• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No vidíš, tak to Tě čeká ještě i pohodový týden, tak toho je třeba využít:wink:
17. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
No snad to dobrý týden.Uvidíme.Necháme se překvapit co týden přichystá.
A co ty?Už je lépe kočko?
17. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Jj, život jde dál:slight_smile:
17. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Bellíšku náš, doufám že už tě to moc nebolí, musíš se moc opatrovat pro mrazáčka. Na této fotečce jsi taková křehotinká, ale na fotos holek jsi spíš takový rarach usměvavý. No doufám že ty knedlíky stáli za to :wink:
Peťulka má zase doma drobotinku, jen si zvykej :wink:
Věrko tak tam budete mít nádherně a ceny ubytování jsou tam super. A do toho plodné dny, to bude mazec:slight_smile:
Máji já se zas řežu nad mělkým talířkem :grinning: u nás je jen plítký a taky nemáme švestky ale trnky, kdybych náhodou použila. Jen nikam nechoď ještě teď je u nás 32stupnů fujtajbl.
Luci zas maká.
Regí tak to jste si hezky užili no je potřeba někdy taková řádná dámská jízda.
Já byla v práci tak mi utekly vycházky ani nevím jak.
17. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Moni ahoj, no jo, Ty jsi na to přišla, já jsem takový něžný rarach:grinning: do všeho jdu naplno srdíčkem, ale hlavně rychle a zbrkle a tak to dopadá:grinning: měli jste se krásně?
17. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
Jé, já jsem dupa, Ty jsi byla v práci? To mi nějak uniklo, jsem myslela, že jste taky vyrazili někam k vodě. Bolí mě noha i hlavinka, no ale zase se můžu vymlouvat, že jsem fakt praštěná:grinning:
17. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky Mončo.
No abych pravdu řekla tak v sobotu jsem byla sama ale v neděli ta návštěva byl CHLAP :wink: .Tak že ..... :wink: .Néééééééééé dělám si srandu.Chlap to byla ale nic nebylo.Jen káva a dlouhej pokec.
17. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Zdravím Vás berušky, jsem tu jen na skoček, teď jsem dorazila z práce, musím rychle něco uvařit na zítra a ráno zase do práce. Jinak Petrušce vše nejlepší k svátečku. MVR :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
Belli tak to je teda výmluva :slight_smile: ještě že se nestalo nic horšího, si z toho děláš prču :wink: .
Regí no tak jak to bylo :astonished: tak byla to dámská jízda nebo pánská návštěva, no toto kdyby to tvůj věděl :grinning:
Ali ahojky tak pozdě z párce a ráno zas, tak něco dobrého ukuchti.
17. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Alenko ahoj, tak ukuchti něco rychlého, ať můžeš odpočívat po práci. Moni, už jsem se vybulela po dopadu, tak teď začínám zjišťovat, co všechno mě bolí. Hlavně, že jsem vcelku, né? Trošku potlučená, ale celá:wink:
17. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Belli už prosím nikam nelez, když tak až bude Pavlík doma. Kdyby tě bolela kebulka tak radši honem k dr. nohy se zahojí.
17. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Už to vidím ve středu, když tě dr. uvidí dobitou :grinning:
17. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
No jo, nedávno krční páteř a teď slítnu ze stromu, aby mě ještě někam nepřivázali, OMG:grinning: ale už nikam nepolezu:wink:
17. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Asi to začnu spisovat, jak říkala Mája, a pak vydám paměti Můj život na baráku:grinning:
17. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Pavlík přijel z práce.
17. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Belli tak to schvaluji, při psaní se ti nic stát nemůže ( teda snad) A to jsme tě chválili jak jsi dobře dojela na kole, tak sis to musela vybrat jinde viď :grinning: . No hlavně ale že ti bude fungovat děloha a naroste krásná sliznice na středu, to je teď hlavní.
Jdu na Přátele.
17. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Mončo měla to být původně DÁMSKÁ jízda ale vy jste nedorazily :wink: tak jsem byla sama ale v neděli to byla PÁNSKÁ ale jen na chvilku.Aspoň jsem se pořádně pobavila,zasmála a šla jsem do práce s dobrou náladou.Ale jak říkám nic nebylo neboť je u mě MS.I kdyby nebyla tak se taky nic nestalo.To já jen tak :wink: .
17. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak jsem se jela na kole i s Mikim vykoupat a zas tam Mikís skočil za mnou:slight_smile: Ale moc jsme toho nenaplavali, bo se to nějak mračilo, tak jsem radši jela zas domů.
Měla bych ještě žehlit,ale vůbec se mi nechce.
Bellí, jak se ti vybarvujou modřiny?
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Regíím zdravím tě , ty čertice:slight_smile:
17. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky Věruško.
No to víš.KOCOUR NENI DOMA TAK MYŠKA MÁ PRÉ :grinning: .
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Pavlík už mě viděl a taky nechápe, ale když viděl ty hroty, vedle kterých jsem dopadla, tak mi ještě vynadal, že máme asi 7 stromů švestek a já lezu na jediný nejblbější s nejmíň švestkama, no blonde háre, i když melírovaná:grinning: teď šel na chvilku do hospody, bo kamarádovi se narodil synáček:slight_smile: Věruš, tak vykoupání i s Mikískem, jo.
17. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kočky musím do práce.
Tak se sváma loučím a všem přeji krásnou dobrou noc.MVR.
17. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Regí tak ať ti to rychle uteče. Myško neposedná :wink:
Belli ještě že ti Pavlík nenaplácal, tak ať to hezky oslaví, tos měla jít s ním.
Věrko na žehlení se vyprdni, to neuteče. DFo konce týdne mají být horka tak si ještě Miki zaplavčí.
Všem hezkou dobrou jdu do pelechu. MVR

:zipper_mouth:
17. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Regi, ať Ti to v práci uteče. Moni, pěkně se vyspinkej. Věruško, prádlo neutečeee:wink: Koťátka moje, jdu taky do pelíšku, potlučeniny se začínají ozývat, auauau, to bude noc. Dobrou nocičku a krásné miminkovské, sluníčka:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky,
moc zdravím všechny,nebudu jmenovat-určo bych zapomněla na nějakou :wink:

Petruš,vše NEJ k svátečku ! :slight_smile:

Jinak jsem byla dnes v poradně,vše ok,dostala jsem žádanku na tu těhucukrovku :confounded: tak se moc netěším.Nějak nestíhám dočítat,tak jen zběžně jsem kouklla že sraz u Máji se vyvedl,pěkné fotos :grinning:

Věrka že se pojede slunit,Belka se málem zabila na stromě,Regí jde na noční,Mončo teda to čísilko ti pěkně letí :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Katy ahoj, ještě načuhuju, kdo že má zítra kontrolu a koukám, že Tys měla dneska a už jsi tu. Hlavně, že je vše v pořádku a tak to bude i nadále:slight_smile: zítra mají kontrolu Moni a Terka, tak taky ať dopadnou na 1*:slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak jsem vám kobylky vložila další fotešky od Andrejky co mi Mája přeposlala. mrkněte jaká pohoda z nich sálá:slight_smile:
Zdravím Katy, kdy jdeš na tu cukrovku?
Brou nočku Bellí a Mončo
17. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem ještě koukla na fotešky, no krásné jsou a pohoda je z nich cítit:slight_smile: Věruško, jste s Májinkou šikulky. Díky vám se můžeme podívat, jak Andrejkovi tráví dovčuuu:slight_smile: a už jdu spinkat, tak brou brou, sluníčka:slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Brou Bellí a všem ostatním. Už jsem taky nějaká hunavená. Tak vložím nasťu a pak se uložím. Broouououo
17. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dnes tu vůbec nebyla Karolka? Bo jsem jí přehlídla? Posílám pohlazení, snad jí není moc smutno.....
17. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.