• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
pane bože mnam,ten cuketák nemá chybůůůůůůůůůůůůůůůůůů,výborný to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Nojo, cukeťák je dobrej, taky to tu vonělo a každej kdo přišel, musel ochutnat. Nakrájej si na to zeleninku, já na každej kousek dala okurku salátovou nebo rajčátko, je to pak takový svěží :slight_smile:

Tak muž tady, pln zážitků z první jízdy.

Už jse vám říkala, co ze mě vypadlo, když jem se chystal na první hodinu? :grinning:
Mu říkám, no první hodina bude dobrá, to se seznámíte uděláte si ROZPRC!, jsem chtěla říct rozvrh a takhle debilně jsem se přeřekla, zrovna u autoškoly, že? :grinning: Jsem zapomněla, že neni baba, chlapi asi rozprc nemaj :grinning: :grinning: :grinning: Ti si to hold musej odjezdit :grinning:
18. srp 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
...když se chystal na první hodinu, omg
18. srp 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
No nic dámy, my jedeme na kyčle, máme tam být ve 13,30 hodin, je to na druhym konci města, tož jdu ji přebalit a vyrážíme. Snad má všechno v poho a nebudou tam s ní moc kroutit, se na to nemůžu ani dívat, jak jim ty nohy vyklouběj, fůůůůůůůůj...
18. srp 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak zatím jen vím, že Bellí žije, ale ještě nepíše, asi nás čte.
18. srp 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji nakrájela sem na to okurku,rajče a papriku a je to mnamka největší :wink: až zase něco oskoušíš lupni to sem :wink:
Tak at ste brzo zpátky a Anýska moc netrápí a je vše O.K.
18. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím. Bolí mě celá Majdalénka, se to rozleželo, tak to máme: pravá noha, pravá půlka dupy, záda a hlava, OMG! Ráno přišla kamarádka, jsme spolu posnídaly a pokecaly. Věrísku, nesmutni sluníčko. Máji, dneska jsem pro změnu dostala loktem do hlavy, tak nevím, co si o tom myslet.
18. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
OMG, ona si snídá a já už ji viděla celou v sádře.
Kdo Tě fláknul, od Pavlíka výchovnej loket? Bo jste hráli hokej? Ty jsi éééro, nakrmilas vůbec žížátka.
Normálka jsem sem chtěla hodit jelena a jediná fotka se mi nezobrazuje při stažení, omg. Nevím čím to je.
Tož mi jedem, bo dojedem pozdě a je tam dosti nevrlá sestra. :angry:
18. srp 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, nakrmila, podojila, vypustila na pastvinu. No Lucinka, to je moje kamarádka-sluníčko, tak si trhala švestky na buchtu a já jí chtěla jakoby podejít a ona zrovna dávala ruku dolů, tož mě majzla:grinning:
18. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
AHOOOOOOOOOOOJ.
Tak jsem toho zase moc nenaspala ale to navadí.Doženu k večeru.
Májí já vím že se musím snažit ale jsem ještě mladá a nezkušená tak nevím jak na to :grinning: :wink: .
Jo a jinak Kája jel na týden s mým bratrem na Vranovskou přehradu.Každý rok jezdí a užívaj si ale jak to nevím :wink: :grinning: .
18. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Taky jsem koukala Moni na mimíska, no nádhera to je. Už má jistě po kontrolce. Se vždycky nad těma foteškama usmívám, jak měsíček na hnoji:grinning: Terko, pryč s tou fialovou paní, prosím. Karolkooo, kde jsi, koťátko? Posílám Ti pohlazení. Regi, tak už vyspaná? Luci už je v práci. Janni.ka odpočívá po jídle a já se jdu proběhnout s vysavačem.
18. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jsme domáááááááá, kyčle výstavní, tož už tam nemusíme, mimíska je připravená pro život, jsou ohebné dobře, bratr říkal, že to je u holek základ :grinning:

Jdu vařiti, koupila jsem omajdu rajčatovou a Gnochi, tož to jdu udělati.

OMG, ona je dobitá jak Sarajevo a ještě na ten strom žene kamarádku :confused: :grinning:

Regííí, tak nakonec fakt ten Vrancl? Nojo, to si teda užije, zelená voda, komárů jak sra...k, no mi to nepřijde jako dovča, bo tam máme chatu, ale pro cizince je to asi príííma.
18. srp 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Bellko.
Tak trochu vyspalá.Přijede mi kamarádka s malou a dlouho jsme se nevyděli.Dospím to k večeru.
Karolko kočičko i já posílám pohlazení.
18. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak super, Anýsek je připraven do života, nožky v pořádku:slight_smile: Andrejka mi psala a ví, že lezu po stromech. Jak se to dověděli Ti Japonci, že máme cihelňu:grinning:
18. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Regi, tak to jo, když víš, že si ještě na chvilku lehneš. Věruškooo, už je Ti líp, sluníčko???
18. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Teda Bellí, taky nechápu, jak se to na tej lodi dozvěděli, to je něco, ten Rychvald je známej aj ve světě, omg :grinning:
18. srp 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ale já to vím. Já Ti dám, známý i ve světě:grinning:
18. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jak tak baštím topinky, tak jsem si vzpomněla, že tu hodně dlouho nebyly Manetka a Katka, tak holky, kdepak jste, jak se máte?
18. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Hmmm u topinek myslí na holky, já tu baštím ty Gnochi, ale nějako se mrská mimisko. Tak mám asi po žranici, ale mám to podchycený, flanděra s mlíčkem už stojí na levandulový polici a je připravena zacpat případný řev :grinning:

Venku je hezky, ale ochladilo se trošek, jela bych na výlet, ale nemooožu, bo starej má tu školu a neví se přesně kdy.

tož jdu polítati mimáč, jestlis i něco nekoupím :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je taky spíš pod mrakem, ale vždycky na chvilku vyleze sluníček, pak zase zaleze a to mi vyhovuje, nemám ráda ty šílené pařáky. Čekám kamarádku, tož jsem zvědavá, kdy dorazí:slight_smile:
18. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Jsem stihla i vyžehlit, no to jsem ráda. Teď už může přijít kdo chce, mám všechno hotovo:slight_smile:
18. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Máji tak to je dobře anýsek je vybavená do života výstavníma nožkama.
Bellíšek žije a pořád riskuje své zdraví ráno dostane od jedné kamarádky, tak doufám že od této co dojde na kafíčko už nic nehrozí a nebude chtít trnky.
Regí taky dojde kamoška (jen zas aby to nebyl kamoš :grinning: ).
A Janika si pochutnává cukeťáčkem.
Věruška se krásně odreagovala v lesíku. Doufám že hlava už je lepší.
u mé gyn. to šlo dneska rychle za hodinku už jsem šla s kufříkem od ní. Všechno v pořádku utz už nedělala, jen poslechla srdíčko, tak jsem si zas oddechla.
18. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojky Mončo.
Určitě to byla kamarádka.Přijela ve 3 hodiny a okolo 5 jela dom.Je to JArka.Taky tady občas byla.Myslím že pod jménem KÁJÍSEK nebo tak nějak.
18. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Moni tak gratulka že je vše v pořádku :wink: a žes dlouho nečekala taky dobře :slight_smile:
Belí ty si šikulka pracovitá.
Holky koukám na atletiku a už se odpojím.Mějte se moc krásně a všem brou nocku a sladký sníky
18. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Regí tak sis aspoň užila návštěvu, taky mám kamarádku Jarku. Jo jo Kajísek, to mi něco říká ta tady byla :slight_smile: ty jdeš zas na nočňoucha, viď tak honem ještě odpočívat.
18. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Jani díky, tobě taky hezkou dobrou noc :wink:
18. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Jojo byla tady Mončo.Chtěla poradit že malá měla opruzeniny na zadečku.
No musím na noční.Mám ji celý týden.Už nejdu spát.To by se nevyplatila.Byla bych pak jak praštěná.TAk jen budu relaxovat a hrát karty na pc.
18. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Regí tak se ještě zrelaxuj, doufám že máte v práci pořád pohodičku jak v pondělí. Já slupla 2rohlíky s máslem a jabko a jdu na přátele.
18. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Holký vložila jsem foto novýho lavoru koukněte
18. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Monču zatím to jde.Mám jen krizi okolo jedné hodiny ráno ale pak jsem vysmátá a na šatně dělám srandičky.Asi se ze mě stal blázen :grinning: .
18. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.