• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holkýýýýýýýýýýýýý, fotečky vloženy v Kobylkáááách, od Andrejky z dovči :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Marky i s banánem? Jakože nastrouhanej i banán dokupy s jablíčkama bo zvlášť? To mě zajímá :grinning:

Já dostala od Bellí i zápisníček na magnetek, je na ledničce a na něm jsou banááány :wink: , budu tam psát Oubošovi úkoly :grinning:
15. srp 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Mony.Bodanec je lepčí,sice to pořád svědí ale už to nemam nateklý.Právě ležím a odpočívám nebo nejde telka a mě chytla uklízecí mánye.Tak jsem vygruntovala celej byt a ještě přerovnala skříně.Ted jsem zubožená a ležím než my dopere pračka.Jinak jsem koukala jak ti to čísílko pěkně povyrostlo.Už jsi 16tt :slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Máji nastrouhaný jablíčka a na to naskládáš banán nakrájenej na kolečka.Jednou jsem to udělala,protože mi zbyly banány a mladej nechce jinej štrůdl než tenhle.Je fakt výborný,
15. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Marky jen si odpočiń a už nepracuj, no jo čísílka rostou, tobě už taky hezky povyskočilo.
Andrejce tiše závidím, pozdravuj ji, teda i počásko jim vyšlo nádherné :slight_smile:
Tak my jedem na tu trávu.
15. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojte kobylky, jdu vás pozdravit a kaju se, moc nestíhám :wink: nejdřív se mi nechce čekat, až se zapne poučítač a pak jsem tak unavená, že se mi nechce ani psát :grinning: Vím, že jsem ostuda, Andrejce přeji krásnou dovolenou, Hanince vše nej k svátku a všem ostatním krásnou slunečnou sobotěnku :slight_smile: Jdu se ven slunit, bo mě posedla lenora lenivá, tak ji jdu vyhánět sluncem :grinning: Myslím na vás koblížci a jsem tu pořád s vámi :wink:
15. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj berušky,omlouvám se že sem se včera zdejchla.ale zkolila mi migréna-sviňucha jedna :confounded: spešl pro nás by tady měl být jeden smajlík s hadrem na hlavě :grinning: :grinning:

Andrejko hezky si užij dovolenou a dávej na sebe pozor :slight_smile:
holky já vás jen přelítla bo se sem chystá tchýně :rolling_eyes: tak valím poklidit nádobí,zbytky špenátu,masiko a knedlíky no mnamka to byla největší ale ted sotva funím :grinning:

Máji,beru Tě za slovo,pak určo písni já přifrčíím a dáme kafčo :wink:

Marky ten závin zní dost dobře :wink: a tašku jak si psala už máš zbalenou do porodky?Bříško už dobrý?Snad ano :slight_smile:
Moni ahojky těhulinkooooo.
Mám ještě jednu otázečku,na to plicní,ekg a nevím kam ještě se chodí povině?Já že mi můj dr zatím nic neříkal,jen vypsal průkajdu ale třebas mi to řekne až půjdu do poradny 2.9.
15. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Janni.ko, ono to neni povinné, záleží na doktorovi, já za celý těhu nebyla u obvo´dáka, ani na zubním, natož na plicním a to jsem astmatik,a le taky nevím, co bych jako měla míti najednou s plícema bo dokonce se srdcem :slight_smile: , tak neboj.

Jo jo, až povalím do Jihlavy, tak písnu a běda Ti, jak nedojedeš, tak Ti zrychtuju celej obchod :grinning:

Budí se mi mimisko, zubožila jsem cuketu od Andrejky, už se to peče, to jsem zvědavá, co z teho bude a dotáčí se pračka, tož jdu věšeti.

Zatím páááááááááááá, Andrejce pozdravy vyřídím, muší šetřit baterku, bo na lodi nemaj zásuvku :grinning:
15. srp 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, fotešky krásné, už plujou:slight_smile: Majky ahoj, Máji, pod ovocem to má být mokré, to máš dobré. Luci, Karolko, zdravím berušky. Moni už je asi na pozemečku. Janni, hlavně, když hlavinka už nebolí. Petjunka už se taky našla, super. My asi půjdeme na grilovajdu, volali kámoši, ať přijedeme, tož na chvilku bysme mohli.
15. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Belinko ahojík,tak si tu grilovačku hezky užijte :wink:

Aha Máji já právě myslela že to se musí jit na to plicní a tak,ale taky sem si říkala proč,když mi nic není že.
Nebooj do Jih přifrčím,ale v září 3 a 4 týden má mužík dovču a ten první týden budeme mimo domov a další se vrhneme na škrábání zdí v pokojíku :wink: musí se to celé naštukovat.

Děláš cuketku na řízek?Tož du se připravit na tu tchýni :grinning:
15. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Šmankote, tak nakonec jedeme na kolech, mimochodem jsem na něm 2 a 1/2 roku neseděla, doufám, že zas nevlítnu někde mimo cestičku do křoví nebo do pole jako posledně, OMG! Tak pa, pa, koťátka moje zlatíčkové:wink:
15. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
OMG, jde se zubožovat na šlapadlo, Boha jeho, opatééérně.

My jsme Janni.ko taky škrábaly zdi v pokojíku, báječnej svinec v celym bytě, pak dělal pan zedník nový zdi, ještě lepší mrďas, ještě že jsem byla s pupendem a všechno mušel uklidit Ouboš.
Já tady už tchýni mám, zase odběhla na další návštěvu.

Cuketu nedělám na řízek, našla jsem si recepis, měla jsem 2x tolik cukety, tož jsem dala dvojitou dávku mouky, oleje, ale vajucha jsem nechala, ani masjeka jsem toliko neměla, neva to, je to good aj tak. hodím recepis, fakt mňamka, chce to nechat pěkně zhnědnout, nakrájel jsem na každej čtvereček kolečko okurky salátovky a fakt dobrotka.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53795
15. srp 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já si lehla a usla OMG
Beluš užíj si grilovačku.
Ahoj Janinko a Karolko a Marky a Máji :wink:
15. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj Lůco, jen si hezky odpočni, vždyť je víkend. Ať máš sílu na rovnání Nuget :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mimisko spí, tchýně na rajzu, starouš ji jel odvézt, jistě asistuje, bo je to jejich nějaká bývalá sousedka, viděli se před asi 15-ti lety bo tak nějak.

A já dověsim pračku další a půjdu asi tak yhodit hrb do pelechu, jsem kapůt a hlava se zase opět snaší o zubožování mě! Mrcha!

Jo a dopoldne jsme měli normálka na teploměru na slunku 56,4st :grinning: Nevím, jestli se zbláznil on, bo to slunko...
15. srp 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Poslala jsem Andrejce na lodičku foto cukeťáku, aby neměla hladíček :grinning:
15. srp 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tož dupky mi taky budem grilovat, ale bez cukety a kola :grinning: Opejkali jsme včera, od kamarádky malý tu přespal a dneska si to zopakujem pak se divým, kde se ty chechtáčky rozkutálely :rolling_eyes: Zatím papa a Beli řidítka jsou vpředu :grinning:
15. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Belluša už je celá sedřená od asfaltu :slight_smile: , včera lozí po stromech, haby viděla keho přejeli a dneska si jede dupu nabít sama :grinning:

Andrejka táhne loď, huž ji dotáhla až do zdymadla v Roudnici, tož ta má páru :grinning: Myslím, že je potáhne až do Drážďan a huž zase MMS, jdu kouknout :grinning:
15. srp 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tož to poslala Andrejka maminku, kóóóča je to, pak vložím.
15. srp 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
A huž tu mám i spícího tatínka, tož to budete čubrněti, celá famííílie na lodi a takový pěknáý počasí, jen nevím, kdo teďkonc řídí :slight_smile:
15. srp 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste? Grilujete se? OMG v tomhle vedru ještě dělat oheň, no to je něco. Já tu do sebe leju tekutiny a nejradši bych se jela někam koupati, ale není kam, možnost je až zítra, ale to bude jistě hnusně.

Jdu si aspoň osekati hnáty.

Dneska má Anýsek 13 týdnů, chápete to? Já ne, nějak nám to utíká.
15. srp 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky KOPBYLKY.
JAk se máte?
Já dneksa doma sama.Kája odjel na tun dovolenou tak bude dneska večer MEJDAN STOLETÍ :grinning: .TAk kdo chce tak se dostavte :wink: .
Nějak nestíhám na KOBYLE tak se moc omlouvám.
Doufám že je vše v pořádku tady.
Jinak vítám nové tváře.
Andrejka jela na dovolenou jo?Kam jela?
Májo co ANÝSEK?Je hodná?
Petruš tak co maminko?
15. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj Regí jak je beruško naše dlouho jsi tady nebyla.

Holky já dneska vložila nějaké věci po Petulce na aukro tak jsu zvědavá jestli něco prodám, ale pořád si říkám každá kačka dobrá.
15. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj Regí, Andrejka nám odplula s rodiči a bratrem lodí do Německa, už propluli Neratovicema, Roudnicí nad Labem a valej to myslím do Drážďan. Jukni na fotky ke mně do albíka.

Mejdan povídáš, tak my teda frčíme.

A kam jel Káj ana dovolenou a jak to, že sám? nejdřív si marodí a pak frčí sám, no to je bordel :grinning: , ale zase za ten mejdan, na kterej frčíme, to stojí :grinning:

Aňulka je hodná, za chviličku bude koupačka v umyvadle, právě ale usnula po mlíčku. Prvně jsem si ji hodili do velký postele a marně se snažili spáti, já bych stejně neusnula, bo bych se bála, že ju zalehneme.
15. srp 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
Kde zase jstééééééééééééé? Já bych spala, až bych brečela! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já jsu tady :grinning: Co Ananásek už je okoupanej nebo ještě spinká :wink:
15. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Luci to je dobře jen si zdřímni po obídku, kdy jindy než dnes.
Máji tys fakt nebyla u zubáka celé těhu? já musím 2x za těhu.
Janiko mě taky zatím na plicní neposlala, ale asi posílají pozděj, tak až mě pošle budu tě info. Doufám že tě migrenuša už přešla.
Karolka se tu ukázala, tak to je super a už je krásně opálená a už stojí u grilu :slight_smile:
Belli opatrně zlato, cesty jsou nebezpečné, no hlavně pak na zpáteční cestě, jestli budete trocha pod vlivem a za tmy...
Regí ta kty si to umíš zařídit, tak myšky mají rej, jé :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Moni už jsi zpátky pozemek posekaný :wink:
Já dneska opravdu jenom odpočívám. Vložila jsem na Aukro nějaké věci po Petře tak snad něco prodám aspon tak tři stováky bych brala ješte jsem nic neprodala a už jsem na mimáči koupila Petře za třista bundu :grinning:
15. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Luci jo jo pozemeček zas hezký, taky jsem tam spíš odpočívala, máme tam židličky tak jsem relaxovala v přírodě, jen občas vystřídala manžu za sekajdou.
Snad se ti brzo někdo ozve, ať si na bundičku vyděláš :wink:
Asi dopadnu jak Mája dnes jsem nespala po obědě a už se mi zavírají oči.
15. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Moni jsi těhulka a spánek potřebuješ takže okoupat pomodlit a spát :grinning:
15. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý. Tak jsem nykonec byla u našich a šli jsme se ségrou na houby. mám aspoň na omáčku. Už se na ní hlásí synovec:slight_smile: Konečně jsem si taky umyla Boženku a teď musím ještě vyluxovat doma. Až tzu poklidím , ak si vás v klidu dočtu. Zatím pa
15. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.