• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky,já vstávám brzo,ale četla jsem a pak jsme se koukali s Tondem na telku :slight_smile: Já dělala smaženou brokolici a nové brambůrky-mňamka to byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti ahojky :wink: jo to je krása mít sny o baráčku a ty realizace,horší je to s financeme a těma ichtylama na úřadech
28. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo Karolko,tak to jsi teda šikulka,až to vyschne tak to bude lepší,snad se nespálil kontakt někde,ale to poznáš časem jak bude vyschlejší a pak pojede.Kuba je teda pěkný kvítko že na maminu žaluje a to ještě když zaspala :grinning:
28. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já se ptala Katy pro to jak jsi napsala dobré ráno a Terezka tě zprdla jaké dobré ráno.Já jsem vylezla až v půl jedný protože jsem nachcípaná.Jinak já budu dělat rizeto.
28. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
No díky Marky,že si toho taky všímáš-tady mě všechny jen sprdávají-Mája-ta tu pro jistotu není,pak Terka,no teda :angry: asi jim budu muset poslat něco interkou :grinning: :grinning:
A už je Ti líp?nachlazení už odpadá???
Rizoto,hmm to je také dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám zbyla ještě ta brokolice tak chodím uždibovat,no teda jsem prase to dojím :confused: tak jen lehkou večeři
28. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky pro zatím se loučím,milášek je doma a deme baštit-porkovou polívku,brambory s pažitkou a smažený kuřecí játra.Tak zatím páááááááááááá
28. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
No bolesti v krku nepřestávaj a dostavila se rýma.Ikdyž beru cucavý tabletky tak nic,zkoušela jsem i jak radí věrka kloktat tu slanou vodu ale zvedá se mi žaludek.Já jsem měla včera kuře z bramborovou kaší a okurkovej salát tak to dneska oberu a udělám rizeto.Brokolici mám taky ráda ale musela bych bejt přivázaná u něčeho těžkýho,abych neulítla. :grinning: A jak je jinak tobě?
28. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Janniko ahoj a nechte si chutnat. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Přišla mi interní pošta to bude asi od Katy,bojíííííííím se to otevřít, asi hodně dostanu, patří mi to nemám být prostořeká. :wink: :wink:
28. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj kozéénky. Tak jsem si volala na výsledky genetiky a je to zvýšené ,tak doufám, že je to tím, jak tam byli 2 mimi. Pozítří mne naberou znovu a pak se uvidí. Zítra jdu k zubaři, takže tento týden je to samý doktor.
S těmi vitamíny, já brala taky calibrum babyplan a teď mamavit. Před otěhotněním asi 5 měsíců kyselinu listovou, ale calibrum jí taky obsahuje.
Holky kouila jsem si relaxační polštář pro spaní na boku, je to příjemný a pro těhulky jak dělaný.
28. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Janni tak se měj pěkně a nechte si čvachtat :grinning:

Marky mě ještě pomáhá pomalých doušcích cucat vymačkanej citrón,no a česnek je dobrej na bolest v krku-ale to já nemůžu-můj žlučník se nekamarádí s česnekem.
Teda tak to já trpím jak pes na hodně,ale teda brokolice mě nenadýmala nikdy,je pravda že dnes je to horší,ale možná i díky oříškům-dlabu kešu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska je to lepší,už nemám moc depku z toho jeslti mimi je v pohodě,těším se na zítra,třeba mi pomůže fotečka-manža nechce jít se mnou-jako na vyšetření do vnitř-prý mu stačí fotka-a začal že s tím porodem se mu taky moc nechce,tak jsem to utla,že pude a basta a příště na srdíčka taky a hotovo.Řeknu sestře ať ho zavolá a on pude,on je poslušnej a má z bílých plášťů respekt :wink:
28. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Katy, u nás stojí FEMIBION 300Kč,ale kamarádka si ho vyzvedává na sebe a platím 75Kč.
28. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Věruško,hele co slyším o těch testech tak většinou je to tak zvýšené nebo něco málo pod hranicí-i kamoška takhle nervačila a musela na plodovku a byla trochu vynervovaná a nakonec vše naprosto ok.Myslím že to co říkala Mája není špatný a máš klid,ale to se dělá asi dřív,co?
A co zase cítíš pohyby? to musí být úžasný :slight_smile: relaxační polštář na spaní na boku :confused: to neznám

Terko teď se bojíš,co? :grinning:
28. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Už ne, nebyla jsi to ty. :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
JO tak za 75kč je to super.Víš u nás stojí i myslím ta 800 550kč a je to na měsíc a půl a to mi přijde dost drahý na to že to Calibrum stojí kolem 160kč a má to myslím to stejný.
28. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Katuš tak to Zdenda taky se mnou nechce jít k doktorovi,ale zase říkal že by k porodu možná i šel.Něco minule povídal,že má o mě strach protože slišel,že to bolí.Prej aby se mi něco nestalo nebo abych to prej zvládla.Se ty chlapy o nás taky bojí to je dobře.Jinak jak nemám ještě bříško tak si to moc nepřipouští,ale až budou i pohyby tak se to určitě změní.Věrko jaký to je když už cítíš pohyby?
28. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Katy, kdyby mi to vyšlo zase špatně, tak půjdu leda tak na velký utz do Prahy , ale na plodovku ne. I kdyby mělo mimi Downa, tak si ho nenechám vzít,jen v případě, že by bal nějaká vada neslučitelná s životem, lae na to radši nemyslet. Pohyby jsem dnes necítila, je to tak lehounké, že musíš být spíš v klidu, tak uvidím večer.
Ten polštář jsem koupila v LIdlu asi za 300. Je to takový podlouhlý a pak ho můžeš použít i jako kojící. Jdu si hajnout, jsem nějaká unavená.
28. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jaký to je? Hrozně zvláštní, Myslela jsem si, že to nepoznám a nebo až za dýl, ale včera jsem po obědě ležela a pak takové šimrání,jako praskající bublinky v podbřišku. Víš najednou, že to nejsou prdi, je to jinde a poznáš to. Ukápla mi štěstím slza.No a pak večer jsem cítila to samé, tak už nepochybuji, že to byly pohyby.
28. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Katy, máš pravdu je to velmi podobné(FEMIBION,Calibrum ....), teď trošku z jiného soudku, v kanceláři mám kolegyňi(větší drbnu jsem nezažila, příšerně se mnou soupeří a strašně lže),dneska jsem byla na obědě a koupila jsem si minerálku, tak hned začala po celé budově řešit(120 zaměstnanců) co se se mnou děje a že zítřek ukáže, naše vedoucí má kulaté narozeniny tak jsme pozváni na večeři, v říjnu když jsem byla na hysteroskopii s laparoskopii měla jsem dovolenou, pouze jsem to řekla vedoucí a pak když jsem se vrátila dozvěděla jsem se,že všude rozhlašovala,že jsem byla na potratu,po této zkušenosti jsem se zařekla a osobní věci s ní neprobírám, nechápu proč se nestará sama o sebe a mě nenechá být. :unamused:
28. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
To musí bejt pěkný.Já si na to ještě musím počkat.Pořád si šahám na bříško a z kouším jestli něco neucítím ale je ještě moc brzy.Hodně ti to závidím Věrko.
28. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Věruško tak to už asi vím jaký polštářek myslíš :wink: Jasně to chápu,s tím Downem to bych taky tak brala,a ono víš jak,všechno se ukáže až je to na světě.Kamarádka byla těhule,měla kamošku a té řekli ať si to nechá vzít že bude hodně postižený,ona že né a porodila zdravé miminko a teď jsou mu tři a naprosto v pohodě.Takže příroda je mocná,lidi jsou omylní.Ale neboj vše bude ok :slight_smile:

Marky,jo jo to ten můj po čerstvých zážitcích od kamoše má strach taky,ale já ho tam dotlačím a bude :grinning:
Jinak já to břicho teda mám pořád větší,vypadám jak pořád dobře nažraná :wink:
28. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Terezko bohužel takový lidi existujou a nic s tím neuděláš.Já mám podobnou kolegini taky v práci.Nejdřív se stebou baví jako nejlepší kamarádka a zarohem tě pomluví.Neboj nic na takový taky dojde.A přece se kvůli takovejm blbcům nebudem nervit né.Za to ti nestojí.Živit tě neživí a když jí to dělá dobře tak at si dělá co chce.Ten kdo tě zná jí stejně nevěří a neposlouchá.
28. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak vyfotit at nemám mindráky.Šup šup ukaž břucho. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Věrko neměj strach bude to dobré, já mám taky kamarádku, které výsledky vycházely špatně a měla týden na rozmyšlenou zda si miminko nechá nebo ne, ona se rozhodla si ho nechat a co myslíš narodil se chlapeček naprosto v pořádku, teď je mu 10let a chodí na základní školu s rozšířenou matematikou. :wink:
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Terko tak takovým lidem patří dát po hubě :angry: vím že to nejde :angry: je to škoda. No ale většinou se někde najde nějaká kreveta která je na ranu. Naprosto chápu že nic nechceš probírat,nikomu nic přeci nemusíš vysvětlovat.
Každopádně bych to možná řešila i s nadřízeným,protože roznášet něco o potratu a tak to už je moc

Marky,ty máš ještě na pohyby hodně času,ale naprosto chápu,musí to být úžasný.
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Marky děkuji, máš pravdu. :wink:
28. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Katuš já vím že mám čas.U prvorodiček jsou prej první pohyby okolo 20tt.Jen jsem zvědavá a je najednou všechno noví.Bolí tě břicho,prsa,jsi náladová,máš jiný chutě a pachy atd.Jen si počkej uvidíš sama. :grinning:
28. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Katy, jenže co by s ní vedoucí nadělal, nedovedeš si představit, když chce jak umí být příjemná, povídavá, ochotná.
28. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Terezko vydrž a budeš brzy doma.Ona si najde jinou obět a ty budeš mít klid.Žádnej stres tedkon.V klidu nebo tě zbijeme.
28. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Věruško ty první pohyby si pamatuji, ležela jsem na zádech a bříško se mi trošku třáslo a já volala na miláška, kokukej, teď to bylo a on koukal a když se podíval na televizi, tak já zase koukej, teď je to zase, on nic neviděl, bylo to uplně miniaturní chvění, ale já to cítíla. :slight_smile: Byla to krása :slight_smile: Klávesnice pořád zlobí.Dokonce mi to tam píše samo, musím to eskejpem rušit, to bude večer tichá domácnost. :wink:
28. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jéjda Terko oprava né tebe ale jí.
28. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.