• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky jako teď v tom 12tt se Ti toto děje? já mám jen prsa větší a teda skoro mi bradavky lezou ze šprndy :grinning:

Terez,víš co tak těmhle se říká bestie, a to je lepší brát s nadhledem a prostě si z toho dělat srandu,a jak psala Marky tak Ti co Tě znají ví že lže a kteří jí to žerou za to nestojí a podle mě to musí vědět že je mrcha,si léčí komplexy,vlastně je to chudák,ale chová se jak bestie-taky na ni dojde,přijde mladší a větší bestie a je pytli
28. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
O prsech mi ani nemluv.Vždicky jsem měla mindráky z toho že je mám malí a Zdenda jim říkal lentilky pod kobercem.Ted je mam velký a strašně citlivý až bolavý.Podprsenku pomalu nemůžu a strašně mi dělá dobře teplá sprcha na ně.Jak jsem byla zviklá spát na břiše tak spím na boku a jak kdy se vyspím.Někdy jsem vzhůru už v šest a někdy spím do jedný.
28. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Marky pochopila jsem to. :wink: Karolko ještě bych nechala klávesnici schnout. :sunglasses:
28. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Holky já se atím loučím.Musím jít uklidit a uklohnit to rizoto.Pak musím pro miláška do práce.Tak se moc nerozpište at vás pak stihnu dočíst.
28. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky HOLKY.
Jsem konečně doma zpráce.Už jsem přerovnala vajucha a palety s kávou.
Musím vás ještě dočíst ale nejdřív hupnu do sprchy.
Jak jste se dneska měly všechny????????????????
28. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj Regí moc Tě zdravím, jinak já se dneska loučím za chvilku jdu domů, mějte se moc hezky. :wink:
28. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj Regíííí,tak jak bylo po dlouhé době v práci?
A kde je Mája :confused: to je až podezřelé :confused:
28. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
tak sem tu nakonec sama :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
tak já taky odcházím a zůstanou opuštěný stránky :angry:
28. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj Jani.Pormiň já byla ve sprše.
Dneska byl den v práci docela fajn.Rychle mi to i uteklo.
Ja se máš ty?
28. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Halooooooooooo je tady někdo???????????? :confused:
28. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
já já já sem tady :wink:
28. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
Regííííí halooooooooooooooooooooooooooooo :confused:
28. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: zase nic
28. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Jsem tady.Neboj nejsi tady sama.
28. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
už sem se bála :sunglasses:
28. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Neboj se vlka nic :grinning: .
Moc jste mi chyběly holky.Jsem na vás myslela a přemýšlela co tady asi tak píšete a co Mája.Jestli je jí dobře a tak.
Kdepak je Bellka?Ta ještě dělá???
Andrejla a Karolka asi ještě jo co?
28. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Karolka tady dopo byla,Andrejka tuším psala z práce ale už by taky mohla jít domů.Belinka pracuje a já se válím doma :grinning: Máju sem tady dnes neviděla,teda myslím že dnes ne,že to bylo včera :confused:
28. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Karolka tu vlastě byla.To máš pravdu.
Andrejka má do pěti a Mája tady dneska nebyla.Je to divné ale ona se určitě ozve.Zase překvapí jako vždy. A jak to jnak jde?
28. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
jen aby už nebyla s taškou v porodnici,to víš ten bordel doma dá zabrat a kor když se na to může jen dívat a nesmí uklízet :slight_smile:
Je u vás taky takovej vítr?To je děsný už kolikátej den,na balkoně mi vlajou kytky a úplně mám strach věsit ven prádlo,že ho najdu po celý ulici :grinning:
28. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Redí já se du koukat na filmík,tak zatím papa
28. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
To by snad dala někomu vědět aby to sem napsal né????????To by nám snad neudělala.
Není tady takovej vítr.Docela to jde.Asi to sem teprve příde.No ale bylo by to zajímavé to hledat po ulici.Třeba joko spodní prádlo :grinning: .
Jasně Janí.Já jdu také koukat.
Tak zatím papa.
28. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahooooj, u nás to teda fičí pořádně. Dokonce nám před barákem spadl strom, rovnou na chodník. Ještě, že nějdo nešel.
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky Věrko.Jak je těhulko??????????? :wink: .
U nás taky fouká ale né tolik aby padali stromy.Páni kde to bydlíš že tam padaj stromy???? :confused:
28. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Asi byl nějake špatnej, nebo podmáčenej.
Je mi docela ok. Volala jsem si na genetiku, ale musím jít znovu na krev, protože ty hodnoty jsou zvýšené kvůli druhému odcházejícímu mimi. A včera jsem cítila první pohyby. Jak bylo poprvé v práci?
28. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Jééééééééééé to muselo být krásné cítit pohyby.Jak sis připadala????asi hodně šťastně co?????
Bylo super v práci.Holky se semnou bály mluvit tak to bylo takové divné ale pak se to zlomilo a šichta super.
28. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak to je dobře, že se cítíš v práci uvolněně, To ti taky pomůže rychle překonat ten čas,než půjdeš do dalšího boje.
Jo, byla jsem z pohybů dojatá. :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Pozor dětííííííííííííí, Mája letíííííííííííííííííííííí :grinning:
Jsem vás přelouskala, měla jsem milion připomínek ke každému řádku a myslíte si, že si něco pamatuju? :confused: leda velký kulový.
Snad jen k Papije, co má za nemoc se štítnicí? Něco vážnějšího? Já jen, že se štítnou se léčí snad káždá pátá nebo dokonce třetí ženská, mi bylo řečeno, včetně mě, al že by mě to omezovalo v lécích? Možná má ale něco jiného, tak se ptám...co mě třebas do budoucna čeká. Jen si musím dávat pozor na jód.
Terko, kdybys měla imoděložní, tak by Ti bylo myslím hoooodně zle, tak si myslím, že můžeš zůstat v klidu, pokud se neválíš v křečích po zemi...
Andrejko, klientské dopoledne...to jsou vymoženostě v tom Práglu.

Regínka, už má přerovnaný vajucha, bych si dala, ta bílá čokoška v nich, mňáááááááááááám.
Katy, kešu taky miluju, ale bacha na ořechy, jsou dosti alergenní, tak se krotím, ovšem jak porodím.....tak ho...o, bo budu zas kojit :grinning: Ale až dokojím, tak ořech y třeste se :grinning:
Markytánka psala o hadříkách, jak josu miniaturní, že přemýšlí jak se tam ten mimísek vejde? To já nejdřív taky, ale zase když si to miniaturní oblečení přiložím k pipinový ďurce, tak bych radši i menší :grinning:
28. dub 2009 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak jsem tu ráno byla přecivá, ale vy jste chrňákovaly, jsem Vás tu hledala nejdřív po čtvrté hodině, nikdo :confused: , po šesté, nikdo :confused: a pak jsem obdržela dopis a jela po ouřadech, abych si zase zvedla tlak a vytočila se na ty moje nejvyšší obrátky a posléze k mamce, kde Luboš složil tu její novou skříň, je moc hezká, nojo Ikea prostě a od ní jsem odjížděla v kontrakcích, manža se mnou jel jak s miminkem, zatáčky jsme projížděli rychlostí 10km/h, i tak jsem řvala bolestí. Uložil mě do betle, udělal Magnezko, ptá se mě, jestli mi neodtekla voda :grinning: a jsem pod dozorem. Málem jsem ani noťas nedostala povolenej :confused:
28. dub 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Držte mě dva, tři, bo se neznám!!!!!!!!!!!!! Já mám málo nervů dneska, ti parchanti se sem zas táhnou. Máme nový sousedy a teda to je úroveň. Pič.... hoď mi cígo vole, di do pr...e volééééééééé a ve finále mi zas provokujou psa a dopadne to jak s tim prvnim, kterej pak nesnášel děcka. klukovi je sotva třináct a on chce cígo pič......... :confused: Nemít ten pupek a kontrakce :grinning: , tak přeskočím ten balkon a bych si tak ulevila.....jednu bych mu natáhla, že by se mu to otočilo kousavym dozadu. Co je to dneska za výchovuuuuuuuuuuuuuuuu :confused: :confused: :confused: :confused:
28. dub 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.