčit,zítra na mě myslete ve 12 hod bzzzzzzzzzzzzzzzzzz :grinning: :grinning: :grinning:
tak všem dobrou noc a krásné sníky :pensive:
11. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojík holky, tak vás tady na skok pozdravím. Přeji hezký večer :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Janinko bábovka se mi povedla udělala jsem takovej mix.2 hrnky pol. mouky,3 vejce,Půl hrnku oleje,hrnek vody,hrnek cukru,prdopeč a dva vanilkový cukry.Hotovo dvacet.Smícháš všechno do hromady a do půlky jsem dala granko a nalila do formy.Miláček půlku zbaštil hned jak přišel domů,dal si cuketku a brambor,já jsem měla řízeček a ted jsem udělala dušenou zeleninku a k tomu omeletu.Ted ležim a nemůžu dýchat jak jsem se přejedla.Musím chvíly počkat až se mi udělá místo v bříšku a dám si mrože. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
OMG, DÍTĚ MI TU ZASE ŘVE. DĚLALA JSEM KUŘE NA BANÁNECH. SATAN PÍSKÁ HRAČKOU. TEĎ SE JDU KOUPAT.
11. srp 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
\néééé, kecááme!!!! Zdravíme drahéé kobylky,Andrea, Belíšek, věruška. Mája se koupe, už má z nás migrénu.
11. srp 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
BERUŠKY, TUTY NESTIHNEME DOČÍST, TAk jen moc moc zdravíme..
11. srp 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Janniko tak dobrou já jsem se koukala na telku tak jsem se zadrhla.Já jsem se dneska měla fajn,mam ještě tento týden dovču.Byli jsme na houbách,tak byla smaženice.No jo to máš pravdu žáří je za chviličku.Tak zítra na tebe budu myslet.
11. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Miki tak jestli to je pod rentgenem, tak na tom jsem byla nebylo to pod narkozou, dalo se to vydržet, možná ale i proto že jsem je měla průchodné. Stříkli mi tam tekutinu a pod rentgenem sledovali jestli prochází až do vaječníku.
Janiko tak to stačí když mrkneš na net na stránky ZPMVČR tam je balíček pro těhule pěkně rozepsaný, ale screening jsem tam neviděla. na tripl testy teď musím dát krev a za měsíc jdu na UTZ dělá se myslím ve 20.tt
Alenko ahojky tobě taky hezký večer.
Marky aha já myslela že děláš tu prezidentskou, hlavní že chutnala, mrože taky miluju, toho v bílé čoko.
Holky ahojky, doufám že se dobře bavíte a užijte si zbytek večera. do kdy tam bačujete? A co Mája zvládla vše uklidit :grinning: a co Anýsek?
No tak já jdu do pelechu tak dočtu ráno vaše zážitky, pa a dobrou všem :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
OMG ona píše za mě :grinning: , kanimůra :grinning:

Tož taky zdravím, jsou to držky držkatý :grinning: , Belluška bezvadně mluví, to še muší slyšet :wink:

Tož papapa, brou prdky, zítra budou fotos, ony už chlasčej, omg.
11. srp 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo moonnco to bude ono taky mi dokror říkal,že to bude pod rentgenem.Tak to je bezva že si to holky tak užíváte.Tak já se taky loučím jsem z toho lesa utahaná.Dobrou nocičku.
11. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, Moonnci včera u mě byla kamarádka koupili kočárek polské výroby za cca 14.000Kč příšerně poruchový, četla jsem to i v Mladé frontě,tak jsem si na Vás holky vzpoměla, že Vás musím informovat. :slight_smile:
12. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jak se vyspinkal Třebíč ?
Terezko Já do kočíku víc jak 8000 nedám, no uvidím zítra co je na trhu.
Na 9 jdu k zubaři tak doufám, že nenajde žádný kaz.
12. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Propána já si napsala velké Já, jak nějaká sebestředná baba :grinning:
12. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.