• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko tak ta ovulka ti vyšla teda na víkend?Nebo jak to máš dny cyklu v tomhle se nevyznám jak to iui nebo uiu funguje :grinning:
19. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
No jo Fruta krachla už před léty tak modrý íííhák to zachraňuje :grinning: já zavařovala před měsícem a měla sem toho asi 50sklenic :unamused: už mě to fakt nebavilo ještě že maminka udělala nálev a Janičce pomohla :grinning:

Jééé Věry to letí za měsíc bude ketíííík,ale třebas se zadaří oté dovči :wink: co holička?Si spokojená?
19. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Evi, co dělá Ronald? :slight_smile: Ty jsi z bytu, nebo máte baráček?
19. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj Janunko, já furt čučím na předchozí stranku a ty tu už píšeš romány. Zas ta palice? To je hrozný, to vám těhulky nezávidím, my si aspoň můžem něco šlehnout. No letí to...nedávno byl ten hrozný květen a už se to přehouplo a já už můžu zase do boje. Nevím jestli to mám vyslovovat nahlas, bo pozitivní myšlení atd...,ale já tomu teď na dovolené dávám pouhých tak 10%, protože si měřím i bazálku a mám to furt nějaký nízký, takže ani nevím kdy mám ovulovat. Už jsem se rozhodla, že půjdu do Ketu, kterému dávám taky tak asi 40%, bo si stále věřím, že to přijde spíš přirozeně,ale ještě není ten správný čas. Asi jsem ovlivněná i neléčitelem, ale to je mi fuk, prostě tomu takhle věřím. Myslím si totiž, že když vše z hlavy vypustím, nastoupím znovu do práce a budem se milovat normálně, tak to má taky něco do sebe. To, že bych mohla nít špatné výsledky gnetiky, tak to si vůbec nepřipouštím a to, že už bych ne,ěla svoje vajíčka, tak o tom ani neuvažuju, Na takové hororové scénáře je ještě dost času:slight_smile: Jak říká bellka, na pláč je taky ještě dost času.
Fuj, to jsem se nějak rozepsala.
Jo sestřih dobrý, možná až moc krátký,ale k moři ideální.
19. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Vlásky dorostou :wink:
Věry ono to tak někdy bývá,kolkrát se už stalo že ET a KETy nevyšly a pak to přišlo samo.Mě říkala sestřička u mého dr jak tam mají paní které řekli v caru že je úplně něplodná,že přirozeně mít děti nikdy nebude a za měsíc přišla na gyndu s pozitivním testíkem a je těhu přirozeně :wink: :slight_smile: Příroda je mocná a taky sme říkaly že to hodně uděla to že se s tím smíříš nemyslíš na to a pak to jde raz dva :wink: Dočkáš se Věruško a přeju ti rovnou dvojčátka :wink:

Nevím co zíra k obědu :confused: co budete páchat vy?Májíííííííííííííííííííííííí hod do placu nějaký recepis :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
To máš pravdu...co k tomu víc říct, že?
Já teď zapákám brambory a dávám tam vše co jsem našla.
Chtěla jsem dělat lečo, ale v poslední chvíli jsem si to rozmylsela :grinning:
19. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
tak lečo sme měli dneska :grinning: byla to rychlovka od včera to bylo nachystané podušené jen bez vajec,nebot sme se nečekaně včera nabušili cuketákem a padl celej plech :sweat_smile: tak dnes sem to jen ohřála přidala vejce a bylo,já byla celé dopo v trapu v jihlavě v City s kamarádkou sme byly utrácet :grinning:
19. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj kozenky!!! Tak jak se máme? Už jsem vás pročetla, tzady se pisalo jak o život.
J8 si tu brouzdala po netu a najednou jsem si zase vzpomněla, že jedeme na miminkovskou vyjížďku. Tož to byl fofr. Byly jsme v zahradní restauraci-Věruška zná :grinning: , na Greně :grinning:
Vedro je venku jako prase, taky se o mě pokoušel bolehlav, ale nsad, když už jsme doma, si to rozmyslí. Snažila jsme se hodně pít.

Anýs mě dneska nějak nerví, zase byla v takovejch divnejch prohnutích a zdálo se mi, že zas lapalal po dechu, tak ji furt sleduju, jak magor.

Očkování mi poradil takto neléčitel, jsem zapomněla poznamenati. jsem mu v zoufalství volala, už mi posledně řekl, oočkovat hned, ale stejně jsem si nebyla jistá, tak volám, že třebas řekne v půl roce a říkal ne, hnedka a 14 dní od sebe ty látky, tož jsem poslechla.
19. srp 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko ahoj, jj, buchtu jsem dělala švestkovou, ale nikam jsem nelezla, jsem to slíbila, no:wink: Věruško, přesně tak, na slzy je času dost a zázraky se dějí:slight_smile: Karolko, Ty koťátko pilné, moc Tě zdravím:slight_smile:
19. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Terko, já nakupovala jak se mi zdálo něco hezký, pak jsem si našla na netu seznam, pošlu odkaz.
Ale ze zkušenosti momentální vím, že samozřejmě nejpohodlější josu dupačky nebo overálky, nevím, jak se tomu dneska říká, prostě dlouhej rukávek, hlavně ladký záda, žádný druky a rozepínání mezi nožičkama na rychlý přebalení. pak využíváme hojně přes den bodynka, na zimu asi s dlouhým rukávkem, ikdyž doma je teplo, tak se určo nějaký s krátkym šiknou. Bodynek za den psotřebujeme tak po dvou kusech, většinou je poblindíme.
Super jsou tepláčky, takový bavlněný, sametový super, taháme je pořád, na doma, ven, je to pohodlný, dobře se to oblíká a vypadá to hezky.

Holky, vy zas vaříte?

Věruško, od jaký cestovky to máte?
19. srp 2009 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě Věrušce jsem chtěla, že ten folík je důležitý asi, kdy by, bez pomocí nějakých léků, byla ta sliznice nejvíc narostlá. No, že moje chachula fachá i bez pomocí léků úplně ukázkově, již víme, ale proč ještě z teho nic nemáme, nevíme.
19. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Berušky už jsu zpátky. Jsem unavená asi z toho sluníčka. Belí gratuluji tak to je super ještě jedna kontrola a pak hurá pro sněhurku. Tady se zavařuje já včera zavařovala červenou řepu. Jo a bavíte swe co na oběd já dneska upekla plněné papriky a rajskou už se moc těším.
19. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Jinak vám musím sděliti, že Andrejka zná cenu MMS :grinning: , při tom množství jsem už myslela, že nezná cenu :grinning: , prý to je 16Kč, ale řešit to bude až při faktuře, což nevím jak :grinning: Asi projde ohněm :grinning:
19. srp 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lůco a Bellí, no zrovna jsem se taky chtěla optati na ten folík. Tak už je odpovězeno.
19. srp 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to se bude Andrejka divit jaký jí příjde paušál já se taky divila jak jsem se vrátila z Německa normálně mám paušál tak 300 a ted 1200 no děs a hruza :frowning2:
19. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Nojo, jsou to palby, týjo 300, tak to se mi ještě nikdy nepovedlo :grinning: , v porodce jsem dala dokonce 2500, omg. Jinak cca 1200 máme, to jo.
19. srp 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
holky jak vypadají lasaně?To sou těstoviny a koupím je v pytlíku něco jako třeba široký nudle?Sem to snad ještě neviděla,tak se ptám bych je chtěla zkusit :slight_smile: ale teda nevím kde to mám koupit :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Je to taková těstovina, ale v plátcích, koupíš je třebas mražený od Nowaca.
19. srp 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Třebas tady to vidíš, josu to pláty a mezi tím ty srajdy dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.kuchyne.cz/recepty/text-content-zapecene-lasagne-s-telecim-masem-1751.aspx

http://www.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-2428388)-barilla-lasagne-1x500g.html

Tady koukám na nějakou krabici s lasagnema, ale já bych koupila hotový, tyhl ejsem ještě nikde neviděla,a le pravdou je, že jsem je ani nikdy nehledala. Luboš je moc rád. Proto je nedělám :grinning:
19. srp 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobyky jdu se na vás juknout.Bellí gratuluju ke kontroličce,jen tak dál.Verko dívala jsem se na fotečky Andrejky a na té poslední fotce bych řekla,že to je zmrzka v obchodě v nerezových vaničkách.Co myslíte?
19. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=

Tady jukni na recepty, baby píšlu, že se jim při vaření slepily, ale další už je poučujou, že je není třeba vařit,s tačí udělat řidší náplň a je to, no přečti si komentáře a třebas u nějakýho receptu najdeš foto lasagní-myslím obalu bo dokonce radu, kde je kupují.
19. srp 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28545&order=1

Tak jsem jeden obr. našla, josu to Panzaniho, ty by mohly bejt good.
19. srp 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Já když potřebuji mluvit s ex tak mu volám s práce a když potřebuji mluvit s rodiči nebo ségrou tak prozvoním a jdeme na skype a kecáme aji hodinu zadara. S manžou si voláme uplně zadara máme oskara tak si voláme zdarma paušál mám 293 a ztoho stovku můžu provolat z kým chcu a zbytek si pak už platím navíc takže někdy příjde paušál na 1200kč.
19. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Njn, já pošlu hodně smsek, jinak mám výhodnej paušál na mamku, ale hodně si voláme i s manžou a pak s bráchem, ikdyž jsme na icq večer, ale nejnutnější info máme vždycky dopoledne, když je v práci :grinning: , já nevím, jak to dokážeme. taky tchýně, kámoši, kámošky, no je toho mnoooogo. Dneska asi 3x doktorka...
19. srp 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky koťátka
Belli sliznička hezky roste a ještě kousek doroste, určitě se šance zvýší když sněhuláčka v pořádku probudí.
Jani lasaně jsou fajn ale lepší zapékat s řidší majdou jak psala Mája, jen jsou docela drahé, když se vejdeš do 30,- za krabičku budeš dobrá. Mňam třeba taková Musaka :wink:
Luci Máji vy jste u telefonů. Nemáte někdo zkušenost s Ufonem? hodně nad tím přemýšlím, kdo má ufon mezi sebou volá zadara, že bych ho koupila sobě a malému možná našim, takový přístroj jak pevná linka vypadá ale je mobilní stojí jen 1,-.
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoooj kamarádky kobylky, všecky vás zdravím. Znáte pana Lorence z filmu Na samotě u lesa? Byl to odborník na slovo vzatý a stejně taková odbornice je i doktorka, která mi na prvním screeningu řekla, že budeme mít Markétku. Dneska jsme byli s manžem na velkým UTZ a milá Markétka má šulínka jak Brno:grinning: :grinning: :grinning: jinak je všechno v pořádku...to je nejdůležitějšííí. :wink:
19. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jé Monči tak to je göl jak prase :wink: :slight_smile: :wink: no ale hlavní je že je malý zdravý :wink:
19. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
To je jasný Moni, ale bylo dost šok, aby chudáček nemě psychickou újmu, až do dneška jsem mu říkala Markétko :grinning:
19. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jé Mončoooo, tak Markétka má peníííííííííííííííííííííís :grinning: , tak to je holka šikovná, tož jaké jméno bude nositi těrazky? :grinning: Do příštího UTZ :grinning:

Ufona má sousedka, neni za Kč, ale po roce bo dvou, myslím, se platí asi 2 litry bo tak nějak a je jen v určitém území, třebas u nás jen na Vysočině se dovoláš, jsem to instalovala sousedce nedávno a musíš mít signál.
19. srp 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj moncaet tak Markétka má pindíka to je gol :grinning: Hlavně že je vše ok
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.