• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy, to jsem docela překvapená, že už od 24 t. já počítala tak cca kolem 29 t., jinak máš pravdu, :slight_smile: jenže já ještě ani neměla čas, teď v těch vedrech,když jdu z práce už se mi ani nikam nechce.
21. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tery,ne ne už od 24tt,v knížce to tak je i na netu a hlavně mi to říkala dr. :wink: Jo to chápu,ty vedra jsou děs a to jsem doma a nic nemusím dělat.Jestli můžu poradit v Tescu mají pěkný oblečeníčko,ta jejich zn.Cheeroke,je docela levná a pěkná,pak i CA,to já mám ve městě kousek od sebe-asi tak 100m :slight_smile:
Od 500g už mohou zachránit mimčo,pokud je včas v nemocnici kde mají potřebné vybavení,to já naštěstí jsem tak jsem klidnější :wink:
21. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Katy děkuji za tip, také budu muset začít, měj se hezky. :slight_smile:
21. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Terezko, člověk to má dělat, jak to cítí a tak si nakup věci až budeš chtít, nic ti neuteče, dneska je tolik možností, že bych si s tím vubec hlavu nelámala :slight_smile: Halvně ať jste s Matýskem v pořádku :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Tak to byli včera LEDVINY Věrko.Do půl třetí jsem nespala ale už je to dobrý a o ničem nevím.Dneska jsem dlouho spala a hlavně odpočívala.
Karolko příjemnou šichtu.Ať ti to rychle uteče.
Konečně zítra mi přijede miláček.Už se na něj moc těším.Asi zbouráme ložnici :wink: :grinning: .
Všem přeji hezký pátek a kdo ještě pracuje tak příjemnou šichtu.
21. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak jsem doma, to jsou vedra, to je něco, od zítřka snad ochlazení, to jsem zvědavá :slight_smile:

Ještě jsem ani neodpověděla Andrejce a to poslala Bellíškovi spešl fotečku :grinning: , musím stáhnout a hodit Věrušce do mailu, jestli by ji vložila, mezi tím fofrem :grinning:

Jinak u neléčitele pohodička. Měl z nás z obou radost.

holky, jen hezky nakupujte, já stihla v 27.tt kočárek vybrat, ale už pro něj nedojela, bo už jsem byla nechodící, takže to bylo jen tak tak.

Mimisk sem tam pláče, asi to očkování, tak mám honičku a hlavně, mám na něco sladkýho chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Věruško, pošleš mi trošku perníčku? :sunglasses:
21. srp 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
OMG týden ho nevidí a už bourá ložnici :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, nech ji ať bourá, pak se nadře až to bude zase stavět :grinning:
21. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky Májo.Týden je moc.Tak se nediv.Ještě než odjel tak dorazila ms a nic nebylo :grinning: .Tak zítra to musíme dohnat :grinning: .
21. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Karolko nebudu stavět jinou.Koupím jen madraci a bude to.Stejně máme v ložnici jen postele a vestavěnou skříň.Tak neni ani co bourat :grinning: :wink: .
21. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ajo ajo, nemám zkušenosti no :grinning: já už bych to asi ani neuměla, tak to oddři v tom hicu aj za mě :grinning:
21. srp 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
No tak vidíš a machruješ tady :grinning: jak budeš bourat a neni co :grinning:
21. srp 2009 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz
No budu bourat ty postele.Stejně jsou starý a chci nové.Tak aspoň bude důvod je koupit :wink: .Jo a ještě mi tam vysí 5 obrazů a o ty bych nerada přišla :wink: :grinning: .
21. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jo nemá zkušenosti, tyhle pohádky vykládej Anýskovi :grinning: Regí, jen bourej, je to zábava chudých, tak ať si taky něco užijem :grinning:
21. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Kde je Belka a jak dopadla? Furt načumuji a ona nikde :confounded:
21. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tož to my jsme asi strašně bohatý :grinning:

Holky, přišla mi nová Bible :grinning: , katalog Ikey nový, juchůůůůůůůůůůůůůů, jdu si do něj lehnout, to bude pošušňáníčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko večer to bude ve zprávách že na Kladně spadl 7 patrový barák :grinning: .
21. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Karolko je to přesně tak jak píšeš,když jsou peníze nakoupíš vše, měj se moc hezky a hodně štěstíčka, ať Tě to vyjde. :wink: Jinak už se dneska loučím nad Plzní se honí obrrr mračna, budu bouře jako blázen. :unamused:
21. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Krásný víkend Vám všem. :wink: :wink: :wink: :wink:
21. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Terko, hezký víkend, mračna? Buřina? Super! Můžeš to poslat k nám? Díky, bo tady je na zdechnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě Katy se ptala na váhu :grinning: To víš, že nejsme žádný obézní miminko :grinning: , jak se dneska roděj. Máme k dnešnímu dni 4810g a 58,5cm :sunglasses: Ale na nohách máme pěkný kejtičky a pneošky. Ty silnější děti maj tu váhu hlavně znát na hlavičce, maj je mnohem větší ty kebulky,a le jak říkám, to už neni mimisko :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, jsme konečně domečka:slight_smile: takže jak jinak, než všechno v pořádku, sliznice 10mm a v úterý budou dávat sněhurku zpátky, teda pokud se v pořádku rozmrazí.
21. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Bellko tak to je super zprávička.Tak v úterý držím palečky aby vše proběhlo v pořádku a sněhurka už byla u mamky :wink: .
21. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Beli, tož to je super. Piješ bylinky, některé holky pily kontryhel a pak měli ukázkovou sliznici :slight_smile: Ty to máš asi ve svém čajíku :slight_smile: Beli momentálně je to moje největší přání, ať ti to vyjde :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Regí a kde pak budete bydlet, já mam doma ještě jednu bytovou jednotku, 4+1+babička :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máji, tak ji opatruj tu 4kilovou pneumatyčku :wink:
21. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojky Majdí,tak to jsou dobré zprávy budu na Tebe moc myslet ikdybych se tady třeba neobjevila tak myslím :wink: Regí pěkně bourej,přeju Ti to :slight_smile: nic ve zlém ale tak jak mi to v těhotenství s Terkou bavilo tak teď :angry:
Anýskovi posílám hubánka na očkováníčko,ty doktoři jsou sviňuchy :frowning2:
Máji katalog mi taky dorazil,musím do něj juknout :wink:
Karolko ty jsi holka pracovitá ať Ti to v práci uteče a mažeš dom :wink: asi budeš taky bourat ložnici :grinning:
Katy jojo stále pracovně,nic mi není,tak co doma :wink:
Máji malej Vašík má 6kg :wink:
Terezko i Tobě krásný víkend :wink:
21. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
hoj hoj kobylenky :slight_smile:
Belinko,tak at se sněhurka hezky rozmrazí a pak krásně zabydlí :wink:
Regí tak ledvinky?To znám ty umí potrápit :confounded:
Mája zapíchla čumáček do katalogu a huž ju neuvidíme až zítra bo zbytek dne bude přemýšlet a snít :grinning: :grinning:
Věruško hezky si to rozvrhni a hlavně si tu dovču pěkně užij :wink:
Holky mám otázku chci si koupit takovej ten velkej balon-gymnastickej bo jakej to je prostě na cvičení,ale nevím jaký průměr :confused: měřím 162cm a bojím se abych z toho obřího nespadla,jaký máte vy,jestli teda nějaký máte?Fakt nevím,proč nedělají jen jednu velikost :rolling_eyes:
zdravím i zbytek hřebčína-Andrejku,Karolku,Monču-vyfot nám bříško jak ti už vyrostlo :wink: Dady,Hanku a i ostatní
21. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Sluníčka moje, děkuju moc za podporu, i když tomu fakt moc nedávám, protože zázraky se sice dějí, ale né mě a po tom všem už jsem velký realista. No uvidíme, co bude a hlavně už se na to neupínám, takže to nebude až tak velký pád na hubu, jako posledně.
21. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
He, Peťka se našla :slight_smile: Nechceš toho moc, těhule a ještě aby ti chutnal korán, jen si nechuť a přenech snažení nám :grinning: Ale mě to moc taky teď nešmakuje, asi budu muset něco požírat na libido :confused:
21. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Peťko, mě ten balón vybrali podle výšky a váhy, takže by Ti měli říct, který je pro Tebe vhodný. Ale asi by Ti vyhovoval ten na mojí výšku 165 a to je průměr 65.
21. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.