• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobrou noc kobylky a hezké sny :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Koťátkaaa, už jsem konečně taky v pelíšku. Dady, hlavně že už to máš za sebou, výsledky budou určitě v pořádku. Moni, Ty jsi tak trpěla na sluníčku? To musela být úleva, konečně domečka, viď? Ale zase aspoň si malý užil vody, no. Katy ahoj, jak se vám s Valuškou daří? No jo, poslední týden jsem moc šikovná nebyla. Věruška je kde? Máji, taky sis pěkně užívala. Regi už je v práci.
20. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Taky už půjdu spinkat, mám toho ažaž, přeju vám všem, koťátka, dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Kobylky, jsem tu a musím vás nejdřív dočísti.
20. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Bellko nejsem v práci.Záda přestali ale chytli mě ledviny.Teď jsem vylezla z pelechu a trochu je to lepší.Volala jsem do práce a omluvila.Kupodivu t šéf vzal.Domluvíme se v pondělí jestli si to nadělám a nebo dovču.
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Bellí, dobrou noc a zítra pěknou slizničku na kontrole:slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Kobylky, jsem hrozně unavená, tak nasťu vložím ráno, Všechny zrdavím a přeji dobrou noc
20. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ráno bobulky :slight_smile: Tu se zas v noci vykecávalo a teď se chrní :angry: OMG :grinning: No nic, jdu vypít ranní kávičku a chvíli ještě klimbat, bo jsem celá ospala :wink:
21. srp 2009 v 06:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Karolko snad už nejsi tak brzo v práci? ale uděalas mě chuť na kávičku tak si udělám Caro :wink:
Belli tobě ukázkovou slizničku na kontrole, no a ať tam není zas moc lidí v čekárně.
Anýskovy bezbolestnou injekci.
21. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Mony jsem už v prácičce, dneska mám celý den :frowning2: Snad národ bude ležet u vody a nebude otravovat :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
Karolko já mylím že budou všichni u vody má být 2st. tak se jim k tobě nebude chtít a budeš mít pohodičku jak včera. Stihlas včera doma něco podělat nebo jsi radši odpočívala?
21. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Dobré ranko , :wink:
už nějak špatně spím mimčo tlačí na žaludek a nějak mi pne levý děložní vaz a jsem asi 100x za noc vzhůru,za chvíli bude malá na světě a ségra říkala že už se alspoň 2 roky nevyspím, co Ty na to Máji?
Belíšku přeji krásnou kontroličku,když Ti zavedou sněhurku opravdu zkus do očekávané MS jen polehávat a vůbec nic nedělat ani vaření nám to v Pronatalu radili a já dodržela a zadařilo se mocinky Ti to přeji :dizzy_face:
Už jsme dokoupili i vaničku a kyblík na použité plenky, Májinko prosím napiš mi taky tu tvoji výbavičku a jakou používáš značku plenek já zatím koupila Pampers 1 pro nejmenší,ale slyšela jsem že ty pampersky najsou moc dobré, kdyžtak mi písni na meil: skodova.hana@seznam.cz
Všechny zdravím a přeji krásný den
21. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!My pluli dál a dál až do Drážďan a ještě dál do Hamburku. Teď už jezdíme po pevnině a asi v sobotu se vrátíme:slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI, nebo IVF?Máme moc práce,ale na kobylu jukni, náladadu si zvedni
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Celý týden nočňuch až nás z toho bolí záda, bo ledviny?
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,v září nebo v říjnu KET,v půlnoci odjíždíme směr Italie:slight_smile:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu,Kdepak tě máme?
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme jednou! Manža bude až v půlce září.
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce září 09,NEDEJ SE!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize,Svatba 29.8.(11.00)!Samá práce
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF, Pícháme manžu,zlobí nás osma,chystáme se na dovolenou
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček, snažíme se dál,.2.9.hydroskopie

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),Píchnut pregnyl,21.8.kontrola :slight_smile:a o víkendu pro Sněhurku,Zázraky se dějí, nezapomeň.DRŽÍME PALCE!:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Mušíme baštit magnéézko!Pěkně se kulatíme
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10.UTZ OK
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Dvojčátka Ondrášek a Kačenka,testy na cukrovku máme za sebou.Hnus, velebnosti!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Bude to Valuška!, 17.8poradna,25.8.3DUTZ Půjdem na těhucukrovku
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,100%lulánek,kontrola OK, další 22.9. a 24.8.Makáme až do mateřské-říjen
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,Z Markétky je Markeťák alias Davídek,UTZ OK
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Makáme o vycházkách,nebo se pečeme na koupáku
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,prďolka se vrtí,tak to má býti! Máme průkajdu!Sháníme lasaně
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET, Těšíme se z prďolky v bříšku.Hlídáme Vašíka

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ananásek se dnes očkuje, tak foukáme na bodance,pak letíme k neléčiteli.:slight_smile:
21. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka moje zlaté:slight_smile: Karolko, ať není moc pacientů. Moni, co máš dneska v plánu? Hani, ještě chviličku a už máš Sophinku v náručí. Všem přeju krásný páťulínek, za chvilku se jdu chystat na předváděčku:wink:
21. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Věruškooo, zítra už odjíždíte na dovču, viď? Anýska ať píchaneček nebolí. Tady svítí sluníček o 106 a už je vedro, tak kdo můžete, honem k vodě:slight_smile:
21. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Hani tak to nezávidím, to buzení v noci, asi si po ránu hodně polámaná.
Belli jen jim to předveď v celé své výšce určo bude sliznice hezká.
Věrko ahojky, jsi šikulka že se hezky staráš o tabulku :wink:
21. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý.
Všechny vás zdravím!
Bellíšku, ať má š slizničku zase povyrostlou a víš, co nezapomeň! :wink:
Máji, ať je Anýskovi dobře a ďobanec nebolí, pozdravuj Karla :grinning:
Karolko, dobrou chuť ke jkafíčku a ať ti to tam utíká a lidi moc nechodí,
Ahoj Mončo, co dnes podnikáš, zase koupák: :grinning: Po včerejšku asi radši ne, viď.
Regííí, tak co ledviny? To je dobře, že nemusíš do práce.
Ahoj Hani, ten finish těhotenství je asi pěkně náročný,ale to ponocování pak za to stojí:slight_smile: Asi jsi teď další na řadě po dlouhé pauze Anýskově, že jo? Nebo má někdo vyšší čísílko?
Tak kobylky, já jdu péct na cestu perník, večer řízky, pak se dobalím, odvezu Mikiho k našim a do toho bych měla ještě sexíkovat, bo mám plodné dny OMG,to se nedá zvládnout :grinning:
21. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Vyrážíme prý o půlnoci, tak se stejně asi vůbec nevyspím. No, ještě , že nemusím řídit, tak si dáchnu v autě.
Kdypak přijede Andrejka, já myslím, že řikala v sobotu. Tak to se pěkně minem.
Kobylky, jdu se nasnídat a hrrrr do toho.
21. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Krásné dobré ráno všem, Věrušce krásnou dovolenou a ať se Ti tam splní velké přáníčko, :wink: ostatním přeji hezký den a příjemný víkend. :wink:
21. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Terezko, díky :slight_smile: Měj se a nepřepínej se.
21. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Věrko tak toho máš dnes hodně, ať ti to jde hezky od ruky. Zítra se už budeš koupat v moři :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Dnes žádný koupák nebude, ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:, upeču k obědu cuketovou musaku, pak půjdu do práce a večer mi slíbil manža něco grilovaného.
21. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky tak copak tady nového?
Věruška odjíždí,ty se máš :wink: jedno koupání denně za kobylky jasan :slight_smile:
Anýsek se nechává píchat :grinning:
Bellinka se zase vystavuje :slight_smile:
Zdravím všechny.My máme pořád nějakou couravou tak vůbec nestíhám.Byli jsme za Terkou na Živohošti,super relax,i jsem se prvně koupala :wink: ale rovnou tam odsud do práce,no ble :frowning2:
Co to je cuketová musaka?
21. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Čus kobylky,

tak Mony já jsem si užila bazén očachtáním noh,břicha,a tak a byla v chládku,chvíli na sluníčku ale jen chvílu,nechala jsem se i vyfotit v plavkách,ale to raději asi dávat do alba nebudu,byste se lekly

Věruško,neboj hoďte rychlovku než se usmaží řízek,nebo u toho(jde to-znám to :grinning: )

Terko,zdarec,my pořád máme stejný termín,tak jsem zvědavá jestli i tak porodíme.

Dady,ty jsi mě vyděsila s tou cukrovkou,no já mám zas hrozně nízký tlak,tak se bojím taky a to nepít to je šílený.
Ale dost jsem četla o té cukrovce a je prý mnohem mnohem lepší brát krev z žíly,ta z prstu není vůbec v těhu dobrá.A já budu mít výsledky tak za týden pak :wink:

Máji,tak to je fajn že malá je v poho už skoro.Včera jsem byla s kamoškou co má 6titýdení holčinu a má 5,20kg,a pořád chce pít a je jí teplo na hlavičku jak ještě nereguluje teplotu,no chuďátko,ale je krásná :slight_smile: to Anýsek asi ještě nemá tu váhu,co?

Belí,držím palce,ať to vyjde :wink: Jinak se mám fajn,ale ty vedra až skončí tak budu moc ráda :wink:
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Mony, vzhledem k tomu, že jsem dneska celý den v práci, tak jsem včera makala jak ďas :grinning: Beli deržím paluchy ať si zítra jedeš pro sněhurku :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Katy,budeme se muset nechat překvapit. :wink: Koukala jsem, jak pro Valušku nakupuješ už máš kočárek?
21. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Peti,zdravím,pořád barvinkuješ?asi jo,co?

Karolko,Tebe bych doma potřebovala,taky bych potřebovala uklidit :grinning: ale v těch vedrech se mi nechce :unamused:

Terko,uvidíme :grinning: Jo jo nakupuju,mám trochu obavy aby se pak nestalo že budu muset ležet,nebo tak něco,tak abych něco doma měla.Kočárek máme vybraný,schválený od manži,a na začátku září ho jdem objednat,a kdy dojede nevíme přesně,buď za 14dní,nebo taky může až za 2měsíce.
21. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Terko,a nebudem mít ten kočárek doma-z pověry,bude u známých :wink:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj kobylenky.
Jsem tu jen na skok, bo letím k neléčiteli, beru Anýska a pak rychle mamku hodit na vlak, bo jede za bráchem na víkend do Brna.

Jsme nějako vyspávali, až o půl 10 vstávání a letění na ten bodaneček. No byla to hrůza, boldi ji a hnedka začala strašně plakat a nemohla jsem ji uklidnit až domů, no málem jsem tam bulela taky :slight_smile:

Dojely jsme domů, dala si mlíčko a v náručí hnedka usnula. Hajinkuje a já ji zas musím budit, bo ten neléčitel, ale radšiji tam vezmu, asi lepší, když ji vidí. Další očkování myslím 18.9., to je den rok a den po jejím vzniku-OPU a spoj. :slight_smile: Tršoku výročí.

Hani, nevěř ségře, já spím všechny noci, krom teda porodky, kde si hlídaj a zapisujou kdy kojíš a kolik toho miminko vypije. Ale pokud je větší, tak to zas moc nesledujou. Jinak spíme 8-10 hodin.

Ten odkázek na výbavičku jsem sem házela včera, tak jukni na předchozí stránku, myslím.

Plínky jsme měli v porodce Huggies, jsou super, nejhorší jsou Sleep and play, pročůrávaj se, není to jen má zkušenost, jsem zjistila. Jinak my dostali 10 balíků Pampersek 2, používáme stále, ale zda z nich nevyrosteme, nevím. Máme ještě 7 balíků. Na Pampersky nemůžu nadávat, jsou fakt dobrý a jsou tenčí, takže třebas do tepla dobrý.

Holky, letíme, pak vás dočtu a napíšu, co novýho.
21. srp 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, já jsem ještě nezačala,ale během září než začne Jirkovi škola zajdeme na kočárek a možná koupíme pár kousků oblečeního dle seznamu do porodnice,ale nic víc, já jsem v tomto ohledu hodně pověrčivá.
21. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Máji,tak ať dopadnete dobře u neléčitele :wink: hele a jaký teda plínky ty pampersky?jako název?ty newborn mají taky rozdělený ?o těch Sleep and play jsem to hodně slyšela,a na ty Hugies si kamoška pěla včera chválu,ted ty,tak to asi zvážím taky,mě byli nějak nesympatické :wink:

Terko,teda já pověrčivá jsem trochu-viz ten kočár-ale to spíš jako aby se neřeklo,hlavně tchýně a tak,ale jinak tyhle pověry teď už moc neberu,dřív se nevědělo nic,ani se těhule nekontrolovaly nic,tak bylo na místě to brát jinak,dnes je to hodně hlídaný a ví se mnohem víc,a taky od 24tt se těhotenství bere jako životaschopné a není důvod bláznit,určo tím že kopupíme oblečení nepřivolám něco špatného-podle mě záleží hodně na rozpoložení těhotných a to se snažím užívat maximálně a v pohodě :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.