• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brééé ráno kobylkýý, tak jsme osiřely:frowning2:
Ani jsem nestačila naší matce pluku popřát šťastnou cestu.
Zdravím probouzející se a vzbuzené Monču, Máju, Bellku. Ahoooóóóój.
Jsem trochu zubožená, cítím křížovou kost a za krkem. Bolest hlavy přes noc zažehnána. Bellí, kolik tě stojí napravení na Dornovce? jen tak pro porovnání. Mne to na poprvé stálo 600,ale dělala mi ještě i nějakou metodu spinal touch a příště to prý už to prý budu mít levnější.
Jdu vařit, bo Míša dnes jede na harní už v 11.oo.h , zvučí dnes nějakou větší akci, dokonce i dechovku :grinning: se už asi nemůže dočkat na ty dechaře :grinning:
15. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Taky mne dojala, Bellí.
15. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Zapněte si novu, honem!
15. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Věruško, mě to poprvé stálo 1000,-kč a pak 5x 500,-kč a vždycky to trvalo cca 1 a 1/2 hodinky. Jé, Hanince všechno nejlepší k svátku.
15. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Belli tak jsem chytla Pilarové finiš, to je mazec, jak to dokáže, nechápu. Taky jsem se včera ani nerozloučila, jsem se chytla s manžem a on se pak nastěhoval k pc. Teda to muselo být nepříjemné mít kousek od sebe havárku, br.
Věrko tak to asi s ním nejdeš jako doprovod na dechulu :grinning: no a co dobrého kuchtíš?
Máji jé tak vaše Hadice je teda macek, až teď jak u ní holky stojí jde vidět jak je obrovská.
15. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Hani všechno nej k svátku :wink: :slight_smile: :wink:
15. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Tak to jsi měla dražší. Já tam byla od cca 3 hodiny. Taky jsi měla ještě nějaké cviky na doma? Mám si před spaním ještě cvičit s nohama kvůli kyčlím.
Jo Hani, vše nejlepší:slight_smile:
15. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Moni, dechárnu néééééé :grinning: Já si asi zajedu odpol. ke kamarádce, které to už dlouho slibuju.
Jdu zubožit hovězí s rýží, ještě nevím jak to udělám, Tož jdu na to.
15. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Hanince vše nej.
Bellíšek poslouchal ve tmě, jestli nebpotřebujou pomoci, zase beztak za okéééénkem naslouchala.
Bellí co žížata? Žádný zážitky? Luboš tu křičí, ať pozdravuješ Baroša :grinning:

Věruška jede na dechnu a stydí se nám to říci :grinning: ...proč ten jetelíček, roste u vody!... mojé jižní Čéééchy, moje česká vlast... pivovarský koně, grošovaný....přivezli pívečko.... tož jsem Tě trošku rozcvičila a hurá na to :grinning:

Peču z mimáče buchétku, aj s drobenkou, tu já nikdy nepoužívala, tož to jdu opíchat špejlooo...
15. srp 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já byla na zahradě, schovaná za švestkou:grinning: Věruš, taky mám cviky na nožky, taky:slight_smile:
15. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
S drobenkou jsem dělala teď ve čtvrtek Pavlíkovi.
15. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak jsem udělala plátky ala Mája, obalené ve strouhance a zalité masoxem,ale ještě jsem si to přizpůsobila, tak uvidíme co z toho vyleze. přijde na objéééé :grinning: d ještě i synovec, bo jede Míšovi pomáhat s tou dechnou:slight_smile: Bude nosit aparaturu. Um ca ca, um ca ca :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Jakou pečeš buchééétky, počebuju inspirejš. Bellí, ty jsi to vše pozorovala z poza švestky? :grinning:
15. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
No jo, aby mě neviděli, ale kdyby něco, byla jsem připravená utíkat a pomoct. Když jsem slyšela, jak ten jeden říká: tu mi vyběhla kočka, tak jsem ju přejel, OMG! Hledala jsem Kokeša, kdybych ho pak neměla vedle sebe, tak už bych tam byla a viděl by.
15. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Bellí byla Věruško na švestce, haby jí nic neuniklo :grinning: , ještě že nehodila déééržku.

Právě poslala MMS Andrejka, huž je vysmátá s drahým na jachtě, omg, to je krása, mja tam i laso bo co to je :grinning:
Pak vložím, momentálně mám v peci tu buchtu omg.
15. srp 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53876

Tož toto jsem dělala. Jen ta drobenka mi ještě zbyla bo jsem se bála ju tam dát a nyní nemooožu poznati, zda je to už upečené bo přes tu drobicu na tu bochtu nevidím :grinning: , ale na špejličce nic nezůstává, tož jsem temu přidala ještě 5 minut a uvidíme.

Uháním běhat s vysavačem, tchýně je tu před polednem, jééééééééééééé to mám ještě času a doveze ovocný knedlíky na hoběd, tak nic nevaříme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno všem, jsem v práci a přišla jsem vás na rychlo pozdravit :slight_smile: . Haničce přeji vše nej k svátku a všem ostatním krásný den a hezký víkend
15. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Ak.
Samo že pod ovocem je těsto mokrý, se picnu z teho, omg. Tož jsem to tam ještě vrazila a poondím to tak celý, ne? :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,mám restík vím to a omlouvám se :slight_smile: S tou hlavou to byl mazec :angry: fakt ble ale už je líp.Ani to tady snad nemžu psát protože si budete myslet,že jsem macecha ale balím dítko odjíždí s babičkou na týden na Slapy(Stará Živohošť)strašně jim závidim,já tam jezdila jako prcek a bylo tam skvěle :wink:
Hani vše nejlepší k svátečku :wink:
Vše krásný den :wink:
15. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Petjunka, no sláva. Peti, jsi řádná matka, která společně se svou rodinou dělá dítku ty nejhezčí prázdniny. my to taky tak jako děti měly, jéje, jak já bych někam jela. No snad za rok, ono to uteče. Za dveřma jsou pomale vánoce, zrovna jsem říkala Lubošovi, že musíme teďka každý měsíc koupit nějakej dárek, aby toho potom nebylo moc.

Bochta vytažená, dělala jsem ji o 20 min. dýl, než píše recepis, ale nevím, pod ovocem stále mokro, asi to tak má býti, bo ne? Jak to děláte?
15. srp 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ono hlavně co sní doma.Bydlím na sídliši a tady by se unudila :unamused: My jsme v práci a ona sama doma,myslím,že si letos nemůže stěžovat :slight_smile: a ještě bud mít zakončení prázdnin :slight_smile: pojede se mnou do Prahy na UTZ a když to bude možné uvidí sourozence :slight_smile: se nemůže dočkat
Ty jsi holka pracovitá už je pečíno :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo snaha mít pečíno :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Snaha petjunko, snaha, znáš to, jak to je, když má někdo přijeti a muší to být good, vždycky se to posééére :slight_smile:

Tak ještě do Prahy na UTZ, to bude hezké, ještě si někam zajděte na obídek bo na pohárek..., bych jela s vámi :slight_smile:

Jdu rozkrojit ten zázrak, snad to bude žratelné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak držím palce ať se zadaří :wink: Já jdu vařit nebo mi to dítě odjede hladové :unamused:
Máji moc se na to obě těšíme a to si piš,že si to protáhneme :slight_smile: ale sebou Tě klíďo berem :wink: 25.8.po objeeeedě :wink:
15. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Hotovo, upečeno, je t moc dobrý, dala jsem tam švestky a hrušky, mňamka, dělala jsem to ale 70 minut místo 50 :grinning:

Už tu máme Lub. mamku, tak muším jíti.
Jinak Andrejka poslala miliooooooon MMS, tož pak vložím, muší Ouboš bo já jsem tupoš :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím kobylky. Andrejka už si užívá na jachtě to je dobře Andrej pořádně si to užíj.
Petruš nejsi macecha já měla pétu od neděle do čtvrka u babičky dneska šla zase k babičce a zítra jede s tatínkem na týden na jižní moravu takže je více mimi domov než doma. :grinning:
Máji buchta vypadá kouzelně asi jí taky vyskouším
15. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Máji jsi šikulka, ono to tak má být i koláč z pekárny má to těsto trošku vlhké pod ovocem. Tak si hezky užij návštěvu.
Peti hlavně že už je ti líp, já mám povoleno na hlavu 20kapek Algifenu. No a Terka se má suprově.
Alenko tobě ať to rychle utíká v práci.
My pojedeme po obědě séct trávu tak kouknu večer.
15. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci ahojky tak co dneska podnikáte když je Péťau babičky?
15. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mončo dneska budem odpočívat včera jsne byli na výletě takžě dneská máme gaučing. Možná zajdem na procházku a dáme si někde pivko.
A co ty jak se vede :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj rodinko.Haničce všechno nejlepší a pěknou oslavu.Jak tak čtu tak se tu zase peče.Já jsem udělala v čera štrůdlíka z jablky a banánem mnamka je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak moc zdravím všechny a Andrejce přeji pěknou dovolenou.
15. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci tak to budete mít pohodičku, kde jste včera byli na výletě? Mě se vede dobře, jen už se nemůžu dočkat úterního utz, až tam se ujistím, že je vše ok a zas si oddechnu.
Marky tak jak ti je, doufám že už bodanec nebolí.
15. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.