• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti tak šup za včasu dokud v něm není zánět :wink: ted ti injekci ještě dát může mě říkala že já jak sem ve 13tt což je konec 3 a začátek 4 tak injekci v tomhle období neradi dávají,tak fakt honem dokud je čas a dokud by injeikce ještě měla zabrat :wink:
se cpu rohlíkem mám hlad jak vlk :grinning: a du čučet na Dunutila.
Brou nocku všem kobylkám a hezký sníky :pensive:
12. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/allfice

Kukněte.

Bellí, to jsem ráda, že jsi už doma, měla jsem strach už. Bez toho telrfonu je to děs. Trefilas dobře? Pusu žížátkům.
12. srp 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
No jasně, Brno jsem vynechala, jsem byla včera v Boby centru, tak tam nepojedu dneska zase, že? Dala jsem to za 2h 40 min, takže rovnou za nosem:wink: zrovna mám u sebe Kokeše, tak mu říkám, že jsem viděla úplně stejnou kočičku:wink:
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hodím kočičku taky do videjka :slight_smile:

Já když si na vás vzpomenu, tak bulim pořád :slight_smile: , omg, nějaká hormonální porucha bo co :frowning2:
12. srp 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
Vždyť říkám, že to byl fakt zážitek na celý život. Tolik pozitivní energie, ta pohoda a nálada skvělá, prostě se pořád usmívám, pořád vás mám před očima, jenom natahuju slova jak blbá, OMG:grinning:
12. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Anýsek je úplně úžasný tvoreček, který si nás hned omotal kolem prstíku. O tom, že jsem spala, mimo satana, který mě několikrát v noci přišel zkontrolovat a přitulit se, jsem spala s hnusnou oslintanou plyšovou kočkou, kterou mi satan do postele přinesl, se ani nezmiňuju, OMG.
12. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jak tak koukám, tak dneska se asi ztratily Práglice s Vlašimí:grinning:
12. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jsem tady kobylkýýýý:slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
:wink: Beli tak to si tě satan pěkně hlídal, no asi aby ti nebylo smutno po tvých žížátkách :slight_smile:
Video super. Máji ještě nějaké vlož, je to paráda se na vás koukat.
Doufám že i Andrejka s Věrkou dorazili šťastně domů.
Jdu do pelechu tak všem dobrou noc, teda ještě předem na balkon dnes totiž mají padat hvězdy tak honem všichni koukat nahoru a přát si ty nej přáníčka.
12. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Taková čest, půjčil ti na noc jeho nejoblíbenější hračku a budď ráda, že byla zrovna sundaná ze šňůry :grinning:
12. srp 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
V kolik maj padat?
12. srp 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Všechny vás tu zdravím, jak jste se tu měli?
Máji, díííky za vše a určitě se takhle musím e sejít i s dalšíma dupkama.
Holky, bylo to super... Mne se před očima přehrává spousta scén, situací, Anýsek, holky, Ouboš, Satan...:slight_smile:
Neumím to vše ani popsat a vylíčit, až asi zítra, bo jsem strašně unavená a nechám si v sobě doznít to atmosféru.
12. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Zítra vložím taky fotešky:slight_smile:
A na jednu se obzvlášť těším:slight_smile: Mája nám dala každé dárek, který mne dojmul k slzám:slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Věrko tak v klidu vstřebávej :slight_smile:
Máji mají padat před půlnocí a pak ještě pár dní ale už ne tak intenzivně : http://www.novinky.cz/domaci/176127-obloha-bude-v-noci-plna-padajicich-hvezd.html
tak tedy všem dobrou :wink:
12. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobrou kobylky
12. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dobrou holky a díky za info, do půlnoci asi budu mrtvá :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, no jo, on nás všechny hlídal a fakt je to pro mě čest, že mi půjčil svoji hračku. Tak to budu koukat na oblohu, ovšem jestli neusnu, protože jsme spaly málo a taky se mi přehrává spousta zážitků.
12. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
jsem dom, vykoupaná, v posteli. Byl to krásný den. Bez komentáře. Děkuju.
Jdu si vás dočíst a vložím fotečky. Pak se ještě rozepíšu.
12. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jééé, tak Věrísek už se našel:slight_smile: a Ouboš je fakt velký sympaťák a je vidět, že pro Májinku a Anýska by dýchal.
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bellí, proč nepíšeš, jako mluvíš? :grinning: Zbytečný čááárky :grinning:
12. srp 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Bellko já tě vyhlížím na keliškách a teď jsem tě objevila tady,prý jdeš v pátek do Polanky,tak písní jestli jo,já tam jdu na 8:45 tak by jsme se mohli třeba potkat.Číslo na mě je 605743070-Kašovská Petra ,ráda tě pznám osobně.
12. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Bellí a co Pavlíček? Bylas za ním? A co žížátka, poznaly Tě a Bellinka?
12. srp 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka už je taky domečka, super. Tak dobře, Maji. Budu psat jak mluvim, bo neni čas:slight_smile: Kasi, jsem teď neměla čas, ale napíšu Ti.
12. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Pavlíčka jsem neviděla, ale hned jsem mu volala, že jsem dojela v pořádku. Žížátka mě poznala a Bellinka s Kokešem mě oňuchávali a zkoumali všechny ty pachy, co jsem přitáhla domů:grinning:
12. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj Beli tak jdeš v pátek ráno do té Polanky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Pa Peťka
12. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Až teď jsem si všimla tvé odpovědi tak se měj hezky Belli. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Nic jdu si lehnout a zítra nakouknu.Tak se měj Beli a všichni ostatní krásně.A všem přejí ať mají pod stromečkem ten nejhezčí dáreček.No přece mimi. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kasi, dobrou a v pátek se uvidíme:slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Koťátka, nevím sice, jestli usnu, ale už se mi zavírají očička a otvírá hubička, tak to zkusím:wink: přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bru Bellí :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.