• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moonci, já taky počítám takovou sumičku.
12. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Dupky, zdravím vás z práce. :slight_smile: Zatím je tu nuda, tak brouzdám po netu :wink: To je morálka :grinning: Mocinky vás všechny zdravím a všem držím palečky :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Karolko ahojky, jak ti je? už je to lepší? To je dobře že nemáš plnou čekárnu, aspoň někdy máš trošku klid.
Já měla u zubáka kaz, tak už je zaplombovaný, ale teda jsem se tam málem pěkně poblila, ty nevolnosti mě pořád drží.
12. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Zdavím vás hřebčíne. Jak se tady máte? :wink: Co jsou všechny v Třebíči tak je tady nějaké mrtvo :frowning2:
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Luci ahojky no jo holky v Třebíči, tak se holky užívají na živo :slight_smile:
Dnes jdeme na oběd celá práce. Tak mizím pa.
12. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Moni tak si to užij pá
12. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, všechny do jedné zdravím :grinning: . Nějak nestíhám v pracovním procesu, ale snažím se vše sledovat. Mám za sebou první aplikaci injekce na svém muži a přežil. Bodla jsem to na 3x, ale příště už to bude na poprvé. Zkrátka neumím vše hned, ale rychle se učím :grinning: .
12. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Jejda, tady nikdo :confused:
12. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj berušky,tak Moni tys byla taky u zubaře?Já též a vrtala mi 4kazy :confounded: 1velkej,druhej menší-ty byly plánovaný na vrtání a 2 pidi malé,zmákla sem to v poho,já se vyblindila než sem odjela :grinning: :grinning: tak tam mi bylo dobře.

Marky já taky myslela žes dělala tu prezidentskou,já na ní dnes neměla ingredience-ořechy zítra zakoupím a pak spáchám,mnam :wink:

No jo v Třebíči to žije :grinning: a jak dlouho tam holky budou?Tady je to úplně mrtvolné :confused:
12. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky vy chudinky moje. To je mi líto,že Vám ty žaludečky dělají takovou neplechu. A zubař,no ble,tam jsem až na září ale bolí mi osmička už měla být dávno venku a já tam nešla a teď mi jí nechce vyrvat. Sakra.
12. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
DUPY DUPY vyhnala jsem už z chalupy :grinning:

Kočky čáááááááááu, no konečně zase na Kobyle. Jsem se sem nedostala, bo jsem měla strašně nepříjemnu návštěvu, nepřeju zažít ani největšímu nepříteli. No co myslíte?
Bordel po celém baráku, ještě si to fotily, co tu urobily. Ta pražská socka mi šlohla mobil, ne? :grinning: No naštěstí se přiznala k činu a nechala mi ho v Jihlavě u nějakýho rozestavěnýho baráku :grinning:
O vlašimský dupě, ani nepíšu, normálka se mi do postele nasomřila, satana obtěžovala, ještě že ta hadice byla za sklem, bo by měla taky šok. :grinning:
No a Dupa z Rychvaldu, hrůůůza, přijela naparfémovaná hnojem prej :grinning: To jsou zvyky co?

Tož ták, no, fakt hrůza děs, vložím nějaký fotečky.

Ještě k tem fotkám, no ta pražská tu sháněla mermomocí nějaký chlapa, aj prachy za to dala, tož uvidíte na fotce. Fakt divnej vkus má :grinning:

Tak já to jdu zmenšovat a vkládat :grinning:
12. srp 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jo holky dělala jsem bábovku ale upravila jsem si recept podle sebe.Je fakt víborná Zdenda jí včera zdlabal celou.Jinak jak jste u toho zubaře tak tam mam jít 10.9. a bude mi taky vrtat tak jsem zvědavá.Se mi tam vůbec nechce.
12. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Peti ahojky, tak si všichni ztěžují, že bez Třebíčcských kobylek je tu mrtvolno :angry: OMG to je pořádek :grinning: Holky si odjedou na drby a nás tu nechají samotné a pak se diví, že tu nikoho nepropíráme :grinning: Huž je mi líp, snyd ty sprejíky zaberou a vyhnu se ATB, bo ty nerada :angry: Zatím vám posílám veliké pozdravení a hurá těhulení :sweat_smile:
12. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Máji tak to je super, to byla návštěva a ty jsi trdlo žes tak šůrovala celý byt, když je po holkách takový bordel. Ale určitě jste se skvěle bavili, to je hlavní. Už se těším na fotos.
Karolko tak snad to bude bez ATB.
Janiko tak to jsi statečnice statečná 4 kazy bych nepřežila, stačil mi jeden...
Marky Peti tak vás to čeká v září, no ale co se dá dělat 2x do roka tam musíme.
12. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
tak sem zkoukla fotos Máji a musím říct že teda Belka vypadá fakt jinak než na té jedné fotos co má v albíku :confused: :wink: sluší vám to všem holky a dobře že ste si to užily :wink: :wink:

Jen mě zajímá kde ste vzaly toho vodníka? :confused:

Holky k tomu zubaři mě ještě čeká jedna návštěva v říjnu kaz mezi jedničkama měla mi to dělat dneska ale říkala že tam je kaz pořád malej a ta stolička už volá a pobolíval mě :rolling_eyes: a Peti ty osmičky ,tak to tě lituju beruško já si je nechala zavačs vyškubat všechny at mám pokoj bo ta představa že až budu těhu a začne mě některá bolet a neumrtví mi to,brrrrrrrrrr tož sem byla statečná a vydržala s injekcema :grinning: :grinning:

Karolko dobře že ji ti už líp,tak at se vykurýruješ úplně :wink:
12. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Vloženooooo a jdu si vás čísti.

Bellí je prostě šmrncovní baba, plná energie, no fakt totál jiná, než se zdá na tej její fotešce, jsme valily kukadla :confused:
12. srp 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Vodník nás odchytil na náměstí, nejdřív Věrušku, ale ta se ládovala tyčinkou, tož to vzdal, že by to živit nechtěl, ale pak uviděl Andrejku a prej kdy se může stavit, neotálela a hnedle mu rvala prachy a že můžou hned, bo co :grinning:
12. srp 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
dneska mi říkala dr že ty zuby se kazí hodně v těhu tím jak bývají na začátku ty nevolnosti a zvracíme,tak těma kyselinama.Tak prý si často vyplachovat pusinu třebas jen vodou aby se ty bakterie vyplachovaly a po telefonátu na WC je dobrý si zoubky vyčistit :wink: tak nevím.A to chodím na preventivní každý půl rok :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Teda holky, to musel být mejdan! Fotky super!! Stihli jste to všechno probrat?
12. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Jé fotky jsou bomba, krásně vysmátý babinec, to jste s to hezky užili :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Bellka je fakt jiná než na foto. A Věrka se furt cpe a hubená jak lunt, to je spravedlnost. Andrejce to moc sluší s miminkem. No prostě všechny sympaťandy :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Jani já na preventivní taky chodím a právě na té poslední mi řekla objednejte se musí ven než budete těhu,no Petjunka řešila ivf a na zubaře sráála.
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, Evčo, nestihly, teďka si tak nějak postupně vzpomínám, co jsem jim chtěla říct bo na co se zeptat. Strašná rychlovka to byla. Šly jsme spát až o půl třetí, ale i tak to bylo krátký.

Holky byly super, všechny to jsou kočky, moc hodný, pečovaly o Anýse,dovezly krásný dárečky, za který moc děkujeme, byla sranda.

Tož douáfám, že se uvidíme ještě v hojnějším počtu :wink:

Hlavně, aby dobře dojely, Bellí jela v 16hodin, ani neví, že nemám telefon, snad nebloudila a ozve se přes kobylu.
12. srp 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
to s tím mobilem byla pravda? :confused: já myslela že kecáááš :grinning: :grinning:
Tak sem dokoukla i ostatní fotos,muselo to být supéééér :wink:

Peti tak at osmička vydérží co nejdýl nebolet :wink: víš já si taky říkala hlavně at to vyjde a zuby a tak to je proti tomu všemu maličkost :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak ještě vám chci přidat nějaký video, uvidíme, zda se zadaří :wink:
12. srp 2009 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ne to nekecám, dala jsem si ho ráno ve městě k Andrejce do tašky a odpoledne ho hledám a v tem mozek zapátral a vzpomněl si, jsem musel ajet k mamce a od ní obvolávat, no vtipné...Vezly mi ho holky ke kámošce, co naštěstí v Jihlavě bydlí, omg.
12. srp 2009 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, super slezina :grinning: Ouplně vám závidím, škoda, že bydlíš tak daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Belíšek je fakt uplně jiná, mocinky ji to sluší, Andrejka je takové sluníčko a z Věrky sálá pohoda :slight_smile: Jsem za vás ráda, že se vám to povedlo a dalším slezinám zdar :grinning:
12. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Karolko, jak povídáš, dalším slezinám zdar a doufám, že taky dorazíš :slight_smile: Jsou to prostě parádnice :wink:
12. srp 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji jsem ráda,že se Vám to vyvedlo,moc Vám to sluší a věřím,že jste si to užily.
Jani jsem hlupák můžu si za to sama.Věděla jsem o tom,že ten zub musí ven a nechala jsem to.Teď si asi užiju :frowning2: v noci je to mazec :angry:
12. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Májenko, tvoje fotky mě zahřály na srdíčku, a vo tom to je :slight_smile: Dobrou noc :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Zdravím všechna koťátkaaa:slight_smile: tak už jsem vykoupána, v pyžámku a totálně zubožená. Berušky, já nevím, co říct. Prostě opravdu se musíme sejít všechny, protože tohle byl pro mě životní zážitek. Ještě teď je mám, holky, před očima, asi se mi o nich bude zdát. Jo a Májinka, jak píše, působí jako takové neklidné torpédo, ale ona je úplně jiná, no byla to paráda.
12. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.