• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Monči z jakym kufříkem jsi byla venku od doktorky?
18. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak jsem vykupkaná, chachula osekaná na zítřejší předváděčku:wink: Moni, tak supr, že je všechno v pořádku. Regi se chystá na nočňucha, Majky, už jdu zkouknout bříškooo:slight_smile:
18. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Belli tak na zítra krásnou ukázkovou slizničku :wink:
Regí tobě klidnou směnu, ty srandičky si dovedu představit, úplně to z tebe čiší že jsi takový rarášek.
Marky no my dostáváme takové krabice s reklamníma věcičkama pro mimi a těhule Prenata box, ale nedávají to ve všech poradnách. Lavórek máš krásný, úplně ukázkový :slight_smile:
Jdu se už natáhnout tak všem hezkou dobrou noc
18. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Moni, pěkně se vyspinkej:slight_smile: Majky, no krásný lavorek, krásný:slight_smile: Věruško, Máji, Karolko, Peťko, kde jste? Regi, ať Ti to v práci utíká a Luci teprve z práce přijde. Koťátka, jdu taky do pelíšku. Přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky jdu se sváma rozloučit.Za chvilku vyrážím.
Tak papa a všem dobrou noc a hezké sny.
jo Mončo někdy jsem takovej blázen ale asi jiná nebudu :wink: .
PAPA a MVR!!!!!!!!!!!!!!!!
18. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mony to je to co mi štve.Všichni píšete jak dostáváte vzorky a já nic.
18. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj kočky, některý už chrníte, jiný zas pracujou.
My koukáme na telku a zase jsem sjížděla Mimáč, opět nějaká závislost bo co, ale držím se a nic nekupuju.

Marky neboj, ten box dostaneš taky, dostaneš minimálně dvě tašky bo boxy. V porodce dva určo a jeden by jsi měla dostat na gyndě nebo na kurzu. Já ty vzorečky používám do teď. Je to spíše reklamní tah některých firem, které je sponzorují aTy vyplníš pak kartičku, že jsis kufřík převzalaa oni Tě pak budou neustále obvolávat, navštěvovat Tě a nutit Ti další a další věci :grinning: To je něco pro mě, že? Neřeknu ne, tož to maj žně :grinning:

Mimíska spí, sláva, sláva, byla nějaká protivná, už jí načuhuju do pusiny a myslím si, že jí rostou tesáky :grinning: , jsem cvok. Věruško, neudělala bys jí nějakej zoubek? Abych nečuměla marně?

Starej Kelišuje v okně, je mu podezřelá nějaká baba, tak tu šmíruje, omg! :grinning:
18. srp 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška tu néééjni, jsem se chtěla optati, jak to vypadá s tou chajdaloupkou. Já dneska projížděla baráčky, no vybrala bych si,a le nějak prázdná peněženka :rolling_eyes: ...

Tak brou prdečky moje, půjdu taky do hajan :zipper_mouth: :dizzy_face:

Máám do Dojčlandu!!!
18. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Holky to musíte vidět jsem se smála až jsem brečela.
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2
18. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jsem tadýýý, byli jsme u těch známých domluvit dovolenou, kdo co vezme a co a jak:slight_smile: tady už asi nikdo néééni. Tak vás jdu dočíst a vložit nasťu a taky fotešky od Andrejky.
18. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Májuš, tak že bych zítra sfoukla ještě jeden zoubek Anýskovi? jdu ráno do práce, tož tak tam nějakej mlíšňák vykouzlím :grinning: ať máš na co čučet.
Markytko, krásné bříško máš a ten filmík o miminkách jsem dnes zrovna rozesílala mailem.
Moni, to je supr, že máš miminkio v pořádku.
)Jo a Májiš, ty kyčlíky taky, teda Anýska:slight_smile:

Zítra Bellí dobrou slizničku,ale ať se Dr. nelekne těch modřin. :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Berušky tak jsem si vás dočetla a jdu spinkat.
Máji gratujuji ke kyčlým.
Marký máš krásné bříško už je to hezky vidět.
Moni blahopřeji že je mimi o.k.
Beluš zítra tfuj tfuj

Přeji všem dobrou noc a krásné sníky
18. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak jsem vložila další Andrejky fotešky. Dnes je to monotématické, prostě žranice :grinning: ale co je na té poslední fotce, to je pro mne záhada,kdo jí vyluští?
Luci , brou a sladké sny
18. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jak vlastně dopadla dopadla na kontrole Terezka? Jsem to přehlídla?
Brou nočku všem přeju a krásné sny:slight_smile:MVR
18. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál:slight_smile:až do Drážďan .Dnes jsme si dávali pořádný nášup a pak šlofíka, jukněte do albíka
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF?Karolko, kdepak tě máme?
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Celý týden nočňuch
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09,A zase rachota...
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!Samá práce
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF,Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald. Pícháme manžu a aj korán byl, co kdyby tam aspoň jedna mrška byla čilá
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, Další kontrola 19.8.Jdem ukázat slizničku, i modřiny:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!Pěkně se kulatíme
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ Půjdem na těhucukrovku
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Další kontrolka 18.8. :slight_smile:
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8 :slight_smile:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Srdíčko i kontrola na 1
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, Těšíme se z prďolky v bříšku.Hlídáme Vašíka

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ananásek má výstavní kyčlíky, holka jedna
18. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahojkaaaaaaaaa kobylky,jsem zpět z dovči po čechách docela to šlo moc se nám líbilo ve Velkých Pavlovicích na jihu Moravy, ale ta dálnice Praha Brno to je tedy síla jak tankodrom.
Dnes jsme byli na UZ ve 30tt, malá už má 1550g odpovídá 30+2 a je všechno v pořádku už je hlavičkou dole takže budeme rodit přirozeně hurá !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musíme ještě alespoň 6 týdnů vydržet to už uteče ,dnes jsem koupila v nextu krásnou oteplenou kombinézku do porodnice už jen všechno vyprat vyžehlit a jde se na tooooooooo :grinning: :sweat_smile: :confused: MVR!!!!!!!!!!!!!!!!
18. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ráno dupky :slight_smile: Mám toho moc, kromě toho nálada na bodu mrazu, tak se omlouvám,že vás zanedbávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se zkusím polepčít :grinning: Venku hic a já musím tvrdnout v práci, tak ráda bych šla s malým někam na koupák, ale času je málo a práce hodně :angry: Hned bych radši byla doma :slight_smile: Jestli bude čas, ještě nakouknu :slight_smile: pozdravte dovolenkářku Andrejku :slight_smile:
19. srp 2009 v 06:03  • Odpověz
Jo a deržím paluchy Belce na předvádění chachuly, nebo ják ona tomu žíká :grinning:
19. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Přeji Vám krásné dobré ráno, včera už jsem nestíhala mrknout,tak se omlouvám, pro Věrušku kontrola v pořádku, další kontrola 22.09.,24.08. spešl ultrazvuk srdíčka, na 100% to bude chlapeček. :slight_smile:
19. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Terko tak to ti letí velká gratulka a chlapeček, to je super :slight_smile:
Karolko ať ti to v práci utíká.
Hani tobě taky gratulka k UTZ hlavně že je vše v pořádku, no dálnice je děsná to je naše česká chlouba :confounded:
Věrko tak to máte plány¨a kde bude Miki, u vašich?
19. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
Andrejka si hezky užívá, žádná dietka, vidím :sunglasses: a nakonec že by zmrzlinka???
19. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Brééééééééé ráááno Kobylinče!!!
Přeju všem dodatečně za Adrejku dobrou noc :grinning: , jsem nějako neslyšela večer MMS, už mě ten telefon sejří, bo to huž nejni možný, mám to na nejvyšší stupeň hlasitosti a ono t stejně nepípá.
Bellíškovi drží óóóbr palce na dnešek.
Dnes v noci byli naposledy na vodě. Tož ještě muším vyšetřit, kde teďky vezmou káru a kde nechaj loď :confused:

Poslala i místo noclehu, ale nemám kam vložiti, pošlu Věrušce zasejc, jestli by t tam frkla.

Tak vy už jste, Věry, domluvený na dovču, jejda to je príma, musíš nám taky něco nafotit, hodně toho a nejedete přímo do Caorle?

Terko gratulka k chlapečkovi. Jaký to bylo zjištění? Mělas sebou tatínka? A už můžeš razit na nákupy :wink:

Jojo, ta poslední foteška byla asi zmrzlinková, vidím tam Šmoulovou a další :grinning: pěkné barvičky :grinning:
19. srp 2009 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Zdravím Haninu a její Sophinku. Tak jste si na dovolené užili, to je fajn a hlavně, že malá je v pořádku.

Karolko, broučku, posílám pohlazení na blbou náladu. Ještě musíš takhle makat, no alespoň nemá člověk tolik času na přemýšlení. Máš už nějaké plány na září? Půjdeš rovnou do IVF? Těším se, jak budem spolu bojovat :wink: máme přece podobný problém, tak mu dáme na frak :wink: !

Ahoj Terezko, kontroly v pořádku, ok, večer to připíšu do tabulky.

Bréé ráno Moni. Ty jsi taky ranní ptáče:slight_smile: Miki bude u našich, mamka si ho oblíbila a vždycky mi ho tam rozmazlí:slight_smile:

Jdu do práce dodělat tu korunku, sfouknu při tom Máje nějakej ten mlíčňák pro Anušku :grinning: a odpol . jdu k holiči. Huš se těším.

Bellí, kdy vyrážíš? Budeš maskovat modřiny makeupem: :grinning:
19. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Jé a ještě si jde před dovčou užít ke kadeřnici, no to je paráda, tak by to mělo být.

Tak jsem napsala Andrejce smsky, asi už vstávaj a jdou si pro to autí a budou sjiždět Hamburg. Jsem myslela, že už je pátek, že zítra Věruška frčí a jsem tea nějako napřed, omg.

Jdu volati k MUDr. od Anýse, muším objednat ten píchanec Pneumokokovej.

Dneska v noci divný sny, furt jsem byla na gyndě a doktorka mi vysvětlovala, že všechny ženy mají v pochvě mokro, že nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: To je asi tak jediný, co si z toho pamatuju, byla jsem v ordinaci strašně dlouho a pořád mi to říkala :grinning:
19. srp 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi,Moni a Věrko, Alfice p.doktor už mi to říkal, když jsem byla na kontrole ve 12.týdnu, že to vypadá na chlapečka, abych pravdu řekla pro mě je důležité aby bylo mimčo zdravé,Jirka mi sice tvrdil, že mu je to jedno zda to bude holčička nebo chlapeček, ale po včerejší kontrole se mi zdál více potěšen, je velký sportovec a holčičku by asi uštval. :grinning:
19. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Májuš, jo užívám si to:slight_smile: Ale s těma mmskama jak to děláte, že jich toliko posíláte? Já mám asi nějakej jinej tarif, bo mms mám hrozně drahý a kor ze zahraničí, tak mne musíte omluvit, že jich vám tilok nepošlu, já to pak vynahradím vyprávěním:slight_smile:
Myslíte, že ta poslední mms od Andrejky jsou zmrzliny? Mne to taky napadlo,ale furt se mi to nějak nezdá.

Dnes se mi taky zdály divný sny a jeden z nich byl, že mi spadlo dítě ze schodů, potlouklo se a já pak namohla najít číslo na záchranku. Fuj...asi mám v hlavě potlučenou Bellušku.

Máji, to je dobře, že necháváš Anýska očkovat. Známá to takhle udělal u 2 dětí a u taoho třetího to už nestihla a teď má stále problémy s pícháním uší a už i špatně slyší.
19. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Prýý holčičku by uštval :grinning: :grinning: :grinning: Terko, co dělá manža za sport?
19. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Věruško jen rekreačně, kolo,lyže,lezení po horách a běh, jenže si myslí, že každý vydrží to co on. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Věry, já taky přemýšlela, jak to Andrejka platí. Já mám MMS za 10Kč a ze zahraničí ani nevím...

Terko, už v 12.tt?No tak to jsou machři.

Jsem volala doktorce, mám se rozmyslet, jestli oočkovat ve 3 měsících bo v půl roce, tak zas nevím... :unamused:
19. srp 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Držím pěstičky Belluš :wink: . Všem hezký den plný sluníčka
19. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.