• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No my jsme čekaly, že je dáš na stůl, ale jsme viděly, že se k tomu nemáš, tak nic no:grinning: si dělám srandu:wink: ale to dovezla Věruška:slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, mocinky všechny zdravím!!!!!
Paráda, jak jste si to užily v Třebíči!! Hezké fotky!!!
Holky, co jste psaly o tom užívání hořčíku - buru ho také - ale začla jsem na dvou tabletkách denně, do včera už na čtyřech a dnes už mám brát šest denně, tak doufám, že to nebude nějak blbě. Jsem horší jak stará baba, co jsem těhu, tak beru xxx prášků a kdo na to má pořád myslet!!!!!
Jinak se mám fajn, včera jsem byla v poradně, příští týden jdu na cukr a za 14 dní znovu do poradny - už naposledy k mé Dr. - už mě odešle do porodnice - na rizikovou poradnu!! Tak mám na rozmyšlenou kam chci jít.Nějak mě s tím Dr. úplně dostala. Nečekala jsem to tak brzy.
Tak se mějte děvčata moc moc krásně a doufám, že brzy budete psát to co já!!! Moc Vám to přeji!!!!! Pááá!!!
13. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Taky jsem Pavlíkovi musela ukázat, jakou tu vrtulku si musíme pořídit, abysme nemuseli zbourat barák, a vypudili odtud ty negativní energie:wink:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj Dady, na co je hořčík? To mi nějak uniklo...

Bellucho, Ty potvoro :grinning:

Mončo, to papání na foteškách, neni moje práce. Bellí dovezla celou Marlenku, Bože to je dobrota, teda byla, ráno jsem dožrala poslední kouštíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruška napekla štrůdlík a šneky, Bohu žel, poslední kousky sežral nevychovanej satanáš, ale to byla taky mňamka.

Cukííííííííííííííííííínu sama vypěstovala Andrejka Mičuríínová(jsem si nemohla te´dka vzpomenout jsem si myslila je byl Čurimin, omg) :grinning:
13. srp 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
A co Pavlíček, ťukal si na čelíčko? :grinning:

Já tady Oubošovi ukazovala fotešky a mamce jsem taky přeposlala.
13. srp 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Né, neťukal, bo jsem mu řekla, že i u něj v posteli ta energie není tak růžová. On totiž ráno přišel domů a koukal, že spím obráceně, hlavou v nohách:wink: mě taky musíte poslat ty fotešky a všechny, prosím! Dady, zdravím Tě:slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Za tou větou: Bellucho, Ty potvoro, je nějaký výraz držkový???
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tam je moc moc moc vysmátá držtička
13. srp 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holkýý, moooooooc krásný fotky z té návštěvy, musely jste se mít super, ouplně z toho číší pohodička a klídek :wink: zááááááávist :slight_smile:
Jooo, Máji hořčík je přece magnesium :confused: na tvrdnutí neeeeeeeeeee :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blonde háááááááááááááááááááre, omg :grinning:

Jo tak to u dvojčat kámoška jedla v mega množství, zrovna dneska přijde a když si vzpomenu, zeptám se jí přesně, kolik toho do sebe ládovala, vím, že mě to množství udivilo.

Diíky Mončoet, jsem tupánek :grinning:
13. srp 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, aha, tak hodně vysmátá, si to musím hlídat, když je nevidím:wink: Mončoet, no jo, paráda to byla a pohoda. Jak se máš Ty? Odpočíváš, už je to lepší?
13. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Věrko, bellkko, Andrejko, posílám vám mailem fotky a jsou hodně veliký, ale nechci je zmenšovat, bo pak by nešly třebas vyvolat, což bych ráda, najednou mi to zahlásilo, že již asi máte plný schránky, bo co, bo to nejde posílat dál, tak mi každá napiště, u které fotešky se vám to stoplo a já pak naposílám další. Tož uvolněte si, prosím :grinning: vaše schránky.
13. srp 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, už Ti to Monča vysvětlila - pardón mohla jsem to taky tak napsat že!? :wink: Tak se zeptej kámošky, jestli si vzpomeneš!! Dík. Já jen, že holky tady o tom psaly - jedna ho měla málo a druhá moc. Tak nevím mě se zdá, že 6 už je taky dost a to prý budu mít později i 8ks.
13. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Ahój kámošky!
Jsem dom, všeci pojištění, a když jsem tam už byla, přešla jsem rovnou k VZP, habych se mohla poslední rok před 40 hezkjy dopovat hormónama v dalších pokusech :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
U mě Ti to taky píše? Mám neomezenou velikost, tož jak je toto možné, netuším. Andrej, tak pojištění? No vidíš, můžete vyrazit na plavbu.
13. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Fotky, budou fotky!! Hurrá! Máji, já mám schránku neomezenou, ale jdu to tam zkontrolovat...
Ahoj 3 v jednom! No, Dady, jak se Ti dýše v tom létě a s dvěma dětma v kapse? :slight_smile:
Jo, ty raciolky jsou gut, viď? To si kupuju k vínu, lepší než chipsy, ne?
Bellí, o vrtulce jsem se jen zmínila, a Honza měl vrtuli z očí :grinning: , tak jsem usoudila, že některé věci mu vyprávět nemusím :grinning: :grinning: :grinning: BUdu mušet ke kováři sama :grinning:
13. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Andrejko, tak to bylo od Tebe? Tak to se omlouvám, já myslela, že Věrušky. Jsem to ale dupa. Já mám na mailu vše gut.
13. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
No počkej, Pavlík se zatím taky nijak nevyjádřil, že tu vrtulku udělá, ale vyslechnul si mě pozorně.
13. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj Andrejko, dýše dýše - někdy hůř, tak to ani nevylézám z domu a někdy je to o.k . Dneska je zrovna docela chladno a pod mrakem a je to horší jak ty 30 st.vedra.Ale dá se to vydržet.
13. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Máji, mám 8 mailů.. začínám otvírat, ale to víš, mám noťas :frowning2:
Ty raciolky jsou ode mě , a jsou z Billy.
Bellí, huž se těším na tu plavbu a Honza též, že prý se konečně vyspí a půl dne se jen poplaví a bude spát povídal. Pravda je, že furt něco zařizoval poslední dobou. Dneska ještě jede po práci koupit lístky na Kabáty, pŕo synovce k 20tinám.
13. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Dady, no, asi je to na palicu.. Ale bude hůř :grinning: , nebudeš vědět,který prso dřív vyndat :grinning: . Usne jedno a vzbudí se druhý :slight_smile: , omg, to Tě tady už vůbec neuvidíme :sweat_smile:
Bellí, Ty se neomlouvej, to Mája, že je před náma schovala... Aj se Satanem byla domluvená, že jídlo krad ze stolu a nosil do ložnice.. Teď už maj plný mrazáky :grinning:
13. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jsme přece jenom měly prošmejdit i ten mrazák, co? Dady, vydrž beruško, číselko Ti taky pěkně vzrostlo, ještě chvilku a budeš mít miláčky v náručí:slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jsem zapomněla pozdraviti MončuET! Ahoj těhulko, tak už je vše ok? Odpočíváš poctivě? :slight_smile:
A kdepak jsou další srdíčka naše? Karolajnka maká? Petjunko, jak je, a Terku máš teď dom? Janinka se taky dneska ještě nezahlásila.. Monča, ta má náročnej den, ale ono zase bude líp, asi to do života sakra zasáhne, zvlášť , když je to malá firmička, ono se to ňák vyvine.
13. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Májenko, tak fotky snad prolezly, ne?? Jen mi zase dopr ..nejdou otevřít, na můj noťas jsou fáákt zu gross. ALE neva, v září mi Luboš domontuje paměť a noťas poféérčí, jak splašenej.
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla.
Holky tak mejdan se vydařil úplně závidím :slight_smile: Fotky jsou super všechny jste kouzelné jedinou Belušku bych nepoznala vypadá úplně jinak než na fotce v jejím albíku byla to vůbec ona :grinning:
13. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.Včera jsem se nedostala na počítač.Skoukla jsem fotečky,moc vám to sluší holky.Přidávám se ke gratulaci Alence.
13. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Alenko vše nej k tvému svátku :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak jsem spáchala švestkovou buchtu pro Pavlíka a jsem zase na chvíli tady:slight_smile: Mikky ahoj, Luci taky zdravím:slight_smile: jj, jsem to já, stačí, když si stáhnu vlasy a vypadám zase jinak:wink:
13. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Beluško ahojda opravdu vypadáš úplně jinam :wink: Švestkovou buchtu taky jí mám zítra v plánu upéct tak uvidím jestli se mi bude chtím mám dneska noční :frowning2: ale pak jdu až v neděli na celý den :angry:
13. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Luci, tak dneska nočňucha? No, ale pak máš volníčko, tak nabereš síly:wink: já jí ani tak v plánu neměla, ale Pavlík by si dal, tož jsem mu ji upekla:slight_smile:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.