• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Karolko, těžko radit, já bych se možná už přikláněla k tomu IVF. S IUI je šance malá a navíc, když máš vyšší FSH, tak ten čas hraje velkou roli. Aspoň tak mi to Dr. říkal, ale to víš, že jim jde všude hlavně o peníze. Korán? Co to je? Abych mohla otěhotnět přirozeně,tak to bych asi musela být Panna Marie. A to si každý den poctivě měřím bazálky, zobu všechny vitamíny od neléčitlele, mám vypracovaný kalendář početí od astrologa a k čemu? ACh jo... jsem nějaká dobitá.

Zdravím Máju a Anýska. Asi cítí taky to horko, tak se chtěla najíst brzo, bo pak už nebude chu't:slight_smile:Kufr mám připravený, dnes jdu ještě prát a pomalu dávat věci dohromady.

Ahoj Terezko, neděkuj :wink: Tak ty takhle makáš až do mateřský? To je fajn, že ti nic není, hlavně se nepřepínej.

Bellí, už zase utrouš? Ty hormony nám dávaj zabrat.Nemaj to ti chlapi jednodušší, no řekněte?

Jdu si vypít bylinky, nasnídat a jdu na to prádlo.
20. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj Moncoet a lulánku. Platíte za vyšetření srdíčka? U nás se jde normálně ke kardiologovi, bez placení :confused:

Na 4D jsme byli a možná to i zbytečný je, stálo nás to rovněž 1500Kč a žádný zázrak to nebyl, kdyby to točili aspoň celé v tom 3D bo 4D, ale více videa je v normálním 2D, navíc moc není poznat, co právě sleduješ a taky záleží na lenosti miminka :grinning:, když spí, tak koukáš 20 minut na spící dítě, ovšem zase je to památka a může to být jednou za život, že? No ej to na Tobě, mně to rozmlouvaly holky, nedala jsem se přemluvit :grinning:, ale je fakt, že ještě jsme na to ani jednou doma nekoukali, jen po příjezdu.
20. srp 2009 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz
Já se jdu naládovati sloním žrádlem, uvařila jsme si čajík, prášečky už zbaštěný a o půl devátý abych nakrmila dítko a vyrazíme se tátem na ty jízdy, pak do bazééénu. Se těším,a le ty přípravy...to mě neba. Rády bych si i hlavu umyla, ale to je lenooooooooooooooooora.

Bellí, je Ti špatně? Tak radši lež.

Mně je nějako blivno..., to jsem ještě nejedla, možná je to tím, těch léků v žaludku a jídlo nikde. Jdu na to.
20. srp 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Mončo, na tu kontrolu srdíčka mi vypsala papír gyndařka, zkus se pozeptati.
20. srp 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Dvě krávy se pasou na louce. Jedna omylem sežere granát a ten ji vybuchne v hubě.
Druhá kráva se na ni podívá a říká: "Ty se směješ, ale já se fakt lekla."

:grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
No Máji, mně to vypsala taky gyndyřka a řekla, že jeto za 5OO, tak to se ještě pozeptám :angry:
20. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
20. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Máji, vtípek dobrý :slight_smile: Věruško, v tom unoru to bylo lepší, řekli mi, že jen IVF a nemusela jsem přemýšlet :unamused: Teď fakt nevím, co dělat, ale to mimuško zoufale chcu a nemužu se toho pocitu bezradnosti zbavit :frowning2: Beli, ležet, nic nedělat a odpočívat :slight_smile: jinak zdravím Terezku, Monču a zbytek spavců a nespaců :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Mončoet, s těma utz ti neporadím,ale je to teda pěkně drahé
20. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jo, jo, Karolko, jak nám dá někdo na výběr, tak jsme bezradní. Já to miminko taky chci!
20. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Mončo a nenapsala Ti to na Veveří zasejc? Ono ve státnim je to uročo zdarma, stačí zajít do nemocnice nebo na polikliniku, kde máte dětskýho kardiologa.
20. srp 2009 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, máš pravdu, je to drahý, jen by na nás rejžovali, ale my se nedáme :wink:
20. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Máji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned je lepší náladice. Tak už ses nasnídala sloního papání. Tak příjemné nakupování a koupání.
Karolko, snad ti to rychle uteče do víkendu a trochu si konečně odpočineš, no taky se přikláním jak Věrka k IVF, za ty nervy a čas mít šanci 10% a 40% je rozdíl (+ u IVF je PN a odopčala by sis), ale je to na tobě, no.
Bellíšku honem do postele a nevylézat, ať se ti něco nepřihodí, já jsem taky bývala jak zfetovaná po utrouši, holky v práci ze mě měli pěknou prču. žížectvo počká.
Taky přemýšlím a asi vyrazíme o vycházkách na koupák, malý byl za celé léto jen jednou :unamused: tak pojedem snad chytnu flek pod stromem.
20. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Kdepak Máji, chtejí rejžovat v Heliosu, ale to jim nedaruju :angry:
20. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Mončoet, vím, co je to, investovat do baráku, ale já bych, po 10-tiletém úsilí, chtěla mít všechno, co se miminka týká. Karolko, beruško, je to náročné na psychiku, ale kdybych měla tu možnost, jakože nemám, chodila bych na IUI každý měsíc. Ale koťátka, to jenom sama za sebe. Moni, Terko, ahoj těhulky. Věruško, už je líp? Májinko, pusinku Anýskovi.
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky, tak si představte, je to jak říkala Mája, to vyšetření je zdarma, když vás na to pošle gyndařka s doporučením, jenže moje gyndařka patří pod Helios a tak mě jinam než tam nepošle, to jsou takový šmejdiiiiii :angry: :angry: :angry:
20. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, dneska bude pěkný vedro!!! Musím vás teď dočíst, včera mi to nějak nevycházelo. Věruško, zdravím!!! Ronald se má výborně. Když se tak zamyslím, chtěla bych být náš Ronald. Zvláště ráno, když se balím do práce a on se protahuje a míří opět k pelechu. Vždycky mu říkám, že se doma válí a já musím vydělávat na granulky :grinning: .
20. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Evi, měla bys te'd vidět našeho Mikíska. Leží na gauči rozvalenej na zádech a u toho si keště chrápe :grinning: Byla jsem ho vyvenčit a on si vždycky ještě ráno dospává,ale já už neusnu :angry: Taky bych chtěla být psem, naším Mikísem :grinning:
Tož jdu něco dělat
20. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Beli, já vím, že IUI je finančně méně náročné a dá se na něj jezdit každý měsíc a brala by jsi to všemi deseti,ale mě to cestování a plané naděje umoří :frowning2: Ale chápu tvuj postoj :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Moncaet, já jsem byla na kontrole teď 18.08. a dostala jsem CD co je vidět na ultrazvuku a abych pravdu řekla k ničemu to nepotřebuji,o 3D ultrazvuku jsem vůbec neuvažovala, raději si počkám na miminko v reálu, za spešl vyšetření jsem ochotna si připlatit,ale co s 3D? Hodila jsem řeč s p.doktorem a ten říkal, že je to samozřejmě na mě, že 3D ultrazvuk dělá jen v případě, že si chce být jist zda je miminko v pořádku(řoštěp .... atd.),jinak mimčo už kope,ale ne nijak pravidelně, za spešl ultrazvuk srdíčka platím jen 30Kč za vyšetření. Věruško teď v těch vedrech toho mám plný brýle, musím stíhat svojí práci a protože se za mě nikdo brát nebude musím zacvičit 4kolegyně. :frowning2:
20. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Moncaet, napsala jsem to nesrozumitelně spešl ultrazvuk jsem myslela vyšetření toho srdíčka. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Karolko, jj, to je přesně to, co jsem chtěla říct, každá máme jiné zkušenosti a hlavně možnosti, takže jasně, že kdybych mohla na IUI, je docela možné, že bych to viděla jinak, ale říkám, že je to opravdu jen můj názor a nedivím se, že jsi z toho vyčerpaná.
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno kobylky. Jak se tady máte já mám nějakou divnou náladu pořád počítám kdy mi příjde ms a jestli mi to výjde v září na IVF jsu nějaká psychicky rozpoložená už chci jít do akce a zároven si do toho nechce :frowning2:
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Luci, tak se mi zdá, že je nás tu víc, které mají obavy a nejasno v hlavě z blížícího se září. Kéž by člověk nemusel o tom takhle přemýšlet. Ale ono to nějak vše dopadne a my musíme doufat, že jenom dobře:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci, Věruš, Beluš vzhúúúúúúúúúúúúúru do boje :grinning:
20. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Karolko ty taky vzhůru do boje :grinning:
Je to všechno hodně na psychiku a ještě když tě vlastní rodiče moc nepodpoří tak je to úplně na mašli prej si za ty peníze do toho vložené mám raději pořídit něco pořádného a né mimino na staré roky a ze starým chlapem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: holky chce se mi brečet a nevím jak dál :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Luci,je to smutné, jenže ty se musíš spolehnout stejně nejvíc na sebe a pak na svého muže. Je to vaše přání a nikomu jinému do toho nic není.
Takže všem holkám do září hodně sil, pevné nervíky a ať štěstí stojí při nás.
Bellí, tebe do toho samo taky zahrnuju:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Luci, já tě chápu, ale je to tvoje přání s tvým mužem, tak se nenech odradit blbými plky příbuzenstva :slight_smile: Je to tvuj život. :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Luci, ahoj beruško. Kašli na příbuzné, ty si člověk nevybere, ale můžeš si vybrat život, jaký budeš žít.
20. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky máte pravdu blbé příbuzenstvo mi nezkazí náladu a je to jenom naše věc jestli půjdem znova do boje nebo ne. Mě jenom vytáčí že ségra může všechno a já nic :angry:
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.