• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
ahoj berunky!
muším se pochlubit, bo když jsem přišla z práce, měla jsem ve schránce pozdrav z daleké samoty, kde žijí jen dva pohádkoví člobrdíci a spouusta žížátek. Dostala jsem korálky, aby mě ochraňovaly, křišťálek vedle křišťálku! Mám je na krku a nehodlám je sundávat! A jelikož mám od rána takovou náladu proti všem pravidlům týhle diskuze, spustily se mi dojetím slzy a říkala jsem si, že bych někdy potřebovala spíš ochraňovat sama před sebou.
28. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
Jééééééééé Bellíškovic žížátkovník rozesílá balíky? Anděla S......., H....... 67......T :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já už se o tebe začínala bát,zda už nerodíš a ono málem jo :grinning:
28. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Andrejko ahooooj,jéé to je od Belinky hezký,ani se ti nedivím mě by to taky dojalo a řvala bych bůůůůůů :grinning:
Máji jak dopadlo vyúčtování za byt?My teda ještě pořád nic,prý v květnu či co :angry:
28. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Ještě nerodim, jsem vymyslela, že až budu, tak mi mušíte psát do porodky, já se tak zabavím, budu hlásit dění a bude to príííma. teda tak si to myslím :grinning: Jinak manža má za úkol vypálit Horkýže slíže, Tři sestry a ještě něco si vymyslím, abych mohla v rytmu tance skákat na to balooonu, jelikož si nemůžu pořádně zařádit teď a tam už to bude povolený, tak jim ten míček rozskáču.
28. dub 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Janni. ko pšššššššššt, to je další věc, která mě vytáčí, všichni už to maj vyúčtovaný a u nás se zas čeká na nevím co!!!!!Dneska vysílám večer manžu, aby to vyšetřil. Zrovna jde se satanášem ven, tak už na něj řvu ke dveřím, aby to prověřil u domovníka, bo to už neni možný jestli to bude pálka, tak je to završení dnešního dne a já už nemám slzy, takže smůla....
28. dub 2009 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, Janni,to je fakt, ona Mája fakt za chvílu porodí. A já si tyk zvykla na Áňu v bříšku a ona bude z Máji fakt každým dnem matka!!!!!
28. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak bacha až budeš na tom baluchu hopsat tak aby ti nepopojel a ty nedosedla na tvrdé :grinning:
Tak až budeš rodit tak doufám že budu mít volno,abych se mohla zapojit dění :wink: pošlu ti rozpis abys věděla kdy jo a kdy ne jo? :grinning:
28. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Máji jak to?copak si slzy všechny vyplakala? :confused: tak to tě už nebudu zlobit :zipper_mouth:
28. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
No tak jako snad mi budeš psát i z práce :confused: , bo stejně tam hou´belec děláš :grinning: , ještě aby šéfová prodávala, to by byla morálka :grinning:
Andrejko, matka, si to ani neumím představit, dřív ze mě bude magor...
28. dub 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to máš recht,morálku nekazím :grinning: ale my nemáme připojení na internet,máme jen intranet a to je pěkná otrava můžu si psát leda s holkama s ostatních obchodů které spadají pod naši firmu no :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak ti můžu psát leda sms :wink:
28. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
pane bože!Mája bude za chvíli rodit,kdo nám tady bude radit a zodpovídat všecky ty dotazy? :confused: :confused:
28. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
No neva , Májo, to nebude nic novýho :grinning: . Neumím si představit, že bys byla průměrná, normální! To by byla nuda :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojk Máji,Janni,Andrejko,Regíí :slight_smile: ostatním taky přeji pěkný podvečer,jsem se trošku prospala a cpu do sebe pohárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: s banánem
28. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Prdlačky,Mája vyhrožuje a stejně bude rodit v termínu a za chvíli Anču vyflusne a pak si bude říkat jak se bála a na nás se vyprdne,páč bude koukat na malou Aničku a roplývat se :grinning:
28. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj Katy,no joooo pohárek :rolling_eyes: dala bych si ale to bych asi bouchla sem jak SUD nacpaná,sem dělala tu buchtu a sem se přež....a :rolling_eyes: ale ono to za chvíli klesne. :wink:
28. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoooj holky.
Tak jsem tu, přišla jsem se na vás podívat a oznámit dobré zprávy.dneska jsem už dostala domu Fostimon a teď už budeme jen čekat až přijde tak do dvou dnu čer.potvora a řadim se mezi holky v akci :grinning: :grinning: :grinning: .
a jak se jinak všechny máte, ano jsem vás nedočítala, vy toho vždycky tolik naškrábete, že jsem z toho uplně mimo. :unamused:
28. dub 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj čerstvá těhulajdo, to je dobře, že hodně spíš :slight_smile:

Karolko, co klávesnice? Už máš doma kontrolora?:confounded:
28. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
No Janni.ko, já myslela mobil, bo net do porodky nepotáhnu :grinning: , neni tam připojení ani :grinning:
Andrejko, tak já mám takoej špatnej den a ona mi řekne, že jsem dement i normálně :confused: :frowning2:
No to je zase datum, to je ta pitomá osmička :unamused:
28. dub 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Manetko,vlastně Majdalenko :slight_smile: teda tak to je fajn,za chvíli se to tu bude hemžit těhulema :wink:

Andrejko,no spím tak zhruba hoďku a půl odpoledne,ale taky nic nedělám,když něco dělám tak jsem unavená dost :sweat_smile: mám nějakou lenost,a to tady je práce-co bych mohla dělat-přeskládat skříně,vyžehlit a tak....taky bych mohla něco upéct,ale to bych zase snědla,se cpu jak nezříená,ach jo :confused:
28. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Ahooj řidičko! Tak jak je šoférko? Tak už se Ti to blíží, jo? Bomba!
28. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Katy jen žer, já to zas dneska přehnala, jak mám nervy, tak to hrnu, mamka s L. byli v obchodě, sežrala jsem v kuse 4 rohlíky, uzenýho lososa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na to nějakej novej salámek se sýrem dotáhli, čokoládový vajucha maličký a ještě jabko.
28. dub 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj manetko,tak to je paráda,už se začne něco dít vid :wink:
Tak to je jasná věc Máji že ti písnu :wink: úplně tě vidím,jak táhneš tu tašku v jedný pacině pod pažuchem notas ,celá v křeči a řveš potřebuju připojení a pak hned rodíííííííííííííííííííííííííííííít :grinning:
28. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Máji tak to jsi teda dala,ale zas t potřebuješ zásoby na velký den :wink:

Holky přišel Vás pozdravti Maxík :grinning:
autor
Máji, třebas je něco fakt ve vzduchu, i když Tebe rozhodily konkrétní věci, viď? Holky, já bych tak chtěla teď být někde v nějaký chajdě s váma a rozebírat nesmrtelný chrousty :rolling_eyes: .
Nojo, budu mít velekj bááágl :grinning: Noťas na břiše a tlačte maminko, jsem zvědavá, jak to zkloubím se psaním, se jm to řekne, tlačte... a to ještě jsem probírala dneska s mamkou šutráky, jaký jsou vhodný k porodu a oni maj bejt na břuchu, tak ještě balvany táhnout a rodit s balvanem :grinning:
28. dub 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
no to musíš,nádech-zatlačit a v tom mezidobí rychle něco nadatlovat a výdech :grinning: ale holka kam dáš ty šutry?Jo jo už vím,to si dáš jak mívají tašky třeba přes koně nebo osla,dvě kapsičky do každý 1 šutr a pomocí nějakýho provazu přehodíš přes pupík :grinning:
28. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Jedna hokejovka stačit asi nebude :grinning: , potřebuju sehnat nosiče. Ať maj holky v porodce vzrůšo.
28. dub 2009 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ty teda potáhneš do porodnice plno věcí :confused: :confused: aby ses tam s tím vešla :grinning:
28. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
No, Janni, hlavně tu tašku pro oslici :grinning: :grinning: :grinning: , ale pořádnou, bo v jedné kapse šutráky a na druhé straně nutely!! :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.