• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
My jsme Kladno co jste vy co jste vy co jste vyyyyyyyyyyy???3 2 a ani Hašan v kleci to Pardubikejm nezachrániiiilJupí :wink: A to bdeme mít ještě Fanouška Kaberleho :wink: znáte ho,mam ho ráda,fešák šlap :wink:
21. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj Petjunko.
21. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky všem.

Marky, co se děje?

Peti, kdo by neznal Kaberleho, omg :grinning: Hoooooráaká Sláááááááááááávia!!!
21. srp 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí a koupilas mi novou? Bo koupíš? Budu moc ráda :grinning:

Zrvna jsem Lubošovi ukazovala otapetovanej umakart, docela to vypadalo dobře...no dobře ne, ale rozhodně lépe.

Samozřejmě papírek od pokldny od tej naší prasklé, která vydržela asi týden, jsenm nenašla, takže mušíme koupit zase novou, omg.
21. srp 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, těhulinko naše, Ty mi připadáš nějaká smutná, koťátko. Nebo se pletu? Pěkně se vyspinkej. Majky, holka zlatá, co se stalo? Jejda, buď v klidu, máš sluníčko pod srdíčkem, co víc si přát?
21. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jak může chlap kterej chtěl miminko říct když je nějakej problém docela vážnej,že kdyby věděl co se stane tak by byl pro aby šla ženská na interupci nebo dokonce že by byl schopnej dát vlastní dítě do kojenáku.To jsou chlapy fakt tak bezpáteřní?Já tomu nerozumím.
21. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
A jak jste na to Marky přišli?
21. srp 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Holky prominte
21. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Chlapi takoví jsou . Maj strach a utíkaj před "problémama".
21. srp 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Markét ahoj,promiň až teď jsem dočítala vlítla jsem sem plná dojmů z toho hokeje.Teda nezlob se ale nemá Tvoje drahá polovička nějaké zkratové chování???Tohle se fakt nehodí :angry: Co jsi mu provedla tak hroznýho,že sek Tobě takhle chová :angry:
21. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Aká Slávie,píšu Kladýnko :wink:
21. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jak?Já nevím jak na to Zdenda přišel.Jestli je na něho moc že má na hovno práci tatka že ho vidírá ted jestli má obavy o to jak nás uživí a kde budem bydlet když nás tatka vyhodí a jestli do toho má strach z dítěte já nevím.
21. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Petjunko udělala jsem to že jsem si zpočítala dluhy a přemejšlela nad nejlepším řešení.A když jsem mu to řekla tak se zhrozil a to jde o to že by jsme měli poplatky i z podnájmem dohromady platit 13500tisíce.Což se dá podle mě utáhnout když budeme dva.Ale jestli je na něho toho moc tak mi řekl to že se zadlužíme a že malou neuživíme a že by bylo lepší jí dát do kojenáku.Tak jsem doma sama a bulím jak želva.
21. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mě to vypadlo, OMG! Majky, záleží o co jde. Třeba na ulici se určitě miminko vychovávat nedá, ale to už jsou výjimečné případy, dneska už je tolik možností. Ale Ty se tím nezabývej, buď pěkně v klidečku s beruškou:slight_smile: Máji, mám Ti koupit šuper šprchu:wink:
To je smutný.Neříkám,že nemůže mít náladu na hov...ale k Tobě by si přeci tohle neměl ani v nejhorším snu dovolit!!! On má teď podporovat a držet Tebe.Já je občas nepobírám,fakt ne :angry:
Markét nebul :cry: je mi tě líto a tomu pánovi kterému bude Tvoje miminko říkat tati bych sešvihala nejraději zadnici,promiň.
21. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Marky, je toho na něj asi moc, člověk řekne plno věcí , který nechce. já mám taky strach z budoucnosti, Luboš stále bez práce, ej to o nervy, ale neboj, jak to mimisko uvidí, bude mluvit úplně jinak, uvidíš že jo.
21. srp 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, kup mi šupr celou koupelnu.

Petjuno, píšeš Kladýnko a já zas tu naši Horáckou :grinning:
21. srp 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
No nevím vyhrát tak milion a bylo by.6ádný dluhy,koupě bytu a bez starostí.Holky jdu ven se uklidnit na vzduch nebo je mi nějak šoufl.
21. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jejda, než to načtu, tak už jsi napsala, co se stalo. Majky, určitě to tak nemyslel, ale měl by se Ti sakra omluvit. Neplač zlatínko, pohlaď koťátko v bříšku a kašli na něj. Ty musíš být hlavně v klidu.
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Majky, to jsem říkala já, že nechci vyhrát milióny, ale 600.000 a každý se ptal, proč 600.000 a já: na 10 pokusů.
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdu hajat.Dobrou noc a krásné sny :wink:
21. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak jsem tady. kobylky. Vše zabalené , přichystané, míša se snaží spát, bo bude řídit,ale já nemóžu.
Co to tu čtu?
Majkýý, ti chlapi maj hodně starostí s uživením rodiny, hodně si to berou k srdci,ale to ho neomlouvá za to, jak ti to řekl.Měli byste si o tom asi ještě jednou promluvit a ty nedus v sobě ten smutek. Mysli na malou a nenech se takhle trápit. neboj, včše nějak dopadne, na ulici určitě neskončíte.
U nás se to bouří,dusno jak kráva a máme vyrážet o půlnoci. OMG, to určiě akorád začne lijavec.
Jste tu ještě někdo? Jsem se chtěla s váma rozloučit:slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Petíí dobrou noc a užívej si těhulení:slight_smile: Kdy to přijede Terka?
21. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdu vám hodit do albíka fotešky Andrejky. Jedna he tam spešl pro belíška a nemá chybu!
Bellí, tak schválně která?
21. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj Věruško, já uspávám a moc se mi to nedaří. Luboš se jel podívat za klukama do hospody. Satan unaven z cesty k mamce, šli jsme zkontrolovat kočenky a dát jim žrádýlko.
Mám tu puštěný Podvraťáky.

Nepojedete přes nás? Že by jste nás v noci navštívili? :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
V Podvraťácíh je Pan Čtyřnohý, tak říká mamka Maiklovi :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé, to asi nepojedu,ale klidně bych se stavila a hodila bych ti ten perník:slight_smile:
Fotešky dány, jukněte,ale jednu jsem tam nedala, bo byla hodně rozmazaná, ještě tam vložím tu z mobilu
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Podvraťáky neznám,lae čtyřnohý jo. Ten můj je u našich. ach to bylo loučení....
21. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak z mobilu vám ju nevložím, bo ho mám v ložnici a nechci budit pana řidiče :grinning:
21. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.