• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brou noc všem spikajícím.
Doufám, že jet měly pěkný den, snad nakonec i Monča měla zbytek dne příjemnější.

Bellí, to je pálka teda, jsou to potvory, ještě že jsi ho měla tak pozdě a ne dřív viď? To by bylo peněz.

Jinak už mám telefonek, paráda. Kámoška ho dovezla, dostaly jsem zase plno krásnejch oblečků, ale některý až na dva roky bo rok, tž to bude ještě dobááááááááááááá.

Jdu spáti, hlava už přešla, díky Bohu a doufám, že přešla i Petjunku.

Zítra se tu uvidíme. Jo a Věruško díky za fotečky, já vám zase odesílala chvličku a opět mi to píše, že to asi neodchází, tak už nevím, jak to udělati, co se děje.
13. srp 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, ta benzínka byla nouzovka :grinning: , jinak tam nechodím, ale dvě hodiny jsme chodily okolo zavřenejch zahrádek, takže zvítězila právě benzinka, omg.
Brou nocku zlato :zipper_mouth: :dizzy_face:

A brou noc všem Kobylečkám.
13. srp 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jste se tu bavily o těch pojišťovnách. já jsem teda u ZPMV a od tý doby, co máme Anýse, tak nejsem spokojená,. dávaj jen 1000Kč, což jsem využila na autosedačku, ale myslím, že Hutnická platí celou autosedačku a dneska mi říkala kámoška, že je u Český národní myslím a že jí přispívá 4500Kč na těhu a dítě, takže to využije na léky a ještě jí přispívaj zvlášť asi 1500 na očkování.
13. srp 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berunky, dobrou nocku :slight_smile:
Jdu vložiti Nasťu, bo v temto ohledu mám dluh :angry: , to pěchně flákám! Ale noťas se mnou do němec nepofrčí, bo nevím, kde bych nabíjela, sice už kamarádím s vodníkem, ale len s tím Jihlavským, bo Labskej mi zásuvku nepůůjčí :grinning: . Tož Věruška bude vás opečovávati :wink: .
No, s těma pojišťovnama, huž mi to občas sérenkuje, ta moje změna dnes od MV do VZP kvůli Ivf, ale je to už tuším 5.změna. Pořád se stěhovat, bo jednou protestuje ten doktor, podruhé jinej, ať jdou do hájíčka zelenýho. Tož jdeme na Nasťu!
13. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Frčíme na dovčúúú!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF? Něco na nás leze, ňákej bacil, se nedáme!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Ách jo, zase do vajíčkárny makat, furt práááce moc!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,ještě nám to broukuje v hlavě, 8.oo vonDorn:wink:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu,je to za náma!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09, jsme na nočňuchu... další šichta v nedeli odpol
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!,Jak bylo v práci?Jsme měli sváátek!
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu:slight_smile:
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Startujeme ráno kááru, máme býti zase v Cááru, doktoři zas zvědavové, chtěj se vzhlížet v chachulové. Samé dobré zprávy chceme, Sněhurku pak zachumláme!:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5., náročnej den byl, jedeme dáál!:slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! 7.3o UTZ:wink:, snad i průkajda bude!:wink:
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, bolej nás žuby, hlavně ty osmýýý!!:frowning2:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, OMG, vaří Čuriminovu surovinu:grinning:. No, hlavně, že máme foun zas!:slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Brrééé ráánko, hřebčíne!! :slight_smile:
Muším vstáávat a zabaliti konečně vše na cesty.
Belíšku, huž se řítíš v káře do Cáru?DRžím kopyto moc moc moc!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Janninko, ať je vše ok, a večer se pochlub průkajdou! :slight_smile:
Věruško, ať Tě von Dornovka nepoláme :wink:
Ostatníí VSTÁVAT!! JÁ MUŠÍM, TAK VY TAKÝÝÝ :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
Brééé ráno kobylkyýýýý. Všechny vás zdravím a přeju pěknýý den. Belííí ať ti to dobře dopadne, Janinko ty už koneč¨ně s průkajdou.
Chvátám na bus tož pa odpol.
14. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Už jsem zkontrolovaná a jak jinak, vše v pořádku, další kontrola 19.8. Moni, to je dobře, že už to máš za sebou. Věruško, tak ať Tě to moc nebolí. Peťko, Janni, kontrolky ať dopadnou skvěle. Andrejko, tož už se balíte na cesty.
14. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Beli tak to byla rychlovka a samé dobré zprávy :wink: a ve středu znova, už dlabeš nějaké pilulky?
Andrejko ať ti jde balení od ruky.
Máji tak s tou Hutnickou jsi mě navnadila, musím to skouknout, protože VZP všechny příspěvky stopla, tak to změním na 100% od 1.10.
14. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno všem!!! Včera jsem píchala druhou várku. Zvládla jsem to na poprvé, akorát jehlu jsem si při přípravě vrazila do palce. No trošku krve ze mě, manžel téměř mdloby, ale mise splněna :slight_smile: .
14. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Evi tak to u vás musí být veselo :wink: za chvilku to půjde raz dva.
Dívala jsem se na stránky pojišťoven a nejvíc se mi líbí ČNZP když se k nim přihlásím v těhotenství tak dostanu 4500,- což by bylo super, nemáte s nima některá zkušenost?
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Veselo to u nás je a pořád :grinning: . Bellí, tak vše v pořádku. Kdy vyzvedneš Sněhurku? Ať tam dlouho nemrzne!!!
14. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
jé tady je prázdno. jdu zapéct brambory s kysaným zelím, doufám že to bude jedlé.
14. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
No co toto? Tady přes 3 hodiny nikdo nenapsal ani řádku? Kde všichni jstééé?
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Dornovka byla super. Teda ne, to napravování kostrče, to bolelo,ale dalo se to vydržet. Padly jsme si totiž do noty s paní. Začalo to tím, že bydlela taky u nás v Severní, pak se rozpovídla o svém životě a shledaly jsme spoustu společného a nakonec jsme zjistily, že známe i neléčitele. Byla zvědavá na jeho metody, tak jsem jí o tom povídala. Kromě Dornovky mi ještě napravila páteř jinou metodou a řikal, že krásně spolupracujua že je škoda, že to ještě někdo jiný nevidí jak se mi během té chvíle podařilo vrátit zpět skoliózu, samo, že se to zase může hnout,ale mám pár cviků a ještě mi jako bonus ukázala takové " poklepy " meridiánových dráh, které by měli napomoci taky k otěhotnění. Je to docela složité, musím to nejdříve nastudovat. Dokonce mi půjčila domů knížku, kterou měla na stole Miluj svůj život. Už jsem o ní slyšela dávno, tak si aspoň nemusím kupovat No, byla to plodná dornovka :grinning: auž se těším na další sezení.
Chtěla jsem to vše vyprávět míšovi,ale on je proti tomu zaujatý.Proběhla demagogická hádka,ale pozor!!! Míša mi řekl, že teda chce být u toho, až pojedu za neléčitele! Hurááá, aspoň si na vše může udělat obrázek sám a nemusí to předem srážet. Tak uvidím, jestli to k něčemu bude. Je to těžký, s těma našema chlapama:slight_smile:

Moni, vrtule je od jiného pána, co se zabývá geopatogenníma zónama.Jestli chceš, můžu ti jí nakreslit, vyfotit a pak poslat mailem. Je ze železa a musí nám jí někdo svařit,. Pak jí dáme pod postel a měla by vyrušit zóny. Říkal, že se prodávají i jiné věci,ale že nemají takový účinek, jedině nějaké pyramidy,ale ty jsou zas drahé.Kam si máš přestěhovat postel ti sama neporadím, bo on nám zjistil podle nákresu pokoje a pomocí kyvadýlka jak tam ty zóny procházejí,ale ta vrtulka to pý vyruší. Mne řekl, že mi procházejí přes kolena , kyčle, břicho a část plic. Tudíž bolesti v kloubech, problém s těhu, nebo potraty a když by se to povedlo , tak hrzí postižené dítě. Přes Míšovu postel to prochází podélně celým tělem, takže se mu musí strašně blbě vstávat, je jak zmlácený, Vše tohle souhlasilo, mne už víc jak měsíc bolí klouby a Míša nemůže ráno vstát, je furt unavený, ikdyž spí 10 hodin spánku. Dokonce s tím byl už i u doktora.

Májo. fotky mi zas nějaké přišli, dík:slight_smile:

Bellí, tak kontrola zas 19.8.? Tož budu držet paluchy.

Ahoj tay Evuš, ty jsi ale píchanda:slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak jsem vám to tu vše vyblila:slight_smile: a zas jdu. Večer máme karty u známe cca 4 km, tak se aspoň s Mikim projdu. Byl tu celé dopoledne zavřený a když jsem přijela z Bene, tak radostí učurávala teď má plno energie.
Tak se tu zatim mějte a pište! :slight_smile: Ať mám co večer číst.papa
14. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj kobylenkýýý :slight_smile:
tak dr máme za sebou,sem se trochu zdržela v práci za holkama-cca 3hodky sem tam krafala :grinning: a pak přijel mužíček,ten padl za vlast tož sem tady za váma.Vložila sem fotos mimí a mého malého bříííška :grinning: těch špeků si nevšímejte :grinning: :grinning: :grinning: a nejlepší sou ty rudý nehty,chichi

UTZ vše jak má být :wink: tak se mi ulevilo,průkajdu už taky máme :slight_smile:

tak a jdu vás dočíst :wink:
14. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Hoja moja :grinning:
Tak sjem vás čítala. byla jsem ve městě, bo mamky kámoška má narozky a mamča se rozhodla, že jí koupí také tu táááše, co nám nakoupila andrejka, tak se jelo do Židů, prohlídli jsme si i starožitnej krámek, prostě všechno jako s Kobylkama, pak jsme se stavily v Hostelu na obídek, vymiakjící byl a moc hezky vypadal, něco podobného vytvořím dnes na véééču.
Pak jme navštívily C a A, Takko a Hypernovu a jelo se domů. manža uspává mimisko, jdu mu ji odebrat, bo usne určo taky a ještě budeme mít placatej Ananásek.

Věruško Miluj svůj život je moc pěkná knížka, mamka s ní nějak začínala. Srovnanou skoliozu Ti závidím, taky bych asi něco podobného potřebovala, bolelo to jak? Hoodně?

Ahoj Janni.ko, tak průkajda je doma, super.

Andrejka už zpakovaná a myslím, že říkala, že v 15 hodin je odjezd na chajdaloupku, tož už asi frčijoooooooo a ozve se z chatičky.

Evča opíchává manžu a do teh i sbe, super, jen se tou jednou jehlou všichni nabodněte, to je zdravý a bezpečný :grinning:

CO Petjunka? Mě ta hlava zase zmáhá dneska, spíše jako bodá, že by mohla opět bolet, mrcha, ale já se nedám, snažím do sebe lejt tekutiny,a le je nějako dusno.

jdu práti, uklizeno už mám...a asi i odpočívati, je fakt blbej tlak u nás.
14. srp 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
JO Mončo, ta Česká národní, to je ta, jak jsem psala, že má kámoška, určo bych to využila na očkování proti tomu pneumokokovi, stojí to 6000 a 4500 a je super příspěvek, ona to taky čerpá a na očkování je tam myslím ještě 1500 navíc, tož je třeba si to asi obvolati. Pro mě je to už na prd, bo jsem po porodu a dostala bych od nich jen 1500.
Ale hlavně si obvolej všechny doktory a zjisti si, jestli tuto pojišťovnu berou a to i dětská MUDra. Ale to Ty víš..., já vím :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to nebyl větrník? :confused: to je nějaká vrtule co má Mája pod postelí bo kde to má?Tak co to tam teda máš Máji?Já to nechápu :rolling_eyes:

Belí teda to je palba za telefon,bych čuměla taky :astonished: ,tak to je super zprávička a říkali ti kdy by mohl být KETík?
Andrejko a proč si musela kvůli ivf měnit pojištovnu?No je to s nima na prd,ale člověk si asi nevybere jedna má to a druhá zase ono.

Tak tu vrtulu sem už vyčetla :slight_smile:chápu,ruší to zony :wink: Věry hezky si to vysvětlila.Tak dobře že se cvíčo líbilo :wink:
14. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Máji hlavinka zlobí?Mě taky :rolling_eyes: lemtám tady jak duha a je to na nic,je pěkně zataženo a si bude pršeti,tak už aby to bylo. :wink:
A co jste měly k obídku-co budeš páchat i k večeři?Bych to taky spáchala :grinning:
14. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Třešťane :grinning:
tady stejně zataženo, prádlo na balkoně, tak ještě 20 minut teplo a pak slejvák, a´t mooožeme déééchat.

Já to pod postelí nemám :grinning: Já u pána nebyla, na mě nezbyl čas, vecpaly se k němu všechny Kobyly a to měla jí t jen Bellí :grinning:

Bellí, tak co ten Ket? Jdeš hnedle, bo ještě něco urobíš před tým?

Na oběd jsem měla grilovaný kuřecí prsa, takový menší kousky, no úplně se rozpadaly, vynikající, na dně byly těstovinky, trubice, ale takový silný, na tem nasekaný kusy okurky salátový a papriky a rajče, takový větší kusy, to právě vypadalo super, zalitý jen bílym jogurtem s koriandrem a na ten byly nasypaný opražený slunečnicový semínka. Vše ozdobeno patrželkou, no krááása a dobrota.

Jsem na to teda koupila v Hyperce šunkovej salám, maj ho v ekšnu za 7,90 :grinning: , ten hodím do pece na gril trošku, koupil ajsem tam i směs semínek a bílej jogurtík, těstoviny mám :grinning: To bude Ouboš čumět, jak má barevnej obídek bo véééču.
14. srp 2009 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz
Je nějak bílo, asi bude sněžit :sunglasses:
14. srp 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, víš co je to čikutá? :confused:
14. srp 2009 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz
ééé tak ty semínka opražený nemusím :rolling_eyes: ale jinak to znělo moc dobře :wink:
aha a kde sem vzala že to máš pod postelou,nebo u postele nebo kde že to máš :confused: sem asi blbě chápala no co neva :grinning: ale ten větrník bych si dala,chichi sem na něj čuměla dneska ve špáru,ale radši sem zdrhla a nekoupila si ho,by mi stejně nesedl :grinning:

Máji až budeš mít cestu do Citáku písni,teda jestli budeš mít časík-dáme rande :wink: Tam ti je to samá mega neodolatelná výprodej letní :grinning: :grinning: jenže já odolala :wink:

tak to vypadá že mi budeme mít na véču toustíky a nakrájím k nim zeleninku a bude :wink: sem líná i uklidit,no co binec ještě nikdy nikomu neutekl že :grinning:

A ty víš Máji co je to ta čikutá? :confused: Já teda nemám páru :confounded: ale zní to jako tekutá :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak jsem na chvilku zase tu, bo nestíhám vůbec nic, OMG! Janni, super, že už máš průkajdu, čikutá nevím co je. Ve středu jdu na kontrolu a když bude sliznice připravená, tak se rozmražuje sněhurka. Nic zobat nebudu. Zrovna dělám kynuté knedle.
14. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Jani tak to gratulka k průkajdě a fotečka se moc povedla :wink:
Věrko tak to sis užila a ještě jste si tak sedly do noty. Vrtulku mi nefoť, neměl by mi to kdo udělat, manža mi slibuje nové háčky na truhlíky 2roky, tak vím jak by dopadla vrtulka :rolling_eyes: Ale určitě holky pak hlašte jestli to funguje, kdyby jo tak si ji koupím i za draho.
Máji taky jsi měla hezký den, co sis koupila? A obídek musel být mňamka, taky mám ráda saláty s kuřecím masikem, tak to bylo něco na ten způsob. Já dělala ty brambory s kysaným zelím, manža byl na oběd doma a mohli jsme se toho užrát, taky mňamka. V hypernově (albertu) mají zadara ten jejich magazín a v něm recepty, tak jsem to z tama obšlehla.
Belli tak to je super tělíčko ti funguje na 100% sliznici máš určo ukázkovou, když ti na ni nic nedává, tak teď ať hezky roste do středy.
No a já jak včera jsem si schrupla po obědě na 1,5hod, u nás praží sluníček, jak o život.
14. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Věruška to krásně popsala, tu vrtulku. Moni, pěkně sis schrupla, tělíčko to asi potřebovalo. No jo, dneska jsem 11.dc a sliznice má 5,5mm, takže by měla do středy dorůst, no uvidíme. Knedle byly vynikající, jsme si pošmákli.
14. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Moni, já taky prosila Pavlíka, ať mi tu vrtulku udělá, no slíbil, uvidíme, za jak dlouho. Jinak ten léčitel přes ty zóny mi nakreslil takovou trojspirálu, která by měla ty negativní zóny vyrušit. Nevím, jestli je to fakt nebo psychika, ale líp se mi spí a spím obráceně a je mi líp, tak nevím, jestli nejsem psycho:grinning:
14. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Reaguju jak tatar, ještě bych si měla pořídit něco na hlavu, OMG. Věruška už je po Dornovce, paráda. Andrejka už jistě na chajdaloupce. Nám plave ve vaně kapr, tož zítra máme vánoce, jsem zvědavá, jaký dostanu dáreček pod stromeček:grinning:
14. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.