• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: jojo souhlas,já na to tedy SE.. tak se pěkně snažte kočenky :wink:
Máji já nechápu proč tomu dáváš tak malé šance :unamused:
21. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Teda my tady ty jména voráme.To co psala Bellinka o balonu je pro Janinku a to co píšu já Máje je pro Belku :grinning: to je boldel :wink:
21. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Holčenky, frčím na poštu s balíčkem z mimáče, muším to dneska poslat, vůbec se mi do teho vedra nechce.

Mimisko bulí, táta drndá přes schodeček.

Petjunko, vždyť byl Vašík stejně s námi, tak už je taky buřtík? :grinning: Jak to tak dokázal, předehnat nás o kilčo? Ale furt je to mimísek, kámoška má o měsíc mladšího má už přes 6kg, kalamita, dítě do půl těla, ani ho neunese :grinning:

Tak páčko, letím na tu poštu, bude tam fronta až do prdele :grinning: , to znám, pátek odpoledne, všichni budou na poště. A já abych někde nychyběla :grinning:
21. srp 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz
belí děkuju za radu,já se pozeptám :wink: ale tenhle si myslím bude o.ki tchýně má 75průměr a sotva na to vlezu to je mičuda jak blázen. :grinning: Si říkám co máte furt s tím koránem a až dneska mi to došlo to je jako sexík jo :grinning:
21. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Jste nějaký přehřátý ne? :grinning: já temu dávám moc moc moc!!! A balooon mi koupil muž a myslím ani neví, kolik měřím :grinning:
21. srp 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holký.Konečně mi jde net.Tady byla od dvanácti taková buřina no fuj,ale dá se zase dejchat a leze sluníček ven. :grinning:
21. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak vidíte, jaký jsem mimoň, OMG! Peťko, hned Ti to vysvětlím. Takže, když mi zaváděli 2 krásné morulky, tak z toho nic nebylo a teď, když sněhurka vydrží to rozmražení, tak je 10-ti buněčná a měla by to být morulka, no tak asi tak, víš?
21. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Jé, Janni.ka teď přišla na to, co je to korán:wink: Majky ahoj, tady čekáme buřinu v noci, už aby to bylo.
21. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Markét,sem se to teprve blíží :frowning2:
No jo Máji je o ýden mladší než Anýsek ale je to přeci chlap ne :wink:
Mě by se ta mičuda hodila do práce :wink: se bojím,e za pár týdnů budu ty lidi fackovat břuchem :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Belinko zlatinko to je Tvůj názor nebo doktora??
21. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
No holky jestli to kvám přijde tak at je to mírný než u nás a ne aby to bylo silnější.Belíšku tobě zas moc držím palečky at ti vyjde sněhurka.
21. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Peťko, to je jak můj názor, tak doktorova hozená šestka napoprvé a úspěšnost 15-17% tomu jen dodala. Nohama pevně na zemi, ale nenechám jí tam.
21. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Jsem si hodila kostkou a padla dvojka.
21. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
Beli, je dobré být nohama na zemi a srdcem na obláčku :slight_smile: Beruško, vím, že huž toho máš hodně za sebou, ale já ty palce deržím pořád a těším se na šestku :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
kukuuč:slight_smile:
Bellí, tak slizničky opět ukázková:slight_smile: To ostatní nekomentuju a tiše držím palce:slight_smile:
Janinko, balón by měl bý tvelký tak, že když si na něj sedneš, tak bys měla mít nohy do pravého úhle,ale to jsem ti asi moc nepomohla , ci? :grinning:
Zdravím ostatní, nemám zatím čas odpovídat,ale mám vás v hlavě. Jdu dělat řízany večer vám napíšu ještě.
Jo pozdravuje vás Andrejka,pak vlažím fotečku. zatím
21. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Karolko, přesně tak, v koutečku dušičky doufám, ale nohama jsem pevně na zemi:slight_smile: Věruško, božátko, se ani na chvilku nezastavíš, tak ať Ti to jde pěkně od ruky, kočičko.
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Věruško, užij si to na té dovolené :slight_smile: A řízečky, taky bych si dala :slight_smile: Jo o víkendu jechaju po parke, tak tu s vámi nebudu, tak žádné vylomeniny :grinning:
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Mě se líbí Janinka, jak na něco přijde a pak se tomu upřímně diví a sama nad sebou se zasměje. :wink: Ty jsi moje krevní skupina :slight_smile: Marky zdravím, tak ten net nezavař :slight_smile:Co malá, nezlobí :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Karolko, po jakém parku? Kam jedete? Jak dlouho tam budete a co tam budete dělat???
21. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Beli, ty jsi jak Mája, hotové FBI :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedeme pro karavan na Slovensko a asi tam zůstanem do neděle ať se malý okoupe :slight_smile: ovečky já se s vámi loučím, dokonce i v té práci mi to uteklo, za chvíli padla :slight_smile: Tak mi pozdravte Andrejku a MVMMR :slight_smile:
21. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Aha, tak si to tam pěkně užijte, papa Karolko:slight_smile:
21. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Prdelky, vy pořád makáte :slight_smile: .

Věruško, na co tolik jídla? To ani nesníte. My tam vezli plno věcí a pak jsem to slavnsotně vyhazovala do italskýho kontyšu :grinning: , bo jsme jedli po restauračkách jen večer, přes den vedro a žádná chuť k jídlu a pak to posezení venku, pizza, víno, kalamáry, olalá!

Janni.ko, Ty jis rychlice hotová :grinning: , huž ví, co je Korán, holky chytrá :grinning:

Bellí, sliznička jak má být, pěkně narostlá, parádička, tož si počkáme, co nám Sněhurečka předvede!

Já právě seslupla Hawaiku, maj v akci ve Sparu za 39,90Kč, byl amoc dobrá a k tomu muž dělá pečený brambry, porval se o ně s důchodcema v Kaufiku, prej dělali jak vzteklí :grinning: , hrabali se v tem, prý největší dali určitě zase na spodek, tož lovili až na dně, no omg :grinning:

Jdu stáhnout ty Andrejčiny fotešky a pošlu tej paní, co je tak zaneprázděná.
21. srp 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jaký FBI omg, stejně víme kulový :grinning:

Co dělá váš karavan na Slovensku? Jste tam byli na tej dovče ne? Proč jste ho tam zapomněli? :grinning:
21. srp 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, co chceš po důchodcích, vždyť jsou to blázni v těch obchodech, OMG. Ještěže máme svoje brambory:slight_smile:
21. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Máji sem se zasmála :grinning: bramborám v kaufu,prej velký dali dolů :grinning: :grinning: :grinning: úplně ty důchodce vidím....
Karolko,tak budete mít takový malý výlet :wink: to je super a v práci ti to uteklo?To je dobře :slight_smile:
no ten korán mi ležel v hlavě docela dlouho a jen díky tomu že Petka napsala že ji sex dřív bavil a ted asi ne sem pochopila a někdo reagoval tuším karolka že koránování ji nebaví a v tu chvíli mi to došlo a já myslela že je to nějaký jídlo :grinning: :grinning: když o tom píšete večer :grinning: :grinning: :grinning:
tady se nějak honí mraky a začalo foukat :confused: to bude asi mazec :rolling_eyes:
Věry já ti nevím ta mičuda,když ji prodávají sfouknutou :grinning: :grinning: Už smažíš řízky?Ale buchtu bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: řízek ne :zipper_mouth:
Belí,já nevím co ti na to napsat......zkus jí trochu věřit,když přežije zamražení bude to siláček a proto si myslím že by se to mohlo podařit a hlavně hodně odpočívej,já ani nevařila ten týden,tuším 5nebo 6 den sem šla poprvé nakoupit ale to mám jen kousínek a nic těžkýho,ploužila sem se tam jak duch :grinning: bo mě ještě bolelo břicho po OPU
21. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
No jo Janni.ko, to ta Lůca, nemá nic jinýho na práci, než vybírat velký brambory a rvát je naspod bedny, se tam nuděj, tak to takhle přebíraj :grinning: Bych ty duchny na jeden do teho Kaufu zaměstnala, on by je humor přešel :grinning:

Jdu zabít satana, řve a neví proč. Jídlo má, všeho dost a ječí jak pojebnutej. A do teho se budí dítko a houká, tož letím.

Tady se nezvedá ještě nic, trošku mračna,ale vedro, v Brně prý jasná obloha, čistá bez mráčků, tak nevím, kde to berete :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
Janni, to já jí věřím, Sněhurečce mojí, ale taky se na to dívám trošku s nadhledem. Máji, jsem si dneska na Tebe v Hornbachu vzpomněla. Byli jsme kupovat novou hadici na sprchu. Já chtěla celou novou, takovou přepínací, no Pavlík ani slyšet nechtěl, ale jsem celé odpoledne hučela, že chči novou šprchu, že mě nemohl poslouchat, tož zítra pro ní jedemeee:wink:
21. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky brou nocku,jdu se umýt a zapluju k telce za mužíkem,koukat na atletiku :wink:
Beli tak si hučela dobře :wink: to bude sprchováníčko vid :slight_smile:
Ráno razíme na houby tak snad nebude pršet a něco poroste se úplně těším na smažený houby a bramborovou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máji,doufám že se satan ubránil před tebou :grinning: :grinning: :grinning: třeba cítí tu buřina,která nějak nejde a nejde :rolling_eyes: :grinning:
21. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Belli tak tělíčko funguje opět na 100%, tak to teď záleží na sněhurce, budu jí držet pěsti :wink:
Věrko ty si hezky užij dovolenou ať vám vyjde počasí a skvělá nálada :sunglasses:
Karolko prvně se ti tam tak nechtělo a už jedeš na druhé kolo :sunglasses: , tak si taky užijte hezký víkend.
Máji u nás zatím taky nic, ale už se těším na ochlazení, už mě z toho hicu bolí hlava.
Regínce pěkné koránování.
Marky Peti ahojky.
Janiko já břuch nefotím, na tlustých to bříško není tak hezké jak na vás štíhlicích. Ať zítra najdete pořádný oběd.
Dobrou noc všem :slight_smile:
21. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Mony.Holky jsem úplně nějak v p....i.Bych si hodila nejradši mašly.Zase problémy.Mě už to normálně nebaví. :cry: :cry:
21. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.