• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ranko, je sotva ráno a už nestíhám. Terko, velká gratulka k chlapečkovi. Moni, super, že je miminko v pořádku. Hani, no paráda, taky vše OK. Samé dobré zprávy:slight_smile: Věruš, Máji, Karolko, zdravím sluníčka.:slight_smile: všem přeju krásný den:slight_smile:
19. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Evi, Tobě taky pozdrav letí ze Žížátkova:slight_smile: a všem, všem, úplně všem, bo bych na někoho jistě zapomněla a to bych moc nerada:wink:
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Alfice, doktor má stejný ultrazvuk jako v nové FN v Plzni a to i já slepoun jsem byla schopna se dost orientovat,kromě pohlaví. :grinning: Řekla bych,že to bral z praxe a z pocitu i sám říkal, že je to tak vidět cca kolem 16.týdne.
19. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj Belko, jak se Ti daří?
19. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno kobylky jdu vás jen pozdravit a letím směr zahrádka hurá budu odpočívat. Zdravím všechny moje berušky nebudu jmenovat páč bych na někoho zapoměla.

Beluš tfuj tfuj tfuj :wink:
19. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky, roste mi osmička vpravo dole a bolí, sviňa! Zobla jsem si pilulky a čekám až zaberou. Takhle občas zazlobí, trošku povyroste a dá zase pokoj. Aspoň doufám, neb příští týden dovolenkuju v Orlických horách.
19. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
OMG, jsem v CARu, tady je lidí, možná tu dávají mimísky zadarmooo, tož to tady počkám:wink:
19. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky, Bellí, tak dobře nakup, teda zadarmiko pober, radši víc :grinning: jak jsi dopadla?

Andrejka psala, švagrovka jede do Hamburku s dětma autem, auto nechá Andrejkovic, aby mohli cestovati po Hamburku a bratr otočí loď :slight_smile: a s rodinou odpluje zpátky do Českááááááááá, prý to bude 3x tak delší cesta, bo je to proti proudu. takže se všichni vydovolenkují, no parádička ne? To jsem Keliška, co?

Stále řeším to očkování, nevím, zda dát Hexu s Pneumokokem v jeden den, bo po 14-ti dnech, jsem z teho zoufalá, do půl třetí musím rozhodnout...
19. srp 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, ráda bych Tě poradila,ale bohužel to neznám,ale dle citu bych to rozdělila, ty už jsi na Aničku nakupovala takto brzo, já počítám až tak ke konci 10/2009.
19. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já začala hnedka ve 20.tt, když nám řekli, co čekáme a bylo to akorát rozvržený, že nás to nijak finančně nezatížilo, je toho potřeba docela hodně. nejprve jsem řešila oblečení, pak přišel na řadu až kočárek a adalší potřebnosti, jako přebalovák, vanička, zavinky, povlečení...
19. srp 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, já jsem napnutá, jako bych čekala na svoje výsledky :grinning: . Ananásek bude napíchnut proti Pneumokokům. To je dobrá volba!!!
19. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak rozhodnuto, udělám to po 14-ti dnech, v pátek Hexu-to je smíšená vakcína na všechno možný a za 14 dnů uděláme Pneumokoka, za dalších 14 dnů Hexa, za dalších 14 Pneu... a tak to jde 6 vakcín po sobě, omg. To zešílím. Snad to bude dobře snášet.
19. srp 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji udělalas dobře aspoň se jí tělíčko za 14dní oklepe z jedné injekce a půjde do druhé.
Evi tak co zoubek, už je to dobré?
Terko tak jsem se zasmála že by holčičku tvůj sprotem zničil :slight_smile: Je to hezké.
Luci tak si hezky užij v přírodě.
Belli no nejlepší na konec, kde tě máme ???
19. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Monči stačí, že jsem oddělaná já. :grinning: Alfi nechci samozřejmě předbíhat,ale to jsi dostala někde seznam co je potřeba nakoupit, já vím jen,že se kočárek musí objednávat tak 2 měs.předem. :pensive:
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Terko tak doufám že tě manža nehoní po horách, nebo na kole :slight_smile: Opatruj se.
musím ve 2 do práce, je mě se tak strašně nechce, radši bych šla spát. tak se aspoň ještě chvilku natáhnu.
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jsem tady ,kobylky. Zub konečně hotovej, ségra má 2 verze, tak si může vybrat, který se jí bude líbit víc:slight_smile:
Koukám, že Evuš bolí osma, ta je něřád. Máš tam na ní místo? Jestli ne, tak si jí nech radši vtáhnout, bo tě bude takhle pořád zlobit.
Copak naše Belluška, vem mi tam taky jedno mimísko a prosím tamavovlasé :grinning:
Májo, já myslím, že takhle to očkování rozdělit je rozumné.
Už mám pokyny od cestovky, hurááá, huš se začínám těšit.
19. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Monči teď už ne, byli jsme letos jen v Železné Rudě, kluci si vzali kola a my děvčata chodily na procházky po okolí a do cukrárny. :grinning:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Letím k holiči páááá všem
19. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Koťátkaaa, tak jsem doma, chtěla jsem vzít všem nějakého mimíska, ale už nejsou, no. Takže, vlevo folík 23mm, sliznice 7,3, píchli mi Pregnyl, v pá kontrola a o víkendu zřejmě Sněhurku zavedeme zpátky, ale úspěšnost je, jako kdybych napoprvé v člověče nezlob se, hodila 6, tak jdu nacvičovat:wink:
19. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky a jak má být vysoká ideální sliznice před transferem?
19. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Evi, nejideálnější je 10mm a víc.
19. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Aha, já jsem před transferem měla jenom 8 mm :frowning2: .
19. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Evi, ona má být, aby se mohlo embryjko uhnízdit, od 7mm. Ale nejlepší je, když má těch 10mm a víc. Já měla před ET 11mm, a taky to nevyšlo, ale 7mm je minimum. Počítám, že mi na těch 10-11 určitě vyroste, ale ta hozená 6. Jdu péct buchtu.
19. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Belli, někdy padne hned ani to nečekáš :wink: . Doufám, že to bude Tvůj případ!!! Kypři sliznici, ať tam Sněhurka pořádně zajede :grinning: . Máš nějaký dobrý recept na kypření? Já brala estrofem a nic moc nárůst.
19. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Evi, já neberu nic.
19. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Koukám, že Věruška se šla kadeřit, Májinka už má rozhodnuto očkování, Terka už je asi na cestě domů, Moni, chodí o vycházkách do práce, ach jo, ještěže tam máte asi dobrý kolektiv, jsi hodná, že jim pomáháš. Čekám, až se upeče buchétka:slight_smile:
19. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Bellko, teprve balím, zacvičuji kolegyni tak nestíhám. Hezké odpoledne Vám všem. :slight_smile:
19. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojte bobulky :slight_smile: venku hic a já jak blbka zavařuji a žehlím :unamused: No jo, holt místo abych byla u vody, plním manžíllkovi přání a dělám jeho americké okurky :angry: Snad to ohodnotí :grinning: Belinko, vím, že říkat, že naděje umírá poslední, v tvém případě je zbytečné, ale já stejně deržím palečky a za tu kapku naděje to stojí. :slight_smile: Myslím na tebe beruško :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Kobylky,u nás taky vedro jak k...
Bellí, kéž by se stal zázrak :wink: A prosím tě, vysvětli mi, proč vlastně sledují i folík, když se valstně ani nepoužije a proč píchají pregnyl, ten je na dozrání folíků, ne? Já se v tom Ketu nevyznám a to bych ho za měsíc měla mít taky...
Ahoj Karolko, já zavařovala taky před týdnem na přání Míši, tak Frutě zdar!
19. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
ahojky berušky,tak jak psala karolka venku je hic :unamused: nic pro mě teda,bolí mě mozkovna,ach jo ani piluli si šlehnout nemůžu,snad to brzo přejde,ale drží mě to už od 2hod tak nevm :rolling_eyes: Jinak sem si dneska koupila těhu rifle bo když je chladněji tak gatě mě už v pase škrtí mám je z Puntanely za 929,-což docela jde :grinning:

Belí tak at sliznička hezky roste a sněhurce se u tebe líbí :wink: a co děláš za buchtu?švetkovou? :grinning:
Terezko gratulka k chlapečkovi :wink: a od kdy plánuješ být doma?
Věry užij si holiče já valím příští út a huž se těším mám to jak rorejs a nějaký bez barvy :grinning: :grinning:
Zdravím i Májenku-myslím že ses rozhodla dobře já bych to taky tak rozvrhla :wink: Evičku,Monču,Lůcu,Katy,Hanču a vůbec všecky ještě Petkůůůů
19. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.