• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
U nás se taky "koránuje" o stošest :slight_smile: . Co kdyby nějaká napíchnutá, ožitá spermijka se nechala přemluvit k akci :grinning: . Tak to má být!!! Mně čeká dovolená příští týden. Tu bude určitě hnusně. Jedeme do Orlických hor :slight_smile: .
17. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky všem moc moc děkuji k přáníčkům.
Teda ta Andrejka se má.Jen nechápu jak chce jet příští rok s námi když bude mít mimi v bříšku :wink:
U Belíšků se řádí a nejen tam koukám. My se nějak nemůžeme doma shodnout.Většinou po mě začne líst těsně po nakrmení miminka utroušem :grinning: takže smůla
Pěkně si to sluníško dneska užijte,já tady mám synovce a Bajunku a od 13 30 jdu makat :angry: sakra tam zas bude vzduch!!!
A moře bych taky dala :wink: pořád přemýšlím,že vyjedu začátkem října s maminkou,Terkou a asi bychom vzaly i ty dvě ségřiný dítka.
Loučím se,veze se mi Vašík,kolegyňka už chodí na pár hodin makat tak budukaždé pondělí hlídat :wink:
Máji dovez Anýska to už zvládnu :grinning:
17. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky.Tak Petrušce všechno nejlepší k svátečku at se holka dneska nadlábne co nejvíc dobrůtkama.Jinak Andrejka má nádherné fotečky závidím.
Jinak u nás je nového to že jsme si jeli v čera večer v sedm do Varů pro televizi.Nakonec jsme koupily i foták.Televizku máme Philipsku zlevněnou z 20 tis na 13 tis a za 4,5 tis foták samsung.Jsme se nasmáli jak blbci.Jinak vkládám fotečku naší zlí kočky Hawaje jak kouká na kobilky se mnou.
17. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak kočička mi nejde vložit musím se poradit z kamarádem jak to uložit a zmenšit :frowning2: .Tak je tam aspon náš tatka :grinning:
17. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Pomoc, jsem spadla ze stromu. Pravá noha od stehna až po kotník sedřená a hlavou do stromu, to byla bomba, jsem normálně cítila, jako kdyby mi tam něco prasklo, OMG! Jdu se vybrečet, umýt a sebrat ty rozsypané švestky. Jo a zavolat Pavlíkovi, aby věděl.
17. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Belíšku musíš opatrně nebo se nám zmrzačíš a co potom?
17. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Májuš. jedem tuto sobotu do příští soboty. je to blízko Caorle, ubytování apartmán za 14700 pro 4 osoby , bez jídla a cesty, jdedem s těma známýma autem.
Bellí, tož on mi vždycky usne :grinning: asi šetří síly na dovolenou, to budu mít plodné dny
OMG, volá mi zásilková služby, muším letět vybrat money, knedlíky mi kynou, tiž letííííím páááá
17. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky koukám tady se sexuje :frowning2: .Čo je to? :confused: U nás máme utrum pač mam prej bříško a nepřitahuju ho jako předtím stím,že má stach o malou aby jí neublížil. :cry:
Aspon že existuje to jídlo,si to vyberu na jídle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Bellí, Ty lezeš po stromech, omg co jsi dělala? Tak bacha na sebe dávej, taková zdravotnice si jistě poradí hravě a jistě máš doma i nějakou desinfekci. Ale na tu hlavičku pozor, nechceš si zajet radši k MUDr.?

Věruško, tak to bude príííma, my byli právě, jak píše Monča v bibione, taky jsem slyšela jen špatné zvěsti, nechápu proč. byla to nááádhera, jak píšeš, pro děti ráj, mělká voda(viz. Monči plitká :grinning: ), tož to je asi slovenský výraz, bo to používá i dcera nedcera, jsem na ni valila oči, co jako je to plitkej talíř, jsem myslela poblitej :grinning: původně, ale prý je to mělký. Bibione mělo vlajku nejčistší pláže, každé ráno mega úklid pláží, silnic, chodníků, no krása, plno restauraček, obchůdku, levno, ubytko 50m od moooře, jéééééééééééééé...Do Caorle jsme pluli lodí po lagunách a zpět zas do Bibča, taky jsme podnikli výlet do benátek, fakt krááásná dovča.

Copak Ti, Věruško, ta zásilková dovezla? :confused: Jsem zvědavice :grinning:

Mám další fotečky Andrejky, asi pošlu Věrušce potom do mailu a ona vloží, bo já huž nemám kam.
17. srp 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, žádný sexování, vydržet! :grinning:
17. srp 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
To budu jak jeptiška.To máme dva měsíce do porodu plus šestinedělí no teda to mi poleze i ušiskama.
17. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Zdravým všechny kobylky tady se sexuje co to je manža dnesla loudil a nevyloudil páč na to nemám vůbec chut asi jsu v přechodu :grinning:
Péto vše nej ktvému svátku :slight_smile:
Beluš co lezeš na strom ty dupo naše. Jsi setřička tak kdyby něco honem k lékaři hlava není sranda :frowning2:
17. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Už jsem umytá a vybulená. Moni si zlehka užívá, hm. Peťko, za chvilku Utrouš vysadíš a taky bude romantika. Majky neboj, to už máš za pár. Luci ahoj. Máji, dezinfekci doma mám, ale to by štípalooo, OMG. Pavlík už je informovaný, kdyby něco. A to jsem dopadla 10cm vedle hrotu nějakého stroje za traktor, takže štěstí, bych se propíchla.
17. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdu posbírat ty rozsypané švestky, no.
17. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
OMG, Bellí, nechceš si zajít radši k Dr.? Byla to velká ráno do hlavy? Můžeš mít lehký otřes mozku,ale to snad víš sama. kdy přijede Pavlík aby si tě ohlídal?
Přivezli mi StarLife, tak můžu zas zobat další zobání od neléčitele a taky jsem si vyzvedla tu knížku Svět bez hranic.
Jdu dodělat překynuté knedlíky a dovařit houbovku.
ZdravímMonču. Evu, Petí,Markytku a Lůcu. Hezký den holky a bez pádů!!!
Bellí, já dostala švestky a budu dělat koláč, ještě, že jsem nelezla pro ně na strom.
17. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Berušky už se sváma loučím za chvilku pomažu směr rachota OMG :frowning2: Ale ve středu budu doma hurá :wink:
17. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Věruško, byla to docela bomba, jsem chvilku seděla na zemi a koukala jak blbá. Ale už vím, že to co mi tam prasklo, byl skřípec, co jsem měla ve vlasech, ten se rozletěl na milión kousků. Doufám, že z toho bude jenom pár modřin:wink: tak Tobě přišlo další zobání, jo? Luci, ať Ti to utíká:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Bellí, tak ještě, že jen skřipec...Ale dnes už radši nic nedělej a buď v klidu.
Luci, ať ti to rychle uteče. Máte tam aspoň klimošku?
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Věruško, už nikam nepolezu, ale ty knedle udělat musím, bo těsto už je překynuté. No a nedej si takový knedlík, vyrobený s nasazením života:grinning:
17. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Knedlíky s nasazením života, bys mohla napsati nějakou knížku :grinning: Tvé příběhy jsou tragédie - pády, husa...., ale přitom nesmírnbě komické :grinning: , Tvoje zážitky s barošem, no to je prostě Bellí a její žížátkov :grinning:

Nejhorší je, že si tu píšu pořád s tou ikonkovou Bellí a ona je hůůůplně jiná, to je bordel :sunglasses:

Tak e holky vařte, já jdu dělati pangase na tisíc způsobů :slight_smile: , muším vybrat ale jenom jeden, tož to bude dřina.

Jo a Andrejka nám píše:
Zakotvili v míšni, jdou na prochajdu na hrnečky, už tam právě asi couraj :wink: , zítra Torgau a pozítří Wittenberg. Pak doplujou do Hamburgu a budou tam jezditi autem, to ale nevím jakým, to še muší ještě vyšetřiti.
Jinak voda je prý studená.
17. srp 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jak jiná? OMG, vždyť na té fotce jsem já, tak nechápu. Hned bych si tam dala nějakou jinou, ale za 1. nemám a za 2. přes budku to nejde:wink:
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, mám na meteorologický stanici na slunku 64 st. :confused:
Jsem venku naštěstí ještě nebyla,a le je to možný? :confused:
17. srp 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, na sluníčku to může kliďo být, já mám ve stínu 33.4°C
17. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hmmm, tak to je teda masakr sluncem :grinning: Radši budu doma seděti a na stanici hleděti :grinning:
17. srp 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste kdooo??? Venku se nedá vydržet, tož jsem schovaná doma, všem žížátkám jsem nanosila vodu, ale pěkně jsem se zapotila.
17. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Bellí, asi cípaj někde u vody. My ještě nevystrčili nos a ještě si počkám, než vyjedu s mimískou na vzduch, zase budem na sociálku, takhle večer ven, ale sociálka je v Míšni, tak mooožeme :grinning:
Jdu obalovati pangase, budeme mít taky vánoce. Když vy včéééra, tak my dneska! :grinning: Když vy inženýrku, tak my doktora! :grinning:

Jdu na to prdky. Pááááčko zatial.
17. srp 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, aby nebyla první:grinning: ty jo, tady se nebezpečně zvedá vítr, vypadá to na pěknou buřinu, v dálce už hřmí, OMG. Letím schovat kozy.
17. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
TAk mejdan století byl super.Nohy na stole,džus s vodkou a OOOOBBBBRRRR RELAX :wink: .
Teď mám noční a před hodinkou jsem stávala.Nemusím vařit a to je báááááájo.No za 3 hodiny zase musím do práce ale snad to nějak přežiju.
Jinak všechny moc moc moc zdravím.
Vůbec nějak poslední dobou nic nestíhám tak se moc omlouvám že tady nejsem.
17. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Regi ahoj, hlavně že ses odreagovala, to je hlavní, teď jenom přežij tu noční:slight_smile:
17. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky Bellko.
relaxace moc super.V neděli jsem měla návštěvu.
Noční je v pohodě.Ta mě baví.Mám jí ráda a dá se taky relaxovat.Máme záskok za mistrovou a je klid.Tak snad to bude až do pátku do rána a uteče to stějně rychle jako dneska.
17. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.