• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré poledne koťátka, kobylky a telátka :grinning: Tu se zase vaří, smaží ,uklízí a vubec se nerespektuje, že nedělě znemená, že nic nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pomodlit, a odpočívat :angry: OMG kolikrát vám to budu říkat :confused: Tož jdu taky dodělat obýdek, bo mě chlapi sežerou i s chlupama a něco dělat, bo musím zahnat nemoc zvanou lenora :wink: Bei, proč máš vánoce :confused: Já huž je chci taky, ta spousta dárků pro Janičku, huž se těším :grinning:
16. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Karolkooo, ahoj beruško. No protože jsme bláznivkyyy, tak máme Vánoce, takový jako nácvik:grinning:
16. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ali, fakt jsou ty knedlíky vynikající a to já sladké nemusím.
16. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Karolko, jj jak píšeš neděle je od slova nedělat, no ale hold i vyjímky se najdou. K vánocům se připojuji, taky chci moc moc dárečků :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Sluníčka, musím se s Vámi rozloučit a nachystat se do práce. Přeji krásný zbytek neděle, užijte si volno a relaxujte. A hezké vánoce. :grinning: MVMR :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak si můžeme udělat hromadné Vánoceee:slight_smile: Věruško, kdepak jsi se schovala? A Májinka tu ještě nebyla, OMG! Andrejkovi přeplouvají zrovna hraniceee:slight_smile:
16. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jsem tuuuuu. Schovala jsem se k našim, jeli jsme tam odevzdat synovce a na obJEd:slight_smile: Byly kotlety s rýží.
Taky je u vás takové vedro? Šla bych se někam kůůůpat,ale teď tu máme zas každonedělní návštěvu Míš. dědu.
Bellí, bolí dupka? To mne taky vždycky, když vyjedu po roce poprvé.A jaký byl kapřík?:slight_smile:
Tý jo, je mi líto Lůci a Alenky...takhle fachčit v neděli a v takovém vedru...
Kde je ta naše Třebíčská dupka? Že by někde ležela u vody i s Ananáskem?:slight_smile:
Karolko, jak se máš? Už tě nezubožují bacily?
Tak já se jdu věnovat dědovi.
16. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jé tak já chci taky vánoce, ale bez gruntování :grinning: Jinak manžílek usnul, tak lenořím u telky, bo mám zas bacilový bolehlav :angry: Asi to bez těch ATB a rengenu nepujde :unamused: Až se hlava rodiny vyspí, pojedem se projet na kole, ať shodíme nabité kalorie :grinning: májenka asi někde drandí, Andrejka se kochá podvodní přírodou a zbytek někde odpočívá :grinning: Věruško, pozdrav dědu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Karolko, jasně že bez úklidu, vždyť celý rok jenom uklízíme, takže nějaký vánoční úklid, co to je? Ty se těch bacilů nezbavíš, viď? Věruško, no jo, bolí dupka, bolí. Ještě jsme nejedli, Pavlík má jednak denní a štědrovečerní večeře se nejí v poledne, přece:wink:
16. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Karolko, pořád tě to drží? Půjdeš na rtg? Ach jo, takové vedro a ty máš dutiny.. Fuj, taky mne to jednou pořádně potkalo, nechtěla jsem si je nechat prorážet, tak mi tam narvali jen nějaké tampónky na uvolnění a když jsem pak došla domů, tak se mi spustila taková rýma, že jsem zaplnila celý odpadkový koš posmrkanýma ubrouskama,ale ta úleva potom..
Bellí, já bych si dala taky kapšíííka:slight_smile: Že bych si udělala výlet do Tychvaldu? :slight_smile:
Tak návštěva nám usnula v křesle :grinning: a Míša se odvalil do ložnice...a pad oknem spí Miki. Tak si to umíte představit jak to u nás asi vypadá :grinning:
16. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Věruško, to akorát stihneš, tož startuj Boženku:wink: teda u vás to musí pěkně vypadat, dědu si dovedu živě představit:grinning: jé, na primě je Bohové musí být šílení, jdu si k tomu udělat kávičku:wink:
16. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak děda se už probral a jede dom,ale Míša stále spí a Miki mne teď olízal selou nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je film s těma křovákama?
16. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Jj, s těma křovákama:slight_smile:
16. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Taď mi přišla mms od Andrejky. Neutopila se ,bo má na sobě velký kruh s krtečkem :grinning: a všechny vás zdraví. mrkněte do mého labíka Třebíčské kobylyky :wink:
16. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
No jo, krásný úsměv na tváři Andrejky, spokojená a šťastná:slight_smile:
16. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky holčiny jdu vas zas pozdravit.Alenka s lucou makají tak at to rychle utíká.My jsme taky celý víkend šli z akce do akce.Tak jsem ráda,že už to máme zasebou.Ještě jsme odvezli kluka na týden k babičce.Tak jsem zvědavá jak to vydrží.Andrejka na lodi,to musí bejt paráda.A jak se tu máte,Bellí co žížátka?
16. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Mikky ahoj, tak jste si náležitě užili víkend, no tak to má být:slight_smile: žížátka jsou venku a je jim určitě dobře:wink:
16. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak jsem měla 4 dny zpoždění s mrchou, byla jsem plná nadějí,/po 3 letech mě to neopustilo/ a mrcha dneska dorazila :confounded: Je to na hovno, bo na IUI nemužu jít, o víkendu ho nedělají , takže musím čekat další měsíc, jestli to náhodou vyjde :frowning2: Když už mrcha dorazila, tak proč ne normálně :angry: Na kole jsme nejeli, malý píchnul kolo :angry: Dneska mám den na hovno :frowning2: MVMMR
16. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
No to jo to jsme si užili.Manža v pátek slavil narozky a v sobotu u nás byla akce lidová řemesla.Tak to bylo pěkný. Byla tam i numeroložka,loni jsem u ní byla a všechno co mi řekla se vyplnilo.Letos mi dala telefon,že už byla unavená.Můžu jí prý zavolat a i po telefonu se jí můžu na něco zeptat.Tak nevím jestli to mam udělat.Našim žížatům je taky dobře,akorád v tý králičárně bych bejt nechtěla.Tam maj hroznej hic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No mě to utekol a zítra už taky porazím do prace.
16. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Karolkooo, sluníčko to je fakt na houby. I když si říkáš, že to stejně nevyjde, tak v koutku dušičky tam je stejně nějaká ta naděje schovaná. Ach jo, jdi si vyhodit kopýtka a odpočívej. Mikky, taky bych nechtěla být v té králíkárně, ale vodu mají, tak to snad nebude tak hrozné.
16. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Zajímalo by mě, kde je ta Třebíčská dupa! Se celý den neukázala, že by Oubošovu maminku vzali na nějaký vyletík? No jo, ona zas přiletí, až tu nebudu, bo budeme mít tu štědrovečerní večeři:grinning:
16. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Beli, kdybych mrchu dostala o den dřív, nebo později, tak jsem tenhle cyklus mohla jít na IUI, ale takhle mám smůlu, mám pocit, že mi tělo naznačuje, že nemá smysl v něco doufat :unamused: Zatím papa a krásný večer
16. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat petjunky jestli neví zda u Apolináře dělají nativi ivf nebo něco podobnýho.Až nakoukneš peti jestli náhodou nevíš a odpovíš mi.Karolko mrzí mě to ,ale musíme pořád doufat.My máme špatné spermio,ale taky si říkám co kdyby.
16. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Karolko to mě mrzí, já doufala každý měsíc 5let, tak si to dovedu představit, jen mi nejde do hlavy proč bys nemohla jít na IUI napomohlo by jen kdyby upravili čas na injekci Pregnylu, tak aby to vyšlo? Vždyť i ty spermošky mají životnost 1-2dny. Já bych si tam pro jistotu zavolala.
Belli dobrou chuť.
My jsme byi na rychlovýletu v Luhačovicích na pohár na kolonádě a teď jsem dorazila zbytek smažáku. Ještě musím mrknout na Andrejku.
16. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Věrko tak Andrejka vypadá skvěle, úplná pohoda z ní sálá.
16. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky Kobylky, dneska mám teda velký mínus :slight_smile: .
Ráno vstanutí, sprška, odjezd ke tchýni, tam bazénění, tedy jen Luboš, objjjjed grilované kuřátko, přejezd ke známejm na jednu vesnici, hlídaj rodičům barák, ooobr bazén se slanou vodou, tož to aj já jsem se vykoupala, krááááása to byla. Následně grilovačka a právě jsme dofrčeli domů.
16. srp 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak mám také několik pozdravů od Andrejky a následně vložím MMS, dneska je fakt honička a už zase řve mimisko, tak jdu nejprve na ni a udělat si ledovou kávici.
16. srp 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Mony v papírech je napsané, že pokud 13DC vychází na sobotu, tak se na IUI nemá jezdit, bo v pátek je moc brzo a v pondělí pozdě. :angry: Pokud to vychází na neděli, tak se má jet v pondělí, a mě to vychází na sobotu, takže smula :confounded: Jsem z toho celá nasraná :angry:
16. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
ˇAaaa tady to konečně ožilo:slight_smile:
Zdravím Mikki. Monču a Třbíčskou dupku:slight_smile: Karolko, je mi to líto, drž se, kobylko, naše. MTR
Mám pro vás zprávu, Miki dnes poprvé plaval. pustil se za mnou do rybníka. Taď jdu žehlit a pak si vás dočtu. Zatím pápápá
16. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky okupkané kobylky, Máji tak ty ses měla teda suprově.
Věrko taky okupkaná a Miki taky, tak to je taky plavec, to je hezké.
Karolko aha, tak to je sakra pech, no ale na druhou stranu když nejsi fit a vypadá to na ATB, tak by stejně bylo lepší počkat, až budeš zdravá.
Musím do pelechu, tak všem dobrou noc.
16. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.