• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé tak to je hezké s tím kapříkem, tak to bude i bramborový salátek :wink: a dáreček se ti rozmrazí třebas za týden. Jo Belli a obráceně spí i Pavlík?
Věrka už mastí karty.
14. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
Janinko gratuluji k průkazce a fotka je prostě kouzelná. :slight_smile:
Beluš to mám radost že jsi ok a sliznice ukázková takže příští týden hůrá pro sněhurku :slight_smile: .
Ahojda Mončo jsi těhulka tak jenom odpočívej tělo to potřebuje :wink:
14. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Moni, Pavlík spí normálně, my spíme každý zvlášť, protože máme ložnici v rekonstrukci, ale na Korán se sejdem u mě:grinning: no jo, přijela jsem domů od dr. a šla jsem po šipkách, které mi Pavlík namaloval a ve vaně je ten kapřík, tak uděláme salátek a šťastné a veselé:grinning: Luci ahoj, tak konečně volníčko, viď?
14. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Beluš takže zítra máte vánoce to bude paráda v léte stromeček to bude super :grinning: Zítra mám volno tak nevím co podniknem asi někoho přepadnem a přijedem na návštěvu ještě se musím domluvit s manžou. :wink:
14. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Jé, můžeme ozdobit i smrček, co máme na zahradě, ale asi by nás odvezli do blázince:grinning: Zítra má být krásný sluníčkový den a horko i celý příští týden, tak to by chtělo někam k vodě, né?
14. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Beluš k vode né loupu se jak had :grinning:
14. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
No jo, vždyť ses minule spálila, co? Tak pěkně do stínečku. Začíná mě bolet zub, osmička vlevo dole, OMG! Jsem zkoukla fotešky Janni.ky, moc pěkné, moc.
14. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám krásné sníky dobrou noc.
14. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
OMG člověk tu chviličku neni a málem prošvihne vánoce :grinning:

Čikutá je prý škytá, nové slovo od Sluníčka, tak jsem si myslila, že bude Beluš světa znalá, když je to z teho jejich kraje.

Andrejka se asi vychystává na plavbu, no neni to kráa, to balení a těšení se je vždycky nejhezčí doba, vybalování a další den do práce už je horší...

Věruška nám čaruje, paráda, snad nám poví, na co čarodky přišly.

Janni, až pojedu do Ciťáku :grinning: , jak píšeš, tak dám věděti a máš pěknou fotešku na fejsu :slight_smile: , asi bude shodná s mítní, ne? NO juknu, ještě nebyl čas.

Lůco, brou nocku.

Kde mám ekarolajnku?

Taky je u vás taková ziminka? Tady celkem jo, na krátkej rukáv to teda už nejni, nehledě na to, že ještě neni devět a venku už je medběd :grinning: - TMA, mi nějak šibe no...
14. srp 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
Janni, pršelo u vás? U nás ani kapka ve finále, ale zataženo byla fakt jak na chumelenici.

Lubšo donesl pěknej dokument, dosti depresivní, o tem jak si ničíme planetu a jak to tu bude vyadat. Např. že v roce 2025 bude už nedostatek vody v některých částech světa, tož to je smutné a do teho přivádíme děti, omg. Radši nemyslet.
14. srp 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kobylky chci vás jen pozdravit pač mi nejde moc psát.Bodla mi včela a mam alergickou reakci a mam celů ruky nateklou.Bolí to jak čert.Jianak nám ještě dneska odešla telka takže romantika.Mužík zuboženej z práce se najed a usnul ještě rychleji neš šépková růženka a ráno znovu do rachoty.
Máji u nás teda zima je a pořádná ale celej den bylo pěkně a má být i o výkenu.
Taky jsem koukala na Janinky foto,moc pěkné už máš mimi pěkně veliké a to bříško máš jak já na začátku.Máje,Věrce a Andrejce jsem fotešky taky zkoukla a jde vidět že si to holky pěkně užily.
14. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Andrejko, kde jsi? Právě jsem si na Tebe vzpomněla, sedíme si v obýváku a začalo píp píp píp píp tádádádádá, monitor, omg. Si lehla na bok a byla mimo snímač, no krve by se ve mně nedořezal, omg. Fuj, jdu z aní a jdu spáti, brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
Brýýý večííír kobylkýýý.
Jsem doma z karet uplně hunavená, bo dnes jsem zažila tolik věcí co musím zpracovat:slight_smile: Do toho bych měla ještě cvičit a "ždímat" nohu jak mi poradila paní dornovka,ale asi až zítra.
Májo, ta dornovka se dla vydržet,ale jedna slza mi při napravování kostrče ukápla. Dík za fotešku na facebooku:slight_smile:
Dívala jsem se i na ostatní v albíku. Ouboš nás fotil při loučení? to ani nevím, zas mne to dostalo:slight_smile:
Janinko, tak už konečně průkajda? No, super! A fotešku máš taky krásnou:slight_smile:
Bellí, ket až příští týden? Tož sněhurka bude u tebe:slight_smile:
Ahoj Markytko, foukám na ruku. Teď jsou ty vosy agresivní. Mikiho zrovna jedna zas bodla do packy, to byla zas scéna jak z národního..
Luci, dobrou nočku.
Já půjdu taky. Andrejku už asi nezastihnu, tak ráno, snad mi ještě neujede.
Tak brouuuuu
14. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Halííí, halóóó, je tu někdo?? :astonished: :astonished:
14. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj Andy tady Peťka ,ještě se moc neznáme,já jsem z Ovy chodím do Ferťasu a dneska jsme byli po kontrole s Majdou na kávičce a mojitku a opravdu dobře jsme se pobavili.Já mám první pokus inseminace teprve před sebou.Příští měsíc.Dneska jsem se dověděla,že jsem v pořádku po hydrolaparce,tak mám radost.A co ty už to zkoušíte dlouho.
14. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
OMG, já vás prošvihla, sluníčka moje.. A to ráno odjíždíme v půl sedmý.. TAk to už si s vámi asi nepopovídám :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Já to nestíhala, balila, pak jsme odjeli´oprvadu ve 3 na chajdu, ale cestou nákup jak kráva, 1500 v řiti, bo samý potraviny trvanlivý, šunka v konzervě apod.. Máme tam plynovou bombu, ale mušíme aj plynem šetřit, tak samý ohřívací jídlo jen. Jsem se až dneska dozvěděla, že jede aj brácha, no to jsem zvědavá, jak se tam vejdeme :grinning: :grinning: :grinning: No, a pak jsme byli na jednom pivínku u sósedů, vysvětlit přesně , co a kdy Tairunka žere, ránu ju předáme. Jsem maniak, radši jsem vzala aj očkovák a nakreslila plánek , kde je nejbižší veterina a přidala telefonní čísla na veterinu..
Pak poslední balení aj věcéí z chaty, jako spacáky, polštářky povlíknout, atd.. Teď konečně ležím a snad usnu...
14. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Ahojda Kasíí, tak ´Ty kafíčkuješ s naší Belíí?? To je pééro, co? :grinning: . Ale zlatý péro! No, takže vaječníky máš ok, ´to je dobře. No , my zkoušíme skoro tři roky, dvě neúspěšné těhu přirozené, a pak 2IUI,1IVF, 1KET a nic. A teď v září půjdeme nba 2.KET.
14. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Belíí je úžasná ,hrozně jsme se nasmáli.Tak my se snažíme necelé 2 roky v podstatě celou dobu co jsme spolu.Přítel je úžasný.Umělé jsme začali řešit asi letos v dubnu.Takže jsem na začátku.
14. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz
Měli jste úžasný sraz.A koukala jsem na tvé foto,a už předtím obdivovala vaši adoptivní dceru Cecilku,taky už dlouho uvažuji o adopci na dálku. :slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Tak jsem to přelítla, ale jen zběžně, no, to důležité jsem snad vnímala. Belíšek půjde ještě ve středu do Cáru, tož Bellí, strašlivě Ti přeju ideální slíznici a Hodně sil Sněhurce!! Májenko, Ty chytneš infarkt z tej vysílačky, šmarjá, to sou nervy! Tak jste si dneska s mamčou zopákly prochajdu, uááá, uááá, ale bez nás :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Věruško, takže jsi dolámaná, ale ku prospěchu věci :sweat_smile: , tak to jsem teda taky zvědavá, co řekne Míša na neléčitele. Janninko, Tobě moc gratuluju k další úspěšné kontrole, muším ještě do Tvého albíka.. Monči, Tebe taky moc zdravím, stejně tak Karolku, Petjunku, Leontýnku, Regí, Lůcu a opravdu celou rodinu!! Hani, Tobě vše nej k zítřejšímu svátku. Majký, pozor na vosy :confused: ..Berušky moje, asi se teď dlouho neozvu, tak tu buďte hodný :grinning: , neperte se mi tu :grinning: , a moc moc na vás budu myslet, aj na vaše miminka v postýlkách, v bříškách, i na ty potenciální teprve :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
To je kousek, viď? Ta Cecilka :grinning: .. Jsme byli na ňákým promítání, a tam byly samé podvyživené děti, no, Cecilka je nepřehlédnutelná :grinning: , celá já :grinning: :grinning: . Bylo jí devět, když jsem jí adoptovala, a dnes je už na střední, je jí 16.
14. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
Lásenky, moje vkládám Nasťu, a předávám žezlo Věrušce :slight_smile: . Mějte se tu moc moc hezky!! Myslím na vás a budu podávat info a fotečky, asi přes Májenku. Belíšku můj!! Budu se aj modlit za Tě! :slight_smile:
Přijedu asi 25-26.8. Pááá, búúúúúúúúúú, MVR!!!
14. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

VŠE NEJ , HANI , K SVÁTKU! :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Frčíme na dovčúúú!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF? Něco na nás leze, ňákej bacil, se nedáme!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Ách jo, zase do vajíčkárny makat, furt práááce moc!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,jsme zlámaný od von Dorna,ale gut! :slight_smile:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09, další šichta v nedeli odpol
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!,Jak bylo v práci?
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu:slight_smile:
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Další kontrola 19.8.! Moc na Tebe budu myslet, Cipísku náš:slight_smile:))

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. zdravím břísko:slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, bolej nás žuby, hlavně ty osmýýý!!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Dítě moje nebeský, nenech se doma zubožovat, ani od blondíny, ani od Majkýho, taťka , ať s Tebou cvičíí, umí to nejlíp:slight_smile:
14. srp 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
Kobylýýýýýýýýýý, ahóóóóójjjj :astonished: :astonished: :astonished: !!!
HUž hážu rychlou káávu, dvě bebe a letím do spéérchy , nahodím čóčky, rozloučím se s Tairunkou :frowning2: , ale teď se loučím s vámi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pááááááááááááááá, búúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, držte se tadyýýýýýýýý, MVR MVR, MVR moc moc moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2009 v 06:12  • Odpověz
Andrejko šťastnou cestu a krásně si to užijte :slight_smile:
15. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: Andrejkooo, šťastnou cestu a krásnou dovolenou:slight_smile:
15. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
jéjda, jéééjda, matka pluku je v čoudu a jsme siroty :grinning: . No nějak to dáme Kobylky, co? Všem přeji bré ráníčko, venku pěkně chladníčko, kopejtka mám celý promrzlý, taky venku poletuju jak ve třicítkách.

Jdu hledati recepis, bo přijede Lub. mamča, bude u nás dneska spáti a já musím zpracovati ovoce, co nám dala, z kterého jsem měla pro Kobylinec upécti buchétku, ale nebyl čas, dítě mi to nedovolilo :grinning:

Tak jud na to teďkonc a muším fofrovati, naštěstí uklizeno mám, jen přejeti vysavačem.

Kde je ta Petjunka? Nebolí jí už hlava, že ne? Mě stále jojo, omg. Je to psycho už.

Andrejkoooooooooooooooooooo, šťastnou plavbu!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:

A Halí Bellí ještě spí bo jak? :confused:
15. srp 2009 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ááááááááááááá, nespí, bré ráno Bellíšku :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning: Kurňa tady sestavuju držky a ona je zas nevidí, tož pusinkovací, hvězdičky v očičkách a hooodně vysmátá.
15. srp 2009 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, Máji, ahoj berušky. Včera jsem ani nepopřála brou nocku, bo jsem sledovala havárku motorky, auta a asi kočky. Spíš poslouchala, bo byla tma, jestli nepotřebujou pomoc. Pak jsem padla, jak špalek. Věruška je plná dojmů, jsem zvědavá. Majky, foukám na ručku, ať nebolí. Petjunka tu fakt dlouho nebyla a včera ani Karolka.
15. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Taky jsem koukala na tu loučící fotešku, no dojemná je moc. Jsem netušila, že Ouboš fotil.
15. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.