• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Pavlík je sladné a hodná ženuška co by pro něho neudělala :sweat_smile: Manžu vždycky z buchet pálí žáha tak nevím čím to je co mu vadí :frowning2:
13. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky nevíte jestli někde najdu cením z Ostravského Gyncentra potřebovala bych přibližně vědět kolik budu platit :frowning2:
13. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
No jéje, Pavlík sladké přímo miluje a sní ho hodně, ještěže má hodně pohybu a výborné spalování:grinning: Luci, nemají ho přímo na jejich stránkách?
13. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
Právě že nemají já se koukala možná že blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Moje drahá polovička říká ze sladkého je nejlepší řízek :grinning:
13. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Luci, já to taky říkám. Ze sladkého nejraději řízek a z ryb stehýnko:grinning:
13. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Bré odpolednééé kobylýýý:slight_smile:
Tak jsem tady z rachoty a můžu vám říct, že se mi po vás moc stýskalo. Hned jak jsem přišla domů , zapla PC a už čučím na nové fotos, dočítám vás a vzpoomínám.
Máji, moooc díky za fotky, došlo mi 8 mailů, je to vše? Moc krásnýýý. Hned se pokusím taky poslat svoje.Máš taky moc krásné albíko a tvé komentáře jsou bez komentáře:slight_smile: Tož migrénka tě přepadla? To je mi líto, ale asi toho bylo na tebe moc. Ještě, že tě tam nezubožujem vícero dní :grinning:
Alenko, vše nejlepšííí k svátkůůů:slight_smile:
Bellí, raciolky přivezla Andrejka:slight_smile: Tak kozééénky tě ožužlaly? Senedivím, vždyť ty žužláš taky všechny zvířátka dokud se ti nedostanou pod kudlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smajlíci
Dady ahoooj, jak tě ty šmudlíci kopou? To už musíš mít velký pupík:slight_smile: Tak ať ještě dobře dopadne cukr.
Jak pak naše Andrejka, huš balíš, balíš? Tak já na ten týden převezmu štafetu nástěnkářky, teda esli mi takovou funkci svěříš :grinning:
Holky, na zítra v 8.00 jsem se objednalana dornovku. Tak to bude asi poslední co jsem ještě nevyzkoušela udělat pro miminko, na víc už ani nemám prašule. Bo jsem si ráno doobjednala byliny od Stralifu a zas se mi protočily panenky. Jo a železný hentý oný proti zónám mi snad vyrobí bratr kolegyně z práce. Míšovi o tom taky snad ani neřeknu, šoupnu to pod postel a to se mu pak bude ráno vstávat na venčení Mikiho. :grinning: Ha, ha, už ho vidím. Měl mi asi ten pán namalovat ještě i něco proti pohodlnosti.
Lůco, ať ti rychle uteče nočňuch. S tím cenníkem ti neporadím. Kdy se chystáš na pokus, už taky v září?
13. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Věruško, jj už to vím, že to dovezla Andrejka. No jo, ještěže jste tolik fotily, aspoň je na co se koukat, taky jsem si všimla, že nejvíc fotek, kde jsem, tak je tam většinou nějaké žížeee:grinning:
13. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Věuško půjdu asi v září musím se objednat hned jak mi zkončí ms a tam mi dá hned papíry a řekne cenu a pak se uvidí :wink:
13. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
Jsem tůůůůůůůůůůůů, omg.
Si představte, jak chodíme s těma kámoškama každej tejden na tu kávu, tak já ouplně dneska zapomněla.
Si tu s vámi čmárám a najednou zvonek. Letím k domovnímu founu a táži se, halooooooo, ozve se, jdeš už? Tož čumim, prosím? na koho zvoníte? Na Sobotkovi. Aha a co chcete? No jestli už jdeš? Zas čumi a ptám se kdo jste? :grinning: Prej no jana, jdeme snad na sedánek ne? Kua, fofr byl jak sviňa :grinning: Dítě vzbuditi, ioblíct, jílo sbaliti, sebe obléeci, no honička. kroužili jsme 2,5 hodiny venku, dvě hospody zavřený, to je něco!!! Nakonec jsme zakotvily u benzínky na čokošce z automatu :grinning:

No a od pěti čekám kámošku s tím mým telefonem,a le nějake se neřítí, tak nevím, co se děje, obávám se, že tu zvonila, když jsem vysávala, omg!

Bellí zas peče a sama to nejí, omg. Já tu mám taky švestky, hrušky apod. tak udělám rovněž nějakej koláč, najdu si recepis na mimáči a bude.
13. srp 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Á mája zase gruntovala to jí tam kobylky asi nechali pěkný nepořádek :grinning:
13. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Máji, Ty jsi jak já v tom Brně: pane, nevíte, kde jsem???
13. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu na osum tak se jdu nachystat :frowning2: Mějte se fajn zítra zase nakouknu co je tady nového. Beluš zítra at máš kontroličku na jedničku :wink:
13. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Luci, ať Ti to v práci utíká a klidnou. Jj, už ať vím, co bude. Chachula osekaná, tož se můžu jít vystavovat:slight_smile:
13. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
hezký podvečer kobylenky,

no fotečky krása a videa taky :wink: sem tu jen na skok,je mi dneska blivno :frowning2: a to celej den,sem myslela že u WC vypustím duši,ted už je to lepší,zůstal jen žaludek na vodě :confounded:
Zítra jdu na 7:30 na ultrazvuk a snad už bude i průkajda,děsí mě že mám jít nalačno,se poblindím někde za jízdy :rolling_eyes: no snad to bude oki :wink:
jinak sem dělala odpoledne bábovku na tu prezidentskou mi chyběla šlehajda a máslo,tak sem udělala olejovou a přidala do ní oříšky a čokoládu a je taky výborná :slight_smile:

A jak se máte berušky?Musím vás dočíst a dozvím se to :slight_smile:
13. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Věry co je to ta dornovka? :confused: a o jakým větrníku to pořád mluvíte? :confused:
Máji bolí hlavinka?Tak at je brzo dobře,já si to odtrpěla dopoledne :rolling_eyes: :rolling_eyes: fuj fuj
Sem se teda zasmála,deš už?A na koho zvoníte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:na Sobotkovi :grinning: :grinning: :grinning:
Hehe Beli jako fakt jo?Pane nevíte kde jsem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Andrejka frčí na lodi na dovču,no paráda :wink:
Berušky já vás opouštím jdu padnout za vlast k telce k Přátelům a pak do hajan :pensive:
Všem dobrou nocku a krásný sníky
13. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Janni, tak Tobě je tak špatně, beruško? No tak si jdi lehnout, ať to zaspíš. Zítra dobré pořízení na kontrolce. No jo, Mája to měla v přímém přenosu, bo jsem jí zrovna měla na telefonu, když jsem letěla za tím pánem:grinning:
13. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Jejda, já celou dobu uvažuju, kdo kde mluví o jakém větrníku a ona určitě myslí tu vrtulku, OMG!
13. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
OMG, teda ta mája nezklame.
Janinko, dornovu metodu máš zde popsanou http://www.dornova-metoda.com/ Já ale jedu k jedné paní z Benešova. Jsem na to sama zvědavá, jestli mne to nebude bolet a jestli jsem nějak bloklá.
A co je ten větrnííík??? Su mimo taky
Bellí, ty jdeš zítra? Tož chachule zdar!:slight_smile:
13. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Ahoj lásky!!
No vrtule je Věruško to, co ty už máš objednané a taky to, co Honzík nechápe :grinning: :grinning: :grinning:
Čo žuby? Dobrý?¨
Belíšku, já protestuju. Dej si tam tu foiteškůůů, kde jsi veseláááá a barevnááá a prostě Ty! :grinning: :grinning: :grinning: . Já mám furt poocit, že si tady pak píšu s někým jiným :grinning: :grinning: :grinning:
Janinko, ahoj těhulinko, tak blevajs je Ti furt? No, já si to pamatuju a pak jízda v autě, no je to nářez, já vím..
13. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
OMG, tady krouží vrtulník furt, asi nad tou Madonnou :sunglasses:
Tak ani neslyším hudbu moc, jen ten vrtulník...
13. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Já si ju změnit nemůžu přes foun, OMG!
13. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
No a jsou v čoudu. Jo a na icq už chodit nebudu, bo mi přišel účet a ono to vůbec není v tom paušálu za internet, takže mi přišla pálka, že mě málem trefilo. Místo obvyklých cca 1.200,- složenka na 2.000,- tak jsem tam hned volala, no polelo mě horko.
13. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dobrý večer berušky, tak jsem vás přišla pozdravit. Děkuji za přání k svátku. :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Alenko vše nejlepší k svátku, :slight_smile: Teď jsem dorazila domu, jdu se ospršit, popřát vám dobré noci, Belce zítra hodně štěstí u čumendy :grinning: Myslím na vás, jen nestíhám :slight_smile: Fotečky jsou super, rozesmátá Andrejka, tak ji pořád vidím, Belku se zvížátkem a pohodovou a Věrku, se zvídavým kukučem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája mírně opinkaná, ale šťastná, že má všechny pohromadě :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Děkuji moc.
13. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Karolko, ahoj holka zlatá:slight_smile: Koťátka, jdu pomalu do pelíšku, ráno se jedu vystavovat. Přeju dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka. Petjunka dneska nenakoukla. Moni, dnešní den byl pro Tebe moc smutný, ale už je za Tebou. Myslím na Tebe, holčičko. Lásenky, dobrou s bobrou:grinning: MVRMMM
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Belli tobě na zítra dobré pořízení
Peti tobě hezké pokoukáníčko a průkajdu.
Věrko tebe ať ta dornovka nebolí.
Taky mě zajímá co je to za vrtulku, to je od neléčitele a co to dělá? A jak nastavit postel, abychom byli v dobré zóně, holky poraďte.
Lucka už makčí tak snad bude mít klidnou směnu.
Andrejko to je škoda že si nemůžeš v klidu sednout na balkón a poslouchat Madonu, to by se mi líbilo. Kdy se vyrážíte nalodit?
Máji tak tos to hezky zasklila, no ale bleskově napravila, kvůli kafe na benzince. Ale tam je kolikrát lepší než v kavárně, tedamě tam chutná, třebas čokoláda krémová.
Já dnešek zvládla bylo to smutné, ale už je to za mnou, odpo jsem si zdřímla, tak nakukuju až teď.
13. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Všem koťátka dobrou noc a hezké sny
13. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.