• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál:slight_smile:až do Drážďan .Už jsme v Míšně,jukněte na spoustu fotešek
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF?Malá naděje byla,ale mrcha nakonec dorazila:frowning2:Myslíme na tebe a posíláme pohlazení:slight_smile:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Mejdan století je za náma a zas na noční,ale ty nám neva.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,Miki už umí plavat, pustil se do rybníka za paničkou
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09,A zase rachota...
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!Samá práce
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu a aj korán byl, co kdyby tam aspoň jedna mrška byla čilá
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Další kontrola 19.8.Knedlíky s nasazením života,pád ze švestky, fouky, fouky na modřiny:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!!Už máme telkůůů, aj foťák navíc!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ Půjdem na těhucukrovku
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8. :slight_smile:
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8, ubíráme magnézko
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.UTZ 18.8.:slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, Těšíme se z prďolky v bříšku.Hlídáme Vašíka

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, V Třebíči maj na sluníčku 64°c, tak venčíme Ananáska až v noci. Kdyby to viděla sociálka:slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
OMG, nešla mi Kobyla, nešlo mi icq, bordééééééééééééél :astonished: :astonished: :astonished:

Všimněte si u Věrušky v albíku fotečky č. 27, to Andrejka plavala s mobilem v ruce, aby nám mohla vyfotiti loď :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nasazovala mobilův život a to ho má novej.
17. srp 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak koukám, že ten ihahák nešel jenom mně a zatím se to tu uložilo ke spánku.

Bellí dostala na prdel od Pavlíčka to je dobře, aspoň budeš mít i dupu do barvy :slight_smile: , nožisko hrůza a Eliška vypadá jako srnka bo jelen, omg.

Regííí má chlapa a pořádá s ním jízdu :grinning: , báječné, kocour v řiti a huž se tam sjížděj jiní kočičáci, tož to nám budeš mušet vysvětlit a popovídat :grinning: Nééjni to ten z teho profilu na Seznamu? :confused: To vyšetřím :grinning:

Andrejka pluje dál a dál, v albíku u Věrušky je ranní holení :slight_smile: , snídaně, Míšeň a taky třebas západ sluníčka...

Věruška plavila Mikíse, to je dobře, jen ať si zvyká, satan plaval prvně na chajdě, spadl za kačenama, první kontakt s rybníkem, ale vlastně neplaval, prý ještě dosáhl, tak byl celej mokrej, jen hlava zůstala suchá.

Kačer taky žije, to je báječný, nějak to flákáš!!!

Tož, prdky, brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc berušky ted jsem dorazila z rachoty jdu si zaplavat a pak půjdu hned spinkat. Ráno si vás vklidu dočtu pá
17. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Brééé ráno kobylkyyyy. všechny vás zdravím a Monče a Terezce přeji ať jsou kontroly ok:slight_smile: Hezké pokoukáníčko na UTZ.
Máji, mne to večer taky nějak zlobilo, Jo, fotečky jsou moc pěkný, jen jsem nevěděla co je co, tak jsem tam radši žádný popisek nedávala.
Jdu si ještě dáchnout, nějak mne bolí hlavinkanka.
Bellí, jakpak naraženiny? Snad se ti přes noc tolik nerozležely.
18. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Tak jsem doma z noční a mažu do pelíšku.
Májí neni to ten z toho profilu.Takové štěstí mě nepotkalo :unamused: ale to nevadí.Třeba jindy :wink: .
Byl to kamarád z práce.Nějak ten týden musím přežít a jsem ještě mladá :grinning: :wink: tak co bych si neužila.
Tak dobrou a jinak moc hezký den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
18. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Bré ráno, taky u vás byla taková vichřice v noci? Mamka nic neví, omg, prej jí akorát ráno bylo divný, že šla do popelnice s odpadkama a ona tam nebyla :grinning:

Regíííííí, tak to neni ten z profilu? Škoda, jsem myslela, že si zajedu k Tobě taky užít :grinning: No nic, si počkám, mušíš se snažit :grinning:

Věrušku zase bolí hlávka to je teda na pytel, snad to dospíš.

Já bych spala, ale satan chtěl mermo mocí ven, tož jsem mušela vstát, bo ten lenoch, co tu se mnou bydlí,,,,,se nebudu rzčilovat :angry: Ale za chviličku stejně vstává, má první jízdy a za 8 dní závěrečky, tak nevím, jak to jako chtěj odjezdit, omg.
18. srp 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno, nebe zas bez mráčku to zas bude nádherně :slight_smile:
Máji jaká bouřka, tak k nám nic nedorazilo ale ve zprávách byla zas kolem Liberce pohroma. No to má maminka teda hodně tvrdé spaní :wink: A co to dělá Luboš nějaký spešl řidičák, kvůli práci?
Mladá nevybouřená Regínko dobrou noc :slight_smile:
Věrko tak hlavinku pěkně zaspi, ať už nebolí.
Já jdu na kontrolu na 11, ale čekačka min2hod. pak práce, kafe u kamarádky, vyzvednu dítě od jedné babičky a zavezu k druhé babičce, tak mám dnes nabitý den.
18. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Zdravím Májuchu a Mončuchu:slight_smile:
Hlavinku jsem trochu zažehnala růžovým ďáblíkem-ibalgin a jdu si jí asi dočistit do lesa,bo po té buřině je nádherný vzduch a já se potřebuji fyzicky,ale i psychicky nějak srovnat.Tak pa kobylky MVR
Mončo, ať je kontrola v pořádku ařekni si o fotečku:slight_smile:
18. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Mončo, dělá si C a E.
Jaký dvě hodiny čekačka? Chodíš do poradny ne? U vás se s pupíkem tak dlouho čeká? :confused:
Věruško, ať Tě někdo nepřepadne a kdyby, tak ať je to hezký :grinning: Ale máš vlastně obranáře...
18. srp 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko tak si hlavu hezky vyčisti, tiše závidím, hned bych šla s tebou. Gyndařka fotečky nedává, ale po 3týdnech jsem do albika jednu šoupla, taky mám hodně fotos z Prahy jen musím dojít na to jak je zmenšit.
18. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Máji aha, takže kvůli práci. Je teď děsná doba, tolik nezaměstnaných, má to těžké, snad mu to pomůže, nebo už má něco přislíbeno?
U mojí dr. je taková čekačka normální, několikrát jsem se nasrala s tím že odejdu, ale když jsem u ní kolikrát 20minut i víc a všechno mi dopodrobna vysvětlí, tak hold zůstávám a překlepu to v čekárně s časákem.
Kde je Bellka snad je vše v pořádku.
18. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Moni, to je krásnej prďolek:slight_smile: moc ti to přeju, i tiše závidím:slight_smile:
šla bych s tebou do lesa, aspoň by mi nebylo takový smutno, Miki toho moc nenakecá :grinning:
Teď si mi velzl do klína a líže mi ruku, asi cítí, že jsem smutná, nebo chce abych už přestala datlovat na PC :slight_smile: Tak já teda jdu,vezmu košík na houby, snad nezmoknem, zas se to nějak kaboní.
18. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Jestli Bellka nezachraňuje zas kozy, bo neleze na švestku.
18. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
OMG Věruško, ty jsi smutná? Tak přijeď smutnit k nám...

Mončo, nemá přišlíběno nic, bo nesmí teďkonc mít práci, po dobu tej rekval., takže vyčkáváme a pak snad něco sežene.

Regíííí, já pořád nevím, kde máš teho Káju, že jel na dovču sám... Ale Ty mušíš za vajuchama, to je jasný, schovávat do nich ty dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu napsat Andrejce Ááááááááááááááááhoj!

Bellucho, že Ty nemůžeš ani chodit, jak jsi potlučená!!! To je dílo.
18. srp 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, taky tu máme doktorku, že přijdeš a čekáš, až na Tebe dojde řada, ale přijde mi to divný ve chvíli, kdy tam čeká baba s problémem a druhá zase s mimiskem.
Já se objednám a prostě jdu na řadu, maximálně o desetminut dýl, no to by mě hráblo, když mi bylo zle a měla jsem ty kontrakce a měla tam trčet dvě hodiny, jsem tam sotva seděla a byla ráda, že jsem rychle zmizela :confused:
Ale zase za tu koupi časáku a počteníčko, to stojí, to mě ba, hlavně křížovky :grinning:
18. srp 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Věrčo, nemusíš být smutná taky se dočkáš, věř mi. :slight_smile: Všechny jinak moc zdravím.
18. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky, prosím vás, jak se provádí měření pánve? Dělá se to jen zvenku nebo zevnitřku?
18. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
dobré ráno kobylky moje.
Zdravím Věrušku,Májinku,Monču,Terezku,Hanýska a spící Reginku krásné sníky. Kde máme Belušku asi jí všechno bolí po tom pádu. Beluš kde jsi že tady nejsi :frowning2:
18. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Věrko nesmutni, Miki je dočasná náplast, ale za chvilku bude dělat ochranáře tobě i miminku, jednou se to téměř povedlo, tak teď už to vyjde na 100%. Moc ti to přeju ať je to co nejdřív.
Máji ta má dr. má dnes jen poradnu tak čekám mezi samýma břuchama, no má prostě hodně pacientů, pak ani sama nemá čas na oběd, má to špatně zařízené, ale penízky jsou asi důležitější.
Terko Luci ahojky.
Hanýsku myslím že z venku takovým jako pravítkem, jak nám na ZŠ měřili ksichty do plyn. masek, tak něčím podobným, tak to bylo teda před 9rokama.
18. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj monči, můj doktor má taky příšerně pacientek,ale je v Plzni vyhlášený tak ráda počkám, on to má dohromady těhu i netěhu :slight_smile:.
18. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Tož to já mám taky vyhlášenýho, proč taky chodit k nějakýmu barbarovi, že? :grinning: Ale čekat bych nevydržela :grinning:

Bellí je asi někde zatoulaná bo co a Věruška snad taky stále v lesejčku, no toto.

Já byla s mimískou venku bo je uřvaná, Luboš už dojezdil, prej dobrý, jen jedna babka a dva dědci mrtvý a pak už prý jen kočky a psi, takže na první jízdu úspěch.

Andrejka zase zdraví, pošlu zase Věrušce fotečku, jestli bude tak hodná a vloží ji.

Věruško nesmutni a už pakuj na moooooře, moc ho pozdravuj a řekni mu, že taky přijedu :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylinéééc :grinning:
nebojte žiju :slight_smile:
Tady se toho teda přihodilo,Belí musíš na sebe dávat pozor,ale taky vím že je to hned,hlavně že se ti nic nestalo.
Věruško at tě hlavinka nebolí a hezký relax v lese,my na houby už nesmíme jít bo je není kam dávat mám narvanej mrazák jen houbama a švestkama :grinning: a dole v pidi šuplíčku je masiko :grinning:
Hanýsku mě pánev měřila sestřička minulý týden a děla se to z venku jak psala Monča takové kleště bo jak bych to řekla,přesněji tněčím takovým jak nám měřili ty ksichtíky na plyové masky na základce :grinning:
Moni tak at dopadne kontrolička na 1,škoda že nabudeš mít fotečku,ale mimísek je kouzelnýýýý
Regí tobě sladké sníky,ty se teda nezdáááááš :grinning: :grinning: miláček na dovče a huž tam máš chlapa :grinning: ale jen si užívej :wink:
terezko zdravím tě,kdy bude pryč ta fialová paní,se nám nechceš ukázat co? :confused: neboj mi tě nesníme :grinning:
Máji ahooooj,lůci taky ahooooj a všem ostatním téééž.Pozdrav Andrejce na vodu.

Já zrovna dopíkám toho cuketáka jak sem vložila Mája a úplně slintám jak to tady voní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jinak tady byla taky slušná buřina,ale během asi půl hodky bylo po ní i po dešti :wink: Dneska je tady pěkně zataženo a roztaženo asi ani nebude,spíše bude péééršat :slight_smile: ale at to vedro bylo úmorný
18. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Janniko ahoj a co když mi sežerete. :grinning:
18. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Janni,ko ahojky, neboj, tady bylo taky zataženo a už je dosti roztaženo.

Na co se, holky, ty pánve měřej? To mi nedělali, asi nemaj tak velký měřidlo :grinning:
18. srp 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ka má pravdu, ještě jsme Tě ani neviděly, omg. To nemáš jšdnu fotečku? Tož se vyfoť telefonem, pošly mms a já ji tam vložím, teda pošlu mailem zmenšenou a můžeš si ju tam lupnout bo pošli mailem nějakou hynačí a uděláme to, protože na tu fialovici se nedá koukat! :angry: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky lučím se sváma jdu do rachoty mějte se tady krásné pá
18. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Kobylky, huš jsem tu. Už tolik nesmutním, les byl úžasný,ale tentokrát jsme našli jen 2 panský a 1 klouzka, bída .Budu muset chodit na jiná místa, tady rostly houby asi před měsícem a teď nic.
Ahoj Janinko a Terezko, jak je, holky, těhulky? :slight_smile:
A kde je ten Bellík?
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Věruško ono je ted na houby dost sucho :wink: tak vydrž za chvíli poroste pančáku že nebudeme vědět co s nima :slight_smile:
No jo,Terka nám slíbila že po nevím po čem :grinning: jestli po 3měsíci,bo po jaký kontrole už ani nevím že se odhalí,ale asi nece no,tak nezbývá než to respektovat :slight_smile:
Jéé už se roztahuje :wink: svítí sluní
Lůco at ti to utíká :wink:
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.