• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brou omg, jak medvěd :grinning:
12. srp 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jsem vysílená z těch dup :grinning: , jdu spáti, dnes s mužem :grinning: , snad bude klidnější noc a nikdo po mě nepoleze :grinning:
Papa prdky :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
KOzéénky, jsem taky hodila albíko..
Jsem grogy..
Zítra písnu vícero..
Brou nocccc :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive: všem berunkám..
12. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY.
Tak Veruška,Andrejka,Bellka a Mája si takhle užívaly jo?Tak to je fajn.Ono to občas chce takhle vypnout a hezky si popovídat.Holky moc krásné fotky.Bellka je opravdu jiná než na té fotce co má.
Omlouvám se že teď tady nejsem ale nějak nestíhám.Z práce přídu zpráskaná jak pes a doma mám taky dost práce.Teď balím Káju na tu dovču a dneska má Libor (bráška) ten rozvod.Tak jsem trochu nervozní jak to dopadne.Snad dobře a ona nebude dělat problém.
Jinak všechny moooooooooooooooooc zdravím a všem přeji den.
Papa KOČKY :wink: :wink: :wink: .
13. srp 2009 ve 04:49  • Odpověz
Dobré ráno,
ještě jsem zkoukla fotečky Andrejky, jsou krásné :slight_smile: a ty hrníčky na konec paráda.
Andrejko asi jsem u tebe v albíčku nebyla hodně dlouho, nevěděla jsem že máš africké adopčátko, teda už je to kus ženské.
Regí, tak ať to bráška dobře zvládne a ty se tak nehoň.
13. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Bré ráno, berušky :slight_smile:
Jsem celá rozlámaná, jsem si furt říkala, to je , jak jsem přibrala, ale došlo mi, že u Máji, ač jsem spala na zemi (matraci), a jen 3,5 hod ( Ti to poudám Máji, od 3 do půl 7, prej, že jáá neumím počítat :grinning: ), tak jsem byla strašně uvolněná, žádný záda ráno., No, a my totiž byly ještě u mamky Májiný, a tam jsme přepadly dalšího neléčitele :wink: , a mám prý ouplně špatnou energii v posteli, tož muším přwsstěhovat postel, ale vím jak, tak to je hlavní. Tož se na to za chvíli vrhnu. Já poslední dobou blbě spím, ráno v 4,5 vzhůru , no a on mi to tak poudal, no dám vědět, až to přestěhuju...
Monči, moc Tě zdravím, jsem konečně dočetla, a dneska máte to rozloučení,viď? :frowning2: Tak ať to zvládnete . Je to smutný.
Já budu dneska práti a žehliti, pak musím na pojišťovnu, bo Honzí nás pojistil na cestu do další neděle, ale my se vracíme až 26tého.. Doufám, že nebude kolaps, bo kousek ode mě je Madóóóna. Včera večer byla asi zkouška bo co, bo jsme to slyšelí..
13. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
REgí, brácha, ať je silnej :fearful: :wink: To je život, pořád ňáký nástrahy, ach jo..
13. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Tak jak jste se vyspinkaly? Já docela dobře,ale stále mi schází ještě pár hodin spánku :grinning:
Místo toho, abych šla hned do práce dělat ségře korunku, tak zmenšuju fotešky, abych vám tam taky vložila něco z té úžasné návštěvy,jak říká Mája, nepříjemné :grinning: Určitě se ti dnes nespalo s Oubošem tak dobře jako se mnou, bo já se tak neroztahuju :grinning:
Ahoj Regíí, ať to bráchovi dobře dopadne, jde k soudu? Ach jo, tohle jsem prožívala před 3mi roky a je to na nervíky...
Ahoj Moni, ty to taky zvládni. Je to život, jak píše Andrejka.
Ahoj Andrejko, kobylko:slight_smile:
Tak já jdu na ty fotos
13. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško, taky mi chybí pár hodin spánku :grinning: , dnes zase straším od 6, ale hodlám ještě usnout. Už jsem tam dala pračku, a poučena radami od kobylek, bělím zašedlé :slight_smile: . Koupila jsem ještě nějaký ariel odstraňovač skvrn, pak ten Vanish bílý a ariel prášek na bělení, tož uvidíme..
Ještě k Třebíči! Holky, tam maj super óbr sekáč, jsem tam zkysla, bo maj oddělení pro velký :grinning: . Mám sukni a dvě tríga, a kdyby Věruška neměla neléčitele, jsem tam ještě dnes :grinning:
Belíšek byl překvapením dne, to se muší zažít, šáák uvidíte u mě na chajdě samy!
A Mája si hraje na drsňáka, ale byste čučely. Třebíč milé, čisté, přívětivé městečko, lidi milí, žádnej bordel na ulicích, papíry, vajgly nic.
13. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Jo, a Bellíšku, Tys vymazala svoje fotešky s albíka, nebo zase řádí ňákej fantom?
13. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak máte nové albíko v mém albíku:slight_smile:
Andrejko, to co o všech píšeš je pravda.
Mája je něžný barbar:slight_smile:
Bellíška šťabajzna co se v životě neztratí, žádná putˇka :slight_smile:
a ty jsi naše , promiň to oslovení ,ale myslím to upřímně, máma, která nás vezme pod svá křídla a postará se o nás.:slight_smile:
Už se těším na sraz dalších kobylek. Holky, tohle už není virtuální svět. Snad to vyjde v září, bo někdy jindy.
Musím přemýšlet co dál, bo neléčitel mne povzbudil,ale zas nasadil brouka do hlavy, bo prý jít v září na KET je ještě brzo.
Musím si objednat další preparáty,
a už běžím do rachoty.
Zatím se tu mějte
a moc nedrbejte:slight_smile:
Papapapapapapapappaap
13. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Jsem se zasekla v Tvém albíku.. nádhera..
Hurrá, já su máma, kóneššně :slight_smile: .
Tož ať Ti jdou zubiska od ruky :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Moni, zvládni ten smutný den, jak nejlíp to půjde, beruško. Regi, brácha to jistě zvládne. Andrejko, Věruško, ahoj sluníčka. Jj, já to smazala už dávno. Jsem to všechno musela říct Pavlíkovi, teď usnul po noční. Alenko, všechno nejlepší k svátečku.
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahoj hvězdo moje jasná :slight_smile: , hele, co říkáš tomuhle? :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Přidávím se k svítkovému přáníčku! Ali, jak je v práci??
13. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ještě jsem nakoukla do Věrčiného albíka. No prostě se usmívám nad váma jak měsíček na hnoji, super. Andrejka vidím Anýska nikomu nepůjčila :grinning:
Všem vám to moc sluší :slight_smile: A toho jídla Máji teda to jsi šikula.
Díky že na mě myslíte, za chvilku dojede těhu kamarádka na kafíčko, a pak ten pohřeb, no tak nakouknu až navečer. Pa a hezký den všem.
13. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Alence taky vše nej nej k svátku :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Šmankote, ona tam má moji držtičku, OMG!
13. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ty fotky jsou fakt úžasné a jak řekla Věruška, už to není jen virtuální svět, i když já to tak nikdy nevnímala, ale teď už je to víc osobní a těším se na další kobylky, protože to fakt stojí za to. Je to něco, co se těžko popisuje, ale je to krásné:slight_smile:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Krásný den všem Kobylkám!!! Shlédla jsem fotečky a musel to být obrovskej zážitek, skutečně se potkat. Vypadáte všechny moc spokojeně.
13. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Jsem dospala ty dva dny a poletím na tu pojišťovnu. Vrátila jsem si zpátky držtičku, Bellí :slight_smile: . Májenka nepíše, že by zase ta migréna, sápala se po ní už, když jsme tam byly, ale odolávala..
Evi, ahojda, tak už jsi manžu propíchla :grinning: ?!
13. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky prdky, jste mi nějako rozhodily sandál, vy tři Kobyliska, bo jen vidím ikonky, už bulím jak želva, omg. Tož jdu reagovati na všééé, bo jsem vás právě dočetla a jdu na ty fotešky Věrušky.
13. srp 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a migréna mě zubožuje od včéééra večíra, je mi zle, no. Spali jsme dlouho a muž semušel starat o mimísko, teďka jel na pracák a odvézt mamku k holiči. Je tu strašně zataženo, ochladilo se, jsem ráda, že včera nám počasí vyšlo, myslím, že bylo akorát na "krásy" :grinning: Třebíče. A pořád tu houká sanitka, ale taková ta bílá s oranžovym pruhem, jsem si myslila, že ti vozej obědy do domova :confused: No možná někdo umíral hladem, tak fičeli :grinning:
13. srp 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
Božéééééééé, Věruško, to Tvoje albíko je tak nádherný a tak hezky popsaný, zase tu bulim :frowning2:

Mančo, zdravím Tě, přežij ten smutný obřad a hlavně na něj rychle zapomeň, bo já si to pak přemítala furt dokola..., no radši ani nevzpomínám.

Regíííííí, rozvod bráchy, oomg, ale to bude v poho, uvidíš, zase jim bude hej.

Andrejko, satan chce jít ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: Halooooooooooooooooo, mimísko pláče, nespí, nemooožu jít. Kchamooon šnéééééél.

Věruško, polšeš mi pak ty fotešky, ale všechny, do mailu?
13. srp 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
OMG Pavlík usnul až v devět, dupa mu vymluvila díru do hlavy :grinning: , cos mu vykládala?
13. srp 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko ahoj:slight_smile: foukám na hlavinku, ať nebolí, potvora:slight_smile: co bulíš, dupo? Jo a ta sanitka, třeba zkoušejí majáky, jestli fungujou:wink: Andrejka už se vzbudila, hm. Jsem podojila kozy, ruce mě bolí, oňuňaly mě od hlavy až k patě.
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Alence všechno nejlepší k svátečku :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no všechno jsem mu musela říct. Teď už je vzhůru, tak dělám placky, mňam:wink:
13. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
No a mně tady ty od mamky pro vás zůstaly všechny.
13. srp 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, kdo dovezl ty Raciolky? Proč jsme si je nedaly? :confused: Bože, to je dobrota, všem doporučuji. Raciolky se smetanou a cibulkou, no to je mňamka, zrovna se s něma láduju, já tu mám plno věcí, co jsme si nedaly omg, ovoce, chipsy, tyčinky, oříšky, paprika, rajčata, Božéééééééééééééééééééééééé, všichni k nám :grinning:
13. srp 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.