• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Karolko, no toto, co je to za instituci, vydělávaj a ještě je jim za těžko jít o víkendu do práce, omg. Ale asi to tak má být, tož vyděěěržaj.
16. srp 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer už jsu tady pizza byla super ujel mi bus tak jsem šla kus pěšky a pak jsem se nadlábla a zase jsme šli pěšky prej to musíme vydat ty kalorie říkal manža.
16. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj Lůco. Já taky byla včera na pizze, měli jsme zamluvenej stůl tady u nás naproti baráku na bowlingu, měli jsme sýrovou a Hawaiku, tu já miluju. Anýs zas ponocoval, byla jsem s mužem, Ananasem, tchýní a našou mamčou, pěkné to bylo.

No dneska vás snad ani nedočtu, bo jsem z tej vody totál kapůt, i Luboš, snad v tem měli nějaký ciankále :slight_smile:

Ještě vám muším napsati, že mi tchýně koupila v C a A krásnou riflovou sukni, jsem po ní dlouho toužila, pořád je neměly a huž tam jsou. Mám radost.

Pipiky, jdu do pelechu, andrejku vložím zítra bo třebas v noci, jestli pak budu brzo vzhůru, ale nyní chcípám.

Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Tak se loučím.Dobrou noc všem.A hezké sníky.
16. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Májinko dobrou noc a krásné sníky :wink:
16. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak jsem to zmákla, mám vás přečtený, Monča se měla báječně, absolvovala můj vysněný výlet, byla jsem sice v Luha několikrát, ale vždy perfektní zážitek, navíc t dnešní počásko, fakt supr.

Bellí tu nejni, bo maj ty vánoce, já zapomněla, parádička, tož Štěěěědrej večer nastal... Na Vánoce, dlouhý noce, nepřiletí vlaštovice, hej hej koleda...nééééééseem váám noviinyy, posloucheejte... Národiil se Kristus pán, veselméééé se... já sním o vánocích, bílých... Vánoce, vánoce, přicházejí, zpívejme přáááteléé...

V tom jsem si vzpomněla, že v tom bazénu dneska, jak byl ve velké místnosti, se krásně pělo :grinning: , jsem tam byla sama, tož jsem dala Bylo tu, není tu, havrani na plotůůůůů------- :grinning:
16. srp 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji nechtěla jsi jít náhodou spinuškat :wink:
16. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jsem utahaná tak jdu jen popřát krásnou dobrou nocinku :wink:
16. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Berušky jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Péti dobrou noc :wink:
16. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zdravím Vás děvčátka, tak jsem dorazila z práce a jdu vás hned pozdravit, ale jak koukám tak spíš popřát všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem vyžehlila kupu prádla a jsem uplně hotová. Koukám, že už tady taky nikdo není. tak hodím nasťu a ještě zkusím nějaké fotešky od Andrejky.
16. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak máte další Andrejku v mém albíku:slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál:slight_smile:až do Drážďan Super dovolenáááá:slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF?Malá naděje byla,ale mrcha nakonec dorazila:frowning2:Myslíme na tebe a posíláme pohlazení:slight_smile:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Sama doma, Kája fuč,bude mejdan!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,Miki už umí plavat, pustil se do rybníka za paničkou
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09,Nedělní šichtu jsme si vynahradili.Šli jsme s mužíkem na pizzu
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!Taky nedělní rachota
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Další kontrola 19.8.U Bellíšků měli Vánoce:slight_smile: Rozdávaly se i dárečky?:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!Nejde telka, tak gruntujem
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Těšíme se na UTZ ,už v úterý
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, Těšíme se z prďolky v bříšku a jeli jsme k Berounce na koupání

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Bázének a grilovačka, zubožená celá třebíčská dupka
16. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobrou noc kobylkýýýý a zítra vše nejlepší Peťulceeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem to zapomněla napsat do nasti, tak aspoň dodatečně připomínám,ale zas přeju jako první :wink:
16. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý. Tu ještě nikdo? Přeji všem krásný den a Petrušce vše nejlepší k svátku, ať ti dělají prďolek a Terezka jen a jen radost:slight_smile:
17. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Brééé pondělí Kobči :slight_smile:

Petjunooo, opicéééééé, všechno nejlepší k svátku, hodně zdravíčka, velkýho pupíčka a dej si štamprdlíčka-leda tak vody, viď? :grinning:

Andrejka už je v cíli? No toto! Že by pluli ještě dál a dál, v zelený háááááááj, my pluli dál a dál....omg zase zpěvník. Co teďka ten tejden budou dělati?

Jdu snídat, mám tu ten koláč se švestkama a hruškama a čajík a posléze půjdu utříti prach. Dneska žádné plány, tož si umeju hlavu a pojedu navštívit mamku, jestli teda nemá pln lidí.
17. srp 2009 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, proč vstáváš tak brzo? Jo Mikísek asi chtěl ven ne? A co Dorn? Už se cítíš jak znovuzrozená bo polámaná? Jsem zvědavá na celkový výsledek :wink: Pak se půjdu nechat taky zubožit, ale řvala bych asi jak Tarzan.
17. srp 2009 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz
To já plány mám:slight_smile:
Hlavu si chci obarvit, uvařím houbovku a knedl, musím dožehlit, uklidit ve žracáku (špajzka) a pak večer možná zas do práce, bo se mi furt nelíbí ta ségruši korunka, tak udělám druhou a ať si vybere :grinning:
Včera jsem objevila perfektní rybník na koupání. Udělali ho nově ochranáři, je čistý, žádný sinice a okolo jsou dokonce i lavičky a je skoro uprostřed lesa, no parádička. Kdyby byl velký pařák, vezmu Mikiho a jdem se zas vykupčit, tož dorazte taky:slight_smile: Už to vidím, Máji jak bysme sebou plácli na břeh, Anýseka bysme rozbalily ať si prpkope nožičky, okolo nás by dováděl Majký s Mikim a my bysme sie kochaly, není to skvělá představa?:slight_smile:
17. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Máš pravdu, Miki chtěl ven a mne se už nechtělo nějak spát,ale pořád jsem ještě v košili a pelíšek ještě nevychladnul:slight_smile:
17. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Von Dorn, uvidíme , mám cvičit před spaním,ale už podruhé jsem na to zapomněla. Ještě mne stále pobolívá ta kostrč,ale není to tak zlý. Po dovolený se mám k ní zasejc objednat.
17. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Po jaký dovolený? Zase se jedeš dovolovat?
No krásná představa, hnedka bych se s Tebou vyplácla, cigoško :grinning: , bych zářila na celej rybník :grinning:

Tak žehlení mám taky, ale temu neříkám plán, ale zubožování, do plánů patří jen příjemné věci :grinning:

Jdu zkontrolovati dítě, nějak je ticho, asi pokračuje ve spaní, satan se na mě právě přišel podívat, ale zase odkráčel do ložnice...to je klíííííd :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a zaplnila jsem zbytek albíka, huž nemám ani jeden flek, to je bordel.
Jukněte, jak se Andrejka a její family plaví, kráááása fakt. No příští rok nás naloží a plujeme taky, jen nechápu, co bude mít za loď, bo tolik Kobylek nalodit, to muší bejt pořádná jachta :sunglasses:
17. srp 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa. Jsem včera neměla signál, tak jsem ani nemohla popřát brou nocku, ale myslela jsem na vás před spaním:slight_smile: Peťkooo, všechno nejlepší k svátečkuuu:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Věruško, no jo, fajne to včera bylo a místo dárečků krásná koránová chvilka:wink: Máji, tak dneska máš takový odpočinkový den, co? Já musím uklidit, udělat ty kynuté knedle, pak udělat nehtíky, no snad to všechno stihnu. Jdu dojit.
17. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno!!! Petruš vše nejlepší k svátku!!!
17. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Jééé, fotešky Andrejky jsou nádherný.Tak příští rok celej kobylynec?:slight_smile: STřekov i Hřensko znám, bo jsem jezdila s bývalým do Ústí nad Labem do kytarové školy a v Hřensku jsme byli na dovolené asi týden před záplavama.
No, Májuš, už je mi to trapné,ale zase se budem dovolenkovat, jedem k temu moři,Made in Itali :wink:
Ahoj Bellí, tak i korán byl...aaach :slight_smile:
Jdu zubožovat to prádlo.
17. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jaký trapný? :grinning: Já jsem trapná, bo jsem zapomněla. A kam teda přesně jedete, od kdy do kdy? Kde ubytování? Kde jídlo? Jééééé vy se máte, no to je báááájo. Já bych jela hnedle, je to levný a ještě kousek, v září je to nejlepší, když už končí sezona, všeho se zbavujeou, prodávaj vše za polovic než v sezóně...

Kluci se mi budí, omg, ještě tak aby vzbudili mimisko :slight_smile:

Jdu tříti prach a na tu hlávku, ať voním :grinning: , momntálně voním česnekovýma Raciolkama, co jsem si schovala pro sebe :grinning:
17. srp 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mám podojeno, snídani jsem slupla, ještě dopiju kávičku a jdu na ty knedle. Věruško, jaké ach? Tož koránujte taky, OMG! Krásní, mladí, tož šupšup:wink: Evi ahoj. Fotešky Andrejky jsou fakt krásné.
17. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Petruško vše nej nej k svátku :slight_smile:
Věrko posledí usínáš první vstáváš, dovču bych si taky dala. My byli v Itálii loni jen na severu u opovrhovaného Bibione, ale pro rodiny s dětma super, je to kousek a je tam plítké (teď nevim jestli tam nemá být plýtké-je to fuk) moře.
Belli tak to je moc hezký dárek zdarma a jak potěší :slight_smile: My to včera taky jemně zkusili od května byl půst, tak jsme ho utli. Když jsi vzpomenu když jsem čekala Kristiána, tak jsme takové starosti vůbec neřešili, tenkrát jsem brala všchno úplně v poho a krom pití se neomezovala.
Máji já koupila raciolky cibulkové a to je mňamka. Andrejka si teda suprově užívá, je stejně vysmátá jak mamča.
Jdu najít recept a jdu vařit kuřecí na bazalce. A na knedlíky se taky chystám, my děláte chutě.
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.