• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, však se mrkni, jaké to bude jméno, ale já bych chtěla jiné, jenže jsem slíbila manžovi, že když já vybírám pro holku, tak on pro kluka. ach joooooo :angry: jenže tentokrát je to peníííííís na 100%
19. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky koťátkaaa:slight_smile: Mončoet, to je fakt dobré, no tak byl chviličku Markétka, no, hlavně že je zdravý:wink: Nejsem dneska ve své kůži, tak se raději loučím a přeju dobrou nocičku a krásné sníky všem, sluníčka. MVRMMM:slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
A kam se mám mrknout? Jsem jukala do albíka a krom Markétky tam nic nepíšou :confused:
19. srp 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, copak Tě bolí? Snad ne ty rány po švestkách bo smutno? Brou noc, kočičko.
19. srp 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Stačí najet šipkou na mě.........
Zdravím Bellunku a Lucinku
19. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
moni davídek je krásné jméno mě se taky moc líbí
19. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Děkuju Lucinko, jenže bude ouplně ošizenej, budou Vánoce 31.12. má být porod a 30.12. je Davida :fearful:
19. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
No tak to še muší změnit. Což o to jméno je to pěkný, ale ty děti tím žijou a vem si vánoce, odloží se mu 2 dárky, to znám, brácha je 28.12. a mamka 29.12., svátky maj teda naštěstí jindy,a le i tak...
A bonbooony do školky a do školy a oslavy narozek, všichni budou doma na svátky :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Teda svátku oslava, s narozkama asi už nic nenaděláme :grinning:
19. srp 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jeeeeeee Máji, Ty seš moje krevní skupina??????
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Leda porodit jako já, o měsíc dřív, máš dlouho mimisko a ještě bude slaviti v listopadu, tož štír, jako můj starouš, no omg :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky štír, je s nama těžký pořízení co? Kdy se manža narodil?
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
13., ale to už se tu několikrát probíralo, je tu mnoho štířic. Ale štír a štírka, to je rozdíl. Prý vodnář a štír je nejhorší spojení, tož moje babička vodnářka byla vdaná 2x, vždy za štíra a já ji tedy následuji, ale mi to neva, jsme oba cholerici :grinning:
19. srp 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Belli sice hodit šestku na poprvé není lehké, ale je to tvůj sněhuláček a bojovat pro něj stojí za to.
Davídek je pěkné ale všechny argumenty jsou proti. manža bude muset ještě popřemýšlet, nebo třeba na příštím utz bude zas Markétka :grinning:
Taky jdu na kutě tak všem dobrou noc a hezké sny.
19. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak to jooo, já jsem 6. Jdeme s Markeťákem :slight_smile: hajat, tak dobrou nočku všem a pusinku na čelíčkooooooo :zipper_mouth: paaaaaaaaaa
19. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Berušky jdu hajat přeji vám dobrou noc a krásné sníky
19. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Brou nocku chrundilové, já tu budu čumákovat zase do půlnoci :sunglasses:

Kde je Věruška?
19. srp 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Kontrola, zda spíte :slight_smile: , vše ok, tak jjá zas jdu. Dodělala jsem si Sloní žrádlo a požírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Co jsi to dodělala Máji :wink:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Sloní žrádlo přecivá, pomazánka, moc dobrá, rychlá a je toho hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
písni recept díky
19. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=39379

Tak třebas tento recept, já to dělám od oka, takže na to svaření, dávám všeho po dvou lžících a čajovou lžičku cukru. Je to rychlovka, celkem laciná a je toho fakt dosti, potřu veky, naflákám zeleninku nebo jen posypu pórkem a je hotovo.
19. srp 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jó to jsme u Máji jedly:slight_smile:
Kobylky, jsem hunavená, jdu chnět. Tož brou kobylky a hezké sny.
Vkládám nasťu a tím i všechny zdravím brou
19. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál:slight_smile:až do Drážďan a ještě dál do Hamburku. Teď už jezdíme po pevnině
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF?Máme moc práce,ale na kobylu jukni, náladadu si zvedni
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Celý týden nočňuch
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,chystáme se na dovolenou
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu,Kdepak tě máme?
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09,Odpočíváme na zahrádce
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!Samá práce
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF, Pícháme manžu,zlobí nás osma,chystáme se na dovolenou
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Píchnut pregnyl,21.8.kontrola a o víkendu pro Sněhurku,Zázraky se dějí, nezapomeň:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!Pěkně se kulatíme
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.UTZ OK
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,v srpnu ještě cukr a poradna
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ Půjdem na těhucukrovku
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,100%lulánek:slight_smile:Kontrola OK, další 22.9. a 24.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,Z Markétky je Markeťák alias Davídek,UTZ OK:slight_smile:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Makáme o vycházkách
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, Těšíme se z prďolky v bříšku.Hlídáme Vašíka

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ananásek bude očkovaný, tak foukáme na bodance :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ráno dupky :slight_smile: Jsem z té práce jakási unavená, venku hice, doma spousta práce, tak ano nestíhám s vámi večer poklábosit :unamused: Věruš, ty jsi se ptala co bude v září, já ti sama nevím :unamused: Chtěla jsem jet na tu inseminaci, jenže tomi zas nevyjde a tak zase přemýšlím a radši bych jela na IVF do Ostravy. Ta Olomouc je moc z ruky a čas utíká :frowning2: Pořád nad tím přemýšlím, a nevím co mám dělat, nejradši bych se na to vyprdla, ani korán mě nebaví :frowning2: Jinak vás všechny zdravím :slight_smile: Berušky moje :slight_smile:
20. srp 2009 v 06:15  • Odpověz
Bré ranko, mimíska huž chtěla mlíčjo před šestou a spáti mi nějak nejde, moc přemýšlení v hlavě, tak tu zas okounim.

Dneska má Luboš zase jízdy, tak ho vyvezeme k vozidlu, půjdeme s mamkou a Ananasem po obchodech a na poštu a posléze si tátu zase vyzvedneme a pofrčíme na koupání k jeho mamce na zahradu. Doufám, že bude pařák, jako včéééra. Zítra má být brutální teplo, říkali ve zprávách, to budem zrovna oočkovaný, tož radši ani nepolezeme ven.

Tak hezký den, Kobylky.

Karolko nesmutni, udělej, co cítíš, to bude nejlepší volba, moc nepřemýšlej.

Věruško, co kufry? Už zabalený? Hlavn plavky, jedny šatky a hurá do moooře.

Bellí, už je dneska lépe?

Andrejko, jaká byla noc v Hamburku? Kdypak se to vracíš?

Markétko, jak jsi se vypsal, pindíku? :slight_smile:
20. srp 2009 v 06:39  •  1 dítě  • Odpověz
Janninko, už plácáš lasagne?

Patjunko, kdepak Tebe máme?

Lůco, asi půjdeme s mužem na inventůru do Kaufíku :slight_smile:

Regí, co Kája, už přifrčí od tej našej vody domů? A co vajucha? Plný překvapení?

Kačere? Co pupík? Jak je?
20. srp 2009 v 06:40  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka, děkuji Alfici za rady a Věrušce za nástěnku :slight_smile: ,Janniko do práce bych chtěla chodit do října až do mateřské,ale záleží jak na tom budu.
20. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Přeju všem krásné ranko a celý den. Jejda, mě je dneska hodně špatně, jsem lupla Utrouš a to hlavy točení je poprvé brutální, se mi mží před očima, OMG. Takže všechny moc zdravím.
20. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Brééééééé ránko, tady exooot s Markeťákem, zdravíme vás všecky. Spaní už nestojí za moc, ale díky za optání.
Terezkooo ahoooj kočenkoooo, tak co lulánek, kope kope? Furt přemýšlím o tom 3D, u nás to stojí 1500, tak nevím jestli to nejni zbytečný, budem dělat střechu, rekonstruujem dvůr, tak nevííím. Terčo co Ty, jdeš tam? Na to srdíčko jdu taky, jsme objednaní 26.8. to stojí 500, to do toho dám páááč jde o zdraví, ale s tím 3D nevím nevím......svolávám kobylí radu
20. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.