• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylky jdu do hajan přeji vám krásnou dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak jsme domečkaaa, ale bylo to skvělé. Až je mi líto, že jsme už museli domů, ale Pavlík ráno vstává do práce. No parta policajtů s babama, jídla a pití, co hrdlo ráčí. Jeli jsme lesem a já nemám přední světlo na kole, bo jsem ho někam dala a nevím kam, tak jsem jela po paměti a za Pavlíkovým světlem, ale dojeli jsme v pořádku, nikde jsme nebourali.
15. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj Beluško tak jsis to užila tak to je dobře :wink:
15. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak už mám dočteno, moc tu toho napsaného není, ale to je jasné, když je venku tak krásně. Májinka unavená, prý zajímalo by mě, kdo teďka řídí:grinning: Moni, unavená těhulka, tož honem do pelíšku. Luci, určitě se Ti někdo přihlásí na ty věci. Regi má mecheche, no paráda. Věruška nasbírala nějaké houby, to bude polívčička. Andrejkovi plujou a plujou a plujou a plujou:slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Luci, jj bylo to fakt skvělé. Ještě nespinkáš? Nemáš zítra náhodou ranní?
15. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Beluško zítra mám od desíti do půl sedmé takže můžu trochu flámovat :grinning:
15. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Kobylkýý, tak jsem vás dočetla a budu se snažit vlažit místo Andrejky nasťu. Jen mne napadlo, že byste mi mohly pomoci s komentářema. Ty Májiny jsou bezkonkurenční :slight_smile:
Půjdu spát, už se mi klíží víka. Pozdrav Andrejce na jachtu. Jak tam musí být teď krásně tichoučko:slight_smile: Bellí, tak jsi cestu přežila bez úrazu?
Brouuu MVR
15. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Luci aha, já už se lekla, že jdeš zase na 5 a ještě jsi vzhůru. Věrísku, jj, cestu jsme zvládli úplně v pohodě, ani jednou jsem nespadla, pěkně se vyspinkej:slight_smile: MTR
15. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál:slight_smile:až do Drážďan:slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF? Něco na nás leze, ňákej bacil, se nedáme!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Sama doma, Kája fuč,bude mejdan!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,jsme zlámaný od von Dorna,ale gut!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09, další šichta v nedeli odpol.Obchodujem na Aukru
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!,Jak bylo v práci?
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Další kontrola 19.8.Zubožujem tělo na kole:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!Nejde telka, tak gruntujem
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Těšíme se na UTZ ,už v úterý
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, 1 prďolka v bříšku, Dítko s babičkou na Slapech

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Pekly jsme buchétku pro tchýni a Anýsek si hoví už ve velké posteli
15. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jé, Karolka i Petjunka dneska nakoukly:slight_smile: Taky už se mi otevírá hubička a zavírají očička, tož popřeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, koťátka moje zlaté:slight_smile: MVRMMM, sluníčka:slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
MVMMR. Dobrou noc :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ráno zlatíčka moje, tak jsem si to tady pěkně pročetla. Veeri moooooc šikovná.Ten přehled rodiny je super. Úplnně mě to dojímná. MVMMMMR.Přeji krásný den :slight_smile:
16. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ranko zlatíčka moje. Ahoj Alenko. Tady se dneska ještě spinušká :wink: Berušky jdu se chystat do rachoty manža mě poveze musíme nakoupit. Večer mě pozval na pizzu tak už se moc těším. Jaj příjdu tak za váma příjdu. Pá
16. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Já jdu taky do práce ale až od jedné, tak mám čas trochu uklidit. Luci tak si užij večer :wink:
16. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ránko přeji :wink:
Vy jste teda pracovité holky,ak ať Vám to tam utíká a Luci Ty si pak užij véču :wink:
Věruško tabulku jsi zvládla na 1 kdybych uměla hvězdičku tak jí tam připíšu :grinning:
Madlenka se vrátila bez silničního lišeje,což je taky výborné :wink:
Andrejce pozdrav na dalekou cestu :wink:
16. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Peti, to jo Věruška je šikulka, píšu tu hvězdičku za Tebe 1* :grinning: . Tak jsem vyčistila koberec a jdu posbírat švestky do škopku
16. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Alenko za hvězdičku děkuji :grinning:
16. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile: Díky za jedničky s hvězdičkou :slight_smile: ,ale nic to není, jen to zkopírujete. Jediný problém mám v tom, žer nejsem taková noční můra jako Andrejka a než vás dočtu, tak se mi chce vždycky strašně spát :rolling_eyes:
Lůco, Alenko, ať vám to v práco rychle utíká.
Zdravím ještě Karolku a Petí, jak je?
Já jdu teprve snídat, nechtěla jsem budit synovce, kterého tu mám a Míšu, byli spolu na kšeftě a vrátili se až v 5.00ráno
Pěkný den všem ostatním.
16. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Pěkné dopoledne a krásnou neděličku, koťátkaaa:slight_smile: jsem se nemohla ráno připojit, OMG. U nás je nádherně, podojeno, vyhnáno na pastvinu, v obchůdku jsem byla, tak budu připravovat dneska ty vánoceee:slight_smile:
16. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
No jo Belinka má Vánoce :slight_smile: tak Šťastné a veselé :wink:
Věruško mě je dobře napíšu do IP :wink:
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Petjunko, no jo a ještě pračka se točí, však víš, jak to vypadá, když jsou chlapi v práci, uklízí se:wink: Jejda, mě bolí všechno, ale hlavně dupa, z toho kola.
16. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky všem,
Věrko tak to se teda dechula protáhla až do 5.00 :slight_smile:
Belli hezké Vánoce
Peti co na dnešek plánujete?
Alenko Lucko ať vám ta práce rychle uteče, zrovna dnes je tak hezky a vy tam musíte :confounded:
No já vyslala kluky do obchodu na chleba k snídani, ach ti chlapi :angry: 2hodiny pryč a chleba nikde. Dnes bude k obědu smažený sýr a brambory tak jdu na to.
16. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Mončo,sýr miluju.Jak jdeme někam na obJEd a někdo kolem mě si ho dá,musím si ho dát taky jinak bych byla schopná to dotyčnému sežrat :wink: Jinak plán zní- ostříhat kamaráda a pak hurá k Berounce,já cachtat nohy Jirka se známýma koupat :slight_smile:
Bellí mě a pračka běžela včera,dnes mi čeká žehlička :frowning2:
16. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Moni, třeba ten chleba pečou pro Tebe sami:wink: Peťko, taky miluju smažený sýr:slight_smile: ještě chci posbírat nějaké švestky a zamrazit a zítra ještě udělat knedle a taky zamrazit. Luci a Alenka musí do práce, fuj. Moc dobře si pamatuju ty moje svátek, pátek, víkend, nočňuchy, brrr.
16. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Jéé sýr taky miluji, ale dnes mám jen tvarohové taštičky s jahodama :slight_smile: ale to mám taky ráda. Jinak už mám uklizeno, ještě pověsím prádlo a za hodinu do práce :frowning2:
16. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Alenko než půjdeš tak hoď kopyta nahoru a ještě odpočiň :wink: človíčku takové práce od rána :slight_smile:
Bellí receptík na sladké knedle šup sem s nim :wink:
16. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Recept taky chci....jinak ráda bych odpočinula, ale musela jsem to tu trochu poklidit. :confounded: .
16. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jé, já mám ten od Janni.ky, a je fakt vynikající a jednoduchý, tak vám ho tu opíšu. 600g hrubé mouky, 3 lžíce krupicového cukru, 250ml mléka, 1 kostka droždí, 1 vejce, špetka soli. Vyválet, naplnit ovocem a vaříme 10 minut, po 5-ti minutách otáčíme.
16. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Díky ten mi nějak unikl,už ho mám opsaný a co nevidět vyzkouším :wink:
16. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Díky zítra to zkusím, taky se švestkama...mňam :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.