• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Luciii, tak tohle se snaž honem vypustit z hlavy. Jaké ségra může všechno a já nic? Ať si každý uvědomí, že nejste malé děcka, ale dospělé ženy a každá si zařídíte svůj život.
20. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Beluš já vím že nejsme malé holky ale pořád mě vytáčí přístup mojí mamky která říká segra je nejlepší šetří na barák bude stavět a co máš ty rozvedená podruhé vdaná prostě černá ovce rodiny :frowning2:
Holky obratmě list budeme se bavit jenom o těch krásných věcech. Holky v září hurá do boje a ono to výjde musíme tomu věřit :wink:
20. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Luci tak tak, jsme veliké holky :grinning: Belinko, co bolavá nožička, huž je to lepší?
20. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Karolko ty máš dneska volno nějak jsem to přehlédla jak to stebou je :wink:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, bude líp, uvidíš:slight_smile: Karolko, už je to lepší, pomalu se celá hojím:wink: jdu obrat rajčata, udělám nějakou rychlovku, bo odpoledne jedeme na tu grilovajdu za Terezkou:slight_smile: a na kolech, OMG:wink:
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Beluš na kole ještě bolí celé tělo tak opatrně :wink: Jinak si to užíjte :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Nakukuji u vaření, to bude zářijová smršť těhulek a rozjede to Belluška.
Belli tak tento KET máš něco jako inseminaci, stejná pravděpodobnost úspěchu, jen pro představu.
Luci jdi za svým srdíčkem, rodiče mají někdy staromódní myšlení, no a taky majetky nejsou všechno. A když se ti dívám do albíčka tak jste spokojená rodinka a to je hlavní.
20. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
1. Když ti jedenkrát už láska nedá spát, jdi za štěstím,
když se cítíš sám a nevíš kudy kam, jdi za štěstím.
I kdybys měl sbohem dát, všemu cos měl dosud rád,
překroč vlastní stín a lásky plný klín, jdi za štěstím.

R: Běž dál, zbavený všech pout,
tvá louč nemá pohasnout.
Běž dál jako řeky proud,
vždyť ráj a štístko jsou tak blízko.

2. Když ti jedenkrát už láska nedá spát, jdi za štěstím,
včerejšků se zbav a chorý i když zdráv, jdi za štěstím.
Kdybys neměl z čeho žít, kdybys poslepu měl jít,
vykroč ze svých bran a láskou jenom hnán, jdi za štěstím.

R: Běž dál, zbavený všech pout...

3. V tváři pláč i smích, jak jeden z posledních, jdi za štěstím,
i kdyby tvůj cíl jen krůček vzdálen byl, jdi za štěstím.
I kdybys byl málem stár, před sebou jen roků pár,
uzlík stejně sbal a za láskou běž dál, jdi za štěstím.
Uzlík stejně sbal a za láskou běž dál, jdi za štěstím.
20. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci, Karolko, Bellí,tak takhle bych asi shrnule tuhle debatu :wink:
20. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj Moni on o mě to přejde ten můj splín včera jsem se chytla s mamkou a už se vezu a jsu naštvaná na celý svět :grinning: Co vaříš dobrého na obídek :wink:
20. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky kobylky,
po delší době se hlásím,nestíhám dočítat,tak jen
Lucy,nenech si vzít naději a v klidu,určitě mamka se švícou nemají pravdu
Belce,držím palce ať ta 6 padne hnedka :wink:
Karolko,hlavu vzhůru
Věrce krásnou dovču
Monči pěkné těhulení
Jani to je super že jsi sehnala těhu rifle,lasaně jsou fajn červené Ricosa,nebo od Agnesi,určo nevařit-naskládat a prokládst majdou a péct tak 50-60minut na 180-200°C horkovzduch :wink:
Mončiet gratulace k pindíkovi,a teda to je pěkně blbé že musíš platit za velkej utz,normálně je to zdarma z doporučením

Jinak já na 3D určo jdu,do Heliosu-tam je nejlepší utz na to,stojí to sice 1200kč,ale přijde mi to fajn,a hlavně to pak bude mít malá až bude velká jako památku :wink: taky to bude fajn až to ukážem babičkám a dědům
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat směr rachota mějte se krásně a pište básně :wink:
20. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jé Luci zas rachota, tak ať ti to rychle uteče
Katy ahojky
Belli tak ty se máš já bych jela taky na grilovačku :wink:
Já jsem uvařila jen kapustovou polévku a ohřála játra s rýží od včerejška. No a malému jdu teď dělat sladkou rýži.
20. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
krásné odpoledne všem kobylkám :slight_smile:

tak lasaně sem v Albertu našla,ale stály 60kč :confused: takový pidi balení tak sem je nebrala a mrknu ve šparu tam mají těstovin velký výběr,dělala jsem boloňské těstoviny a byla to mnamka a myslím že ty lasaně budou něco podobnýho :slight_smile:

Katy zdravím tě beruško,tý jo tobě to číslo teda vyskočilo :wink:
Lůco at to v práci utíká a nebud smutná,vím že když mají příbuzní takový plky bolí to,ale je to váš život,tak si do něj nenech mluvit :wink:

Máji děkuju za receptíky a tu pomazánku mám už opsanou a určo vyzkouším co nejdříve :wink: tiše závidím ten bazééééén

Mončiet tak to je překvapení :grinning: z holčiny je klučina třeba do dneška paní dr neví že pindíka mají kluci :grinning:

Karolko tohle ti nezávidím a je to jen a jen na vás a co mužík na to?Do čeho by šel on?Taky do IVF?Přidávám se sama za sebe k holkám to IVF je přece jen větší naděje na úspěch,ale taky to stojí víc peněz.Až se rozhodneš tak se ti uleví uvidíš :slight_smile:

Věruško a kdy že to odjíždíte?To budeš jak černoch opálená,taky bych jela a hned :grinning:

Moni tak co vyrazila si s malým k vodince?Užij si to tam :slight_smile:

Belí hlavně na sebe dávej pozor na tom kole,at nemáš ještě silniční lišej,to by v caru koukali :astonished: :grinning:
20. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj Jani, no jo ty lasaně jsou drahé ale když budeš hledat najdeš, já je našla okolo 30,- ale už nevím kde, všechny ostatní těstoviny jsou stejné chuti ale levnější. Na koupák pojedeme až ve 14.00 to mi začínají vycházky.
20. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Janni, Katy, ahoj těhulky. Moni, tak konečně využiješ vycházky k něčemu příjemnému, viď? Věruško, přesně jsi tu situaci odhadla tou písničkou:slight_smile: Luci, ať Ti to v práci utíká.
20. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky jediné Lucce to došlo, že jsem v práci a ulejvám a proto mužu být s vámi :slight_smile: doma mě ta sranda přejde, musím uklidit, vyprat a umýt auto, tak si v práci lebedím :slight_smile: Beli na kole pomalu a ostatním zdar :grinning:
20. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Karolko, tak užívej, že nemáš frmol. Jj, pojedu opatrně:wink:
20. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Monči,taky se chystáme do bazénu-teda kluci já budu čachtat jen nožky :wink: užij si koupáníčko :wink:

Karolko,teda snad to uděláš večer,né?to odpoledne by si u těch prací asi umřela vedrem,i když je fakt že manža zrovna dovysával,ale my máme docela chladno v bytě

Jani,zítra mě zas čísilko povyskočí :slight_smile:

Beli,hlavně na sebe dávej pozor,v poslední době co jsem tak zběžně četla jsi šikovná :grinning:

Máji,co malá?Pořád má ty prdíky nebo už je ok??
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Achój holky,
moc moc všechny zdravím!!!! Panaje tu taková smutná nálada, tak doufám, že vás nerozesmutním ještě víc, ale snad ne!!!
Luci, nenech si do takových věcí vůbec kecat, je to každýho věc a počkej, že ty boží mlýny melou pomalu, ale JISTĚ!!!!!
Věrušce přeji hezkou dovolenou, hlavně nekrachující cestovku :grinning:
Beli, budu držet pěstičky moc moc moc, teď to už musí dopadnout!!!!
Jinak zdravím všechny kolegyne z Repromedy, Monču s Markeťákem (moc dobrý, ještě že to zjistili teď a né až u porodu - to by byl asi větší šok),druhou Monču - pěkné koupání, Karolku,Peťu,no a teď už nevím - prostě všechny!!

Já byla dneska na tom testu na cukr a naznala jsem, že je to 100x horší jak celé IVF!!! Teď teda nechci nikoho strašit, samo dá se to vydržet, ale mě bylo celý dvě hodiny pěkně blbě, políval mě studený pot, pak hned horko - chtělo se mě blinkat - no utrpení FUJ - nikdy víc!!! Vydržela jsem to, ale stačilo mě to!!! A asi ode dneška nemám ráda nic sladkého!!! :grinning: Výsledky se dozvím příští st. v poradně, doufám, že to bude dobrý!!
A naštěstí byl na mě moc hodný manža a šel tam se mnou, cestu dom bych busem už vůbec nedala a to už jsem se mohla konečně napít a najíst. No takže tak!
Alfí, já chci taky poslat seznam výbavičky - pro zajímavost prosím!!!!!!!!!!!!
20. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Všechny moc zdravím.Dneska poslední noční ale nevím jestli půjdu.Včera jsme dělali stojany z MAGGY NÁPADů a pěkně mě vzali záda.Tak uvydíme co na to prášek do večera.
Májí Kája se vracíaž v sobotu odpoledne.TAk stačím uklidit a vyprat.Aby neřekl že jsem se flákala :grinning: :wink: .
Mončo tak to opravdu gol s Markétkou ale hlavně že je miminko v pořádku.
Bellko to je moc hezká zpráva.Budu držet palce jako blázen aby se povedlo ale ono se povede :wink: .
Kdy se vrací Andrejka?
Dady ahojky kočko.TAk to musí být asi hodně nepříjemné no ale přežila jsi to a to je to důležité.Neboj zítra si na to ani nevzpomeneš a dáš si čokoládu :wink: :grinning: .
Věruško tak ty nám odletíš někam daleko jo?Tak si to hezky užij a hlavně se vrať.Bylo by nám tady bez tebe smutno :wink:
20. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky jsem doma, ale byly to pro mě 2 hodiny utrpení, nekoupala jsem se protože mám strach z nějakého zánětu a pod stromama už bylo plně narváno, tak jsem trpěla na té výhni, aspoň břicho jsem si zakryla mokrým ručníkem, ale malý si to užil, tak aspoň on.
Karolka už tu není to znamená že už makčí doma.
Bellka asi taky už jela na grilovajdu.
Katy doufám že sis užila koupák líp jak já.
Dady, tak to na tebe mělo teda hodně silné účinky, to slyším poprvé, že by to byl takový drasťák, spíš že je to nepříjemné, ale dá se to vydržet, no hlavně abys měla výsledky v pořádku.
Regí ahojky tak poslední nočňouch, no ať tě záda nebolí, to by byl pech. A kdy se ti vrátí milý?
20. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Ha, a tu nikdo celou dobu!!
No Mony, spíš mě nedělá dobře být na lačno a nic nepít jen takový hnus ještě v tom horku a tak dlouho. Hapruje mě hodně tlak - mám kolísavý a mám to už x let - omdlívám a podobně - ale už to vždycky za včas poznám, napiju se, jdu na čerstvý vzduch, namočím spánky apod. Ale dneska nešlo nic, srdíčko mě mlátilo jak o život, děcka kopaly jak za celou dobu ne, no nic moc no.
20. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Jé tak to já taky mívám motáky, ale už neomdlívám, stačí si sednout, tak jestli to má spojitost, tak to bude zlé i u mě. No hlavně že už to máš za sebou :wink: . Kamarádka mi říkala že cukrovku mívají spíše hubené holky.
Tady je pusto všichni si užívají krásného letního hicu :wink:
20. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Jen já jsem šťastná že jsem doma v chládku :grinning:
20. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky kočenky, jsem vás přečetla, jsme tu návštěvu u tchýně nějako protáhli. manža tam dělal už třetí jezírko, vozili k němu i kameny, dělali spády, pěkné to je. já se se švagrovkou válela v bazénu, ale voda měla jenom 20st., takže ledárna, ovšem v tom hicu mi to neva a plácala jsem se na lehátku bo seděla ve velkym nafukovacím kruhu a plula si v tom mini bazénu :grinning:
Dokonce už nejsem bílá, ale tmavě bílá :grinning:

Dady, výseldky cukru budeš mít později? :confused: Jsem dojela do ordinace, sestřička píchla do prstíku, tu krev přiložila jakoby ke stopkám :slight_smile: , naskočilo čísílko, vypila jsem ten sladkej humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jela na dvě hodinky domů, pak zpět, píchla do jinýho prstíku, krev na sotpky, výsledek, odjíždím.

Ten seznámek na mimísky Ti najdu, momentík, muším pohledati ve složkách.
20. srp 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
20. srp 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem nějaká moc unavená, to slunko je masakr. Navíc přežraná, na oběd byly řízky a nové brambory a zeleninovej salátek.
Do toho meloun, Twister a teďka před odjezdem jsme dělali masíko na el. pánvi venku, taky mňamka, s chlebíkem.

A stejně bych si ještě něco sladkýho dala,a le obávám se, že tu nic nenajdu.

Ráno frčíme na to očkování, mám z toho hrůzu, ale snad to bude v poho, musí!!! Pak jdu k neléčiteli, tak budu i klidnější, že malou po tom bodanci okoukne.

Satan tu na mě ječí, jdu se podívat, co se dějej za katastrofu.
20. srp 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi, dikec za ten odkaz!!
No mě brali normálně krev ze žíly, pak jsem vypila ten hnus, čekala 2hod. v čekárně - prý nesmíš mít pohyby, močit atd. A jelikož jsem byla v Brně a domů to mám 30km, tak se to moc ani nevyplatilo jezdit domů. no a pak mě vzali zase z druhé ruky krev a poslali mě domů. Výsledky by byly asi do hodiny, ale oni to dávají rovnou té Dr. která mě tam poslala a ta mě pak řekne. Proto tam jdu příští týden jakože do poradny a naposledy :frowning2:
20. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jo Katy, prdíky bych řekla, že už jsou lepší. Holky říkaly, že to bude do toho třetího měsíce, u kluků je to prý i do šesti.
Rozhodně nekapeme kapičky denně a už vůbec ne 2-3x denně, jako dřív, ale hodně pijeme čajík Fenyklovej, hlavně v těch vedrech, což těm dětem taky pomáhá.
Horší je to ale se spaním, Anýs nechce vůbec přes den spát, spí tak max 15 minut v kuse a párkrát za den, ale hlavně že spí v noci, to si nemůžu stěžovat zas.

Tak brou noc Kobylenky, jdu do spršky, mužík mě prý namaže, bo mě svědí celý tělo a půjdu do hajan s nějakým čtivem.
20. srp 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.